CE IUBESC BARBATII?

Sa iti mearga la suflet! Si ai grija: canicula! :)
moniq_
Postat pe 9 Iunie 2010 14:32
sunt situatii cand arsenicul nu este cea mai buna metoda, moniq !!!acum depinde de imaginatia si de gravitatea faptelor !!!!
ladyDY
Postat pe 9 Iunie 2010 14:35
Glumesc, Lady tu stii asta!
moniq_
Postat pe 9 Iunie 2010 14:36
da mai....


trebuie sa-mi hranesc printesa....este o nebunatica, ziua doarme si noaptea face slalomuri prin casa,...(pisicuta)!!!
ladyDY
Postat pe 9 Iunie 2010 14:37
Toata lumea are pisica pe forumul asta?
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 14:55
De la: superbus, la data 2010-06-09 13:52:19zambi... prea le stii tu pe toate!!! e plina romanica de ele.... prea putine sunt cele ok!!
Da,dar si romanica este plina de barbati delbedii..Foarte putini sunt ok...Pt ca la toti roamenii le plac,,femeile sau barbatii corecti si ok..Numai ca ei nu vor sa fie cinstiti si ok..Toti pretind,,dar nimeni nu ofera nimic...Pt a putea pretinde,,trebuie mai intai sa oferi
xenaprintesarazboinica
Postat pe 9 Iunie 2010 14:56
De la: ovanova, la data 2010-06-09 14:55:57Toata lumea are pisica pe forumul asta?


evident!
io am 7
zambila
Postat pe 9 Iunie 2010 14:57
apartament sau casa?
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 14:58
ovi,este mai usor de intretinut,....timpul nu-mi permite sa pot avea grija de un caine,...
ladyDY
Postat pe 9 Iunie 2010 14:59
ok,ok... da cu paru... de pisica... ce faci?
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 15:00
si/si
6 le am cu mine in ap, motanul e la casa
bine, 4 is puiutzi
zambila
Postat pe 9 Iunie 2010 15:06
in principiu il strang si-l arunc la gunoi
zambila
Postat pe 9 Iunie 2010 15:07
ioi
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 15:13
Da,dar si romanica este plina de barbati delbedii..Foarte putini sunt ok...Pt ca la toti roamenii le plac,,femeile sau barbatii corecti si ok..Numai ca ei nu vor sa fie cinstiti si ok..Toti pretind,,dar nimeni nu ofera nimic...Pt a putea pretinde,,trebuie mai intai sa oferi

xenaprintesarazboinica
Postat pe 9 Iunie 2010 15:14
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-06-09 15:14:40Da,dar si romanica este plina de barbati delbedii..Foarte putini sunt ok...Pt ca la toti roamenii le plac,,femeile sau barbatii corecti si ok..Numai ca ei nu vor sa fie cinstiti si ok..Toti pretind,,dar nimeni nu ofera nimic...Pt a putea pretinde,,trebuie mai intai sa oferi



Lucrezi in piata? Numai castraveti... ai pe taraba!!!
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 15:17
apanova, take care ca te intinzi mai mult decat duci si te poti rupe oricand las-o mai usor ca noi, astia neiesiti din casa, gigoloule balcanic ce imi esti

zambilutzo, normal ca o stii e de pe la tine din zona
anakin
Postat pe 9 Iunie 2010 15:22
De la: anakin, la data 2010-06-09 15:22:45apanova, take care ca te intinzi mai mult decat duci si te poti rupe oricand las-o mai usor ca noi, astia neiesiti din casa, gigoloule balcanic ce imi esti

zambilutzo, normal ca o stii e de pe la tine din zona


Te incomodez cumva skywalker? Sau poate ai impresia ca ma cunosti?
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 15:25
Ca barbatii zic,,Ca femeile trebuie sa fie cuminti,,sa ii educe.Pt ca ei sunt barbati si nu gandesc Ce tampenie..Barbatii gandesc foarte bine,,cand este vorba despre profitul lor...Dar fac pe prostii,ca sa lase totul in carca femeilor....Sa ii educe femeile pe barbatii..Pai este o tampenie...Normai barbatul trebui sa se puna la punct pe el si sa fie el indrumatorul femeii..Dar sa aiba o gandire curata si dreapta...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 9 Iunie 2010 15:28
anakin
stiam io!

