Relatia cu un barbat de o alta religie (baptist)

De la: quasaria, la data 2010-07-10 23:05:36ei, uite cam tot asa, adica "o porcarie" mi se par si mie postarile tale despre religia ta - ok?
Daca n-am chef sa aud de religia ta toata ziua care e problema?
Pai eu nici nu vorbesc despre religii...Pe mine nu ma intereseaza religia unui om...Ci credinta care o are si relatia care o are el cu Dumnezeu...si viata care o duce,,sa duca o viata curata,,,pt ca Dumnezeu nu se apropie de mizerie...Pt ca sunt multi care zic ca au credinta,,,dar traiesc o viata murdara,,de asta au si o minte asa incalcita....Pt ca doar de ;la Dumnezeu vine ceea ce este pozitiv...Ma intereseaza ca oamenii sa oamenii sa aiba calitatile pe care trebuie sa le aiba niste oameni normali...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 11 Iulie 2010 17:31
Pai mizerie mai mare decat sa traiesti in curvie, sau mai rau-preacurvie,sa faci copii fara sa ai un sot,sa calci peste oricine nu-i ca tine sau nu agreeaza ce faci sau spui tu- ce mai vreti?!?!?!
Si atunci de ce credeti ca traiesc in secolul trecut,cand zic despre valori morale.Daca nici moralitatea nu-i ceva ce face parte din trairea unei vieti curate cum ziceati careva mai sus, atunci , ce?????Sa minti face parte din cotidian,(doar scopul scuza mijloacele, nu???)sa curvesti la fel,sa inseli , la fel,atunci ce mai ramane de trait curat?Care sector din viata noastra mai este de trait ,,curat''?
ema_ciobanu2003
Postat pe 11 Iulie 2010 20:38
Auzi, ciobanco, vad ca ai si tu un fix cu multi-curvia aia.. pofticioaso ce esti!
anakin
Postat pe 11 Iulie 2010 20:42
ema ciobanu ...te-as intreba : cu ce te incalzesze pe tine faptul ca faci un copil cu unul care te-a luat sub ,,beneficiu de inventar"?? Adica copilul ala e un suflet frumos..care mama drakului e ,,pacatul" daca eu nu am facut hartii cu tat-su sau nu m-am prezentat intr-o ,,insitutie" numita Biserica ..in fata unui preot care dupa jumatatea zilei e mai mult beat decat treaz ..pt a-mi ,,legaliza" relatia in fata lui Dumnezeu?? de cand relatia si iubirea mea..ar trebui mediate de oficul de stare civila si / sau Biserica??unde-i ,,pacatul " aici??? tu nu vezi ce face biserica din voi , citeste in istorie si vezi ce a facut biserica in decursul timpului...
reyya
Postat pe 11 Iulie 2010 20:51
Asa cum crezi in D-zeu ai putea sa crezi si in constiinta ta...asta nu e forum religios..
reyya
Postat pe 11 Iulie 2010 20:54
Poi ce are banca cu ce am intrebat eu?
yaya2
Postat pe 11 Iulie 2010 21:03
auzi ciobanito, tu esti reala? chiar existi?
Te intreb din nou: ai idee in ce an de gratie sintem noi acu'?
Ca parca aud povestiri din cripta....


...sa ma scuzi reyya ca jignesc criptele, stiu ca tu ai neste amintiri frumoase pe acolo....
quasaria
Postat pe 11 Iulie 2010 21:06
Q ...pei nu stiam ce ai cu criptele , mai ales vara e fun daca faci abstractie unde te afli
reyya
Postat pe 11 Iulie 2010 21:18
Cati Dumnezei exista pana la urma???

