Forum ok....UTILIZATORI jalnici!!!!

Am citit multe post-uri pe forumul Garbo despre mai multe subiecte fff interesante,insa raspunsurile,opiniile si chiar sfaturile utilizatorilor,in mare parte,mi-au lasat un gust de plictiseala jalnica (in subiecte legate de sex de exemplu,citesc si raspund cu mare mirare si falsa pudoare...cititi,dar nu va mai exprimati macar indignarea fratilor fata de dorintele,fanteziile sau experienta unora dintre noi;nu va obliga nimeni sa cititi subiectul.)
alinabuc
Postat pe 2 Ianuarie 2010 12:47
bravo!!!
UTILIZATORULE!!!
bravo!!!
uite asa, cu o singura postare ai impuscat doi iepuri dintr-o data: ti-ai facut topic si ai confirmat si constatarea din titlu
ready_vivus
Postat pe 2 Ianuarie 2010 12:53
ia cu lamaie draguta(alinabuc)
face minuni
eladaela
Postat pe 2 Ianuarie 2010 12:54
Imi cer milioane de scuze daca deranjez pe cineva cu subiectul meu,insa am ramas cu un gust destul de amar dupa anumite pareri.ce imi pare si mai rau,este ca datorita conceptiilor si ideilor unora dintre noi am ramas pe loc,ba chiar am regresat in societatea asta a nostra europeano-turco-balcanica.
alinabuc
Postat pe 2 Ianuarie 2010 12:59
De la: eladaela, la data 2010-01-02 12:54:01ia cu lamaie draguta(alinabuc)
face minuni


:)) Mai ai mult pana sa ajungi in fata( mai sunt 2 persoane si se termina lamaile.Ramai fara lamai...azi 1 ianuarie 198....etc)
alinabuc
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:01
pai atunci vino si matale macar cu o singura idee progresista, demna de spatiul schengeno-rino-atlantic, pe care sa o aplicam aici
ready_vivus
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:02
ALINA,daca te plictisim,de ce citesti,oare de ce te deranjeaza ce postam noi,vroiai sa-ti postezi aici fanteziile sexuale,ca reclama,dar nu ai avut loc,noi mai si glumim,mai poatam si serios,dar vad ca tu nu distingi,nimic
scrichy
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:02
READY,punct ochit,punct lovit,i-ai pus fier incins pe rana
scrichy
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:03
alino(sau alinule),gustul amar n-o fi mami de la fiere???
cu atatea mancaruri si bauturi de sarbatori....
si ca sa fiu on topic....ai libertatea de a alege ce citesti si ce faci
si stai linistit/a ca site-ul asta si postarile noastre nu vor schimba lumea si societatea
eladaela
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:03
:)) ma faceti sa rad....pai oare cine distruge totul aici???Eu cu un post ...sau voi..cei care stati numai pentru a distruge???
alinabuc
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:04
ALINA,e bine ca iti descretim fruntea,deci suntem utili,totusi
scrichy
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:08
De bascalie,oameni plictisiti,fara idei si aici ma refer nu doar la sex,m-am lamurit.Imi cer scuze ca v-am deranjat din activitatea voastra intensa.
alinabuc
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:11
nu e logic ce spui, alina buc

cum adica, forum ok.. utilizatori jalnici? pai, ar exista forumul acesta ,fara utilizatori? nu ei dau masura celui "ok?"

daca ei n-ar scrie, ce ar mai fi ok? titlul de " forum?"
si_totusi
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:14
uah...ce jalnica ma simpt...
preciouss
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:17
ALINA???????,am intrat in profilul tau,acolo scrie ca esti barbat,membru jalnic,de curand,ca de daca ai scris-DE BASCALIE-,intri si tu,obligat,noroc ca forumul e ,ok{adica topicele},te contrazici,sau nu sti sa te exprimi
scrichy
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:18
alino sau alinule... Tu ce exprimi? Ca nu e prea clar.... ce vrei, de fapt?
Alta turma de utilizatori?

