indoiala de copil...?!



ameno ce draq faci,invetii copii la prostii?e minora pustoaica bre nu ii mai da idei ca si asa zboara destule in capsorul ei....
anaROBERT
Postat pe 31 Iulie 2010 00:03
m-ai prins...nu mai fac
ameno
Postat pe 31 Iulie 2010 00:39
hai te iert de data asta....
anaROBERT
Postat pe 31 Iulie 2010 00:41
seara buna fecile
chanty
Postat pe 31 Iulie 2010 00:42
De la: chanty, la data 2010-07-31 00:42:37seara buna fecile



sar;mana Petra
anaROBERT
Postat pe 31 Iulie 2010 00:44
buna seara
chanty vezi ca-i trecut de ora Z si se lasa cu deochi
anabel multumesc
ameno
Postat pe 31 Iulie 2010 00:44
sa cresti mare parinte.....
anaROBERT
Postat pe 31 Iulie 2010 00:46

iete ca v-am gasit ...ce de topicuri,ce de dicutii
nu reusesc sa citesc ,nici batuta....dar ma bucur sa va vad
Ameno multam de email...iar ma inteapa
chanty
Postat pe 31 Iulie 2010 00:47
sun la 112 si nu mai radea
ameno
Postat pe 31 Iulie 2010 01:08
De la: ameno, la data 2010-07-31 01:08:08 sun la 112 si nu mai radea

chanty
Postat pe 31 Iulie 2010 01:11
in primul rand,ai pierdut tandretea si sensibilitatea baiatului cu care trebuia sa iti incepi viata de femeie.in al doilea rand,dezverginarea nu a avut finalitate.s-ar putea sa ai o surpriza a doua oara,daca inca nu a fost.datorita" incercarii" de rupere al himenului,muschiul lui si-a pierdut din tarie devenind elastic.ceea ce v-a usura ruperea lui la o alta incercare de penetrare,iar baiatul sa nu il mai poti pacali ca esti virgina,chiar daca vei avea o mica sangerare,se poate motiva ca nu o faci prea des.cred ca stiai ca tipul nu se v-a culca cu tine daca ii spui ca esti virgina.deci ai facut-o interesat,ti la el probabil.cum tu ai incercat sa il inseli,ca esti femeie,daca tipul e destept se face ca o'' inghite" ca erai femeie,si nu mai poti avea pretentii de la el.sa nu crezi ca l-ai pacalit.un barbat cunoscator isi dadea seama imediat ca himenul tau era nepenetrat.sau poate stia de la altii,sau altele ca esti virgina,dar ai facut-o cu voia ta..facand-o pe ciclu te-ai pacalit singura,el se poate sustrage oricand .si sa iti mai spun ceva,in general barbatii asteapta sa iti treaca perioada de ciclu.singura pacalita ai fost tot tu.iar la el exista doua posibilitati/ori nu prea era cunoscator in ale sexului,ori era prea versat si te-a lasat ,nu te-a fortat.dar daca suportai durerea sigur te dezvergina,fara nici o vina.sau esti cumva minora,sau tipul nu se combina cu virgine ori este si el pusti,ori inca virgin..nu este nici o indoiala de copil,daca ti-a trecut asa ceva prin cap.daca doar ne-ai intrebat sa vezi ce se poate intampla,in cazul expus de tine,gandeste-te la toate variantele scrise de mine.mai bine fii sincera cu tine ,dar si cu el.minorico!!
vuvuzela
Postat pe 31 Iulie 2010 01:27
vuvuzaua draga, cred ca ti-ai tocit degetele scriind atata. vezi ca odata tocite nu mai cresc.
tjmoon
Postat pe 31 Iulie 2010 01:36
De la: tjmoon, la data 2010-07-31 01:36:54vuvuzaua draga, cred ca ti-ai tocit degetele scriind atata. vezi ca odata tocite nu mai cresc.





