CE IUBESC BARBATII?

reyya
Postat pe 9 Iunie 2010 17:37
meeey....fi ti cuminti vca io servesc cafeaua......asiiia ca ....
nazirra
Postat pe 9 Iunie 2010 17:42
Ce iubesc barbatii? Pai femeia, cu siguranta pt ca femeia este cheia naturii... Toate tainele sunt rezumate in ea si cand un suflet de femeie ti s-a deschis se deschid toate intelesurile lumii...Cel putin asa credem noi!

tymbark
Postat pe 9 Iunie 2010 17:44
nazi , pune si putin baileys in cafea..
reyya
Postat pe 9 Iunie 2010 17:45
De la: tymbark, la data 2010-06-09 17:44:53Ce iubesc barbatii? Pai femeia, cu siguranta pt ca femeia este cheia naturii... Toate tainele sunt rezumate in ea si cand un suflet de femeie ti s-a deschis se deschid toate intelesurile lumii...Cel putin asa credem noi!



valeu Tim, tata... imi iei locul de gigoloi... si nu de alta dar o sa zica altii si despre tine ca nu esti barbat adevarat daca iubesti femeia.
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 17:47
bini bre....pui otara ca p aci ii o aroma de testosteron....ii ca la buni saraca ,avea si ea 20 de gaini si o zis ca 2 cocosi is prea multi intr o curte .....acu inteleg io di ci!!!!!!
nazirra
Postat pe 9 Iunie 2010 17:48
De la: ovanova, la data 2010-06-09 17:47:38
De la: tymbark, la data 2010-06-09 17:44:53Ce iubesc barbatii? Pai femeia, cu siguranta pt ca femeia este cheia naturii... Toate tainele sunt rezumate in ea si cand un suflet de femeie ti s-a deschis se deschid toate intelesurile lumii...Cel putin asa credem noi!



valeu Tim, tata... imi iei locul de gigoloi... si nu de alta dar o sa zica altii si despre tine ca nu esti barbat adevarat daca iubesti femeia.

ce te bagi
scrichy
Postat pe 9 Iunie 2010 17:50
zic si io ceva... poci?????
nazirra
Postat pe 9 Iunie 2010 17:52
toata lumea zice ce vrea... baga!!!
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 17:53
deci dupe mini mai apanuova....ca nu ne cunoastem.....berbantise iubesc duoar pe iei.....insisi.am zis.punct.
nazirra
Postat pe 9 Iunie 2010 17:55
De la: nazirra, la data 2010-06-09 17:55:11deci dupe mini mai apanuova....ca nu ne cunoastem.....berbantise iubesc duoar pe iei.....insisi.am zis.punct.


Ce sa-ti zic acu... nazi... asa o fi cu aia pe care i-ai intalnit tu. Sa inteleg ca nu ai un sot inca, care sa-ti iubeasca copilul mai mult decat pe el.
Naspa...

Sa mai inteleg ca ai avut un tata care nu v-a iubit?
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 17:58
dragule , cu tot respectul..........nu ai inteles nimic ........vizavi de nazi
jeanette40
Postat pe 9 Iunie 2010 18:06
tot ce e posibil. inca invat
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 18:07
Taticu....n ai inteles nika!!!!am un sot de 20 de ani sintem impreuna ....isi iubeste fata mai mult decit orice pe lume .....tocmai d aia si vb.....
nazirra
Postat pe 9 Iunie 2010 18:07
apanuova....se numeste sexperienta de veata taticu!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 9 Iunie 2010 18:09
Atunci explica-mi de ce ai spus ca barbatii se iubesc doar pe ei. Daca tu ai langa tine exact opusul...?
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 18:09
ca sa te induca pe tine in eroare
jeanette40
Postat pe 9 Iunie 2010 18:13
corect!!!!!
nazirra
Postat pe 9 Iunie 2010 18:22
eu mi-am spus parerea proprie.dar cautand si alte pareri,care nu apar aici,le expun si pe acestea ,poate ca totusi am avut dreptate.barbatii iubesc si alte lucruri inafara de femeie (care ramane pe primul loc).ar fi interesant daca va spuneti pererea si voi barbatii.eu cred ca este foarte important sa ne cunoastem reciproc,pt ca dragostea dintre noi sa dainuiasca.toti avem si defecte si calitati.aideti sa incercam sa ne complectam unii pe altii// ce mai iubesc barbatii //"Este felul in care iti aranjezi parul? Sunt hainele la moda pe care le porti? Baietii dezvaluie ce anume admira la femei.
1. Barbatii iubesc cand preiei controlul.
Poate ca iti arata ca nu le place cand faci pe sefa cu ei, dar in realitate nu suporta sa faci pe sefa cu ei cand sunt si alte persoane in jur.
2. Barbatilor le place sa se uite la meciurile de fotbal impreuna cu partenera lor.
Desi ei considera ca sa te uiti la meciurile de fotbal este o chestie pur barbateasca, din cand in cand le place sa o faca impreuna cu tine.
3. Barbatii adora sa stie totul despre tine
Si suntem sigure ca si tie iti place sa stii cat mai multe despre partenerul tau.
4. Barbatilor le place modul nostru de a rezolva problemele
Rapiditatea cu care putem sa ne mobilizam in fata unor situatii de criza ii fascineaza pe barbati.
5. Barbatii iubesc sa ii iubesti
E clar ca fiecare barbat vrea sa fie iubit, dar acelasi lucru se poate spune si despre femei,nu?"

