ce este casatoria?

Ca cica barbatilor nu le place gandirea mea...Ca eu nu o sa tac ca sa le suport lor minciunile....Ca cica un barbat ,,sau mai multi barbati vor ca sa ma faca sa imi schimb ideea ca sa tac,,sa accept sclavia la fel cum accepta femeil din romania....Barbatii din romania imi trasmit o repulsie totala pt ca sunt prosti crescuti si se comporta urat....Imi este scarba de ei....dupa ce imi vorbeste urat o data,,eu nu pot sa il mai vad in ochi niciodata..Pt ca nu o sa mai permit nimanui ca sa ma raneasca....Sau sa ma jigneasca...daca barbatii nu ma rsspecta nu ii respect...Pt ca sunt niste gunoiae imputite fara suflet....nu toti mai sunt niste exceptiii
xenaprintesarazboinica
Postat pe 19 Iulie 2010 09:49
Irino, iarasi ai uitat sa iti iei medicamentele??
anakin
Postat pe 19 Iulie 2010 09:52
Barbatii romani ne considera pe noi femeile niste proaste...Ei bine si noi femeile ii consideam iidioti pe barbatii care ne considera pe noi proaste...Nu ne respecta...Asa ca nu dau 2 bani pe ei...Se iau unii dupa altiii......imi este scarba de ei.....Ce sa mai zic,,,,barbatii romani imi produc repulsie....Nu barbatii educati,,ci doar cei prosti crescuti...Eu nuiciodata nu o sa tolerez minciunile uinui barbat si prostiillor lui....sunt niste imbecili pt ca ne considera pe noi femeile proaste....la barbatii care respecta femeia,,nu am nimic cu ei....Eu am ce am doar cu barbati prosti crescuti
xenaprintesarazboinica
Postat pe 19 Iulie 2010 10:00
De asta am zis ca nicidata nu o sa las vreodata sa ma jigneasca vreun barbat sau sa il las sa ma minta sau sa ma injoseasca.....O sa lupt pana la sange dar nu o sa dau un pas inapoi,,,niciodataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
xenaprintesarazboinica
Postat pe 19 Iulie 2010 10:03
Luptatoareo , da ce visasi asta- noapte? ..sau ai avut vreo ,, experienta" ... cu vreun zburator?
nuti_vio
Postat pe 19 Iulie 2010 10:04
Ca barbatii insista ca sa te faca sa faci ce zic eu....Eu stiam ca sclavia exista in alte secole....Dar exista si in ziua de azi.....Dar putin imi pasa...Stiu ca o sa am de pierdut,,,dar niciodata nu o sa ma las injosita,,jignita sau mintita de un barbat....Si inainte nu ii suportam pe cei care ii simteam ca vroiau sa profite de mine....Profitam eu de ei si le dadeam papucii pt ca asta meritau,,pt ca sunt niste prorci orrdinari,,,ne considera pe noi femeile proaste....SI EU II Cconsideram niste idioati de asta si profitam de ei si le dadeam papucii de porci ordinari....Dar acum sunt altfel...Nu mai profit de nimeni,,,dar nici de mine nu o sa profite nimeni...Si nico sa ma jigneasca......Pt ca orice injosire,,,costa multi bani...Sa ii prostesti apoi sa ii trimiti in masa de porci ordinari...Nu si pe barbatii buni,,pe barbatii buni mereu iam respectat..../Eu am avut ce am avut cu porcii aia care vroiau sa profite fizic de mine,,,,pt ca ma cnsiderau proasta pt ca sunt femeie...Si nu imi pare rau pt tot ce am facut...Nu ,ma simt vinovata in fata barbatilor,,ci ca au meritat...Dar ma simt vinovata in fata lui Dumnezeu,,,,pt ca ma razbunam pe ei,,,in loc sa ii pun in banca lor de porci.....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 19 Iulie 2010 10:13
Nu imi pare rau ca mi-am batut joc de barbati si iam prostit de bani pt ca sunt niste idioti,,pt ca cred si ei ne considera pe noi femeile proaste....Asa ca si faceam concurenta sa le arat eu care de care profita...Profitam de banii lor si la gara cu ei....Ca asa meritau porci ordinari....Dar pt ca m-am razbunat pe ei,,,si nu i-am pus in banca lor e porci si i-am lasat sa creada ca au dreptate..Pt ca erau niste imbecili....Asteptau corectitudine..de parca ei barbatii erau corecti...asa ca la gara cu ei cred ca daca nu as fii crestina..asa fii si mai sii de cum am fost inainte...As musca din ei,,,si mias bate joc din toti...I-as minti si i-as face de bani pana ajung sa se sinucida...pt ca asta merita,,pt ce ne fac noua femeilor de porci...daca nu as iubi de Dumnezeu,,,as fii cea mai rea dintre femei ca asa merita barbatii aia porci,,,,cu strangul in gat Dar Dumnezeu ii iubeste pe porcii astia ordinari,,asa ca nu am voie sa imi bat joc de ei....ci doar sa ii pun in banca lor
xenaprintesarazboinica
Postat pe 19 Iulie 2010 10:22
fetisoara draga....esti dusa rau de tot...asta daca nu cumva faci katerinka pe forum
tymbark
Postat pe 19 Iulie 2010 10:27
Ce daca ajunge cativa cu strangul in gat,,,pt ca asa ei respecta doar femeile mincinoase....Si care ii mint....Si apoi ma pocaiesc iarasi.....Si tot asa daca as renunta la crestinism,,,jur ca o sa ajung cea mai rea dintre femei.....ii fac pe tot barbatii care imi ies in cale sa ajunga cu streangul in gat....le bag niste minciuni,,,,apoi ii las cu ochii in soare pe toti dar si fara bani
xenaprintesarazboinica
Postat pe 19 Iulie 2010 10:29
De la: tymbark, la data 2010-07-19 10:27:38fetisoara draga....esti dusa rau de tot...asta daca nu cumva faci katerinka pe forum
eu nu mint ,eu mereu sunt sincera...De mintit,,doar pe barbati i-am mintit,,,inainte pt ca erau niste porci ordinari,si faceam concurenta cu ei,,,sa le arata care de care profita mereu am simtit ceva aprte pt barbatii nesimtiti care vroiau sa profite de corpul meu..Si acum tot asta simt,,dar ma abtin
xenaprintesarazboinica
Postat pe 19 Iulie 2010 10:33
Din cauza barbatilor,,sunt atiatia copii care sufera...Pt ca barbatii inseala femeile....Sau si femeile inseala ca sa se razbune uite asa se ajunge la divort,,,,copiii sufera....Da eu am suferit din cauza la taicamiu,,,dar nu doar din cauza la taicamiu....Ci si dain cauza la primului prieten,care s-a luat dupa taicamiu....Pt ca eu nu ii suportam minciunile.....Si apoi nu doar eu,,,am avut de suferit de pe uram barbatilor.....Dar barbatii se iua unii dup altii

