CE IUBESC BARBATII?

barbatii iubesc linistea de acasa si funduletzul femeii ....CARE NU-I A LUI!!!
mileva
Postat pe 12 Iunie 2010 09:38
De la: garbo119681, la data 2010-06-12 09:30:08Doar pentru persoana de langa el sa fie L'ombelico del mondo
barbatii(??)iubesc berea, ca doar ei au compus sonata TRAIASCA BEREA; iubesc pe VETA=care le strica chiuveta;iubesc meduza , ei jucind roluri de meduz rafinat si iubwsc marfar ,chilian, ca le cinta despe dixtinctia pe care o pot ceda , etc.azi cred ca iubesc aerul conditionat, nu pot sa iubeasca nimic, sint lipiciosi .. traiasca berea,,,lasati-i sa iubeasca ce vor, nu ii mai tot RMN-itzi atit , ca de aia fac pe afectatii in loc sa ramina afectuosi
garbo011266
Postat pe 12 Iunie 2010 09:41
De la: mileva, la data 2010-06-12 09:38:51barbatii iubesc linistea de acasa si funduletzul femeii ....CARE NU-I A LUI!!!
si al lui unde este???
garbo011266
Postat pe 12 Iunie 2010 09:44
In materie de dragoste, oricat de duri s-ar da ei, iubesc ideea de dragoste perfecta. Asa cum noi femeile visam la printul pe cal alb, frumos, destept, iubitor, romantic etc asa si ei isi doresc printesa din povesti. Stim cu totii ca asta e imposibil asa ca ne multumim sa cautam ceva cat mai aproape de idealul nostru.
Barbatilor le place sa fie iubiti, alintati, rasfatati. Le plac surprizele, le place ca femeia sa preia controlul uneori, sa puna piciorul in prag si sa ii stapaneasca. Asa cum noi femeile ne nastem cu instincul matern dezvoltat (si ne crestem papusile) asa si ei, barbatii, raman copii pana la adanci batraneti. De aceea desi par ca se supara le place sa fie certati si "pedepsiti" pentru ceva. Am auzit foarte multe persoane de sex masculin spunand ca femeia trebuie sa stie sa-i stapanesca
Barbatii iubesc libertatea, de aceea nu suporta gelozia si telefoanele excesive.Iubesc iesirile cu baietii la bere, le plac revistele si filmele deocheate pe marginea carora mai discuta si mai viseaza (is oameni si au si ei dreptul la fantezii).
Le place si lor sa fie romantici, sa alinte, sa protejeze, sa spuna "Iubesc si sunt iubit".
Restul placerilor ar intra la hobby-uri nu la capitolul iubire...
Acum, eu am vorbit despre barbatul in adevaratul sens al cuvantului, nu la cineva care se crede barbat...
adrianavarlan
Postat pe 12 Iunie 2010 10:09
in perioada asta, barbatii iubesc FOTBALUL mai mult ca de obicei
nelly05
Postat pe 12 Iunie 2010 10:11
Mi-e mila de voi, dragelor. Sunteti nefericite si frustrate. Si nu o spun cu rautate. Dimpotriva, va doresc sa scapati de aceste frustrari si sa invatati sa va iubiti pe voi si pe ei, totodata. Ce facti voi aici este palavrageala. Faptul ca ii puneti pe toti barbatii in aceeasi oala este aceeasi mare greseala pe care o fac barbatii cand le pun pe femei in aceeasi oala. Cred ca ar trebui sa incercati sa gasiti o cale de a trece dincolo de ideile animalice. Nici barbatii si nici femeile nu ar putea trai unii fara altii si, oricum, ar fi mult mai saraci sufleteste.
Asa ca incercati sa priviti mai larg, dincolo de nefericirea voastra.
lilyofthevalley
Postat pe 12 Iunie 2010 10:22
Buna fetelor!...eu sunt cu un baiat de 4 ani si vreau sa va zic ca este un om deosebit.., apreciaza la mine absolut tot ce fac, in plus ma ajuta la orice, daca eu nu pot sau nu vreau sa fac....nu este nici o problema face el... merge si la servici, spala vasele ma ajuta la curatenie, la proiecte. Ma iubeste mult, isi iubeste mama, iubeste animalele, ii place sa caltorim impreuna, merita tot respectul.. , in concluzie ii plece tot cea ce facem impreuna indiferent ca e usor sau greu
in iulie anul acesta urmeaza sa ne casatorim! A si inca ceva ...am gasit barbatul care iubeste sufletul mai presus de aspectul fizic!...spunand ca frumusetea e trecatoare....sufletul ramane!
Va pup!
garbo048640
Postat pe 12 Iunie 2010 10:29
barbatul perfect
cricat
Postat pe 12 Iunie 2010 11:06
De la: adrianavarlan, la data 2010-06-12 10:09:55In materie de dragoste, oricat de duri s-ar da ei, iubesc ideea de dragoste perfecta. Asa cum noi femeile visam la printul pe cal alb, frumos, destept, iubitor, romantic etc asa si ei isi doresc printesa din povesti. Stim cu totii ca asta e imposibil asa ca ne multumim sa cautam ceva cat mai aproape de idealul nostru.
Barbatilor le place sa fie iubiti, alintati, rasfatati. Le plac surprizele, le place ca femeia sa preia controlul uneori, sa puna piciorul in prag si sa ii stapaneasca. Asa cum noi femeile ne nastem cu instincul matern dezvoltat (si ne crestem papusile) asa si ei, barbatii, raman copii pana la adanci batraneti. De aceea desi par ca se supara le place sa fie certati si "pedepsiti" pentru ceva. Am auzit foarte multe persoane de sex masculin spunand ca femeia trebuie sa stie sa-i stapanesca
Barbatii iubesc libertatea, de aceea nu suporta gelozia si telefoanele excesive.Iubesc iesirile cu baietii la bere, le plac revistele si filmele deocheate pe marginea carora mai discuta si mai viseaza (is oameni si au si ei dreptul la fantezii).
Le place si lor sa fie romantici, sa alinte, sa protejeze, sa spuna "Iubesc si sunt iubit".
Restul placerilor ar intra la hobby-uri nu la capitolul iubire...
Acum, eu am vorbit despre barbatul in adevaratul sens al cuvantului, nu la cineva care se crede barbat...


