indoiala de copil...?!

e logic ca te gandesti inca la el si te vei gandi multa desi el nu stie ai fost virgina,a fost primul barbat cu care ai intretinut relatii intime,e natural sa te gandesti la el.


era bine daca iti dadeai seama ca nu va potriveati inaint de a face pasul asta,te daruiai cuiva care te merita si cu care o faceai din placere si numai pentru placere.

dar...faptul este consumat virgina esti doar o data asa ca de acum invata din greselile tale.

PS:nu cred ca si-a dat seama ca erai virgina deoarece erai si pe ciclu
anaROBERT
Postat pe 26 Iulie 2010 17:57
eram sigura ca incep povesti despre mindria nemaipomenita de a fi virgina....

Nu, nu cred ca si-a dat seama: s-ar fi prins ca nu-ti convine ceva inainte sa sari tu din pat ca nu mai suportai.
quasaria
Postat pe 26 Iulie 2010 17:58
ei oricum nu a pierdut nimic scump nu mai sunt virginele la mare cautare



anaROBERT
Postat pe 26 Iulie 2010 17:59
De la: anaROBERT, la data 2010-07-26 17:57:45e logic ca te gandesti inca la el si te vei gandi multa desi el nu stie ai fost virgina,a fost primul barbat cu care ai intretinut relatii intime,e natural sa te gandesti la el.


era bine daca iti dadeai seama ca nu va potriveati inaint de a face pasul asta,te daruiai cuiva care te merita si cu care o faceai din placere si numai pentru placere.

dar...faptul este consumat virgina esti doar o data asa ca de acum invata din greselile tale.

PS:nu cred ca si-a dat seama ca erai virgina deoarece erai si pe ciclu


asta sper si eu! nu merita sa stie adevarul...

multumesc pt seriozitatea cu care mi-ai raspuns si pt sfaturi...
stiu ca am gresit enorm....sper ca de-acum incolo...sa fiu mai cu capul pe umeri :*
ank_a
Postat pe 26 Iulie 2010 18:02
nu ai gresit adica cel putin nu ai comis o crima,a fost alegerea ta nu te-a fortat nimeni sa o faci,ai facut-o pe propria raspundere,in schimb fi mai atenta pentru tine si nu ar strica daca te-ai informa putin tot pentru binele tau.


nu te mai macina singura cu o intrebare la care nu vei avea niciodata un raspuns decat daca va veni de la el,si asta numai daca te vei hotara sa il intrebi chiar pe el.
anaROBERT
Postat pe 26 Iulie 2010 18:04
De la: anaROBERT, la data 2010-07-26 18:04:45nu ai gresit adica cel putin nu ai comis o crima,a fost alegerea ta nu te-a fortat nimeni sa o faci,ai facut-o pe propria raspundere,in schimb fi mai atenta pentru tine si nu ar strica daca te-ai informa putin tot pentru binele tau.


nu te mai macina singura cu o intrebare la care nu vei avea niciodata un raspuns decat daca va veni de la el,si asta numai daca te vei hotara sa il intrebi chiar pe el.


pai ce-as putea sa-l intreb? "fraiere ti-ai dat seama ca eram virgina?"
nu pot...
poate daca i-as spune adevarul..posibil sa nu ma creada...
deci..mai bine las lucrurile balta...
ma consolez cu gandul ca nu si-a dat seama...iar asta ma va face f fericita :D
ank_a
Postat pe 26 Iulie 2010 18:09
clar te vei face de ras daca te vei duce sa ii spui ca ai fost virgina,nu te va crede si va rade de tine.

e mai bn asa o lasi balta si asta este,a iesit cum ti0-ai dorit daca intradevar asta ti-ai dorit
anaROBERT
Postat pe 26 Iulie 2010 18:10
De la: anaROBERT, la data 2010-07-26 18:10:41clar te vei face de ras daca te vei duce sa ii spui ca ai fost virgina,nu te va crede si va rade de tine.