Irina, sper sa poti in sufletul tau sa uiti de rautatea tatalui tau sper sa poti sa ai o viata linistita....esti ca o barca in deriva si probabil ca suferi foarte mult numai tu sti ce e in sufletul tau ...sa ai grija de tine si incearca sa vezi lumea cu ochi frumosi si sa nu mai fi asa furioasa pe viata...barbatii....da-i incolo....o sa apara si ala bun ptr tine,din aia putini care au mai ramas..dar doar daca dai o sansa celor 1%(conform spuselor tale) barbati cu bun simt din lume....Imi pare rau daca te-am ofensat in vreun fel...e ultima oara cand comentez ceva la posturile tale...numai bine si ai incredere in Dumnezeu, El are ptr fiecare ceva frumos
small_lady
Postat pe 19 Iulie 2010 10:34
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-07-19 10:33:05
De la: tymbark, la data 2010-07-19 10:27:38fetisoara draga....esti dusa rau de tot...asta daca nu cumva faci katerinka pe forum
eu nu mint ,eu mereu sunt sincera...De mintit,,doar pe barbati i-am mintit,,,inainte pt ca erau niste porci ordinari,si faceam concurenta cu ei,,,sa le arata care de care profita mereu am simtit ceva aparte pt barbatii nesimtiti care vroiau sa profite de corpul meu..Si acum tot asta simt,,dar ma abtin
dar religia imi interzice sa imi mai bat joc de barbati....de aia porci,,ca cu baietii buni nu am nimic
xenaprintesarazboinica
Postat pe 19 Iulie 2010 10:35
De la: small_lady, la data 2010-07-19 10:34:28Din cauza barbatilor,,sunt atiatia copii care sufera...Pt ca barbatii inseala femeile....Sau si femeile inseala ca sa se razbune uite asa se ajunge la divort,,,,copiii sufera....Da eu am suferit din cauza la taicamiu,,,dar nu doar din cauza la taicamiu....Ci si dain cauza la primului prieten,care s-a luat dupa taicamiu....Pt ca eu nu ii suportam minciunile.....Si apoi nu doar eu,,,am avut de suferit de pe uram barbatilor.....Dar barbatii se iua unii dup altii

