indoiala de copil...?!

De la: SweetB, la data 2010-07-31 03:43:37hihihi! Si eu am facut la fel. Adik.. am vrut eu prima data sa ma culc cu cel mai tare ,dupa care erau toate lesinate. Si pe urma ne am despartit k asa am avut eu chef. Si nu mi pare rau ,si acum daca ne mai vedem ne o mai tragem daca se iveste ocazia :). Vb f serios

ete bre gandire adevarata
bravo fata....da-i tare si nu scapa nimic
tymbark
Postat pe 31 Iulie 2010 10:11
de ceeeee????
ecsact toate suntem doamne dar ne strica porcii astia
ameno
Postat pe 31 Iulie 2010 10:11
Ai facut-o, ai facut-o, gata! Nu te mai gandi atat. Lasa-l sa vezi in ce ape se scalda el, daca aduce vorba despre subiect, daca adopta un ton din care sa iti dai seama ca este ingrijorat pentru tine si ca ii pasa de tine .... Daca nu face astea si se poarta ca si cand nimic deosebit nu s-ar fi intamplat, eu te-as sfatui sa il ignori si chiar de iti crapa obrazul de rusine (pentru ca este clar ca ai o anumita sensibilitate), sa-l privesti in fata cu tupeu pentru ca, este adevarat, tu ai mintit, dar el este prost de-a binelea. Chiar si de era si el virgin, tot ar fi trebuit sa intelegea ca ... ceva nu era in regula. Nu te mai framanta pentru ce crede el, ci ... stai relaxata si asteapta. Vei primi raspunsul dorit in functie de cum decurg lucrurile intre voi.
Doinita201
Postat pe 31 Iulie 2010 10:22
De la: vuvuzela, la data 2010-07-31 01:27:14in primul rand,ai pierdut tandretea si sensibilitatea baiatului cu care trebuia sa iti incepi viata de femeie.in al doilea rand,dezverginarea nu a avut finalitate.s-ar putea sa ai o surpriza a doua oara,daca inca nu a fost.datorita" incercarii" de rupere al himenului,muschiul lui si-a pierdut din tarie devenind elastic.ceea ce v-a usura ruperea lui la o alta incercare de penetrare,iar baiatul sa nu il mai poti pacali ca esti virgina,chiar daca vei avea o mica sangerare,se poate motiva ca nu o faci prea des.cred ca stiai ca tipul nu se v-a culca cu tine daca ii spui ca esti virgina.deci ai facut-o interesat,ti la el probabil.cum tu ai incercat sa il inseli,ca esti femeie,daca tipul e destept se face ca o'' inghite" ca erai femeie,si nu mai poti avea pretentii de la el.sa nu crezi ca l-ai pacalit.un barbat cunoscator isi dadea seama imediat ca himenul tau era nepenetrat.sau poate stia de la altii,sau altele ca esti virgina,dar ai facut-o cu voia ta..facand-o pe ciclu te-ai pacalit singura,el se poate sustrage oricand .si sa iti mai spun ceva,in general barbatii asteapta sa iti treaca perioada de ciclu.singura pacalita ai fost tot tu.iar la el exista doua posibilitati/ori nu prea era cunoscator in ale sexului,ori era prea versat si te-a lasat ,nu te-a fortat.dar daca suportai durerea sigur te dezvergina,fara nici o vina.sau esti cumva minora,sau tipul nu se combina cu virgine ori este si el pusti,ori inca virgin..nu este nici o indoiala de copil,daca ti-a trecut asa ceva prin cap.daca doar ne-ai intrebat sa vezi ce se poate intampla,in cazul expus de tine,gandeste-te la toate variantele scrise de mine.mai bine fii sincera cu tine ,dar si cu el.minorico!!