caasandra
Postat pe 9 Iunie 2010 19:17
fleurdelis
Postat pe 9 Iunie 2010 22:43
3. Barbatii adora sa stie totul despre tine

Doara
Postat pe 10 Iunie 2010 06:21
ntotdeauna am fost curioas de ce brbatul iubete femeia. Da, sunt sigur c suntem uneori nite fiine minunate, dar sunt la fel de sigur c nu ne iubesc pentru c artm senzaional, pentru c vorbim frumos sau pentru c suntem ...

De obicei motivul e unul foarte banal. ntotdeauna am iubit omul de lng mine din motive invizibile pentru restul lumii. Mi s-a pus de mii de ori ntrebarea : Da ce vezi la el?. Mi se prea o chestie att NAIVA.

Eu cred c brbaii tiu s iubeasc foarte frumos. i nu, nu cred c iubesc o femeie doar pentru c nu o pot avea i sunt forai s lupte pentru ea. Trebuie s fie mai mult de att...
ASA CRED EU. VOI CE CREDETI?
sophia1971
Postat pe 10 Iunie 2010 11:01
Eu cred ca trebuie sa vorbim si despre sexul oral aici, nu?

sau macar despre guinness...
anakin
Postat pe 10 Iunie 2010 11:08
8 din 10??
sau 10 din 8?
zambila
Postat pe 10 Iunie 2010 11:13
Barbatii care iubeau femeia, s-au dus de mult; vremurile in care scoteau palaria in semn de pretuire si o invitau la un film cu Fred Astaire... nu spun ca Ginger Rogers o fi fost vreo fericita, insa dragostea si pasiunea se impleteau altfel pe atunci, firesc.
Acum, exista multe feluri de oameni care au in comun fapul ca ascund cate ceva; dintre toti, eu ii prefer pe cei care isi ascund sufletul. Macar stiu ca a meritat sa caut.
Femeia ar stii ea sa se ofere, dar nu mai are de cele mai multe ori cui.
Pentru noi, femeile!
moniq_
Postat pe 10 Iunie 2010 11:39
Aquanova, de cand te astept sa cresti, sa te joci si tu cu baietii iar tu tot langa fusta fetelor stai!

Anak, fara indoiala barbatilor le place sexul oral! Dar cred ca nici femeilor nu le displace!
moniq_
Postat pe 10 Iunie 2010 11:44
Nu ? Doar asta-i diferenta intre un barbat si un vibrator....
Vibratorul nu duce gunoiul...
meetdoru
Postat pe 10 Iunie 2010 11:45
Haida' de! Mami, tu ai fost abuzat in copilarie; spune sincer: duceai gunoiul si umpleai sifoanele!?
moniq_
Postat pe 10 Iunie 2010 11:47
zambila
Postat pe 10 Iunie 2010 11:48
Bre Doru, da' unde ti-e abdomenu'?
Nu te supara, arata asa bine, pun pariu ca la sifoane l-ai format! Imi facea placere sa-l privesc; stii, vibratorul nu are nici pachetele
moniq_
Postat pe 10 Iunie 2010 11:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce parere aveti despre cazul"Diaconescu" ? 19 De la: garbo004422 19 Iulie 2010 21:43
sfarsitul unui eveniment e inceputul altui eveniment..sper sa fie mai bun 10 De la: ANTA 1 Octombrie 2009 12:02
Fluorizarea - otravire globala? 7 De la: daria_pet 30 Ianuarie 2011 18:53
se poate de inselat sotul daca nu mai traesti cu el? 10 De la: elenita_2 1 Iunie 2012 16:03
Rezista un barbat sa faca sex(dragoste)doar cu sotia sa toata viata dupa casatorie? 15713 De la: valentino 21 Decembrie 2014 12:39
Setari Cookie-uri