ma bucur pentru tine,ca ai creierul odihnit si nu ti l-ai tocit gandind.ideatica rudimentara nu ma pasioneaza .asa ca ignore.
vuvuzela
Postat pe 31 Iulie 2010 02:19

copilule esti cam confuza, nici nu stiu ce vrei ?
Cred ca ar trebui sa mergi la doctor si sa vazi daca mai iesti sau nu virgina .
Ce relatie este intre voi ?Il iubesti ,in fond si la urma , urmei ce vrei?
Ai dorit doar cale LIBERA PT. SEX? Daca da,ai grija si protejaza-te.Cred ca ai primit destule sfaturi , Aigrija de tine .



raduzoe
Postat pe 31 Iulie 2010 03:13
hihihi! Si eu am facut la fel. Adik.. am vrut eu prima data sa ma culc cu cel mai tare ,dupa care erau toate lesinate. Si pe urma ne am despartit k asa am avut eu chef. Si nu mi pare rau ,si acum daca ne mai vedem ne o mai tragem daca se iveste ocazia :). Vb f serios
SweetB
Postat pe 31 Iulie 2010 03:43
De la: SweetB, la data 2010-07-31 03:43:37hihihi! Si eu am facut la fel. Adik.. am vrut eu prima data sa ma culc cu cel mai tare ,dupa care erau toate lesinate. Si pe urma ne am despartit k asa am avut eu chef. Si nu mi pare rau ,si acum daca ne mai vedem ne o mai tragem daca se iveste ocazia :). Vb f serios




ambitioasa mica. asta este!viata bate filmul!
vuvuzela
Postat pe 31 Iulie 2010 04:11
Foarte adevarat !!! O femeie care se respecta nu face sex ...pe stop !!! De aceea sunt atatea cancere genitale !!!
garbo115329_camy
Postat pe 31 Iulie 2010 05:40
DACA TIPUL NU ARE EXPERIENTA ESTE POSIBIL SA NU-SI FI DAT SEAMA.DEPINDE SI DE MOMENTUL PETRECUT-DAR BINE SPUNEA O COLEGA-DE CE TE FERESTI?

..

Postat pe 31 Iulie 2010 05:48
Va rugat sa nu o judecati,voi asta faceti.De obicei nu citesc topicurile astea ,pt ca imi fac scarba .Toti va dati cu parerea ,toti judecati .A comis-o ,gata ,datii un sfat, daca puteti incercati sa o ajutati si nu mai judecati atat.Mai bine va uitati in scumpa voastra ograda ,poate realizati ca ati comis-o si voi la randu vostru,poate a facut o gresala s-au poate nu asta nu inseAMNA CA VA AJUNGE O C..VA si daca ar fii asa nu e treaba voastra ,vedeti-va de vietile voastre ,
ddddd
Postat pe 31 Iulie 2010 08:11
de ce nu voiai sa stie ca esti virgina? este cumva ceva rusinos ? pana intr un anumit punct toate suntem si este normal sa facem primul pas cu cineva pe care l iubim ,este f f f important sa acorde atentia si grija menita primului act sexual ,nu o faci doar pt ca ai ramas ultima din grup virgina sau sa i demonstrezi lui ceva o faci pt ca asa simti nu pt convingerile lui te ai gandit ce riscuri implica chestia asta? si primul act si la menstruatie si fara atentia cuvenita ? stii cate ti as spune si cate ai de invatat? suntem in secolul vitezei in care toti stiu tot si au de unde se informa pacat pacat
mary_yahoo_com
Postat pe 31 Iulie 2010 08:18
eu nu inteleg de ce s-a ascuns de el ca este virgina ...din cate stiu eu pt un barbat este un lucru fantastic sa fie cu o virgina...mai ales in 2010 cand sunt pe cale de disparitie...
ella_fotea
Postat pe 31 Iulie 2010 08:26
mi-e drag sa fiu mama e cel mai frumos lucru,am visat la cea micasi mi-a daruit d-zeuun copil sa natos si ffff. frumos si destept sun t norocoasa
garbo107589
Postat pe 31 Iulie 2010 08:53
imi cer scuze anticipat. ti-ai inceput viata de ..."adult" cu o minciuna. iar daca vrei sa stii daca si-a dat sau nu seama de virginitatea ta... este o asteptare a ta daca a "tinut" sau nu minciuna. daca aveati sentimente unul fata de celalalt nu minteai ... iar el ti-ar fi confirmat. sa-ti spun sincer ... nu l-a interesat decat actul in sine, nu persoana ta. te rog sa-ma ierti daca te-am ofensat.
tacere
Postat pe 31 Iulie 2010 09:33
Mda, deci e clar, toti barbatii e niste porci, in definitiv...