in legatura cu el...e vorba de a2a posibilitate! Da...e "versat"...de asta m-a si lasat si nu m-a fortzat in continuare...
..si faptul k nu a mai adus in discutie niciodata acel moment...mi-a pus multe semne de intrebare!
ank_a
Postat pe 31 Iulie 2010 11:05
De la: Doinita201, la data 2010-07-31 10:22:33Ai facut-o, ai facut-o, gata! Nu te mai gandi atat. Lasa-l sa vezi in ce ape se scalda el, daca aduce vorba despre subiect, daca adopta un ton din care sa iti dai seama ca este ingrijorat pentru tine si ca ii pasa de tine .... Daca nu face astea si se poarta ca si cand nimic deosebit nu s-ar fi intamplat, eu te-as sfatui sa il ignori si chiar de iti crapa obrazul de rusine (pentru ca este clar ca ai o anumita sensibilitate), sa-l privesti in fata cu tupeu pentru ca, este adevarat, tu ai mintit, dar el este prost de-a binelea. Chiar si de era si el virgin, tot ar fi trebuit sa intelegea ca ... ceva nu era in regula. Nu te mai framanta pentru ce crede el, ci ... stai relaxata si asteapta. Vei primi raspunsul dorit in functie de cum decurg lucrurile intre voi.


degeaba astept...el niciodata nu v-a mai aduce in discutie acel subiect! sunt sigura...
si sa las lucrurile asa....nu prea as vrea.. :-s
acum k am inceput din nou sa vorbim...ma gandeam sa initiez eu o discutie cu privire la.....sa dau un apropo ceva...nush..... CE ZICETI?
ank_a
Postat pe 31 Iulie 2010 11:17
o sa iti dai seama mai tarziu de prostia facuta......o sa te dai cu capu de pereti....
SZASZ_ANCA
Postat pe 31 Iulie 2010 11:25
TIN SA VA INFORMEZ CA NU SUNT MINORA! ....SUNT MULT MAI MARE...SI MAI PROASTA PENTRU VARSTA PE CARE O AM..!
RECUNOSC, AM FACUT GRESEALA DE TEAMA CA DACA NU O FAC, MA VA LASA!
IAR ACUM....GRESESC DIN NOU..DIN ACELASI MOTIV, ACEEASI TEAMA! ....SUNT DISPUSA LA UN NOU ESEC! ...
ank_a
Postat pe 31 Iulie 2010 11:41
De la: tymbark, la data 2010-07-26 13:30:00este posibil sa te coste daca nu si-a dat seama ca esti virgina, poate el asta si cauta


Sau poate nu!
Virginitatea nu trebuie sa fie un stigmat! Cum nu trebuie interpretata nici ca virtute! Desi apartine fizic fetelor.... din pacate e foarte apreciata de catre orgoliosul mascul....Nu vise pare frustrant????

Ego
udia70
Postat pe 31 Iulie 2010 11:41
De la: udia70, la data 2010-07-31 11:41:46
De la: tymbark, la data 2010-07-26 13:30:00este posibil sa te coste daca nu si-a dat seama ca esti virgina, poate el asta si cauta


Sau poate nu!
Virginitatea nu trebuie sa fie un stigmat! Cum nu trebuie interpretata nici ca virtute! Desi apartine fizic fetelor.... din pacate e foarte apreciata de catre orgoliosul mascul....Nu vise pare frustrant????

Ego

pt mine in niciun caz nu este un stigmat si nici nu a fost...am facut referire la cei care gandesc asa, care alearga dupa trofee sau au impresia ca daca nu ai himen, nu meriti atentia si respectul
tymbark
Postat pe 31 Iulie 2010 12:03
[
P.S. data viitoare deschide bine ochii si calareste-i tu sa-ti placa tie, nu sta cracanata doar de dragul lor,de dragul gimnastici,de chestia daca n-o fac ma lasa.....mahhh
zic "lor" pentru ca, cu siguranta n-o sa fie doar un "el"
bafta![/quote]

