indoiala de copil...?!

De la: bau, la data 2010-07-27 14:27:32
De la: ank_a, la data 2010-07-26 22:15:21
De la: anaROBERT, la data 2010-07-26 18:43:38decizie proasta,decizie in vant le apartine astia sunt generatia de maine ce sa le facem sa votat de mult libertatea.....



ank_a daca consideri ca nu ai ce discuta cu el,ca nu este de tine,ca nu te merita....etc lasa-l pe drumul lui si tu croieste-ti altul al tau si uita-l,e cel mai bine asa.

faptul este oricum consumat iar virgina nu vei mai fi acum totul va fi floare la ureche.


nu pot sa-l las atata timp cat inca ma mai cauta si ma face sa nu mai fiu stapana pe propriile decizii...ma baga total in ceatza...ma face sa fiu confuza....
de asta eram curioasa de parerile voastre cu privire la acea experienta...pt a sti ce sa fac pe viitor...
Cred ca motivul pt care inca ma mai cauta si ma doreste este ca si-a dat seama...


Nu cred ca asta ar fi motivul.
Motivele pot fi multe.
Unul dintre ele sa isi satisfaca poftele.
Altul poate fi orgoliul ranit.Ca nu l-ai lasat sa-si duca treaba la capat.


da! ..ma gandeam si la varianta asta.....k vrea sa se "razbune"...sa-mi faca rau....k n-a mers relatia....doar eu i-am dat papucii...
ank_a
Postat pe 27 Iulie 2010 14:39
De la: bau, la data 2010-07-27 14:24:29
Poate el ca si multi alti barbati vede femeia virgina ca pe ceva greu de obtinut,greu de atins,ca pe un suflet pur,un suflet cu care sa ai o relatie si nu o aventura. De obicei cei care nu doresc o fata virgina sunt cei care vor doar aventuri.
Fetele virgine mai sunt considerate si fetele care nu le duci f usor in pat,fetele care cei mai multi barbati le doresc pt o relatie serioasa. Este si orgoliul acela masculin "a fost numai a mea" , dar mai e si dorinta de a avea o fata cuminte langa ei.


da' sinteti mai patetice decit xena aia cu virginele voastre...
Nu vroia virgina pentru ca n-avea chef de una tufa, si oarecum frigida pina se prinde ce si cum, si speriata de bombe, si care mai are un potop de reprosuri dupa....
Lasind dulcegariile cu sufletul neprihanit la o parte, dezavantajele "functionale" pot fi majore. Iar omul, pina la urma, vroia doar sa se simta bine. Si el, si probabil si aia cu care e. Nu avea chef de jertfe, boceli si juraminte de dragoste nemuritoare.
Ce o fi asa de greu de inteles...
quasaria
Postat pe 27 Iulie 2010 18:40
asa..,si anka a inteles asta..

bre q..,stim ce a fost in capul aluia..
in capul asteia..,nu prea intelegem ce a fost..
roby_cado
Postat pe 27 Iulie 2010 18:47
quasaria este adevarat ca eu nu prea am stilul tau de a spune lucrurile.Am incercat sa fac sa sune mai frumos
bau
Postat pe 27 Iulie 2010 18:47
De la: roby_cado, la data 2010-07-27 18:47:36asa..,si anka a inteles asta..

bre q..,stim ce a fost in capul aluia..
in capul asteia..,nu prea intelegem ce a fost..


ce-i asa greu de inteles ce a fost in capu meu?
PROSTIE.........dooh....
ank_a
Postat pe 27 Iulie 2010 21:04
din nou am deviat cu totii de la simpla mea intrebare/ curiozitate ....la chestii de ce a fost in relatie....cum a fost el....cum am fost eu......cum ar trebui sa fim... OFF!!! .....
ank_a
Postat pe 27 Iulie 2010 21:06
De la: quasaria, la data 2010-07-27 18:40:55
De la: bau, la data 2010-07-27 14:24:29
Poate el ca si multi alti barbati vede femeia virgina ca pe ceva greu de obtinut,greu de atins,ca pe un suflet pur,un suflet cu care sa ai o relatie si nu o aventura. De obicei cei care nu doresc o fata virgina sunt cei care vor doar aventuri.
Fetele virgine mai sunt considerate si fetele care nu le duci f usor in pat,fetele care cei mai multi barbati le doresc pt o relatie serioasa. Este si orgoliul acela masculin "a fost numai a mea" , dar mai e si dorinta de a avea o fata cuminte langa ei.


