sex cu alta fata,el priveste

Am o relatie de 3 ani si jumatate.De ceva vreme am impresia ca a cam intervenit monotonia in pat si initial ma gandeam sa mai gasesc o fata pentru sex in trei.initial ma gandeam sa-i fac o surpriza iar ulterior poate sa gasim si un baiat sau un cuplu...in fine.Doar ca m-am gandit mai bine si noi suntem cam gelosi si ma gandeam sa nu intervina gelozia sau discutii si certuri dupa aia.Intr-un moment de ,,conversatie deschisa,, si el mi-a marturisit ca i se pare ca a cam intervenit monotonia si eu i-am spus ce idee avusesem si desi a fost incantat de idee am ajuns amandoi la concluzia ca e posibil sa intervina discutii.Acum el a venit cu alta idee care m-a pus pe ganduri,sa gasim o fata iar eu sa fac sex cu ea in timp ce el priveste si dupa aia sa fac eu sex cu el.Ar fi vre-o fata interesata? ( tin sa specific ca vreau o fata curata si cu bun simt) si a-ti putea sa-mi da-ti vreun sfat sau ceva de genul pentru ca eu cam stau in dubii desi si pe mine ma incanta ideea.mersi

Alex4andra
Postat pe 27 Noiembrie 2015 19:43
Intreaba-l pe Barbo, ca el e cu astfel de idei. Tocmai i propunea lui "Xena" ceva de genul asta.
Rotty
Postat pe 27 Noiembrie 2015 19:51
du-te pe forumuri care se ocupa cu asa ceva. Cat despre bun simt, daca tu nu ai si nu te respecti , cum vrei sa te respecte altcineva? in locul iubitului tau, ti-as da rapid un sut in fund. Dar cred ca e un pres jegos, ca si tine.
pinkrainbow
Postat pe 27 Noiembrie 2015 19:57
De la: garbo_421272, la data 2015-11-27 19:43:22Am o relatie de 3 ani si jumatate.De ceva vreme am impresia ca a cam intervenit monotonia in pat si initial ma gandeam sa mai gasesc o fata pentru sex in trei.initial ma gandeam sa-i fac o surpriza iar ulterior poate sa gasim si un baiat sau un cuplu...in fine.Doar ca m-am gandit mai bine si noi suntem cam gelosi si ma gandeam sa nu intervina gelozia sau discutii si certuri dupa aia.Intr-un moment de ,,conversatie deschisa,, si el mi-a marturisit ca i se pare ca a cam intervenit monotonia si eu i-am spus ce idee avusesem si desi a fost incantat de idee am ajuns amandoi la concluzia ca e posibil sa intervina discutii.Acum el a venit cu alta idee care m-a pus pe ganduri,sa gasim o fata iar eu sa fac sex cu ea in timp ce el priveste si dupa aia sa fac eu sex cu el.Ar fi vre-o fata interesata? ( tin sa specific ca vreau o fata curata si cu bun simt) si a-ti putea sa-mi da-ti vreun sfat sau ceva de genul pentru ca eu cam stau in dubii desi si pe mine ma incanta ideea.mersi



cauta pe pe centura. sau in cluburi mai deochiate.
de ce vrei sat-i gasim noi vre-o fata si curata la ..sa-u terminat femeele pe lumea asta huh
Bilan_Matkotvschi
Postat pe 27 Noiembrie 2015 20:20

Nu suntem nici interesate, nici curioase in privinta vietii intime a nimănui, deci si a ta.
Tare as aprecia ca fiecare sa isi trăiască viata personala,personal!!!
Altfel, de ce s-ar numi asa?!
Ce sfaturi vrei?! O fata cu bun simt,nu face asa ceva, iti garantez. Iar, daca dupa doar atâta timp s-a dus vapaia, duceti va si voi fiecare, câte unul, nu in trei.

Schmetterling
Postat pe 27 Noiembrie 2015 20:27
De la: Schmetterling, la data 2015-11-27 20:27:30
Nu suntem nici interesate, nici curioase in privinta vietii intime a nimănui, deci si a ta.
Tare as aprecia ca fiecare sa isi trăiască viata personala,personal!!!
Altfel, de ce s-ar numi asa?!
Ce sfaturi vrei?! O fata cu bun simt,nu face asa ceva, iti garantez. Iar, daca dupa doar atâta timp s-a dus vapaia, duceti va si voi fiecare, câte unul, nu in trei.




pinkrainbow
Postat pe 27 Noiembrie 2015 20:30
Pai draguta intre timp s-a inventat swinging-ul pt. plictisitii ca tine.
Fii fata desteapta si mai documenteaza-te si tu.
In rest sint intru totul de acord cu ceilalti comentatori.