Corect! Si daca vre-unul are pretentia ca ti-a tras-o si mai face si imprudenta sa se laude.... explica-le ca se inseala! Tu i-ai tras-o! Tu l-ai facut pe el!
Nici un dobitoc de mascul nu e in stare de nimic daca tu nu-i permiti sa fie !
Deci: FII DEASUPRA!
udia70
Postat pe 31 Iulie 2010 12:04
De la: udia70, la data 2010-07-31 12:04:28[
P.S. data viitoare deschide bine ochii si calareste-i tu sa-ti placa tie, nu sta cracanata doar de dragul lor,de dragul gimnastici,de chestia daca n-o fac ma lasa.....mahhh
zic "lor" pentru ca, cu siguranta n-o sa fie doar un "el"
bafta!


Corect! Si daca vre-unul are pretentia ca ti-a tras-o si mai face si imprudenta sa se laude.... explica-le ca se inseala! Tu i-ai tras-o! Tu l-ai facut pe el!
Nici un dobitoc de mascul nu e in stare de nimic daca tu nu-i permiti sa fie !
Deci: FII DEASUPRA![/quote]
dap....fii deasupra ca tot infipta in dobitoc ramai
tymbark
Postat pe 31 Iulie 2010 12:13

dap....fii deasupra ca tot infipta in dobitoc ramai [/quote]
A vorbit cumva orgoliul masculin si eu eram plecata?
udia70
Postat pe 31 Iulie 2010 12:23
De la: udia70, la data 2010-07-31 12:23:59
dap....fii deasupra ca tot infipta in dobitoc ramai

A vorbit cumva orgoliul masculin si eu eram plecata? [/quote]
nu erai plecata...sigur
nu la orgoliu masculin trebuie sa sari ci la afirmatia cu dobitocul.....ai generalizat, asta-i tot
tymbark
Postat pe 31 Iulie 2010 12:34
De la: ank_a, la data 2010-07-26 22:10:10
De la: Dor_marunt, la data 2010-07-26 19:01:23Eu ma intreb cum de ii era scarba de virgine dar nu-i era de faptul ca erai la menstruatie? Mare e gradina ta Doamne.


om fara caracter!


Haaaa!!!! Si asta este omul pe care l-ai ales sa o faci pentru prima oara?
Putini barbati accepta sa faca sex cand partenerele le sunt in "acea perioada a lunii". Probabil ca era prea disperat sa mai adauge una pe lista (baietii organizeaza chiar si concursuri in sensul asta).
Cat despre intrebarea ta: nu l-a interesat! Nu-i pasa daca ai fost virgina sau nu.
cami_g
Postat pe 31 Iulie 2010 12:48
Ai gresit ca ai procedat asa trebuia sa ii spui adevarul si poate iti era mai bine si nu mai erai asa dezamagita de ce sa intimplat.Nu e tirziu niciodata sa spui si vezi ce iti spune el personal.ai sa vezi singura daca si a dat seama ca ai fost virgina.,sau nu ok bafta.
mmiriam
Postat pe 31 Iulie 2010 12:49
Ai gresit ca ai procedat asa trebuia sa ii spui adevarul si poate iti era mai bine si nu mai erai asa dezamagita de ce sa intimplat.Nu e tirziu niciodata sa spui si vezi ce iti spune el personal.ai sa vezi singura daca si a dat seama ca ai fost virgina.,sau nu ok bafta.
mmiriam
Postat pe 31 Iulie 2010 12:49
Bre, daca ii spunea "adevarul" crede cineva ca sporeau vanzarile ziarului?
anakin
Postat pe 31 Iulie 2010 12:59

Eu zic sa consulti un ginecolog. S-ar putea sa ai surpriza sa fii ,inca, virgina.