bun-bun.. da' chiar ca parerile masculine nu sunt pe aici ne place si sportul in afara de funduleturi ca altele vad ca au fost enumerate..mai ales sexul ca si sport
andalexkor
Postat pe 12 Iunie 2010 11:55
numai prostii insirati. in cazul meu nu e deloc asa cum ziceti voi.
imi calc si spal singur, fac curat, imi administrez sarcinile singur si desigur ca imi doresc o partenera de viata, dar care sa nu abuzeze de bunatatea si rabdarea mea.
marea majoritate a femeilor pe care le-am intalnit(asta desigur in cazul meu) alergau dupa bani si aventuri, iar asta ma revolta.
iubesc femeia in toate formele si multitudinile sale, chiar idealizez ideea de fiinta feminina, dar mai exista femeia aceea delicata si suava, cu suflet dulce?
desigur e si vina barabtilor in multe cazuri.
descrie-ti numai banalitati, nu iubire si dragoste adevarata.
ma intreb uneori daca mai aveti suflet?
garbo004354
Postat pe 12 Iunie 2010 12:22
barbati iubesc o femeie cu trupul in care ii lasa sa transpire ca nu o are el eu mai iubesc ceva
adica depinde de barbat sa faca fantezi cu orice femeie
garbo108727
Postat pe 12 Iunie 2010 12:42
354,eu una am suflet cu carul,dar atentie,sa se mearga mai ocolit,ca sa nu calce pe el,ca tot in suflet sa sadeste si ura,am spus odata,ca in sufletul incape o lume,dar eu nu am reusit sa incap in sufletul nimanui,asta se simte,acum am alta parere,exista si oameni care iti pun sufletul pe tava,mai cu teama,de frica sa nu le fie zdrobit,dar un suflet mare,debordeaza,te invaluie,e un impact,o boare,te invaluie intr-o mantie de vis,iti urez noroc sa-ti gasesti persoana.
scrichy
Postat pe 12 Iunie 2010 12:47
BUNA , CE IUBESC BARBATI ,TOT CE ESTE FRUMOS PE LUME ,FEMEILE ,BAUTURA ,LINISTEA ,CURATENIA ,SIGURANTA ,PRIETENIA ,SI IN GENERAL CAM CE IUBIM SI NOI FEMEILE
MONIKA112511
Postat pe 12 Iunie 2010 13:08
A SI AM UITAT SPORTUL DE ORICE NATURA SPORT SA FIE
MONIKA112511
Postat pe 12 Iunie 2010 13:10
Hopaa, vad ca se deschise poarta de la gradina aia mare...
anakin
Postat pe 12 Iunie 2010 14:01
De la: garbo004354, la data 2010-06-12 12:22:40numai prostii insirati. in cazul meu nu e deloc asa cum ziceti voi.
imi calc si spal singur, fac curat, imi administrez sarcinile singur si desigur ca imi doresc o partenera de viata, dar care sa nu abuzeze de bunatatea si rabdarea mea.
marea majoritate a femeilor pe care le-am intalnit(asta desigur in cazul meu) alergau dupa bani si aventuri, iar asta ma revolta.
iubesc femeia in toate formele si multitudinile sale, chiar idealizez ideea de fiinta feminina, dar mai exista femeia aceea delicata si suava, cu suflet dulce?
desigur e si vina barabtilor in multe cazuri.
descrie-ti numai banalitati, nu iubire si dragoste adevarata.
ma intreb uneori daca mai aveti suflet?