Irina, sper sa poti in sufletul tau sa uiti de rautatea tatalui tau sper sa poti sa ai o viata linistita....esti ca o barca in deriva si probabil ca suferi foarte mult numai tu sti ce e in sufletul tau ...sa ai grija de tine si incearca sa vezi lumea cu ochi frumosi si sa nu mai fi asa furioasa pe viata...barbatii....da-i incolo....o sa apara si ala bun ptr tine,din aia putini care au mai ramas..dar doar daca dai o sansa celor 1%(conform spuselor tale) barbati cu bun simt din lume....Imi pare rau daca te-am ofensat in vreun fel...e ultima oara cand comentez ceva la posturile tale...numai bine si ai incredere in Dumnezeu, El are ptr fiecare ceva frumos
Dar nu suport barbatii rai si simt nevoie sa ma razbun pe ei,,dar ma abtin..Pt ca Dumnezeu interzice razbunarea si sa le fac rau....Si risc sa se indeparteze de mine.....Dar este un chin pt mine,,,,sa ma abtin si sa nu imi bat joc de ei...dar Dumnezeu ii iubeste....asa ca prefer sa doar sa ii pun in banca lor si sa ii tin departe de mine pe aia porci...Ca tare am o pofta sa imi bat joc de ei
xenaprintesarazboinica
Postat pe 19 Iulie 2010 10:39
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-07-15 19:37:45 Casatoria pt mine inseamna un dezastru....O distrugere a vietii unde trebuie sa si muncesti,,sa ai si grija de casa...Pt ca si barbatul ajuta femeia,,curata un cartof 2.... Mai bine sa stea oamenii asa,,,fara sa mai faca sex...Pt ca oricum barbatii sunt niste incompetenti care umbla doar cu cersitul si fraieritul...Nu toti,,pt ca mai sunt si barbati buni.....Din 100 la % doar 10 la %din barbati pot sa zic ca mai sunt normali.....Dar restul 90 % sunt dusi la vale




draguta.....casatoria nu e un dezastru daca esti atenta la ce alegi .....si da "muncesti" pt ca asta ti e "slujba" ca femeie....daca alegi pe cine trebuie si te iubeste sunt convinsa ca este atent cu tine....nu o sa te lase sa "muncesti" numai tu.
cred ca e cam pierduta situatia in acest caz.....
mioara_80
Postat pe 19 Iulie 2010 10:40
De la: mioara_80, la data 2010-07-19 10:40:19
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-07-15 19:37:45 Casatoria pt mine inseamna un dezastru....O distrugere a vietii unde trebuie sa si muncesti,,sa ai si grija de casa...Pt ca si barbatul ajuta femeia,,curata un cartof 2.... Mai bine sa stea oamenii asa,,,fara sa mai faca sex...Pt ca oricum barbatii sunt niste incompetenti care umbla doar cu cersitul si fraieritul...Nu toti,,pt ca mai sunt si barbati buni.....Din 100 la % doar 10 la %din barbati pot sa zic ca mai sunt normali.....Dar restul 90 % sunt dusi la vale