In ceea ce-l priveste, eu zic sa nu -ti mai bati capul.
cami_g
Postat pe 31 Iulie 2010 13:05
Anakinu',
nu, da' probabil ii crestea cota de piata
Thor_again
Postat pe 31 Iulie 2010 13:05
daca era si virgin ..........asa e
jeanette40
Postat pe 31 Iulie 2010 13:09
Tot n-am inteles, de ce ai vrut s-o faci? Si de ce sa-l minti? Ce simti vizavi de baiatul asta?
charmelen
Postat pe 31 Iulie 2010 13:21
eu din punctul meu de vedere draga,ar fii trebuit sa ii spui!!!dar stiu cum se traieste la brasov... si partea a 2 EL E UN BOLOVAN nu stie de el apai dc tu erai virgina sau nu si poate k dc detinea ceva bun in pantaloni isi dadea seama imediat.Dar stii k barbatii vorbesc intre ei si or sa isi fak o parere rea despre tine in primil rand nu despre el....asa k gandeste inainte sa faci ceva si sa ii spui adevarul te pup si ai grija de tine
alexyaalexya
Postat pe 31 Iulie 2010 13:39
De la: charmelen, la data 2010-07-31 13:21:31Tot n-am inteles, de ce ai vrut s-o faci? Si de ce sa-l minti? Ce simti vizavi de baiatul asta?


am facut-o de frik sa nu-l pierd.......

l-am mintit pt k sunt genu de persoana f deschisa...si intotdeauna am dat impresia k nu sunt chiar o incepatoare in ale sexului....si l-am lasat sa traiasca si el la fel k multi altii cu aceasta impresie!
l-am mai mintit si de teama de a nu fugi de o virgina.....el fiind un baiat trecut prin multe fete..sa zic asa.....parerea mea de atunci era k nu poate avea rabdare cu una k mine...

ceea ce simt? ...il iubesc...

ank_a
Postat pe 31 Iulie 2010 14:08
De la: cami_g, la data 2010-07-31 13:05:23
Eu zic sa consulti un ginecolog. S-ar putea sa ai surpriza sa fii ,inca, virgina.

In ceea ce-l priveste, eu zic sa nu -ti mai bati capul.


Da. Asa e. De unde le scoateti frate?
Doara
Postat pe 31 Iulie 2010 14:11
Doruletz,
a uitat-o p-aia cu marmota care invelea ciucalata-n staniol
Thor_again
Postat pe 31 Iulie 2010 14:13
Nu le vezi frate? Cu atatea mijloace de informare si habar n-au cum functioneaza.
Doara
Postat pe 31 Iulie 2010 14:19
exact! "e" toante rau!
zambila
Postat pe 31 Iulie 2010 14:22
cata importanta data acestui subiect..... si pentru ce fata oricum face ce o taie capsorul.... si pe deasupra nu are 17 ani,are mai multi,deci e majora raspunde de faptele ei....

in profilul tau ai doar 17 ani......tu sustii ca ai mai multi,nu te contrazic desi nu pari nici virtual a avea mai multi anisori......

fa fata ce te taie bibilica,virginitatea nu mai e de mult de mult un lux s-au dus vremurile strabunicilor.
anaROBERT
Postat pe 31 Iulie 2010 14:23
Doruletz,
pai pentru astfel de exemplare s-a ajuns pana acolo incat sa scrie pe prezervative principiile de functionare si modul de folosire
Thor_again
Postat pe 31 Iulie 2010 14:27
Bre ano, dar nu subiectul in sine ne intereseaza.

Noi venim aici ca la teatru, nu te-ai prins? ne place sa privim de la balcon, si apoi sa barfim la o samantza de floare si sa scuipam cojile pe jos.
anakin
Postat pe 31 Iulie 2010 14:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fantezii 13 De la: cea_mica 23 Iulie 2009 00:16
Forum ok....UTILIZATORI jalnici!!!! 238 De la: pantera_neagra 2 Martie 2010 15:20
debut sexual 95 De la: KNIGHT_31 30 August 2010 00:04
oare napoleon avea dreptate? 50 De la: iceboxxx 7 Februarie 2012 03:57
Ce inseamna dominare? 10 De la: garbo_465775 21 Mai 2017 13:59
Setari Cookie-uri