CE IUBESC BARBATII?

numa' lume suparata azi

Taurasule, daca zici ca femeile nu iubesc barbatii asaaaa in bloc, cum zici tu,de acord cu tine.( nici nu vad de ce ar trebui) ; daca zici ca O Femeie nu poate iubi Un Anumit Barbat te contrazic.
Te-ai mai linistit??
bluelight
Postat pe 7 Iunie 2010 19:56
un barbat ar trebui sa iubeasca:
1.sotia
2.copii
3.seviciul
4.fotbalul
5.berea
la noi e lista asta,doar ca ea este cu locurile schimbate...adik lucrurile kre ar trebui sa fie ultimele,sau printre ultimele,sunt tokmai printre primele...astfel...berea,fotbalul,serviciul(mai ales kand e vreo colega ''hot''pe akolo...)ocupa primele locuri iar sotia si copii raman...mai pe urma..
AlexutzABlackCat
Postat pe 8 Iunie 2010 12:52
De la: AlexutzABlackCat, la data 2010-06-08 12:52:16un barbat ar trebui sa iubeasca:
1.sotia
2.copii
3.seviciul
4.fotbalul
5.berea
la noi e lista asta,doar ca ea este cu locurile schimbate...adik lucrurile kre ar trebui sa fie ultimele,sau printre ultimele,sunt tokmai printre primele...astfel...berea,fotbalul,serviciul(mai ales kand e vreo colega ''hot''pe akolo...)ocupa primele locuri iar sotia si copii raman...mai pe urma..


Draga Alexutza, pisicuta neagra (impresionant nick )
Ma bucur ca mi-ai dat lista cu lucrurile pe care ar trebui sa le iubesc si mai ales ordinea lor. Sa vedem...
1. sotia... e fosta si n-o mai iubesc... deci pune-o le ultimul loc.
2. copii ... nu am, dar daca i-as avea i-as duce pe primul loc
3. serviciul... intamplator chiar imi place ceea ce fac, dar nu l-as pune pe locul 3... mai jos o tzara.
4. fotbalul... ma lasa rece... nu ma agit ca un pepsi pe canapea la meciurile (steaua-dinamo)... poate... poate o data pe an ma uit la un barcelona - real
5. berea... nu o mai consum din perioada facultatii ca uite-asa... de-a dracului nu mai imi place! de aia ... in cazul meu o tai de tot de pe lista cu marile mele iubiri.

Acu... sa nu te gandesti ca o fi eu unicat ca nu's! Ci doar barbatii pe care-i cunosti tu.

Ce-mi place mie?
Imi plac femeile istete, cochete, naturale, feminine.
Imi plac femeile care stiu sa aprecieze si sa fie apreciate.
Imi place femeile care zambesc inapoi atunci cand li se zambeste pe strada.
Imi plac femeile care stiu sa spuna multumesc, chiar daca meritau...
Imi plac femeile care isi iubesc barbatul. (in sensul ca le apreciez)
Imi plac femeile cu simtul umorului.

Imi plac barbatii isteti, ferchezuiti, neincrezuti, galanti.
Imi plac barbatii care isi pastreaza misterul.
Imi plac barbatii care saluta cu un zambet chiar si femeile pe care nu le-au mai intalnit.
Imi plac barbatii care deschid usa pentru o femeie.
Imi plac barbatii care spun ceea ce gandesc.
Imi plac barbatii care nu sunt badarani.
ovanova
Postat pe 8 Iunie 2010 13:12
Nu spun ca o femeie nu poate iubi un anumit barbat. Spun ca si aceea care crede acest lucru la un anumit moment, dupa un timp se indoieste si se intreaba daca asa o fi fost. O poveste de iubire in teorie probabila, este posibila in realitate doar daca vrem sa o credem certitudine.
taur_atipic
Postat pe 8 Iunie 2010 13:14
barbatii iubesc femeile harnice care muncesc si pt ei.,care gatesc bine,,care merg si la munca,,care se ocupoa si de copii..etccc..Si ei sa stea cu berea la televizor toata ziua.Sa se uite la fotbal..Si sa se planga ca il doare aia si aia,,adica ca il doare in cot de toate
xenaprintesarazboinica
Postat pe 8 Iunie 2010 14:53
bravo ovanova.....mai sunt barbati care apreciaza si altfel femeia....felicitari pt asta!
mioara_80
Postat pe 8 Iunie 2010 14:58
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-06-08 14:53:39 barbatii iubesc femeile harnice care muncesc si pt ei.,care gatesc bine,,care merg si la munca,,care se ocupoa si de copii..etccc..Si ei sa stea cu berea la televizor toata ziua.Sa se uite la fotbal..Si sa se planga ca il doare aia si aia,,adica ca il doare in cot de toate