da' sinteti mai patetice decit xena aia cu virginele voastre...
Nu vroia virgina pentru ca n-avea chef de una tufa, si oarecum frigida pina se prinde ce si cum, si speriata de bombe, si care mai are un potop de reprosuri dupa....
Lasind dulcegariile cu sufletul neprihanit la o parte, dezavantajele "functionale" pot fi majore. Iar omul, pina la urma, vroia doar sa se simta bine. Si el, si probabil si aia cu care e. Nu avea chef de jertfe, boceli si juraminte de dragoste nemuritoare.
Ce o fi asa de greu de inteles...


gresit ai inteles tu...la fel k multi altii...
el nu stia k eram virgina...si nici nu mi-a spus vreodata verde in fatza k nu-i plac virginele...
asta am dedus eu din felul lui de a fi...
ank_a
Postat pe 27 Iulie 2010 21:09
si uite ca sa ajuns si la pagina 4


mai faptul este consumat,traieste-ti tineretea si cei mai frumosi ani,ai timp in viata sa le faci pe toate.

virginitatea ai pierdut-o ce importanta mai are daca si-a dat seama sau nu.eu raman la parerea mea si o sustin ca nu si-a dat seama
anaROBERT
Postat pe 28 Iulie 2010 00:17
ank_a si cum arata un barbat caruia nu-i plac virginele,cum este felul lui?
bau
Postat pe 28 Iulie 2010 01:47
ank, cre'ca tu ai inteles gresit cui ma adresam: nu tie.
Eu nu m-am referit nici la faptul ca ti-a spus, nici ca nu ti-a spus, ci la descrierile lacrimogene ale virginelor de pe aici. Descrierile de pe aici, nu virginele de pe aici.... desigur.
quasaria
Postat pe 28 Iulie 2010 07:48
De la: anaROBERT, la data 2010-07-28 00:17:55si uite ca sa ajuns si la pagina 4


mai faptul este consumat,traieste-ti tineretea si cei mai frumosi ani,ai timp in viata sa le faci pe toate.

virginitatea ai pierdut-o ce importanta mai are daca si-a dat seama sau nu.eu raman la parerea mea si o sustin ca nu si-a dat seama



are o mare importanta atata timp cat am deschis acest topic. doar atat vroiam sa aflu: da/nu si-a dat seama...
ank_a
Postat pe 28 Iulie 2010 10:32
anka toti au incercat sa te faca sa deschizi ochii si sa vezi un pic mai departe de lungu nasului sa lasi la o parte blufurile si sa treci mai departe /daca nu i-ai spus nu incerca sa dai vina pe el ca nu a ghicit ce tu ascundeai sau poate te-ai ..cu un mediu? hai fii fata de salon si ridicate si infloreste si daruiestete numai unui baiat/barbat pe care s-al iubesti si sa nu ai pareri de rau dupa.
garbo074997
Postat pe 28 Iulie 2010 10:46
Nu cred ca si-a dat seama pt. ca nu asta il interesa in momentul respectiv.Mare prostie ai facut dar asta vei vedea mai tirziu.
garbo134266
Postat pe 28 Iulie 2010 23:03
e a facut mare prostie sa fim seriosi odata si odata tot o comitea cu asta sau cu altu.....ce atata fandoseala si pareri de rau
anaROBERT
Postat pe 29 Iulie 2010 00:46
De la: anaROBERT, la data 2010-07-29 00:46:41e a facut mare prostie sa fim seriosi odata si odata tot o comitea cu asta sau cu altu.....ce atata fandoseala si pareri de rau


asa ziceam si eu ana..
mersi :*
ank_a
Postat pe 29 Iulie 2010 11:54
pai ma bucur ca nu ti-ai taiat venele de suparare si ca nu ai inghitit ceva minuni ca ai cazut in depresia dezvirginarii


asta a fost decizia ta,ai fost de acord,baiatul logic ca a acceptat nu este nimic foarte bine sper ca ti-a si placut daca nu mai insista si tot inainte
anaROBERT
Postat pe 30 Iulie 2010 02:08
De la: anaROBERT, la data 2010-07-30 02:08:51pai ma bucur ca nu ti-ai taiat venele de suparare si ca nu ai inghitit ceva minuni ca ai cazut in depresia dezvirginarii


asta a fost decizia ta,ai fost de acord,baiatul logic ca a acceptat nu este nimic foarte bine sper ca ti-a si placut daca nu mai insista si tot inainte


cum am mai spus....niciodata nu regret nimic din ceea ce fac...
daca asa a fost sa fie...asta e!

si...evident ca nu mi-a placut...nu cred ca exista persoane carora sa le placa asa ceva cand o fac pt prima oara.......iar de incercat din nou..:) ...mai vedem :).....
ank_a
Postat pe 30 Iulie 2010 11:51
ma bucur ca nu regreti nimic din ceea ce faci,un sut in fund e intotdeauna un pas inainte.....