e mai bn asa o lasi balta si asta este,a iesit cum ti0-ai dorit daca intradevar asta ti-ai dorit


da! asta mi-am dorit cu el...
poate daca era altul...nu mai procedam la fel...
oricum...tot raul spre bine :D
ank_a
Postat pe 26 Iulie 2010 18:14
da asa este.


mai tarziu cand vei ajunge la maturitate poate vei rade sau poate cand vei cunoaste adevarata dragoste vei plange.....depinde.
anaROBERT
Postat pe 26 Iulie 2010 18:17
De la: anaROBERT, la data 2010-07-26 18:17:08da asa este.


mai tarziu cand vei ajunge la maturitate poate vei rade sau poate cand vei cunoaste adevarata dragoste vei plange.....depinde.


crede-ma ca am plans destul....si inca plang...
..................................................................................................il iubesc...
ank_a
Postat pe 26 Iulie 2010 18:23
pai si daca il iubesti,tre-ai daruit lui,il doresti si suferi dupa el de ce nu faci tu pasul urmator,discuta cu el si abea apoi trage linie si ia o decizie....parerea mea
anaROBERT
Postat pe 26 Iulie 2010 18:29
De la: anaROBERT, la data 2010-07-26 18:29:23pai si daca il iubesti,tre-ai daruit lui,il doresti si suferi dupa el de ce nu faci tu pasul urmator,discuta cu el si abea apoi trage linie si ia o concluzie.....parerea mea.


desi ma mai cauta...asa f superficial....nu cred ca vrea nimic serios...nu e genu' ...nu am ce discuta cu el...nu prea se poate...
ank_a
Postat pe 26 Iulie 2010 18:34
ana, ce decizie crezi tu ca pot lua copii astia la 17 ani? mmmmmm?
la varsta asta ei se lasa purtati de val, nu stiu ce vor, traiesc clipa, azi ia o decizie si maine o schimba......
nelly05
Postat pe 26 Iulie 2010 18:39
decizie proasta,decizie in vant le apartine astia sunt generatia de maine ce sa le facem sa votat de mult libertatea.....



ank_a daca consideri ca nu ai ce discuta cu el,ca nu este de tine,ca nu te merita....etc lasa-l pe drumul lui si tu croieste-ti altul al tau si uita-l,e cel mai bine asa.

faptul este oricum consumat iar virgina nu vei mai fi acum totul va fi floare la ureche.
anaROBERT
Postat pe 26 Iulie 2010 18:43
Eu ma intreb cum de ii era scarba de virgine dar nu-i era de faptul ca erai la menstruatie? Mare e gradina ta Doamne.
Doara
Postat pe 26 Iulie 2010 19:01
De la: Dor_marunt, la data 2010-07-26 19:01:23Eu ma intreb cum de ii era scarba de virgine dar nu-i era de faptul ca erai la menstruatie? Mare e gradina ta Doamne.


om fara caracter!
ank_a
Postat pe 26 Iulie 2010 22:10
"..pai ce-as putea sa-l intreb? "fraiere ti-ai dat seama ca eram virgina?"..

nu face asta puiule..,ai sa-i ranesti aluia sentimentele de n-o sa-si mai revina in veci..
roby_cado
Postat pe 26 Iulie 2010 22:13
De la: anaROBERT, la data 2010-07-26 18:43:38decizie proasta,decizie in vant le apartine astia sunt generatia de maine ce sa le facem sa votat de mult libertatea.....



ank_a daca consideri ca nu ai ce discuta cu el,ca nu este de tine,ca nu te merita....etc lasa-l pe drumul lui si tu croieste-ti altul al tau si uita-l,e cel mai bine asa.

faptul este oricum consumat iar virgina nu vei mai fi acum totul va fi floare la ureche.