nu ai gasit ce cautai....sau daca ai gasit trebuie sa stii sa l convingi sa faca si ce ti place tie.....iubeste l , demonstreaza i....de piatra daca este si tot face ca tine la un moment dat.....femeia face ce vrea cu un barbat asta stim cu toate si o stiu si ei ....important e sa ai multa incredere in tine si sa l iubesti...restul sunt amanunte care se rezolva.....
mioara_80
Postat pe 8 Iunie 2010 15:06
CATA DREPTATE SI CE ADEVAR SPUI TU...
NICI IN COT NU II DOARE, DAR VOR SA AIBA SERVITOAREA LOR ATAT.
IAR DE CUMVA IL ATINGI, SA FACA SI EL CEVA, E CA SI CUM AR FI FACUT EL MEREU TOT/...
vyva
Postat pe 8 Iunie 2010 15:09
probabil mai sunt si "raritati" ....ce sa zic???.....no comment....situatia mea e diferita....
mioara_80
Postat pe 8 Iunie 2010 15:21
De la: mioara_80, la data 2010-06-08 15:21:17probabil mai sunt si "raritati" ....ce sa zic???.....no comment....situatia mea e diferita....
Depinde si cum ii inveti de la inceput...Cat de desteapta este femeia,,si daca stie sa puna piciorul in prag...Ca multe femei,pt ca sa aiba un carnat langa ele,,tac si fac ele totul...Eu cred ca i-as arunca sarsanalele pe geam,,,numai ca daca ai un barbat roman..Aia sunt agresivi si te bat..Asa ca mai bine nu te incurci cu nici unul...Dupa ce ei sunt nesimtiti,,,trebuie sa mai si taci...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 8 Iunie 2010 15:36
De la: mioara_80, la data 2010-06-08 15:06:10
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-06-08 14:53:39 barbatii iubesc femeile harnice care muncesc si pt ei.,care gatesc bine,,care merg si la munca,,care se ocupoa si de copii..etccc..Si ei sa stea cu berea la televizor toata ziua.Sa se uite la fotbal..Si sa se planga ca il doare aia si aia,,adica ca il doare in cot de toate



nu ai gasit ce cautai....sau daca ai gasit trebuie sa stii sa l convingi sa faca si ce ti place tie.....iubeste l , demonstreaza i....de piatra daca este si tot face ca tine la un moment dat.....femeia face ce vrea cu un barbat asta stim cu toate si o stiu si ei ....important e sa ai multa incredere in tine si sa l iubesti...restul sunt amanunte care se rezolva.....
Pai pe un barbat trebuie sa il iubesti,atata cat te iubeste si el pe tine...Atata cat iti ofera el,,trebuie sa ii oferi si tu..
xenaprintesarazboinica
Postat pe 8 Iunie 2010 15:38
Draga Alexutza, pisicuta neagra (impresionant nick )
Ma bucur ca mi-ai dat lista cu lucrurile pe care ar trebui sa le iubesc si mai ales ordinea lor. Sa vedem...
1. sotia... e fosta si n-o mai iubesc... deci pune-o le ultimul loc.
2. copii ... nu am, dar daca i-as avea i-as duce pe primul loc
3. serviciul... intamplator chiar imi place ceea ce fac, dar nu l-as pune pe locul 3... mai jos o tzara.
4. fotbalul... ma lasa rece... nu ma agit ca un pepsi pe canapea la meciurile (steaua-dinamo)... poate... poate o data pe an ma uit la un barcelona - real
5. berea... nu o mai consum din perioada facultatii ca uite-asa... de-a dracului nu mai imi place! de aia ... in cazul meu o tai de tot de pe lista cu marile mele iubiri.

Acu... sa nu te gandesti ca o fi eu unicat ca nu's! Ci doar barbatii pe care-i cunosti tu.