app. pe plopista de la 589 a pacalit-o careva ca e vreun concurs cu guatemala pe aici?
anakin
Postat pe 31 Iulie 2010 09:41
De la: anakin, la data 2010-07-31 09:41:16Mda, deci e clar, toti barbatii e niste porci, in definitiv...

app. pe plopista de la 589 a pacalit-o careva ca e vreun concurs cu guatemala pe aici?



anakin, dak barbatii sunt niste porci, sotiile lor sunt...? e echitabil, nu?
tjmoon
Postat pe 31 Iulie 2010 09:53
Eeeeeeeee...nu toti... is porci..
nuti_vio
Postat pe 31 Iulie 2010 09:55
De la: ank_a, la data 2010-07-26 14:27:58v-am cerut o parere cu privire la ceva...si toti v-ati abatut de la raspunsul corect!
nu e nevoie sa ma jicniti/acuzati ....stiu ca am fost o proasta,o copila fara minte...am recunoscut! de ce insistati in continuare sa ma judecati?
Doinita201
Postat pe 31 Iulie 2010 09:58
Buna!

Sper ca de acum incolo sa fii mai atenta cu tine,sa faci ce iti place cand te simti pregatita,nu cand vrea el.Daca el nu are rabdare sa te astepte inseamna ca nu are niciun sentiment fata de tine ...doar te vrea.

Parerea mea e ca nimeni nu poate spune daca si-a dat sau nu seama,decat el iti poate spune dar e mai bine sa lasi treburile asa cum sunt. Pana la urma urmei poate ca nici nu ar trebui sa te mai intereseze,nu te mai "macina" cu aceasta intrebare si incearca sa gasesti ceva mai bun de facut.

Ai grija de tine,invata din greselile facute si ai grija cum iti croiesti viitorul !
VAlexa
Postat pe 31 Iulie 2010 09:58
timoanco, daca ei e porci, sotiile lor e niste doamne, bre... pai altfel cum ai mai putea face diferenta ?
anakin
Postat pe 31 Iulie 2010 10:02
De la: ameno, la data 2010-07-30 20:25:36ma eu nu citesc de la inceput ca ma doare mintea
am priceput ca erai proaspata ca ti-a tras-o si ca acum nu mai esti....da macar o fo bine o ba???
macar atat ce draq, o speli si e ca noua.
P.S. data viitoare deschide bine ochii si calareste-i tu sa-ti placa tie, nu sta cracanata doar de dragul lor,de dragul gimnastici,de chestia daca n-o fac ma lasa.....mahhh
zic "lor" pentru ca, cu siguranta n-o sa fie doar un "el"
bafta!


tipic ameno
tymbark
Postat pe 31 Iulie 2010 10:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
:| 11 De la: cricat 24 Februarie 2011 09:47
testul de sarcina 2 De la: tutankhamon 18 Decembrie 2009 21:08
Sex oral .... pro sau contra ??? 1193 De la: roby_cado 17 Mai 2011 22:37
Loredana isi impinge sotul la (sexting) 13 De la: reyya 10 Noiembrie 2009 16:47
indoiala de copil...?! 316 De la: office_salinasusesi_ro 15 Septembrie 2010 12:19
Setari Cookie-uri