Dimineata se face sexul cu nevasta ca sa fii primul

ASTA ESTE OBICEI OLTENESC
DEVILL
Postat pe 10 Ianuarie 2012 22:06
nu fii asa de sigur, ca poate au avut grija: ea cu altii, peste noapte...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 10 Ianuarie 2012 22:08
pai barbatii inseala nevasta...si nevasta s-a integrat ca o fata desteapta ce este,,,tace si face si ea..
ca doar in familie trebuie sa te integrezi,,ca daca faci gura lumea zicea ca esti certareata...
ingerasulluptator
Postat pe 10 Ianuarie 2012 22:14
daca o zici si pe aia cu "fumeea il inseala pe om", esti tare, irinooka...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 10 Ianuarie 2012 22:19
Pai ce crezi ca eu daca m-as fii casatorit cu un pacatos care m-ar fii inselat...
pt ca femeia simte,,,chiar daca barbatul o crede proasta pt ca se complace...si tace din gura. pai tace si face si ea,,,
cred ca si eu as fii facut la fel daca nu as fii avut credinta si nu l-as fii respectat pe Dumnezeu.
Si apoi eu ma pastrez cuminte din respect pt Duimnezeu,nu pt un barbat..
daca ai credinta trebuie sa nu te casatoresti cu pacatosi si sa suferi...mai bine decat sa suferi si sa incurajezi starea lui si firea lui pacatoasa mai bine il inseli si tu,,ca sa simta si el,,ce simte femeia...sa vada cum este cand este inselat si mintit
ingerasulluptator
Postat pe 10 Ianuarie 2012 22:26
De la: ingerasulluptator, la data 2012-01-10 22:14:56pai barbatii inseala nevasta...si nevasta s-a integrat ca o fata desteapta ce este,,,tace si face si ea..
ca doar in familie trebuie sa te integrezi,,ca daca faci gura lumea zicea ca esti certareata...
Te-ai integrat si tu? Hai ca nu-s curios insa vad ca nu esti certareata...
SAL
Postat pe 11 Ianuarie 2012 15:53
De la: SAL, la data 2012-01-11 15:53:04
De la: ingerasulluptator, la data 2012-01-10 22:14:56pai barbatii inseala nevasta...si nevasta s-a integrat ca o fata desteapta ce este,,,tace si face si ea..
ca doar in familie trebuie sa te integrezi,,ca daca faci gura lumea zicea ca esti certareata...
Te-ai integrat si tu? Hai ca nu-s curios insa vad ca nu esti certareata...

eu sa ma integrez si sa incep sa practic ceea ce practica barbatii,,nesimtirea si ca incearca mereu sa profite de tine
nu vezi ca toata lumea au invatat de la barbati sa incerce,,sa profite unul de slabiciunile si naivitatea celorlalti
si femeile si barbatii incearca sa vada daca le merge cu prosteala..
sau integrat si au invatat treaba cu incercatul ,sa prosteasca de la barbati
toti sau integrat si incearca sa vada daca le merge sa prosteasca pe ceilalti oameni
asta au invatato de la barbatii cei destepti
ingerasulluptator
Postat pe 11 Ianuarie 2012 21:27
De la: SAL, la data 2012-01-11 15:53:04
De la: ingerasulluptator, la data 2012-01-10 22:14:56pai barbatii inseala nevasta...si nevasta s-a integrat ca o fata desteapta ce este,,,tace si face si ea..
ca doar in familie trebuie sa te integrezi,,ca daca faci gura lumea zicea ca esti certareata...
Te-ai integrat si tu? Hai ca nu-s curios insa vad ca nu esti certareata...



M-am lamurit ,femeile sunt moarte dupa sex oral.
garbo259118
Postat pe 12 Ianuarie 2012 01:23
ar fi ceva sa faci sex primul cu nevasta altuia diminata, pana nu vine el de la schimbu III, e si asta o chestie.....
multe si cand zic multe chiar vorbesc serios, sunt femei care isi iubesc sotii si nu inseala aproape niciodata...
dar sunt si femei care din natura mai umpla dupa P*&@ ca asa e.