Tommy_Boy
Postat pe 27 Noiembrie 2015 21:26
singura persoana ,,jegoasa,, de aici esti tu si ma refer la caracter
Alex4andra
Postat pe 2 Decembrie 2015 15:00
sunteti extraordinari, pe bune.Desi cuvantul cel mai potrivit ar fi penali.Pun pariu ca fiecare dintre voi are fanteziile lui.Daca nu aveti curaj sa le impartasiti partenerului o sa muriti in pozitia misionarului.Dar asta nu inseamna ca trebuie sa fi-ti nesimtiti si sa aruncati cu pietre in aceia care au curaj sa recunoasca o fantezie
Alex4andra
Postat pe 2 Decembrie 2015 15:13
".Pun pariu ca fiecare dintre voi are fanteziile lui.Daca nu aveti curaj sa le impartasiti partenerului..."

Partenerului, nu forumului sau intregii lumi.
Rotty
Postat pe 2 Decembrie 2015 15:50
Este unele cu parteneri n.
Axl_R
Postat pe 2 Decembrie 2015 15:57
Rotty
Postat pe 2 Decembrie 2015 15:59
De la: Alex4andra, la data 2015-12-02 15:13:37sunteti extraordinari, pe bune.Desi cuvantul cel mai potrivit ar fi penali.Pun pariu ca fiecare dintre voi are fanteziile lui.Daca nu aveti curaj sa le impartasiti partenerului o sa muriti in pozitia misionarului.Dar asta nu inseamna ca trebuie sa fi-ti nesimtiti si sa aruncati cu pietre in aceia care au curaj sa recunoasca o fantezie


PENÁL, -Ă adj. Cu caracter represiv; care se referă la infracțiuni sancționate cu pedepse.

PENÍBIL, -Ă, penibili, -e, adj. Care provoacă o impresie neplăcută, supărătoare; greu de suportat, apăsător, jenant. – Din fr. pénible.

Alege tu, cuvântul potrivit!
Axl_R
Postat pe 2 Decembrie 2015 15:59
am vrut pur si simplu un sfat de la cineva care a incercat,pentru ca noi ne-am gandit la mai multe argumente pro si contra dar ma gandeam ca poate ne-a scapat ceva si nu o sa fie asa cum ne asteptam noi.dar vad ca nu ai cu cine,nu am dat decat de cotoharle care s-au plictisit sa stea sa rada si sa barfeasca pe marginea santului,au dat de forumuri
Alex4andra
Postat pe 2 Decembrie 2015 16:00
Exact!
Si, de ce te cramponezi de parerile noastre, vrei sa mori in pozitia misionarului? Vrei sa-ti dam noi acceptul? Faci ce vrei, dar nu avea pretentia ca toata lumea sa fie in aceeasi parere.
Schmetterling
Postat pe 2 Decembrie 2015 16:02
daca am folosit cuvantul ,,penal,, inseamna ca asa am considerat.Stiam care e diferenta intre ele mersi oricum pt ca m-ai corectat.
Alex4andra
Postat pe 2 Decembrie 2015 16:02
Santuri or fi pe la tine prin Poplaca de campie, la noi s-a inventat canalizarea. Acum ca te-ai convins ca pe aici nu e loc de `ntors, fuguta si intreaba in alta parte.
Rotty
Postat pe 2 Decembrie 2015 16:03
Măi, coțohârlele n-au timp de sex în 3, stau pe forum și comentează.

OK! Ai ales penibil/ă.
Axl_R
Postat pe 2 Decembrie 2015 16:04

Schmetterling
Postat pe 2 Decembrie 2015 16:06
De la: Axl_R, la data 2015-12-02 16:04:50Măi, coțohârlele n-au timp de sex în 3, stau pe forum și comentează.

OK! Ai ales penibil/ă.


cred ca nu prea au parte de sex mai deloc daca alta treaba n-au
Alex4andra
Postat pe 2 Decembrie 2015 16:09
De la: Rotty, la data 2015-12-02 16:03:46Santuri or fi pe la tine prin Poplaca de campie, la noi s-a inventat canalizarea. Acum ca te-ai convins ca pe aici nu e loc de `ntors, fuguta si intreaba in alta parte.