nu pot sa-l las atata timp cat inca ma mai cauta si ma face sa nu mai fiu stapana pe propriile decizii...ma baga total in ceatza...ma face sa fiu confuza....
de asta eram curioasa de parerile voastre cu privire la acea experienta...pt a sti ce sa fac pe viitor...
Cred ca motivul pt care inca ma mai cauta si ma doreste este ca si-a dat seama...
ank_a
Postat pe 26 Iulie 2010 22:15
poi ce draq sa mai faci???
fuse,fuse....si se duse
eladaela
Postat pe 26 Iulie 2010 22:17
mai chiar nu stiu ce sa iti mai spun,un singur lucru e cat se poate de clar,il iubesti.el te cauta,are motivele lui,si-a dat seama ca ai fost virgina foarte bine un lucru care trebuie sa il aprecieze la tine.

esti unica care poate lua o decizie in acest sens ori continuii ce ai inceput ori ii spui verde in fata STOP nu vrei sa te mai caute ca nu il mai iubesti,il minti ca doar ai mai facut-o o data.


in ceea ce priveste ''ceva serios'' nu te gandi la lucruri mari cand tu esti un copil inca,traieste-ti viata sa nu te dai cu capul de pereti mai tarziu.
anaROBERT
Postat pe 27 Iulie 2010 00:37
De la: Dor_marunt, la data 2010-07-26 19:01:23Eu ma intreb cum de ii era scarba de virgine dar nu-i era de faptul ca erai la menstruatie? Mare e gradina ta Doamne.




poate ii era scarba ca nu aveau fetele experienta cine stie ce ii trece prin cerebel
anaROBERT
Postat pe 27 Iulie 2010 00:38
De la: Dor_marunt, la data 2010-07-26 19:01:23Eu ma intreb cum de ii era scarba de virgine dar nu-i era de faptul ca erai la menstruatie? Mare e gradina ta Doamne.
anaROBERT
Postat pe 27 Iulie 2010 00:39
De la: roby_cado, la data 2010-07-26 22:13:12"..pai ce-as putea sa-l intreb? "fraiere ti-ai dat seama ca eram virgina?"..

nu face asta puiule..,ai sa-i ranesti aluia sentimentele de n-o sa-si mai revina in veci..


Roby, ai fost de coma, barbat, deh...

Mi-ai amintit de o chestie asemanatoare cu nerevenitul in veci: o prietena, femeie matura, nu pustoaica, iese cu un barbat la o plimbare in afara orasului ca sa discute niste probleme de ordin financiar. Femeia se simtea in siguranta, mai ales ca omul era si preot. La un moment dat vede ca tipul se abate de la drum si o ia spre o padure. Nu stia ce sa creada, dar nu-si imagina ca omul, la un moment dat, opreste masina in padure si incepe s-o sarute, in timp ce se dezbraca. Ea se zbatea si se gandea cum sa scape din stransoare. Dintr-o data, scoase un tipat ascutit, incat omul se sperie si o intreba:
- Ce s-a intamplat?
- Nu ai par pe piept!
- Si? E vreo problema?
- Da, nu pot s-o fac. Mie-mi plac barbatii care au par pe piept.
Omul ramase stupefiat, se uita la pieptul lui span, se imbraca in graba si o duse acasa.
Cand am auzit tarasenia, am intrebat-o cum i-a trecut prin minte o asemena idee care, probabil, l-a marcat pe viata pe acel om. De fiecare data cand se va dezbraca ii va reveni in memorie acel tipat, si se va incheia imediat, oripilat, la camasa...
sora_ilsi
Postat pe 27 Iulie 2010 01:01

mda... am auzit mai multe versiuni de acest gen de a scapa de ... avansuri nedorite.
Sint unele si mai grele....
quasaria
Postat pe 27 Iulie 2010 01:50
iote bre ca scriserati 3 pagini...
in-cre-di-bil....
iasomia
Postat pe 27 Iulie 2010 09:06
De la: anaROBERT, la data 2010-07-27 00:37:37mai chiar nu stiu ce sa iti mai spun,un singur lucru e cat se poate de clar,il iubesti.el te cauta,are motivele lui,si-a dat seama ca ai fost virgina foarte bine un lucru care trebuie sa il aprecieze la tine.

esti unica care poate lua o decizie in acest sens ori continuii ce ai inceput ori ii spui verde in fata STOP nu vrei sa te mai caute ca nu il mai iubesti,il minti ca doar ai mai facut-o o data.


in ceea ce priveste ''ceva serios'' nu te gandi la lucruri mari cand tu esti un copil inca,traieste-ti viata sa nu te dai cu capul de pereti mai tarziu.