Daca toti am fi sfinti am exista doar in Biblie:)


Moto: Barbatul sta cu tine pana pleaca cu alta:)))))))

christy_coco
Postat pe 12 Ianuarie 2012 19:42
De la: christy_coco, la data 2012-01-12 19:42:10ar fi ceva sa faci sex primul cu nevasta altuia diminata, pana nu vine el de la schimbu III, e si asta o chestie.....
multe si cand zic multe chiar vorbesc serios, sunt femei care isi iubesc sotii si nu inseala aproape niciodata...
dar sunt si femei care din natura mai umpla dupa P*&@ ca asa e.

Daca toti am fi sfinti am exista doar in Biblie:)


Moto: Barbatul sta cu tine pana pleaca cu alta:)))))))

eu cred ca femeia daca inseala,o face din razbunare,pt ca barbatul se comporta urat,,ori simte ca o inseala.
pe cand barbatul inseala femeia pt ca o considera proasta pt ca este prea toleranta si ca el alte treburi la care sa se gandeasca nu are,,,pt ca toate treburile responsabilitatile le lasa in grija femeii..barbatul se gandeste doar la sex,daca ar putea sa faca toata ziua,sex,,,sa munceasca cat mai putin,,,si mancarea calcatul responsabilitatile le lasa in grija femeiii
ingerasulluptator
Postat pe 12 Ianuarie 2012 23:08
Pana la urma, eu zic ca femeia insala de proasta. Asta apropos de ,,Razbunarea e arma prostului"
SAL
Postat pe 12 Ianuarie 2012 23:16
Doamn eti cam slobod la gur!
Axl_22
Postat pe 13 Ianuarie 2012 07:23
Vai, cata delicatete... ce finete pe tine...ne-ai ucis! Cu asa vocabular, probabil "sotul" pe care-l lauzi, e un vibrator mare, negru, de plastic. Ca eu, sa fiu sincer, m-as retine de la... " 2 ori pe noapte, 3 pe saptamana... " sau cum te laudai?
Pasol na turbinca, vidma !!
nicholas_
Postat pe 13 Ianuarie 2012 07:32
mai vrea si prieteni pe aici. Cand am intrat sa vad cine este am dat de poze deocheate. Probabil ca focul meu a facut o impresie gresita.
cri_cat
Postat pe 13 Ianuarie 2012 07:35
Prieteni va gasi, cu siguranta. Agramati si vulgari, ca si ea. Tu, in mod cert, nu te incadrezi. Asa ca...stai jos. Si nu plange .
nicholas_
Postat pe 13 Ianuarie 2012 07:53
nu plang prieteni am, chiar daca unii nu sunt in lista de pe garbo.

Multam de apreciere !

PS. il cunosti cumva pe fratele meu? Data contului tau e ziua lui de nastere.... si il cheama Nicolae
cri_cat
Postat pe 13 Ianuarie 2012 07:56
Ihi...corect, corect.

What? Banuiesti oarece? Oi fi fratele... n-oi fi? Nu ma cunosti dupa voce?
Aaa... si vezi ca si eu am foc, alta trasatura comuna...
Te las sa te zbati.
nicholas_
Postat pe 13 Ianuarie 2012 08:00
nu cred ca esti el ... el nu se abtine sa scrie poezii. De... toata poezia s-a dus la el in familia noastra.
Dupa voce ? ... vorbesti cam putin .. trebuie sa mai ascult.
of .. ce va mai place sa se zbata femeile ...
cri_cat
Postat pe 13 Ianuarie 2012 08:12
of, asta e unul din momentele alea in care ma bucur ca sunt asaaaa...mai cumintica
pana la urma, finetea limbajului nu a omorat pe nimeni, iar vulgaritatea nu e o forma a sofisticarii
ce dreaq e in neregula cu voi, astia de initiati toapice despre sex? nu mai aveti alte preocupari? e singura chestie care va mana pe voi in lupta?

in fine...next!
michelle_
Postat pe 13 Ianuarie 2012 09:29
ei , Me, nu e ultima care isi pune poalele in cap pe aici. roberta .. le avea ridicate tare dimineata cand am intrat pe profilul ei.


