indiferenta la barbati

de ce doare mai tare indiferenta la femei , decat la barbati?
dintr- o dragoste puternica, se naste imediat indiferenta?va rog ajutati-ma sa gasesc niste raspunsuri.
marianamamaruta
Postat pe 12 Iunie 2010 18:54
fleurdelis
Postat pe 12 Iunie 2010 19:10
pacat....se pare ca nu gasesc raspunsuri, ci doar indiferente, chiar daca esti barbat sau ..............
marianamamaruta
Postat pe 12 Iunie 2010 19:16
fleurdelis
Postat pe 12 Iunie 2010 19:33
daca esti femeie, te doare indiferenta barbatilor
daca esti barbat, te doare indiferenta femeilor
daca ai iubit sau iubesti, te doare indiferenta
nelly05
Postat pe 12 Iunie 2010 19:37
corect!
fleurdelis
Postat pe 12 Iunie 2010 19:39
ei, nu chiar imediat, treptat
zambila
Postat pe 12 Iunie 2010 19:43
serios
fleurdelis
Postat pe 12 Iunie 2010 19:44
De la: marianamamaruta, la data 2010-06-12 18:54:41de ce doare mai tare indiferenta la femei , decat la barbati?
dintr- o dragoste puternica, se naste imediat indiferenta?va rog ajutati-ma sa gasesc niste raspunsuri.
Eu zic ca dintr-o pasiune puternica se naste imediat idiferenta...Dupa ce iti descarci hormonii,,iti trece de pasiune..Pt ca dragostea este un cuvant mare...ea apare in timp..si daca persoana are caracter frumos,,are inima buna..sunt multe de zis
xenaprintesarazboinica
Postat pe 12 Iunie 2010 19:48
imediat! ei du-tee mai!
fleurdelis
Postat pe 12 Iunie 2010 19:50
mai va dati voi seama ce minte incalcita are fata asta? mmmmmmm? oare ea intelege ce spune?
nelly05
Postat pe 12 Iunie 2010 19:52
De la: marianamamaruta, la data 2010-06-12 18:54:41de ce doare mai tare indiferenta la femei , decat la barbati?
dintr- o dragoste puternica, se naste imediat indiferenta?va rog ajutati-ma sa gasesc niste raspunsuri.
Si apoi femeile sufera mai mult pt ca sunt mai sensibile...pe cand barbatii au in gena egoismul si indiferenta...Pe barbati ii poti educa daca esti o femeie hotarata si te lasi foarte greu la un barbat..Daca se poate dupa casatorie
xenaprintesarazboinica
Postat pe 12 Iunie 2010 19:53
De la: nelly05, la data 2010-06-12 19:52:35mai va dati voi seama ce minte incalcita are fata asta? mmmmmmm? oare ea intelege ce spune?