poi unul singur..
si atunci..vorba lui jean constantin..
atunci ALLAH estem
LILO
Postat pe 11 Iulie 2010 22:00
Daca vreti sa vedeti gradul de imoralitate, de decadere morala, religioasa, politica , daca vreti(ca si acolo actioneaza aceleasi reguli), atunci cititi ce-ati scris fiecare dintre voi mai sus-asta da adevarata masura a degradarii speciei umane, a noastra ca natiune, ca popor.Si atunci de ce ne mai miram ca ne da Dumnezeu cutremure, inundatii,cataclisme de tot felul- pentru ca s-a saturat sa tot vb si nimeni sa nu asculte.In orice an am fi, regulile lui Dumnezeu raman valabile,indiferent ca ne plac sau nu.Tocmai hartia aia face diferenta intre o viata morala si curvie,intre pacat si facerea voii Lui.Sa va uitati la filmul 2012, si sa vedeti cam ce se va intampla cu lumea asta-chiar daca nu-i o reflectare biblica a Apocalipsei, trebuie sa ne puna pe ganduri.Si cu cat este mai mare degradarea, cu atat se grabeste acest 2012.
ema_ciobanu2003
Postat pe 11 Iulie 2010 22:19
Daca vreti sa vedeti gradul de imoralitate, de decadere morala, religioasa, politica , daca vreti(ca si acolo actioneaza aceleasi reguli), atunci cititi ce-ati scris fiecare dintre voi mai sus-asta da adevarata masura a degradarii speciei umane, a noastra ca natiune, ca popor.Si atunci de ce ne mai miram ca ne da Dumnezeu cutremure, inundatii,cataclisme de tot felul- pentru ca s-a saturat sa tot vb si nimeni sa nu asculte.In orice an am fi, regulile lui Dumnezeu raman valabile,indiferent ca ne plac sau nu.Tocmai hartia aia face diferenta intre o viata morala si curvie,intre pacat si facerea voii Lui.Sa va uitati la filmul 2012, si sa vedeti cam ce se va intampla cu lumea asta-chiar daca nu-i o reflectare biblica a Apocalipsei, trebuie sa ne puna pe ganduri.Si cu cat este mai mare degradarea, cu atat se grabeste acest 2012.
ema_ciobanu2003
Postat pe 11 Iulie 2010 22:19
ema
cine arunca piatra????
LILO
Postat pe 11 Iulie 2010 22:27
Cred ca stii ca ala e doar un film nu?

ps. Faci sex cu sotul tau?
Doara
Postat pe 11 Iulie 2010 22:27
ioaii emma esti cumva ruda...sau mai bine zis clona cu luptatoarea...ca va seamana stilul
LILO
Postat pe 11 Iulie 2010 22:29
ema, uite acum te cred ca esti baptista, transpare stilul....
Uite eu am de gind sa fac 10 copii cu 10 barbati cu care, evident, nu sint maritata (sint atee nu mormon...) - si sa vezi tu ce de cataclisme dupa aia....
Pregateste-te.


Sincer, putin imi pasa de regulile dumnezeilor tai. Sint facute pt populatie cu creierul cit o nuca ca sa le determine pe oite sa slugareasca in mod pios si civilizat. Si isi ating scopul - precum vezi.
quasaria
Postat pe 11 Iulie 2010 22:32
De la: ema_ciobanu2003, la data 2010-07-11 22:19:33Daca vreti sa vedeti gradul de imoralitate, de decadere morala, religioasa, politica , daca vreti(ca si acolo actioneaza aceleasi reguli), atunci cititi ce-ati scris fiecare dintre voi mai sus-asta da adevarata masura a degradarii speciei umane, a noastra ca natiune, ca popor.Si atunci de ce ne mai miram ca ne da Dumnezeu cutremure, inundatii,cataclisme de tot felul- pentru ca s-a saturat sa tot vb si nimeni sa nu asculte.In orice an am fi, regulile lui Dumnezeu raman valabile,indiferent ca ne plac sau nu.Tocmai hartia aia face diferenta intre o viata morala si curvie,intre pacat si facerea voii Lui.Sa va uitati la filmul 2012, si sa vedeti cam ce se va intampla cu lumea asta-chiar daca nu-i o reflectare biblica a Apocalipsei, trebuie sa ne puna pe ganduri.Si cu cat este mai mare degradarea, cu atat se grabeste acest 2012.
Saraci cu duhul
xenaprintesarazboinica
Postat pe 11 Iulie 2010 22:38
mai, de ema nu stiu!
dar de lupty....va zic sigur!
fleurdelis
Postat pe 11 Iulie 2010 22:38
De la: Dor_marunt, la data 2010-07-11 22:27:08
ps. Faci sex cu sotul tau?


...cu smerenie....
quasaria
Postat pe 11 Iulie 2010 22:42
Saraci cu duhul ...

aha...aceia care nu au simtul umorului!!!
LILO
Postat pe 11 Iulie 2010 22:43
cu smerenie daa?
fleurdelis
Postat pe 11 Iulie 2010 22:48
da, fleur, ce n-ai inteles.
pe topicul asta pina si lupty pare normala....
quasaria
Postat pe 11 Iulie 2010 22:50
nu ca mi=-a placut!
ma gandeam doar cum ar fi
si gatra fuug pana nu-mi fac pacate azi, ca-i duminica
fleurdelis
Postat pe 11 Iulie 2010 22:56

sigur vrei sa te gindesti cum ar fi?
Eu nu!!!
quasaria
Postat pe 11 Iulie 2010 23:02
De la: ema_ciobanu2003, la data 2010-07-11 20:38:00Pai mizerie mai mare decat sa traiesti in curvie, sau mai rau-preacurvie,sa faci copii fara sa ai un sot,sa calci peste oricine nu-i ca tine sau nu agreeaza ce faci sau spui tu- ce mai vreti?!?!?!
Si atunci de ce credeti ca traiesc in secolul trecut,cand zic despre valori morale.Daca nici moralitatea nu-i ceva ce face parte din trairea unei vieti curate cum ziceati careva mai sus, atunci , ce?????Sa minti face parte din cotidian,(doar scopul scuza mijloacele, nu???)sa curvesti la fel,sa inseli , la fel,atunci ce mai ramane de trait curat?Care sector din viata noastra mai este de trait ,,curat''?


