kids trebuia sa ramana un singur site pt copii

ni greu tare greu dar na ce sa faci asta este ca bine zici hai la o si nu mai baga toate chestiunili in seama
sa fie oare vb si de ceva hormoni ca tot veni vara si o cam iau razna
tusi_Oli
Postat pe 21 Iunie 2010 11:37
Nush cum m-am virusat,dar chiar ma simt rau....cred ca va scapati de mine

zambila cred ca fetele ,prin acest topic au vrut sa transmita alceva,doar ca discutia a deviat rau de tot. Imi pare ca ati fost jignite,imi pare rau ca ati jignit si voi,dar cred ca sunt doar niste postari scrise dintr-un impuls,in nici-un caz gandite.

O zi frumoasa la toata lumea si sper sa reveniti toate la relatii bune.Pupici
bau
Postat pe 21 Iunie 2010 12:08
Eu nu stiu unde e Reflexu' cand ai nevoie de el, nu de alta, dar ii sunt datoare cu niste scuze!
Acum am inteles la ce tip de mame facea el referire cand ne tot contram noi...

Si acum, ca sa inchei si eu treaba asta neplacuta, dau raspunsul fetei:
Micuto, da, pana la final ne-ati convins voi si am ajuns sa iti impartasim "mentalitatea": mai bine ramaneati la voi in ograda, mama!
moniq_
Postat pe 21 Iunie 2010 12:19
mai fetelor eu sincer nu stiu ce aveti de impartit,ce nu va ajunge maica ca este spatiu suficient pentru toate fetele,femeile,mamele care toate suntem femei....ce nu va ajunge?sa fie oare proasta socializare de vina?sa fie invidia ca vi sa invadat teritoriul care de fapt noi l-am invadat?...ciudat
anaROBERT
Postat pe 21 Iunie 2010 12:20

moniq, azi ma declar oficial "bloanda"
si da, cred ca am probleme cu socializarea, cat despre invidie, ce sa mai zic...nici nu pot dormi noaptea
zambila
Postat pe 21 Iunie 2010 12:22
De la: zambila, la data 2010-06-21 12:22:14
moniq, azi ma declar oficial "bloanda"
si da, cred ca am probleme cu socializarea, cat despre invidie, ce sa mai zic...nici nu pot dormi noaptea




monq?

mesajul este postat de mine anaROBERT,si clar nu se referea la tine,nici nu stiu cine esti dar daca te simti nici o problema e loc si pentru tine
anaROBERT
Postat pe 21 Iunie 2010 12:23
ana, nici mesajul meu nu se referea la tine, da' daca te-ai simtit!
si da, chiar este loc pt toata lumea
zambila
Postat pe 21 Iunie 2010 12:26

Anuto, nu stiu de ce vorbesti tu la plural?! Nefericite au fost cele venite de pe Kidz, dar au tinut neaparat sa se razbune pe noi pentru asta!
Din partea noastra cred ca se vede clar dupa cum am imbratisat cu caldura fetele cu simtul umorului si decenta, ca ne-a facut initial, placere!
Zambiluto, ma duc mama sa ma imbat nitel, umblu un pic din floare-n floare si trec si pe la coafor intre timp. Da' mai intai o sa imi leg copchilasul de calorifer, asta pana vin ori bona ori tatal lui, ca sa fiu sigura ca e molestat suficient!
Cand mi-o trece mahmureala, le caut io', pe fix!

a! si mai trec si pe la "caserie" sa le dau astora indemnizatia inapoi, ma declar denaturata!
moniq_
Postat pe 21 Iunie 2010 12:30
ana mama mesajul era pt cine a deschis acest topic eu cel putim asa cred sau sunt si eu blonda la ora asta, cer scz daca zic vreo prostie
de la inceput au fost cam reticente fetele iar in momentul cand se deschise acest topic
"Kids trebuia sa ramana un singur site pt copii"toate mamicile se stiu ele au sarit ca arse nu au voie fetele sa posteze da' ce este cu drept de autor sau este la liber,
Sper sa priceapa ca pana la urma hotararea a fost strict a moderatorilor si nu a noastra cei care utilizam acest forum.
Cine vrea sa posteze este bine venita cine nu sa stea deoparte ca si pana acum.
Cred ca nu este greu sa dai clik pe sectiunea kidz si sa ajungi acolo unde vrei, pe ce topic vrei asta asa ca sa nu se amestece "stilatele" cu noi fetele care am receptionat bine aceasta unificare.
Si pe garbo sunt mamici, sunt femei si chiar barbati deci suntem in lume nu in pustietate.
o zi frumoasa