Ce-mi place mie?
Imi plac femeile istete, cochete, naturale, feminine.
Imi plac femeile care stiu sa aprecieze si sa fie apreciate.
Imi place femeile care zambesc inapoi atunci cand li se zambeste pe strada.
Imi plac femeile care stiu sa spuna multumesc, chiar daca meritau...
Imi plac femeile care isi iubesc barbatul. (in sensul ca le apreciez)
Imi plac femeile cu simtul umorului.

Imi plac barbatii isteti, ferchezuiti, neincrezuti, galanti.
Imi plac barbatii care isi pastreaza misterul.
Imi plac barbatii care saluta cu un zambet chiar si femeile pe care nu le-au mai intalnit.
Imi plac barbatii care deschid usa pentru o femeie.
Imi plac barbatii care spun ceea ce gandesc.
Imi plac barbatii care nu sunt badarani.
[/quote]
Draga Ovanova,k sa incep in acelasi stil,multumesc.Si mie imi place nicku' iubirile unui barbat depind foarte mult de educatie,experienta de viata,varsta si pasiuni.Si dak toti barbatii ar fi k tn....cred k ar fi raiul pe pamant pt toate femeile...deci sa inteleg k u iubesti si ai o mare dragoste pt o femeie...pe ea ai iubi-o cel mai mult? bv frate!! dar u ai grija ce mai scrii k iti place la ''men'' k se intelege si altcv;)
AlexutzABlackCat
Postat pe 8 Iunie 2010 20:55
Hihihi....

Draga Alexutza Pisicuta Neagra:
Daca as avea 16 ani, si as fi nesigur pe ceea ce sunt sau vreau... probabil ca ar trebui sa am grija sa nu cumva sa spun ca-mi plac anumite feluri de barbati, sau mai bine zis anumite calitati ale lor.
(asa... cum probabil tie ti-ar fi jena sa spui in public ca apreciezi fetele cu bustul mare, sau cu anumite calitati fizice.. evidente)

Dar, cum am depasit momentul ... ala... de ceva vreme... nu ma mai incadrez la "dar u ai grija ce mai scrii k iti place la ''men'' k se intelege si altcv"

Inca mai poti experimenta... Nu se stie niciodata!
ovanova
Postat pe 8 Iunie 2010 22:36
Bai nene, sa nu dati naibii in diabet de la atata dulceturi, ma jur!

Vad ca de sexul oral nimeni nu aminteste nimic.. pai vorbim despre barbati sau despre eunuci aici?
anakin
Postat pe 8 Iunie 2010 22:42
Pai pe un barbat trebuie sa il iubesti,atata cat te iubeste si el pe tine...Atata cat iti ofera el,,trebuie sa ii oferi si tu..


xenaprintesarazboinica
Postat pe 8 Iunie 2010 23:05
De la: anakin, la data 2010-06-08 22:42:40Bai nene, sa nu dati naibii in diabet de la atata dulceturi, ma jur!

Vad ca de sexul oral nimeni nu aminteste nimic.. pai vorbim despre barbati sau despre eunuci aici?



Noroc de tine, mai Anakine...
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 10:43
apanova, fiecare cu dulceturile lui, nenica

si sincer, mi se pare cam desuet sa categorisesti barbatii ca placandu-le fix pix aia ori ailalta samd., si mai ales spunand-o la modul peiorativ.

Cum spunea o buna prietena a mea, "mens want pussy" .
Restul e can-can .
anakin
Postat pe 9 Iunie 2010 13:04
...de la Ova ....
Ce-mi place mie?
Imi plac femeile istete, cochete, naturale, feminine.
Imi plac femeile care stiu sa aprecieze si sa fie apreciate.
Imi place femeile care zambesc inapoi atunci cand li se zambeste pe strada.
Imi plac femeile care stiu sa spuna multumesc, chiar daca meritau...
Imi plac femeile care isi iubesc barbatul. (in sensul ca le apreciez)
Imi plac femeile cu simtul umorului.

