| ca sa fiu sincera eu am primit o astfel de oferta pe care nu am onorato ce ati fi facut in locul meu daca ati fi simtit ceva pentru acea persoana dar nu puteati fi de acord cu o viata dubla[.asta ar presupune stres si frica de a nu fi descoperita,e greu sa traiesti astfel]ce ziceti? vreau sa aflu parerea voastra. | ||
|
garbo134659 Postat pe 13 Iunie 2010 09:56 |
||
|---|---|---|
| Doar de stres si de frica de a nu fi descoperita ai refuzat? | ||
|
Doara Postat pe 13 Iunie 2010 10:05 |
||
| mmm, doar de aia | ||
|
|
||
|
nelly05 Postat pe 13 Iunie 2010 10:06 |
||
|
fetele, e duminica,da-i in tun p-astia cu temele lor de doi bani... unde bem un suc? |
||
|
iasomia Postat pe 13 Iunie 2010 10:08 |
||
Ne inviti?
|
||
|
Doara Postat pe 13 Iunie 2010 10:08 |
||
| va invit io la bacau | ||
|
krysty2001 Postat pe 13 Iunie 2010 10:10 |
||
azi papam crema de zahar ars |
||
|
nelly05 Postat pe 13 Iunie 2010 10:12 |
||
| Deci te bagi? | ||
|
Doara Postat pe 13 Iunie 2010 10:17 |
||
dap, spune-mi ora si locul
|
||
|
nelly05 Postat pe 13 Iunie 2010 10:21 |
||
| Locul il stii, ora ramane de stabilit. | ||
|
Doara Postat pe 13 Iunie 2010 10:23 |
||
|
||
|
nelly05 Postat pe 13 Iunie 2010 10:24 |
||
| a mai existat un motiv neincrederea si difertenta devirsta f.mare.multumita de raspuns? | ||
|
garbo134659 Postat pe 14 Iunie 2010 12:32 |
||
| la terasa pentru ca e cod galben.ok | ||
|
garbo134659 Postat pe 14 Iunie 2010 12:39 |
||
De la: nelly05, la data 2010-06-13 10:06:26mmm, doar de aia |
||
|
garbo134659 Postat pe 14 Iunie 2010 12:41 |
||
| neincrederea face ravagii ok . | ||
|
garbo134659 Postat pe 14 Iunie 2010 12:42 |
||
| da hai la terasa. | ||
|
garbo134659 Postat pe 14 Iunie 2010 12:44 |
||
| parol | ||
|
garbo134659 Postat pe 14 Iunie 2010 12:45 |
||
| nu nu e rau. | ||
|
garbo134659 Postat pe 14 Iunie 2010 12:49 |
||
| Daca iubesti durerile de cap fao, dar dupa un timp ai sa ajungi la concluzia ca nu face | ||
|
garbo134266 Postat pe 14 Iunie 2010 22:07 |
||
| Daca iubesti durerile de cap fao, dar dupa un timp ai sa ajungi la concluzia ca nu face | ||
|
garbo134266 Postat pe 14 Iunie 2010 22:07 |
||
| moooama...la voi in creierasi clar e cod rosu deja... | ||
|
tutankhamon Postat pe 14 Iunie 2010 22:09 |
||
| dap, asta e concluzia | ||
|
nelly05 Postat pe 14 Iunie 2010 22:10 |
||
Cunosc o persoana care are de 7 ani o astfel de viata. Apoi a trebuit sa divorteze. Acum are viata mult mai simpla, dar este mult mai singura. Celalalt nu a divortat. Si asa a ajuns dependenta de clipele de placere primite din cand in cand, cand scapa omul de acasa. Sincer, nu cred ca as putea face unei astfel de relatii.
|
||
|
cricat Postat pe 14 Iunie 2010 22:52 |
||
|
Doamne...nici eu..iar cel care nu a divortat este un las...sau ea o prea "boema"... |
||
|
Gabriela_28 Postat pe 14 Iunie 2010 22:55 |
||
De la: garbo134659, la data 2010-06-13 09:56:00ca sa fiu sincera eu am primit o astfel de oferta pe care nu am onorato ce ati fi facut in locul meu daca ati fi simtit ceva pentru acea persoana dar nu puteati fi de acord cu o viata dubla[.asta ar presupune stres si frica de a nu fi descoperita,e greu sa traiesti astfel]ce ziceti? vreau sa aflu parerea voastra. Ce ar trebui sa intelegem?....in functie de raspunsurile si parerile celor din jur, te decizi daca te bagi sau nu?
|
||
|
Morena29 Postat pe 15 Iunie 2010 14:39 |
||
De la: Morena29, la data 2010-06-15 14:39:04De la: garbo134659, la data 2010-06-13 09:56:00ca sa fiu sincera eu am primit o astfel de oferta pe care nu am onorato ce ati fi facut in locul meu daca ati fi simtit ceva pentru acea persoana dar nu puteati fi de acord cu o viata dubla[.asta ar presupune stres si frica de a nu fi descoperita,e greu sa traiesti astfel]ce ziceti? vreau sa aflu parerea voastra. Decizia e a ta. aici vezi si partea buna, dar mai ales consecintele.
|
||
|
cricat Postat pe 16 Iunie 2010 08:01 |
||
| Uneori aceste relatii se platesc scump. Si un lucru deja facut nu mai poate repara caci astfel de fapte se uita greu din partea celui �nselat, si nu poti sa sti ce reactie poate avea. | ||
|
alex2007 Postat pe 16 Iunie 2010 08:08 |
||
| Daca iubeste, cel inselat acorda o data cu iertarea si a doua sansa. Insa cu uitarea e mai greu, din timp in timp, mai adie cate-un vanticel de amintire ce nu-i da pace pana ce isi recapata increderea in cel ce i-a-nselat asteptarile. | ||
|
m_ada Postat pe 16 Iunie 2010 20:28 |
||
| daca ma doare capul iau algocalmin fato. | ||
|
mmiriam Postat pe 22 Iunie 2010 07:02 |
||
o sa cuget
|
||
|
mmiriam Postat pe 22 Iunie 2010 07:05 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| CdR123 | 12 | De la: garbo_10267 1 Ianuarie 2013 18:22 |
| Sex in Mercedes. | 165 | De la: PerfectStranger 26 Septembrie 2013 21:39 |
| nu am facut sex de 3 ani | 335 | De la: Laleauaneagra 7 Februarie 2010 22:19 |
|
|
||
| Help!!!!Menstruatie intarziata 14 zile!!!!! | 10 | De la: garbo_410447 30 August 2015 16:39 |
| UN VOT VA ROG FRUMOS | 4 | De la: anakin 24 Mai 2010 12:48 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună