kids trebuia sa ramana un singur site pt copii

Ancuto, mama, da' vaz ca ne citisi, nu gluma!
Ma bucur ca ai retinut tot, tot, tot! Completarile tale impertinente ca sa nu le spun nerusinate, nu le discutam. Fiecare cat poate! Daca aveai si un pic de "sare si piper" realizai ca umorul nostru e fin si elegant, chiar de' "ustura"!
Da' merge si asa! Esti pe drumul cel bun!
Hai, da-i inainte cu tupeu, ca altceva nu vad sa ai! Pacat de tine asa fata frumoasa si cu copilasul dulce!

Da' vad ca-ti plaaaaceeee!!!
Recunoaste ca nu mai poti trai fara noi...
moniq_
Postat pe 21 Iunie 2010 09:24
da de unde!! ea nu citeste nimic...converseaza doar cu ai ei
ameno
Postat pe 21 Iunie 2010 09:49
si marmota....
moniq_
Postat pe 21 Iunie 2010 09:50
Alina, te intreb pe tine, te simti bine asa?...parca facui psihologie sau ceva de genul...O zi frumoasa!
aly_raz
Postat pe 21 Iunie 2010 09:58
Mai, singura care se simte bine asa, esti tu! Din pacate...
Noi doar iti "dam apa la moara"! E felul nostru, daca altfel nu ai stiut sa ne cunosti.
moniq_
Postat pe 21 Iunie 2010 10:01
te cheama cumva Alina madam moniq??...ti-am zis sa ma ignori, invata si tu ceva bun de la mine, hai ca poti ...sau e greu asa-i? ti-am zis ca pentru mine esti egala cu ZERO...de ce te mai agiti ca berea, faci spume draguta

nici nu-mi doresc sa cunosc fenomene ca si voi never ever!
hai fuguta la grupul tau...aici esti in plus
aly_raz
Postat pe 21 Iunie 2010 10:03
moniq_
Postat pe 21 Iunie 2010 10:04
Aly???ce are sula cu prefectura???daca nu aveam scoli care era baiul???
P.S. Galbenelele (Calendula officinalis)asa se numeste produsul si il gasesti la farmacii naturiste.
ameno
Postat pe 21 Iunie 2010 10:06
Fata asta are un simt al proprietatii ceva de groaza! Nu esti la tine pe tarla sa ne asezi pe unde vrei!
moniq_
Postat pe 21 Iunie 2010 10:10
nu era bai, nu intelege gresit...dar aveam pretentii de la tine...eu nu te stiu asa merci frumos!
aly_raz
Postat pe 21 Iunie 2010 10:10
Uite cum se gudura....
Fa-te frate cu... pana treci puntea!
Esti isteata! Inveti!
moniq_
Postat pe 21 Iunie 2010 10:12
mai...pe mine sincer ma doare undeva de ce crede lumea am mai spus-o sunt prea rece pentru bazaconiile astea.
Daca tu decizi(TU) sa nu mai discuti cu mine pe fabulosul asta de forum asta e!Acum nu mi-oi taia venele
Cat despre pretentii ce sa iti spun...eu una am pretentii doar de la cei care ii am in casa...restul care sunt in afara casei mele chiar nu le am treaba .Nici nu-i judec dar nici sa ma judece
ameno
Postat pe 21 Iunie 2010 10:19
PS: aia si sora-sa (imi) tot scriu de zor si eu le tot ignor de cateva pagini bune .... hihihi, poate nu s-au prins ca le ignor - le zic!
ca sa o citez pe ancuta:
Aici te contrazic nu ti-am scris de zor si nici nu am sa o fac, fa o comparatie intre postarile mele care sunt scurte si ale tale care sunt lungi.Deci din cate am inteles eu, tu draguta de tine suferi de suprematie.
Pana in momentul in care era doar kidz era ok, faceai tot ce te durea capul, dar se pare ca acum sunt alte prioritati ale forumului deci ti s-a cam taiat.
Fata mea revino-ti si vezi-ti de ale tale ca nu iti are nimeni treaba.
Si te rog frumos nu uita ca tu ai fost aceea care a inceput toat povesta asta aici pe forum "kidz" asa ca termina odata pt totdeauna cu aceste chestii de prost gust
Daca te consideri mult prea superioara fata de noi nu inteleg de ce te mai complici cu noi fetele de pe forum..... sa-ti spun eu:
pt ca iti place, iti place acest joc in care ai intrat si care iti da o satisfactie enorma.
Nu te cunosc, dar citindu-ti comentariile pline de hihihihi si hahahaha mi-am dat seama cat de infantila poti sa fii.
Maturizeaza-te..... odata pt totdeauna.

