daca mama are serviciu si tata nu poate lucra

daca mama are serviciu si tata nu poate lucra deoarece este bolnav , mama poate sa-l angajeze in loc de bona cu carte de munca?
jitaruandreea
Postat pe 5 Noiembrie 2008 23:01
daca mama nu are firma si deci nu are calitate de angajator,nu,nu poate
rexona
Postat pe 13 Noiembrie 2008 08:39
pai cum angajezi o bona nu poti angaja o bona tata?am inteles ca trebuie sa te interesezi la primarie dar an crezut k o mamica din noi toate stie ceva oricum va multumesc ca mi-ati raspuns
jitaruandreea
Postat pe 13 Noiembrie 2008 23:11
bona nu o angajezi tu,bona este angajata la o firma care se ocupa cu acest tip de activitate(plasare bone) si tu platesti la acea firma serviciile bonei
rexona
Postat pe 14 Noiembrie 2008 12:12
merci mult
jitaruandreea
Postat pe 15 Noiembrie 2008 13:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sa fim mai buni ... 5 De la: anaROBERT 3 Aprilie 2010 13:10
infacol 1 De la: deea 27 August 2009 12:56
Cereale pt bebe 8 De la: 5 Februarie 2009 10:44
Iritatie scutec 3 De la: horobeanu 13 Aprilie 2009 22:03
se poate face dragoste??? 8 De la: luci1109 28 Iulie 2009 18:13
Setari Cookie-uri