demuuuult! eheee...
fleurdelis
Postat pe 12 Iunie 2010 19:54
nu stiu cat de incalcita minte am, dar credeti-ma am incercat sa inteleg ambele variane, adica, (dupa parerea mea gresita sau nu) barbatii pot deveni foarte usor si repede indiferenti fata de o relatie, pe cand femeia nu, ea se mai gandeste si la lucrurile bune si frumoase..., la copii..., la ....etc. Barbatii trec foarte usor peste orice, traiesc clipa si dupa aceea uita...uita ceea ce este cel mai grav, iar daca le reamintesti, ei spun ca tu de fapt incepi sa le reprosezi
marianamamaruta
Postat pe 12 Iunie 2010 20:14
nu ma refeream la tine cand am zis de minte incalcita.
nelly05
Postat pe 12 Iunie 2010 20:18
De la: marianamamaruta, la data 2010-06-12 20:14:43nu stiu cat de incalcita minte am, dar credeti-ma am incercat sa inteleg ambele variane, adica, (dupa parerea mea gresita sau nu) barbatii pot deveni foarte usor si repede indiferenti fata de o relatie, pe cand femeia nu, ea se mai gandeste si la lucrurile bune si frumoase..., la copii..., la ....etc. Barbatii trec foarte usor peste orice, traiesc clipa si dupa aceea uita...uita ceea ce este cel mai grav, iar daca le reamintesti, ei spun ca tu de fapt incepi sa le reprosezi
Barbatii dupa ce isi descarca hormonii uita pana si de bunul simt barbatii nu le plac femeile pe care le castiga usor...Pt ei sunt doar un trofeu si atat.....Si apoi depinde si de varsta unui barbat...la 23 ani sigur nu vrea el sa se casatoreasca....De asta nici nu este bine ca femeie nici ca barbat sa iti incepi viata sexuala,,decat dupa ce te casatoresti...Sa stii ca barbatul ala vrea ceva serios cu tine...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 12 Iunie 2010 20:20
unii incurca sexul cu sport national, asa ca de multe ori odata treaba inceputa nu mai stiu cand sa se opreasca si daca se obisnuiesc asa nu prea sunt hotarati sa se casatoreasca-copii, responsabilitati, obligatii-ori farmecul unei relatii depinde de contributia ambilor parteneri
anisoaraf
Postat pe 12 Iunie 2010 21:05
Multe se plang..Ca uite am fost fata mare..adica virgina si tot nu ma respecta barbatul...Pai normal ca nu te respecta,,daca nu ai pus batul pe el..Daca nu esti hotarata si esti supusa si lasi sa te joace asa cum vor muschii lui..Normal ca de asta nu da 2 bani pe tine..Multe femei asteapta bun simt de la barbati...Dar ala s-a pierdut de mult...Daca femeia nu este hotarata si barbatul o castiga asa usor..De asta nici nu o apreciaza...Pt ca si un lucru,daca il poti avea usor,,ajungi sa te saturi usor de el si doresti altceva....Dar cu cat obtii un lucru mai greu,,cu atata simti ca iti place mai mult si ca casatoria sa fie trainica,,,trebuie sa fie Dumnezeu..Pt ca intr-o casatorie mai sunt si necazuri si avem nevoie de Dumnezeu ca sa iesim din ele
xenaprintesarazboinica
Postat pe 12 Iunie 2010 22:24
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-06-12 22:24:43 Multe se plang..Ca uite am fost fata mare..adica virgina si tot nu ma respecta barbatul...Pai normal ca nu te respecta,,daca nu ai pus batul pe el..Daca nu esti hotarata si esti supusa si lasi sa te joace asa cum vor muschii lui..Normal ca de asta nu da 2 bani pe tine..Multe femei asteapta bun simt de la barbati...Dar ala s-a pierdut de mult...Daca femeia nu este hotarata si barbatul o castiga asa usor..De asta nici nu o apreciaza...Pt ca si un lucru,daca il poti avea usor,,ajungi sa te saturi usor de el si doresti altceva....Dar cu cat obtii un lucru mai greu,,cu atata simti ca iti place mai mult si ca casatoria sa fie trainica,,,trebuie sa fie Dumnezeu..Pt ca intr-o casatorie mai sunt si necazuri si avem nevoie de Dumnezeu ca sa iesim din ele
xenaprintesarazboinica
Postat pe 13 Iunie 2010 11:22
fals - barbatii nu UITA mai repede, nici nu se vindeca mai repede de inima albastra - si nici nu-si ling mai repede ranile, din contra.
Diferenta consta doar in faptul ca unele relatii sint vazute de barbat ca experiment si atit, iar de femeie ca o garantie pentru mai mult. Si cea care greseste e femeia...
E chestiune de asteptari.

In rest, cind sint sentimente de ambele parti, barbatii sint de obicei cei fragili. Nu femeile.
quasaria
Postat pe 13 Iunie 2010 21:49
De la: quasaria, la data 2010-06-13 21:49:39fals - barbatii nu UITA mai repede, nici nu se vindeca mai repede de inima albastra - si nici nu-si ling mai repede ranile, din contra.
Diferenta consta doar in faptul ca unele relatii sint vazute de barbat ca experiment si atit, iar de femeie ca o garantie pentru mai mult. Si cea care greseste e femeia...
E chestiune de asteptari.