da cum vine asta ca nimanui nu ii place cand o face pentru prima oara? crezi ca pentru prima oara o faci din obligatie si nu din placere? te contrazic.
anaROBERT
Postat pe 30 Iulie 2010 12:05
De la: anaROBERT, la data 2010-07-30 12:05:45ma bucur ca nu regreti nimic din ceea ce faci,un sut in fund e intotdeauna un pas inainte.....



da cum vine asta ca nimanui nu ii place cand o face pentru prima oara? crezi ca pentru prima oara o faci din obligatie si nu din placere? te contrazic.


ma refeream ca nu e placuta durerea.....si putine sunt cele care sunt multumite de prima experienta, nu?
ank_a
Postat pe 30 Iulie 2010 12:07
eu nu stiu ce sti tu insa ma repet te contrazic,durerea nu persista pe tot timpul actului sexual...acum parerile sunt impartite,a mea asta este
anaROBERT
Postat pe 30 Iulie 2010 12:09
De la: anaROBERT, la data 2010-07-30 12:09:25eu nu stiu ce sti tu insa ma repet te contrazic,durerea nu persista pe tot timpul actului sexual...acum parerile sunt impartite,a mea asta este


din cate stiam eu....durererea o ai de vreo cateva ori la inceput... dar....intr-adevar...sunt si fete pe care nu le dor deloc.....
ank_a
Postat pe 30 Iulie 2010 12:13
se poate nu te contrazic,eu mi-am spus doar parerea mea



poate fi durerea mai persistenta si ma dureroasa atunci cand o faci din obligatie si nu din placere
anaROBERT
Postat pe 30 Iulie 2010 12:15
De la: anaROBERT, la data 2010-07-30 12:15:04se poate nu te contrazic,eu mi-am spus doar parerea mea



poate fi durerea mai persistenta si ma dureroasa atunci cand o faci din obligatie si nu din placere



oh nu..gata, te rog!
nu ma mai chinui cu aceasta obligatie...
nu am facut-o din obligatie!...am facut-o k asa am vrut..si punct!
ank_a
Postat pe 30 Iulie 2010 12:21
ok gata nu te mai atac


bravo fata ca ai facut-o,ce mai conteaza cum ai facut-o imp e ca ai facut-o



e mai bine asa?
anaROBERT
Postat pe 30 Iulie 2010 12:23
De la: anaROBERT, la data 2010-07-30 12:23:08 ok gata nu te mai atac


bravo fata ca ai facut-o,ce mai conteaza cum ai facut-o imp e ca ai facut-o



e mai bine asa?


saru'mana :*
asa ma simt mai bine :)
ank_a
Postat pe 30 Iulie 2010 12:26
anaROBERT
Postat pe 30 Iulie 2010 12:31
ma eu nu citesc de la inceput ca ma doare mintea
am priceput ca erai proaspata ca ti-a tras-o si ca acum nu mai esti....da macar o fo bine o ba???
macar atat ce draq, o speli si e ca noua.
P.S. data viitoare deschide bine ochii si calareste-i tu sa-ti placa tie, nu sta cracanata doar de dragul lor,de dragul gimnastici,de chestia daca n-o fac ma lasa.....mahhh
zic "lor" pentru ca, cu siguranta n-o sa fie doar un "el"
bafta!
ameno
Postat pe 30 Iulie 2010 20:25
iote mey, e unii care nu opreste la stop si nu ii amendeaza politia, sau politica... era sa zic pulitica... mey, aia vitejii vrea nu una, ci 70 de ficioare deodata, adica sa faca la capu' lor un fel de sir indian.

s'apoi c'o ficioara nu se face primavara. auleu, stai ca o pierduram si p'asta!!!
oli_le_mechant
Postat pe 30 Iulie 2010 23:27
nuti_vio
Postat pe 30 Iulie 2010 23:30
e boulangii, bre, e boulangii!
Thor_again
Postat pe 30 Iulie 2010 23:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
A devenit sexul ghilotina omenirii? 148 De la: KNIGHT_31 25 Septembrie 2010 20:38
buna 43 De la: ollyy 14 Iulie 2011 14:12
Si comunistilor care nu le plac crestinii..Sa se duca sa il caute pe Ceausescu...Ca a-ti vazut ce sfarsit au oamenii rai 111 De la: pantera_neagra 10 Februarie 2010 16:26
UN VOT VA ROG FRUMOS 4 De la: anakin 24 Mai 2010 12:48
Onania 106 De la: nazirra 8 Iunie 2011 22:58
Setari Cookie-uri