baieti, v-ati cam incins, si nu-i cazu'...sunteti baieti isteti, am pretentii
zambila
Postat pe 9 Iunie 2010 15:30
relax... it's just a pissing contest.
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 15:31
Ca femeia trebuie sa gandeasca la tot...Chiar si la aeducatia barbatului Pai si barbatii au un creier si se pot autoeduca singuri...Nu ca ei sunt incompententi....Barbatii sunt foarte competenti atunci cand este vorba despre profitul lor...Asa ca eu consider,ca un barbat trebuie sa isi puna singur ordine in gandire si in idei..Nu sa astepte de la o femeie ca sa il educe..Pt ca femeile au lucruri mai importante de facut,,ca sa se apuce sa educe un barbat
xenaprintesarazboinica
Postat pe 9 Iunie 2010 15:32
apanova, mai simpaticule.. sa nu te doara nene sfortarea de a gandi. Mai bine mai scoate si tu inca o femeie la restaurant, gigoloule simpatic ce esti, care castigasi concursul ala de pipi la care ai participat singur - desi e nasol sa mai faci in pat, ai si tu varsta, o prestanta... e posibil asa ceva?

zambilo, no pblm.. s-au umflat apele uzate si mai apare cate unul, inteligent si simpatic rau de tot.
anakin
Postat pe 9 Iunie 2010 15:34
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-06-09 15:32:04 Ca femeia trebuie sa gandeasca la tot...Chiar si la educatia barbatului Pai si barbatii au un creier si se pot autoeduca singuri...Nu ca ei sunt incompententi....Barbatii sunt foarte competenti atunci cand este vorba despre profitul lor...Asa ca eu consider,ca un barbat trebuie sa isi puna singur ordine in gandire si in idei..Nu sa astepte de la o femeie ca sa il educe..Pt ca femeile au lucruri mai importante de facut,,ca sa se apuce sa educe un barbat
Asa ca cel mai bine pt o femeie sa isi ia un barbat educat...Nu sa isi ia un barbat ca sa isi manace nervii ca sa il educe..Pt ca barbatul este puturos...Fiecare are creier,,asa ca sa si-l puna la contributie si sa isi faca ordine in capul lui,,in idei si in viata.Si sa devina un om normal
xenaprintesarazboinica
Postat pe 9 Iunie 2010 15:35
De la: anakin, la data 2010-06-09 15:34:05apanova, mai simpaticule.. sa nu te doara nene sfortarea de a gandi. Mai bine mai scoate si tu inca o femeie la restaurant, gigoloule simpatic ce esti, care castigasi concursul ala de pipi la care ai participat singur - desi e nasol sa mai faci in pat, ai si tu varsta, o prestanta... e posibil asa ceva?

zambilo, no pblm.. s-au umflat apele uzate si mai apare cate unul, inteligent si simpatic rau de tot.


deci te dai batut skywalker? ca doar tu esti mult mai destept decat sunt eu simpatic, nu? sau te doare pe tine mai tare?
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 15:44
Poate s-au umflat circumvolutiunile prea mult de te enervasi atat de intens. Credeam ca barbatii puternici ca tine sunt greu de impresionat.
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 15:46
Ce imi place atunci cand se iau barbatii la harta..Pt o femeie Glumeam
xenaprintesarazboinica
Postat pe 9 Iunie 2010 15:46
Cellestica ai terminat pomelnicul ala? I-ai trecut pe toti , vezi nu fi uitat pe careva
luptatoarea , chiar ne era al drakului de dor de non sensurile tale...
reyya
Postat pe 9 Iunie 2010 15:47
lasa, apa novo, tu esti cel mai musculos din parcare.
Hai, fii happy ca ti-ai castigat concursul, dar sa nu mai faci pipi in pat, ok?..
Uite, pe irina vad ai impresionat-o pana la orgasm! Va urez multa fericire
anakin
Postat pe 9 Iunie 2010 15:50
Chiar oare atunci cand se bat doi barbati,,tu ca femeie nu este bine sa te bagi..Ca o incasezi si tu Dar barbatii pot sa se bage,,sa ii separe..Dar eu ca femeie nu pot...ci pot doar sa urlu ca sa ii pun pe barbati ca sa ii desparta nu?
xenaprintesarazboinica
Postat pe 9 Iunie 2010 15:50
mai, nu va mai certati pt mine! io va iubesc pe amandoi, parol!
ioi, ce mi-o iau!
zambila
Postat pe 9 Iunie 2010 15:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Casnicia prelungeste viata unui barbat... 48 De la: sora_ilsi 3 Noiembrie 2009 13:12
despre penis 13 De la: garbo_13657 25 August 2014 19:53
buna 20 De la: narcysa 12 Mai 2011 20:32
Ce pozitii de zegs sa mai practicam? 33 De la: Laura_M 11 Octombrie 2010 15:22
Ghici ghicitoarea mea!! 14 De la: estela 30 Mai 2010 03:20
Setari Cookie-uri