:) imi traiesc viata...da' asta nu inseamna sa "ma tavalesc" cu toti...mi-as forma o imagine urata...de asta e mai bn ceva oarecum serios!

multumesc oricum! :*
ank_a
Postat pe 27 Iulie 2010 13:26
mai, tot nu s-a terminat? da' lung mai e "actul" asta...
moniq_
Postat pe 27 Iulie 2010 13:30
De la: moniq_, la data 2010-07-27 13:30:29mai, tot nu s-a terminat? da' lung mai e "actul" asta...


lung si plin de invatzturi...
ank_a
Postat pe 27 Iulie 2010 14:02
De la: anaROBERT, la data 2010-07-27 00:38:44
De la: Dor_marunt, la data 2010-07-26 19:01:23Eu ma intreb cum de ii era scarba de virgine dar nu-i era de faptul ca erai la menstruatie? Mare e gradina ta Doamne.




poate ii era scarba ca nu aveau fetele experienta cine stie ce ii trece prin cerebel



Nu cred ca ii era scarba de virgine.Probabil spunea aceasta vorba pt ca nu vroia virgine.Poate el ca si multi alti barbati vede femeia virgina ca pe ceva greu de obtinut,greu de atins,ca pe un suflet pur,un suflet cu care sa ai o relatie si nu o aventura. De obicei cei care nu doresc o fata virgina sunt cei care vor doar aventuri.
Fetele virgine mai sunt considerate si fetele care nu le duci f usor in pat,fetele care cei mai multi barbati le doresc pt o relatie serioasa. Este si orgoliul acela masculin "a fost numai a mea" , dar mai e si dorinta de a avea o fata cuminte langa ei.



bau
Postat pe 27 Iulie 2010 14:24
De la: ank_a, la data 2010-07-26 22:15:21
De la: anaROBERT, la data 2010-07-26 18:43:38decizie proasta,decizie in vant le apartine astia sunt generatia de maine ce sa le facem sa votat de mult libertatea.....



ank_a daca consideri ca nu ai ce discuta cu el,ca nu este de tine,ca nu te merita....etc lasa-l pe drumul lui si tu croieste-ti altul al tau si uita-l,e cel mai bine asa.

faptul este oricum consumat iar virgina nu vei mai fi acum totul va fi floare la ureche.


nu pot sa-l las atata timp cat inca ma mai cauta si ma face sa nu mai fiu stapana pe propriile decizii...ma baga total in ceatza...ma face sa fiu confuza....
de asta eram curioasa de parerile voastre cu privire la acea experienta...pt a sti ce sa fac pe viitor...
Cred ca motivul pt care inca ma mai cauta si ma doreste este ca si-a dat seama...


Nu cred ca asta ar fi motivul.
Motivele pot fi multe.
Unul dintre ele sa isi satisfaca poftele.
Altul poate fi orgoliul ranit.Ca nu l-ai lasat sa-si duca treaba la capat.
bau
Postat pe 27 Iulie 2010 14:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o parere as vrea..... 109 De la: Dor_marunt 3 Ianuarie 2010 20:22
Ghici ghicitoarea mea!! 14 De la: estela 30 Mai 2010 03:20
Dragostea vietii mele 20 De la: garbo_1794 2 Mai 2012 15:54
sex 9 De la: mia79x 3 Iulie 2009 20:45
CANTITATE VS CALITATE 97 De la: lady_corina 10 August 2009 00:56
Setari Cookie-uri