PS ... Ma bucur ca te vad. Stii ca ma ingrijorasi .... :-*
cri_cat
Postat pe 13 Ianuarie 2012 10:01
nevasta cui
tusi_Oli
Postat pe 13 Ianuarie 2012 14:40
doar nevasta.
cui pe cui se scoate.
alanna
Postat pe 13 Ianuarie 2012 15:04
eu cred ca Dumnezeu a lasat barbatul si femeile ca sa se completeze unii pe altii.
barbatul sa nu desconsidere femeia pt ca este naiva si credula.cred ca daca ambii si barbatul si femeia ar avea credinta in Dumnezeu ar avea mai multa intelepciune si ar putea comunica mai usor si s-ar putea intelege.
ingerasulluptator
Postat pe 13 Ianuarie 2012 23:11
Dumnezeu a lasat barbatul si femeile ca sa se completeze unii pe altii.


am citit bine?
barbatUL si femeiLE?
alanna
Postat pe 13 Ianuarie 2012 23:18
De la: alanna, la data 2012-01-13 23:18:52Dumnezeu a lasat barbatul si femeile ca sa se completeze unii pe altii.


am citit bine?
barbatUL si femeiLE?
barbatii si femeile,,barbatul si femeia
ingerasulluptator
Postat pe 13 Ianuarie 2012 23:22
ei, da de unde!
ce crezi, ca o dregi asa, din poignet?
gura pacatosului, irinuco, he he!
alanna
Postat pe 13 Ianuarie 2012 23:28
De la: alanna, la data 2012-01-13 23:28:16ei, da de unde!
ce crezi, ca o dregi asa, din poignet?
gura pacatosului, irinuco, he he!
sau se poate spune barbatul si femeile,,,,sau femeia si barbatii,,
pt ca am citit undeva ca pe o femeie prietenul sau sotul a inselao o data si ea de 20 de ori,,,fac concurenta
ingerasulluptator
Postat pe 13 Ianuarie 2012 23:35
De la: ingerasulluptator, la data 2012-01-13 23:35:58
De la: alanna, la data 2012-01-13 23:28:16ei, da de unde!
ce crezi, ca o dregi asa, din poignet?
gura pacatosului, irinuco, he he!
sau se poate spune barbatul si femeile,,,,sau femeia si barbatii,,
pt ca am citit undeva ca pe o femeie prietenul sau sotul a inselao o data si ea de 20 de ori,,,fac concurenta

In Comuna primitiva asa era
VOIAJOR
Postat pe 14 Ianuarie 2012 09:56
Garbo Roberta, in poza de la avatar esti tu? Intreb doar asa de curios ; dupa cum ne spui ca esti de sfanta am putea s-o inramam si sa-i atasam un smoc de busuioc ca la icoana.
SAL
Postat pe 14 Ianuarie 2012 12:34
Busuiocul nu la icoana, ci in locul frunzei ;doar este o EVA
Noli
Postat pe 14 Ianuarie 2012 12:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce parere aveti despre barbatii care terorizeaza femeile care nu vor sa aiba nimic cu ei? 117 De la: luptatoareacurajoasa 9 August 2010 19:51
dragoste la distanta 3 De la: AGAPI_MOU 23 August 2009 14:14
M-a inselat sotia.. Ce sa fac? 37 De la: garbo_474028 21 Noiembrie 2018 19:32
Un job a la Roumanie... 44 De la: garbo106156 31 Iulie 2011 14:42
se poate sa raman gravida? pls ajutor urgent :( 3 De la: achmed 29 Mai 2012 16:11
Setari Cookie-uri