Imi plac barbatii isteti, ferchezuiti, neincrezuti, galanti.
Imi plac barbatii care isi pastreaza misterul.
Imi plac barbatii care saluta cu un zambet chiar si femeile pe care nu le-au mai intalnit.
Imi plac barbatii care deschid usa pentru o femeie.
Imi plac barbatii care spun ceea ce gandesc.
Imi plac barbatii care nu sunt badarani.
..mai exista astfel de barbati???...putini ...pacat...
ultramoava
Postat pe 9 Iunie 2010 13:11
De la: anakin, la data 2010-06-09 13:04:08apanova, fiecare cu dulceturile lui, nenica

si sincer, mi se pare cam desuet sa categorisesti barbatii ca placandu-le fix pix aia ori ailalta samd., si mai ales spunand-o la modul peiorativ.

Cum spunea o buna prietena a mea, "mens want pussy" .
Restul e can-can .


o cunosc pe prietena ta?
anakin, da' tu ce vrei? sau ce iubesti la o femeie?
zambila
Postat pe 9 Iunie 2010 13:22
ce spunea prietena lui..?
roby_cado
Postat pe 9 Iunie 2010 13:24
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-06-08 23:05:23Pai pe un barbat trebuie sa il iubesti,atata cat te iubeste si el pe tine...Atata cat iti ofera el,,trebuie sa ii oferi si tu..




irinuco, da' ce-i mama asta, troc? imi dai, iti dau...nu-mi dai...ciuciu!
belea!
zambila
Postat pe 9 Iunie 2010 13:24
strict la obiect , si nimic mai mult daaaaaaaaaa, cum stam cu ...........cantaritul????? daca pica intr-o parte mai mult
jeanette40
Postat pe 9 Iunie 2010 13:40
ova.....dar femei din alea mai exista? ca e plina romanica de pitzipoance!
superbus
Postat pe 9 Iunie 2010 13:43
superbe, pe alea le vezi tu...pacat!
zambila
Postat pe 9 Iunie 2010 13:45
De la: anakin, la data 2010-06-09 13:04:08apanova, fiecare cu dulceturile lui, nenica

si sincer, mi se pare cam desuet sa categorisesti barbatii ca placandu-le fix pix aia ori ailalta samd., si mai ales spunand-o la modul peiorativ.

Cum spunea o buna prietena a mea, "mens want pussy" .
Restul e can-can .


moama ce te-au rascolit placerile mele intr-ale femeilor si barbatilor.

skywalker sau vader... mai iesi tata din casa si poate ai sa le intalnesti pe alea care-mi plac mie si pe care le scot eu in oras.
Eu nu am categorisit taica, ca la aprozar. Daca orice enumerare ti se pare ca ar fi etichetare atunci esti confuz.
Nu am fost peiorativ cu tine, deci nu te baga in seama ca nu primesti stelute.
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 13:51
zambi... prea le stii tu pe toate!!! e plina romanica de ele.... prea putine sunt cele ok!!
superbus
Postat pe 9 Iunie 2010 13:52
De la: superbus, la data 2010-06-09 13:43:26ova.....dar femei din alea mai exista? ca e plina romanica de pitzipoance!


exista superbus. tre doar sa le cauti...
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 13:53
pai asta zic si eu..tre sa cauti acul in carul cu pitzoase!!
superbus
Postat pe 9 Iunie 2010 13:55
PS: sa nu cauti in mall-uri!
ovanova
Postat pe 9 Iunie 2010 13:57
superbe, nu le stiu eu chiar pe toate, da' ce stiu, stiu bine!
femeile alea de care vorbeste ova nu le vezi tocmai pt ca nu-ti sar tie in ochi, nu umbla in fusta pana in fund pe strada, n-au silicoane si nici nu se dau in spectacol, nu atarna toata noaptea prin cluburi si nici nu au umblat cu jumate din prietenii tai...daca intelegi ideea!
deshide ochii, o sa vezi si o altfel de lume!
zambila
Postat pe 9 Iunie 2010 13:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Virgin la 22 de ani 1 De la: garbo_500345 18 August 2019 18:07
frustrareeeeee 41 De la: elodia_2 21 Octombrie 2011 18:58
instalatorul meu Mr.Musculo Gel 311 De la: fleurdelis 5 Ianuarie 2010 11:31
eu ce sa inteleg ? 17 De la: fleurdelis 7 Mai 2010 18:52
ma-m lovit cu unghia in interiorul vaginului 6 De la: garbo_414525 26 August 2015 19:09
Setari Cookie-uri