In rest, cind sint sentimente de ambele parti, barbatii sint de obicei cei fragili. Nu femeile.
Pai barbatilor nu le place sa sufere..Dar le place sa faca pe femei sa sufere...datorita egoismului si indiferentei...Pt ca trebuie sa respecti si sa te compori cu cineva frumos chiar daca nu il iubesti..Trebuie sa respecti un om,,pt faptul ca este un om ca si tine
xenaprintesarazboinica
Postat pe 13 Iunie 2010 22:16
mare dreptate ai-hai sa ne respectam reciproc !
anisoaraf
Postat pe 14 Iunie 2010 21:29
fleurdelis
Postat pe 14 Iunie 2010 21:30
deci m-am tampit...sigur caldura e de vina.....incercam sa citesc o anumita postare si ma miram de ce nu inteleg nimic...dar ma chinuiam sa citesc si sa gasesc "meandrele concretului si sinergia faptelor"....
tutankhamon
Postat pe 14 Iunie 2010 21:37
adevarul e ca doare foarte tare indiferenta atunci cand vrei sa ai fizic o persoana si acea persoana nu este interesata de tine....si mai mult am observat ca barbatii sunt mai afectati cand o femeie nu le cedeaza si e indiferenta la avansurile lor...li se pune asaaa..o pata pe creierasi si nu mai vad alta femeie, decat pe aia...ca si chestia aia cu fructul oprit...cu cat e mai interzis, cu atat il vrei mai tare...

femeile, pe de alta parte, sunt mai practice...nu ma vrei? pa! mai gasesc eu carnaciori si pe alte meleaguri...
tutankhamon
Postat pe 14 Iunie 2010 21:40
Unde gasesti tu in ziua de azi barbat care sa astepte casatoria sa se poata culca cu tine? Specia asta a disparut de mult
garbo134266
Postat pe 14 Iunie 2010 21:42
Cel putin avem un atu sai tinem in sah, atit timp cit vrem noi, dupa aia PA
garbo134266
Postat pe 14 Iunie 2010 21:46
De la: garbo134266, la data 2010-06-14 21:42:14Unde gasesti tu in ziua de azi barbat care sa astepte casatoria sa se poata culca cu tine? Specia asta a disparut de mult

Oh, si daca-l intalnesti, ocoleste-l!
Tylly
Postat pe 14 Iunie 2010 21:55
266...daca nu stii cand sa o faci....daca te grabesti, asa patesti.... ..si, in fond si la urma urmei....daca persoana nu-ti place, e dreptul tau sa spui "nu vreau", nu? sau poate tu vrei de fapt "da"???
tutankhamon
Postat pe 14 Iunie 2010 21:58
De la: garbo134266, la data 2010-06-14 21:42:14Unde gasesti tu in ziua de azi barbat care sa astepte casatoria sa se poata culca cu tine? Specia asta a disparut de mult
Un barbat de care ii place de tine...Si il intereseaza sufletul tau..Te asteapta si te respecta..Daca un barbat pleaca pt faptul ca nu ai vrut sa faci sex cu el..Inseamna ca doar asta l-a interesat..Asa ca nu are rost nici macar sa te gandesti la el..Si sa cauti un barbat cu bun simt si care stie sa tina cont si de parerea femeii..Nu sa vada femeia ca pe o papusa golfrabila...Fara inima si fara sentimente
xenaprintesarazboinica
Postat pe 14 Iunie 2010 23:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
s-a rupt prezervativul 50 De la: garbo_11104 9 Martie 2013 20:21
De ce totul se rezuma la bani si la sex? 210 De la: florin_c76 18 Aprilie 2010 21:00
FEMEILE MAI DOTATE CA BARBATII 2 De la: SUAREZ 19 Februarie 2012 09:39
retinere 59 De la: claudia_ank 18 Februarie 2010 13:49
de ce nu...???? 35 De la: cely 11 Decembrie 2009 13:31
Setari Cookie-uri