draguta.....casatoria nu e un dezastru daca esti atenta la ce alegi .....si da "muncesti" pt ca asta ti e "slujba" ca femeie....daca alegi pe cine trebuie si te iubeste sunt convinsa ca este atent cu tine....nu o sa te lase sa "muncesti" numai tu.
cred ca e cam pierduta situatia in acest caz.....
Da ai dreptate...Dar barbatii profita de femeile crestine care duc o viata curata..Pt ca le consiera proaste....Barbatilor le plac doar curvele care stiu ca le suceasca mintile si ii mint si ii traduc....De asta este greu sa duci o viata curata,,si ca barbatii sa nu te considere proasta...Si eu asta nu suport ca imi vine doar sa le dau pumni in gura.....Dar nici nu vfreaqu sa fiu rea si mincinoasa...Ca lui Dumnezeu nu ii plac lucrurie murdaqre si o sa se indeparteze de mine...Si eu am nevoie de ajutorul lui Dumnezeu...Si nu vreau sa se supere si sa se indeparteze de mine,pt ca nu merita asta
xenaprintesarazboinica
Postat pe 19 Iulie 2010 10:46
eu_vio
Postat pe 19 Iulie 2010 13:50
asa este ,luptatoareo, nu te mai contrazice nimeni zi in continuare cum vrei si cit vrei ,casatoria este cum zici tu,adica dragostea dintre un barbat si o femeie,fericirea de a fi impreuna ,asa zici tu ,binenteles ,camuflat
MONIKA112511
Postat pe 19 Iulie 2010 14:20
De la: anakin, la data 2010-07-19 09:52:15Irino, iarasi ai uitat sa iti iei medicamentele??


KNIGHT_31
Postat pe 19 Iulie 2010 17:14
De la: KNIGHT_31, la data 2010-07-19 17:14:02
De la: anakin, la data 2010-07-19 09:52:15Irino, iarasi ai uitat sa iti iei medicamentele??







nu te bucura primarule,de problemele lui Irinuca,ca se ia.daca observi restul userilor,comenteaza,fiecare din punctul lui de vedere.Anakin nu a spus cu rautate,ci doar o gluma,cam nesarata,dar nu o face din rautate.insa tu primarule,razi te bucuri de necazul Irinucai?atunci sa nu te miri ,maine poimaine de ,intoarcerea gandului tau ,impotriva ta.
vuvuzela
Postat pe 19 Iulie 2010 17:43
De la: vuvuzela, la data 2010-07-19 17:43:10
De la: KNIGHT_31, la data 2010-07-19 17:14:02
De la: anakin, la data 2010-07-19 09:52:15Irino, iarasi ai uitat sa iti iei medicamentele??







nu te bucura primarule,de problemele lui Irinuca,ca se ia.daca observi restul userilor,comenteaza,fiecare din punctul lui de vedere.Anakin nu a spus cu rautate,ci doar o gluma,cam nesarata,dar nu o face din rautate.insa tu primarule,razi te bucuri de necazul Irinucai?atunci sa nu te miri ,maine poimaine de ,intoarcerea gandului tau ,impotriva ta.

probabil sau mai mult ca sigur ca are probleme fata asta dar nu este normal, oriunde intram pe acest forum, sa ne impiedicam pur si simplu de aberatiile ei!
fiecare dintre noi avem dreptul, cu certitudine, sa ne spunem opiniile in functie de tema topicului insa ea chiar exagereaza iar ceilalti membri au de ales: ori se "lupta " cu ea, ori o ignora, ori o ironizeaza....asa ca....nu-si are sensul sa faci critici
tymbark
Postat pe 20 Iulie 2010 10:15
Tym,ai sa incercam sa nu o bagam in seama prea mult.in rest fiecare comenteaza civilizat.neata,ce faci ?
vuvuzela
Postat pe 20 Iulie 2010 10:24
asta am si vrut sa se intample
bine merci...tu?
tymbark
Postat pe 20 Iulie 2010 10:42
draga asa sunt barbati,nu toti sunt la fel un singur lucru apreciaza barbati...sa stii cum sa vb cu ei dak nu-ti place de ei nui baga in seama, j o sa vezi k nimeni nu o sa-ti vorbeasca urat.
garbo133831
Postat pe 20 Iulie 2010 10:53
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
zambila
Postat pe 20 Iulie 2010 10:57
cata dreptate are zambila
tymbark
Postat pe 20 Iulie 2010 13:47
este???
zambila
Postat pe 20 Iulie 2010 13:50
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-07-19 10:00:03 Barbatii romani ne considera pe noi femeile niste proaste...Ei bine si noi femeile ii consideam iidioti pe barbatii care ne considera pe noi proaste...Nu ne respecta...Asa ca nu dau 2 bani pe ei...Se iau unii dupa altiii......imi este scarba de ei.....Ce sa mai zic,,,,barbatii romani imi produc repulsie....Nu barbatii educati,,ci doar cei prosti crescuti...Eu nuiciodata nu o sa tolerez minciunile uinui barbat si prostiillor lui....sunt niste imbecili pt ca ne considera pe noi femeile proaste....la barbatii care respecta femeia,,nu am nimic cu ei....Eu am ce am doar cu barbati prosti crescuti