auzi bey sectanto ce te mananca pe tine in cur ca am copil din "prea curvie"???ca traiesc in adulter..care-i problema ta???
Veziti de plozii tai cei sfinti si curati si inchideti gura ca te umplu de mucii.CLAR!

Nu mai bate apropo la mine,pentru ce mi-a spus popa ala referitor la copilul meu. Ai stat tu la fundul meu( ca sa nu zic altceva....) sa vezi ce, cum si cand sa intamplat???NU! atunci MUCLES si muta-ti taraba in alta parte!
sectanta naibi
ameno
Postat pe 11 Iulie 2010 23:12
Ema , citeste Vechiul testament , citeste-l ca sunt sigura ca nu l-asi citit .
Sa vezi acolo degradare morala !
liaiedera
Postat pe 11 Iulie 2010 23:20
De la: ema_ciobanu2003, la data 2010-07-11 22:19:33Daca vreti sa vedeti gradul de imoralitate, de decadere morala, religioasa, politica , daca vreti(ca si acolo actioneaza aceleasi reguli), atunci cititi ce-ati scris fiecare dintre voi mai sus-asta da adevarata masura a degradarii speciei umane, a noastra ca natiune, ca popor.Si atunci de ce ne mai miram ca ne da Dumnezeu cutremure, inundatii,cataclisme de tot felul- pentru ca s-a saturat sa tot vb si nimeni sa nu asculte.In orice an am fi, regulile lui Dumnezeu raman valabile,indiferent ca ne plac sau nu.Tocmai hartia aia face diferenta intre o viata morala si curvie,intre pacat si facerea voii Lui.Sa va uitati la filmul 2012, si sa vedeti cam ce se va intampla cu lumea asta-chiar daca nu-i o reflectare biblica a Apocalipsei, trebuie sa ne puna pe ganduri.Si cu cat este mai mare degradarea, cu atat se grabeste acest 2012.


tocmai hartia aia face diferenta in mintea ta de gaina..hartia aia e numai buna sa o pui la toaleta...in caz ca ramai fara hartie igienica, daca valoarea relatiei tale e data de o legalizare printr-o hartie inseamna ca esti handicapata rau..nu ma mai obosesc sa-ti spun ca religia in exces naste fiinte de astea ca tine care cred ca tot ce li se intampla le-a fost dat de la Cel de Sus si refuza sa lupte si sa aleaga ceea ce vor in viata..in fine , nu uita : sex cu sotul numai dupa impartasanie , doar in pozitia misionarului si fara sex oral , ca-i pacatos ..pe mine ma scuzi , mi se cam face greata de deastea ca tine , tu esti genul ala pe care barbatul il paraseste dupa 3 zile ...si sta cu ea doar in acte..si ea nu afla ca ala o insela decat dupa 20 ani de casatorie, bine , stai cu cearsaful in cap ..ce nu stii , nici nu te doare.
reyya
Postat pe 11 Iulie 2010 23:45
reyya sarutmana mi-ai redat zambetul
noapte buna si noapte fierbinte in dormitor.



P.S.ciobanito stinge-ti lumina sa nu iti intre in ochi grozavia
ameno
Postat pe 11 Iulie 2010 23:54
lasa ameno, poate zice ca-i pipeta , ce daca-i intra in ochi ...


noapte fierbinte sa aveti , girls!
reyya
Postat pe 12 Iulie 2010 00:01

noapte buna, reyya.
quasaria
Postat pe 12 Iulie 2010 00:14
noapte buna , Q , ameno.... sa sting lumina sau sa aprind mai multe , voi ce ziceti?? ( stiu raspunsul )
reyya
Postat pe 12 Iulie 2010 00:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nostalgia trecutului 42 De la: liaiedera 23 Iulie 2010 21:55
Dragoste sau chin 19 De la: Tiffany 6 Octombrie 2009 20:02
iubesc un barbat insurat... 609 De la: garbo173858 5 Iunie 2011 16:43
demoralizat 8 De la: fleurdelis 17 Martie 2010 02:33
Tratamente pe baza de lapte 6 De la: Celleste_ 31 Martie 2010 06:43
Setari Cookie-uri