tusi_Oli
Postat pe 21 Iunie 2010 10:34
sis las-o ca nu stie ce face
ameno
Postat pe 21 Iunie 2010 10:40
sarna parinte
tusi_Oli
Postat pe 21 Iunie 2010 10:43
mai bine...sa-ti rup mana parinte
ameno
Postat pe 21 Iunie 2010 10:45
sa-ti rup mana si sa-ti inchid gura
tusi_Oli
Postat pe 21 Iunie 2010 10:49
bai voi alea deja sunteti exasperante.. k mergeti in betesig la coafor sau unde mai vreti si datzine pace... deja sunteti insuportabile... ce mama draqu cotati aci dak nu va invitat nimeni???
luati-va talpasita si pa...
m-am saturat cat va tot bagati in seama...
ale_micutza
Postat pe 21 Iunie 2010 10:54
ale_micutza revino la relatii bune si lasa supararea....
tre sa intelegi persoanele ca sa te poti face inteleasa. Repet cu rautate nu vei rezolva nimic.
Asa ca te invit pe mamici cu bebici,cu burtici..... sa ne spui ce mai face bebelu tau,ce mai faci tu? cum te mai simti?
bau
Postat pe 21 Iunie 2010 11:00
neata bau

tusi_Oli
Postat pe 21 Iunie 2010 11:04


deci, io asa ceva n-am mai vazut pe garbo!!
si ziceti ca aveti copii? si va pricepeti sa-i cresteti? mi-e sila!
nici macar pisicii nu mi i-as lasa in grija voastra, "doamnelor"!

si ne mai miram ca tara asta s-a dus dracu, ca tinerii au un asemenea comportament? pai de la cine sa invete?
oare sunt profesorii obligati sa le tina loc si de parinti?

doamnelor, eu pe mama n-am auzit-o vorbind asa niciodata!! nici macar un "dracu" nu am auzit din gura ei...si nici pe tata!
cat conteaza educatia!

atat am avut de zis!
eu intru pe forum cand vreau pt ca imi ocup timpul exact asa cum imi place, scriu cum vreau si unde vreau, e forum public, dar putin respect ati putea avea si voi, "doamnelor" care va spuneti "mame"...

pacat!
zambila
Postat pe 21 Iunie 2010 11:10
neata tusi...scuze,scriu mai greu,am un pitic prin preajma...am fost i-am facut mancarica,i-am dat sa pape si acum e fresh...iar eu mis varza
bau
Postat pe 21 Iunie 2010 11:13
o cafa bau un mareeeeeeeeee ca sa-ti revii

buna dimineata zambila
tusi_Oli
Postat pe 21 Iunie 2010 11:18
ah, si precizez ca m-am referit numa' la anumite "doamne"...se stiu ele care
zambila
Postat pe 21 Iunie 2010 11:19
De la: zambila, la data 2010-06-21 11:19:08ah, si precizez ca m-am referit numa' la anumite "doamne"...se stiu ele care



subscriu!
ana02
Postat pe 21 Iunie 2010 11:21
aaa si ca fiu si eu la subiect...aici fac referire doar la titlu si atat....nu ma bag in rest,pt ca sunt pe aici mesaje f urate.
Eu consider ca la toate fetele de pe kidz, le placea kidz-ul si le placea sa aibe comunitatea lor,forumul lor,doar despre copii. Asa ca nu cred ca mai trebuie facut un sondaj.
Cat despre site-ul garbo,consider ca persoanele de pe acest site sunt femei,unele dintre ele mame,persoane,oameni ca si noi si trebuie sa ne respectam intre noi.Nu putem sa-i acuzam de ceva sau sa-i jignim,pt ca nu e vina lor ca noi am ajuns aici, acest lucru au decis moderatorii.
bau
Postat pe 21 Iunie 2010 11:21
multumesc tusi pt cafa....sper sa reusesc sa-mi revin....dar cred ca m-am virusat rau ,am o stare si o fatza
bau
Postat pe 21 Iunie 2010 11:23
bau un lui bebe
cu ce te-ai virusat?
tusi_Oli
Postat pe 21 Iunie 2010 11:25
ale_micutza
revino-ti maica ce tipi asa pe cine trimiti la coafor tu nu vezi ca fetele sunt cat se poate de civilizate de ce nu poti sa fii la fel. Ce te deranjeaza? Ca au postat aici sau nu este cumva voie?
Ai drepturi de autor asupra acestui topic? nu cred este un forum liber de exprimare dar in limita bunului simt te rog.
Cum zicea cineva mai in urma "daca vrei sa fii respectat respeca la randul tau"
o zi frumoasa in continuare
tusi_Oli
Postat pe 21 Iunie 2010 11:30
'neata, tusi!!

scuze, da' m-au luat nervii cand am citit aberatiile unora de pe aici!
pana la urma, nici noua nu ne-a cerut nimeni parerea daca suntem sau nu de acord cu unirea celor doua forumuri, nici macar n-am stiut!
si totusi, nu ne-am aratat atat de "jignite" ca ni s-a invadat spatiul de pampersi, ok?
poate nici noua nu ne plac subiectele voastre de discutii, da' le putem ignora...zic eu!
nu inteleg de ce atat tam-tam din partea unor mamici, de ce ne-au jignit, de ce se simt "jignite" cand noi le-am urat "bun venit"??

vorba aia...la tatzi ni-i greu....
zambila
Postat pe 21 Iunie 2010 11:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va rog sa ma ajuta-ti si pe mine daca aveti habar! 6 De la: Dor_marunt 24 Decembrie 2009 21:17
Eu vreau...el nu! 1 De la: Hariclea 28 Septembrie 2009 13:59
Cum dezvatam copilul de suptul degetului? 98 De la: namyi 20 Aprilie 2011 01:13
fotografii copii 1 De la: garbo_432122 25 Februarie 2016 13:13
vreau un bebe 3 De la: Eugenia69 15 Ianuarie 2012 19:20
Setari Cookie-uri