femeie in ce secol traiesti sau mai bine zis pe ce lume traiesti de nu iti mai ajung injuriile la adresa barbatilor
daca tie ti-a facut vreunul rau asta nu inseamna ca toti sunt la fel
eu am impresia ca esti frustrata rau da rau de tot de urlii asa in gura mare da mai potoleste-te odata femeia lu' D-zeu
poate de acolo din zona de unde vii tu sunt barbatii asa cum ii descrii tu
si daca nu iti plac barbatii i-ati dracului un vibrator ca poate te mai calmezi naibii si vii cu sentimente mai bune aici pe forum
tusi_Oli
Postat pe 20 Iulie 2010 14:21
si ca o paranteza iti recomand sa te uiti pe Vplay.ro este un site de seriale.
Urmareste serialul "Sex and the city"
poate te mai revigorezi si tu
heloo la toata lumea de p'aci
tusi_Oli
Postat pe 20 Iulie 2010 14:25
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-07-15 19:37:45 Casatoria pt mine inseamna un dezastru....O distrugere a vietii unde trebuie sa si muncesti,,sa ai si grija de casa...Pt ca si barbatul ajuta femeia,,curata un cartof 2.... Mai bine sa stea oamenii asa,,,fara sa mai faca sex...Pt ca oricum barbatii sunt niste incompetenti care umbla doar cu cersitul si fraieritul...Nu toti,,pt ca mai sunt si barbati buni.....Din 100 la % doar 10 la %din barbati pot sa zic ca mai sunt normali.....Dar restul 90 % sunt dusi la vale
Chiar asa !Acum exista si fertilizarea in vitro!Ce ne trebuie....
teodor_el
Postat pe 21 Iulie 2010 15:40
De la: vuvuzela, la data 2010-07-19 17:43:10
De la: KNIGHT_31, la data 2010-07-19 17:14:02
De la: anakin, la data 2010-07-19 09:52:15Irino, iarasi ai uitat sa iti iei medicamentele??







nu te bucura primarule,de problemele lui Irinuca,ca se ia.daca observi restul userilor,comenteaza,fiecare din punctul lui de vedere.Anakin nu a spus cu rautate,ci doar o gluma,cam nesarata,dar nu o face din rautate.insa tu primarule,razi te bucuri de necazul Irinucai?atunci sa nu te miri ,maine poimaine de ,intoarcerea gandului tau ,impotriva ta.
nu inteleg ei caile Domnului pt ca sunt prea incuiati la minte...Apoi ei ca barbati isi cauta o fraiera de femeie...care ii mai intretine...Pt ca barbatii nu pun suflet la o relatie...Pe ei ii intereseaza doar profitul....Sa aiba profit de pe urma femeiii
xenaprintesarazboinica
Postat pe 21 Iulie 2010 15:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce sunt visele,va place sa visati ,si cand ati avut cel mai frumos vis??? 10 De la: LoveVelvet 5 Octombrie 2012 15:08
barbatul leu ....femeia gemeni...:)... 10 De la: garbo88 27 Iulie 2014 10:23
Daca ai pierdut o persoana draga 2 De la: Freya__ 20 Mai 2011 18:30
Barbatul Taur femeia Balanta 9 De la: shatzy09 6 Noiembrie 2019 11:51
Din 1944 nu mai exista patriotism la romani?Pt ca se mananca ca cainii prin garduri 97 De la: xenaluptatoareainimoasa 5 Octombrie 2010 11:11
Setari Cookie-uri