Scuza-ma dar chiar mi-ai creeat impresia ca esti de pe undeva de pe la tara,de pe un varf de munte sau ceva.Acum chiar mi-ai schimbat impresia.Te-ai plictisit de scuipat seminte in fata blocului asa-i?
Alex4andra
Postat pe 2 Decembrie 2015 16:11
Nu poluați mediul!
Nici pe vârf de munte!
Axl_R
Postat pe 2 Decembrie 2015 16:13
Nu poci nici de-as vrea. Nu se vede muntele.
Rotty
Postat pe 2 Decembrie 2015 16:22
De la: Alex4andra, la data 2015-12-02 16:00:26am vrut pur si simplu un sfat de la cineva care a incercat,pentru ca noi ne-am gandit la mai multe argumente pro si contra dar ma gandeam ca poate ne-a scapat ceva si nu o sa fie asa cum ne asteptam noi.dar vad ca nu ai cu cine,nu am dat decat de cotoharle care s-au plictisit sa stea sa rada si sa barfeasca pe marginea santului,au dat de forumuri


Ciudato, singura "cotoharla" de pe aici esti tu. Incearca si pe forumuri unde ai fi bine primita
pinkrainbow
Postat pe 2 Decembrie 2015 19:27
Pai daca nu stii ce sa faci eu iti propun sa chemi mai multi privitori si fiecarea sa-ti dea un sfat sau mai bine va duceti la un sexolog si va sfatuieste el.

Multumita de sfat?
Tommy_Boy
Postat pe 2 Decembrie 2015 19:49
De la: Alex4andra, la data 2015-12-02 15:13:37sunteti extraordinari, pe bune.Desi cuvantul cel mai potrivit ar fi penali.Pun pariu ca fiecare dintre voi are fanteziile lui.Daca nu aveti curaj sa le impartasiti partenerului o sa muriti in pozitia misionarului.Dar asta nu inseamna ca trebuie sa fi-ti nesimtiti si sa aruncati cu pietre in aceia care au curaj sa recunoasca o fantezie


Esti proasta de crapi, nu stii sa scrii, la facut amor se pare ca esti 0 barat.
Daca ala vrea pe alta in pat, tu esti deja istorie.Baga alta in pat cu voi si ai sa vezi cum ramai cu botul umflat.
Liloo_Diaconi_1
Postat pe 8 Ianuarie 2016 19:05
Buna!In primul rand trebuie sa iti spun nu ai facut bine ca ai adresat aceasta intrebare aici, nu cred ca vei gasi un raspuns aici datorita oamenilor.Dar ca oparere personala poti sa iti spun ca eu cred ca vei deschide o cutie a pandorei care iti va produce multe suferinte in timp legate de constiinta ta,asa ca gandestete si la viitor.Ce inseamna monotonie dupa trei ani?
garbo_423602
Postat pe 11 Ianuarie 2016 13:57
Ea e sigur patroana care, la o adica se deda la "intelegerea cuplului", - asa cum e si cuplul" alex4andrei asteia -, cu nefericitii de-i calca pragul, cel mai de jos.
Camil5y8
Postat pe 4 Ianuarie 2017 14:42
Buna,
Din experienta personala iti spun ca este o ideie buna, atata timp cat amandoi sunteti de acord si sunteti deschisi catre nou.
Trebuie sa va alegeți cu mare atentie partenerii de joaca si totul va fi mai frumos decât ti ai imaginat.
Cat despre parerile de mai jos , se vede clar ca traim in tara frustratilor,
Wow wdf.. si pe alta parte pun pariu ca saliveaza sa suga si ei un penis!
succes
Simymonik
Postat pe 24 Martie 2017 23:33
Îmi permit să vă dau un sfat: Faceți lucruri cu care nu vă va fi rușine la bătrânețe. Zi frumoasă tuturor!
Maria802
Postat pe 25 Martie 2017 07:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Subiect nou! 3 De la: dor72_ 22 August 2011 10:22
buna 3 De la: bianca_culea 27 Martie 2014 12:40
O sugar Baby mi-a zdruncinat lumea. 35 De la: garbo_462953 16 Februarie 2017 15:52
De ce se indeparteaza barbatii ? 110 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 08:56
Virgin la 21 de ani 280 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 08:55
Setari Cookie-uri