CE IUBESC BARBATII?

cine le-a dat posibilitatea sa apara ca ciupercile dupa ploaie pitzipoancelor????....o intrebare !!!!
ladyDY
Postat pe 9 Iunie 2010 13:57
ladyDy sa nu spui ca din vina barbatilor...

Pitzipoance au existat de cand lumea si pamantul. Nu e o boala, aparuta sau scornita, e o categorie. ...cum ar fi categoria mojicilor.
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 14:00
ei, cine...barbatii!!
desi se plang ca nu le plac, le critica stilul vestimentar si incultura, tot ei le cauta
zambila
Postat pe 9 Iunie 2010 14:00
aha...barbatii-s de vina pt toate frustrarile voastre!
superbus
Postat pe 9 Iunie 2010 14:03
De la: zambila, la data 2010-06-09 14:00:48ei, cine...barbatii!!
desi se plang ca nu le plac, le critica stilul vestimentar si incultura, tot ei le cauta




stai asa... deci... barbatii au dat posibilitatea femeilor... sa se dea peste cap.. si sa devina (ele) pitzipoance.

oh my god!
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 14:03
frati si surori garbolieni!

Pitzipoancele sunt un produs al unor gusturi si limitari. Propagarea lor rapida... se datoreaza in mod egal celor care le sufla in fund (barbati)... si celor din ale caror randuri ... isi au obarsia (femei)... ca sa zic asea.

Nu dracu-i vinovat pentru tot!!!
Mai sunt si oamenii...
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 14:07
da, ele au existat, numai ca barbatii au o scuza...si anume aceea de a-si scutura palaria si a pleca mai departe,...deci va place pana la un anumit punct,dupa care va doriti femei de casa,....(scuze de limbajul folosit)....
ladyDY
Postat pe 9 Iunie 2010 14:07
nu toti barbatii, ci acei barbati care tot la categoria "pitzipoance" sunt inclusi
si sunt multi...ohoooo

si evident, aici se mai adauga si familia, scoala, anturajul, educatia...ar fi multe de spus!
si media, care promoveaza astel de "valori"!
te doare mintea daca deschizi televizorul, io-l tin mai mult de decor si ca sa ma uit la badea!
zambila
Postat pe 9 Iunie 2010 14:08
a nu se subintelege ca toti barbatii sunt la fel !!!!!....
ladyDY
Postat pe 9 Iunie 2010 14:08
Lady, exprima-te, draga mea! Superbus, credeam ca tu ai observat ca noi nu avem frustrari si Zambiluto, mi-e tare dor de tine!
Pitipoancele sunt clasa de sus a ierarhiei celei mai vechi meserii din lume! Cu diferenta ca cele din urma isi recunosc tagma, primele nu. Parerea mea!
moniq_
Postat pe 9 Iunie 2010 14:11
De la: ladyDY, la data 2010-06-09 14:07:33da, ele au existat, numai ca barbatii au o scuza...si anume aceea de a-si scutura palaria si a pleca mai departe,...deci va place pana la un anumit punct,dupa care va doriti femei de casa,....(scuze de limbajul folosit)....


si pentru asta blestemi tot neamul nost' cel adormit???

De aia... voi femeile ii mirositi pe aia de si-au terminat "copilaria" fata de aia care inca se "dau in leagan"

- de ce am senzatia, din ce in ce mai mult ca am nevoie de un scut pe situl asta, doar ptr ca sunt barbat?
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 14:11
De la: zambila, la data 2010-06-09 14:08:38nu toti barbatii, ci acei barbati care tot la categoria "pitzipoance" sunt inclusi
si sunt multi...ohoooo

si evident, aici se mai adauga si familia, scoala, anturajul, educatia...ar fi multe de spus!
si media, care promoveaza astel de "valori"!
te doare mintea daca deschizi televizorul, io-l tin mai mult de decor si ca sa ma uit la badea!



yeah... badea rullz !!!
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 14:12
cine eu?????? blestem?????!!!!!

ovi, nu ma dezamagi,....
ladyDY
Postat pe 9 Iunie 2010 14:14
ova, mie imi par chiar alintati barbatii de pe garbo...care mai sunt, ma rog!
atata timp cat esti civilizat si ii respecti pe ceilalti, n-o sa ai probleme!