Stai cu popoarele nomade la poarta si n-au unde sa intre...sau cum?
quasaria
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:18
lasati-l bre, saracu'... s-o fi trezit si el amu din cheful de craciun si s-a uitat in oglinda ...
urmarea o vedeti si voi
ready_vivus
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:22
De la: si_totusi, la data 2010-01-02 13:14:03nu e logic ce spui, alina buc

cum adica, forum ok.. utilizatori jalnici? pai, ar exista forumul acesta ,fara utilizatori? nu ei dau masura celui "ok?"

daca ei n-ar scrie, ce ar mai fi ok? titlul de " forum?"


Subiectele propuse sunt interesante,numai ca daca ai citit si tu in mare,sunt unii utilizatori care stau pe forum numai pentru a isi vedea numele ca asa sunt obisnuiti si nu pentru a veni cu o idee concreta,inspirata.Deci cand m-am referit la m-am referit la acei care stau pe forum pentru a "BATE"si nu a dezbate.
alinabuc
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:22
Alinutzo, ne plictisesti...

lasa-neeeeeeee, lasa-neeeeeeee!!!
garbo_C
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:24
ioi,redi..

no,poaza asta te reprezinta!
preciouss
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:25
am inteles acum.
spune asa, ca vrei idei concrete si inspirate la forumul de sex.
ca lumea dilueaza ce e mai interesant...

din pacate, cre' ca o sa fii dezamagit - da' idei "concrete" nu exista. Tot ce e pe aici e abstract. Concretu' e mai acote.
quasaria
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:25
bre Cellesto... iti place tare sa-ti vezi numele, ha?
ready_vivus
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:25
preci, mai am una, speciala pentru zambilica...
da' am pus-o la pastrare, de abia pe maine-poimaine o bag
ready_vivus
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:27
bre, ready, iar te-ai trezit cu couru-n sus?
garbo_C
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:27
alina buc, de ce nu esti explicit?

si apoi, ma 'nerveaz cand lumea face asa, judecati de valoare la gramada. fa o lista cu astia care " bat" si nu dezbat

mi se pare firesc ca, atunci cand nu-ti convine ceva, sa ai curajul de a spune exact cine si de ce te nemultumeste. cum ai formulat tu, pare ceva gen "hai sa scriu si eu, ca sa nu stau degeaba"
si_totusi
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:28
Cellesto, ba chiar deloc, dimpotriva... m-am trezit cu fata la cearsaf
da' ce, nu spuse alinucu ca vrea idei concrete? iote, am materializat io ideea aia a lui, cu "unii utilizatori"

preci, eu te rog frumos sa nu te iei de poaza mea... ca e poaza unei utilizatoare dragi noua, tuturor... e irinuca, bre!
ready_vivus
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:29
bre,celestico...redi s-o trezit calugarit,ai de viatza lui...

si inca nu terminase de gustat toate placerile vietii...
preciouss
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:30
da' de unde stii preci ca nu terminasem de gustat toate placerile vietii, ha?
ce, matale esti vreo placere a vietii? offf, viata mea!
tocmai tu, amaraciunea cosmarurilor mele?
ready_vivus
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:31
ioi! durere mare, preci!!!

iote subiect de dezbatut... sau de batut, dupa cum se simte fiecare.

io azi nu ma simt deloc profunda d'aia, so... alinutzo, nu-mi citi postarile!
garbo_C
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:33
de unde stiu?
pen'ca n-ai gustat ghinda mea,bre!

celestico,io ma simpt profund legumicola azi...n-am chef de nimic...
preciouss
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cat de sanatoase sunt relatiile cu barbatii casatoriti........??? 1104 De la: eu_geminy 15 Noiembrie 2011 23:57
ce vrea ? 8 De la: apaminerala 19 Februarie 2010 05:39
A devenit sexul ghilotina omenirii? 148 De la: KNIGHT_31 25 Septembrie 2010 20:38
Cum trebuie sa fie sperma ca si consistenta pt a fi sigura ca barbatul de langa tine este apt pt procreere? Exista o astfel de catalogare? 44 De la: mika_mika 28 August 2009 15:10
Rezista un barbat sa faca sex(dragoste)doar cu sotia sa toata viata dupa casatorie? 15713 De la: valentino 21 Decembrie 2014 12:39
Setari Cookie-uri