tusi_Oli
Postat pe 21 Iunie 2010 12:35
De la: zambila, la data 2010-06-21 12:26:02ana, nici mesajul meu nu se referea la tine, da' daca te-ai simtit!
si da, chiar este loc pt toata lumea



pai mesajul ala eu l-am postat si tu l-ai comentat greu maica greu
anaROBERT
Postat pe 21 Iunie 2010 12:36
moniq
daca faci ce zici bun venit in clubul mamelor denaturate
tusi_Oli
Postat pe 21 Iunie 2010 12:36
maiii, ce-i aicia razbel??
fleurdelis
Postat pe 21 Iunie 2010 12:37
Multumesc, Tusi!
Si spune-i tu aleia mici sa-si puna draga baticu' inapoi, pe cap! O rade satu', femeie maritata!
moniq_
Postat pe 21 Iunie 2010 12:42
tusi_Oli
Postat pe 21 Iunie 2010 12:47
N-am nimic de zis, doar sa ma vada fetele ca stiu ca li-s draga.
Doara
Postat pe 21 Iunie 2010 12:48
mi-a palcut aia cu baticul
fleurdelis
Postat pe 21 Iunie 2010 12:48
mda, la tatzi ni-i greu....da' nu la fel!!!

fleur, razboi in toata regula...pai parca era prea liniste in ultima vreme pe garbo...

moniq, io daca n-am plod, ce fac?
gata stiu, uit de matze!
zambila
Postat pe 21 Iunie 2010 12:49
Fleur, de unde razbel, mama?
Si noi ca fetele, pe sant, la o barfa mica! Acu' cat mai putem pana nu vin aia de la protectia copilului!
moniq_
Postat pe 21 Iunie 2010 12:50
fara batiq
fleurdelis
Postat pe 21 Iunie 2010 12:51
Zambiluto! "uelcam in za clab!" Da' vezi ca e pe propria raspundere!
Dor, nu poti tu sa pui o vorba la admini?! As vrea sa iti apara chipu' ca publicitatea! Te rog! Te rog! Te rog!
moniq_
Postat pe 21 Iunie 2010 12:53
putem sa facem schimb de mame?

eu sunt casatorita,am baiat de 15 ani,locuiesc in mediul urban,sunt bugetara,sotul lucreaza in sistemul privat
elodia
Postat pe 21 Iunie 2010 12:54
fleurdelis
Postat pe 21 Iunie 2010 12:54
mai zic?
elodia
Postat pe 21 Iunie 2010 12:55
elodia,animale pe langa casa aveti
sa nu ma pui sa mulg vaca..
dancris
Postat pe 21 Iunie 2010 12:55
Moniq, am sa incerc. Ar fi frumos sa faca adminii un colaj cu avatarele noastre si sa apara pe fiecate topic.

Elodia
Doara
Postat pe 21 Iunie 2010 12:55
elo??
gata, facem schimb!! vino tu in locul mamei mele
cred ca nu rezisti nici doua zile

mai, suntem denaturate, avem si cimpandei
deci, clar! nu stiu cum au putut sa ne combine cu "doamnele" mame de pe kids!?
noi suntem doar femei!
zambila
Postat pe 21 Iunie 2010 12:56
da, schimbi de tatzi se poate? eu sunt libera
si_totusi
Postat pe 21 Iunie 2010 12:57
De la: elodia, la data 2010-06-21 12:55:16mai zic?


nu!
zambila
Postat pe 21 Iunie 2010 12:57
scumpo!?
zambila
Postat pe 21 Iunie 2010 12:58
Mai, Elodia, eu ma bag mama, da' spune drept, dupa aia vorbesti cu tantili astea , cand o fi sa ma caute si pe mine, sa se uite in continuare la OTV?
Nu de alta, da uite si tu ce audienta fac!
moniq_
Postat pe 21 Iunie 2010 12:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Faceti cadou o carte copilasului dvs! 1 De la: garbo066778 27 Octombrie 2009 16:47
avort spontan? 5 De la: iasomia 22 Octombrie 2009 19:43
Bebe de 6 luni care nu doarme noptile. 12 De la: adryaana 2 Iunie 2011 08:32
despre mastopadie fibroadenoza 1 De la: mely75 14 Octombrie 2008 20:23
Prima dragoste : ,,Casanova'' 1 De la: Naif 9 Aprilie 2012 12:24
Setari Cookie-uri