moniq, am avut treaba, inca mai am, scriu printre picaturi...
zambila
Postat pe 9 Iunie 2010 14:14
sa nu transformam totusi forumul asta si orice topic propus intr-o lupta permanenta intre feministe si misogini... ca ar fi penibil.
Aia e treaba luptatoarei...
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 14:15
De la: ladyDY, la data 2010-06-09 14:14:14cine eu?????? blestem?????!!!!!

ovi, nu ma dezamagi,....


de no fo' blastam... mea culpa!
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 14:16
Da, draga mea si eu la fel. in plus sunt cobza de raceala...
moniq_
Postat pe 9 Iunie 2010 14:17
ovi te simti amenintat si ai nevoie de scut???? iote iti sare in ajutor superbus !!!! hai ca incepe sarba...
bai voi nu o luati chiar in serios !!!!
ladyDY
Postat pe 9 Iunie 2010 14:17
ova, sa nu te legi de badea! nici de dr. hause ca ti-o iei!

cat despre topice...in principiu se discuta la subiect primele pagini, asta daca are un titlu cat de cat inteligibil, fara v in x, marimi si pozitii ...apoi trecem la alte discutii
zambila
Postat pe 9 Iunie 2010 14:17
... si ma gandeam astazi la ce mai iubesc barbatii...
e doar parerea mea (sa nu mai fiu judecat ca (virgula) categorisesc.

Iubesc aprecierea unei femei. Adica pentru mine e super fain sa primesc zambetul ala, feminim, suav... cand am facut ceva bun.
Nu stiu, e o senzatie misto. Cred ca multi barbati o cunosc.
De aia va spun... asta se incadreaza clar... la ce iubesc eu.
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 14:20
De la: zambila, la data 2010-06-09 14:17:56ova, sa nu te legi de badea! nici de dr. hause ca ti-o iei!

cat despre topice...in principiu se discuta la subiect primele pagini, asta daca are un titlu cat de cat inteligibil, fara v in x, marimi si pozitii ...apoi trecem la alte discutii



oooo, zambiloooo... iti recomand californication. Daca te uiti la badea si la house... il gasesti pe http://www.vplay.ro/serials/
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 14:22
Si pentru ca s-a simtit amenintat, Lady, face ceea ce face orice barbat: apeleaza la santajul sentimental!
moniq_
Postat pe 9 Iunie 2010 14:22
hahahaha
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 14:24
iar altii,....cand vad acea sclipite din ochii femeilor care ii sorb din priviri, isi spun,....bai asta sa indragostit de mine,....ia alta la rand.....
ladyDY
Postat pe 9 Iunie 2010 14:24
Specialitatea casei: topic pe varza!
Asta stim sa facem noi cel mai bine.
Dar nu din rautate, ci, cum spunea si zambilutz, pentru ca multe topice sunt create pentru a face senzatie sau pur si simplu din plictiseala. Cum sa tratezi serios asemenea subiecte?

Tylly
Postat pe 9 Iunie 2010 14:24
sa fie in nr. cat mai mare,..la greu !!!
ladyDY
Postat pe 9 Iunie 2010 14:26
moniq, tineretea isi spune cuvantul...dar ce te faci dreaq cu cei trecuti de prima tinerete !!!
ladyDY
Postat pe 9 Iunie 2010 14:28
Atunci trebuie creat un topic care sa se cheme: "La cioaca"
si acolo vorbim oricat, oricum, orice. Poate la restul topicelor... le pastram linia...
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 14:29
Lady, ii tratezi cu arsenic!
In doza mica, regulat, fara exceptie!
moniq_
Postat pe 9 Iunie 2010 14:30
Sh-am plecat la o cafa!
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 14:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
omg Jessica Alba prinsa intr-o postura indecenta!!!!!! 2 De la: pik_nik 5 August 2009 05:43
Daca ai sau daca nu ai "probleme"dupa 40 ani incearca "SENSUAL COFFEE" 6 De la: nazirra 3 August 2010 16:34
ajungi sa faci orice pt bani 45 De la: elle 24 Iunie 2011 13:55
CUM SE PASTREAZA O RELATIE!! 48 De la: garbo106156 2 August 2011 23:36
Ciau tuturora de pe Garbo! 81 De la: LILO 16 Ianuarie 2010 17:37
Setari Cookie-uri