si de ce esti singur,nu trebuie sa imi povestesti ce a fost odata,ci de ce crezi tu ca esti singur.unde ai gresit si ce trebuie sa schimbi?
caasandra
Postat pe 12 Iunie 2010 14:06
De la: anakin, la data 2010-06-12 14:01:30Hopaa, vad ca se deschise poarta de la gradina aia mare...

scrichy
Postat pe 12 Iunie 2010 14:08
look out, scrici, look out astia vor sa ne inconjoare
anakin
Postat pe 12 Iunie 2010 14:11
Cine ,bre,ca nu prea e nimeni pe aici
scrichy
Postat pe 12 Iunie 2010 14:13
eu...acum am venit....am cules capsuni si cirese....
nuti_vio
Postat pe 12 Iunie 2010 14:14
Corect. Ia sa ies eu din incercuirea asta si sa ma duc la meci
anakin
Postat pe 12 Iunie 2010 14:15
fleurdelis
Postat pe 12 Iunie 2010 14:15
De la: anakin, la data 2010-06-12 14:11:16look out, scrici, look out astia vor sa ne inconjoare




Scry cum a fost ziua ta?
caasandra
Postat pe 12 Iunie 2010 14:16
Exista femei cu suflet, poate cu prea mult suflet si care platesc greseala, ca au aratat ca au...
adana1996161
Postat pe 12 Iunie 2010 14:17
ANAKINE,am inteles tu iubesti fotbalul
scrichy
Postat pe 12 Iunie 2010 14:17
Fleur...vrei si tu? Ne asezam sub ramurile teiului si papam....
nuti_vio
Postat pe 12 Iunie 2010 14:18
De la: nuti_vio, la data 2010-06-12 14:14:51 eu...acum am venit....am cules capsuni si cirese....



Nuti nu uita de o mascuta.
caasandra
Postat pe 12 Iunie 2010 14:18
uite scrici, inca o garbo cu numere multe sari gardul..

Hai ca am plecat, ca nu pot aia sa joace fara mine

O dupa amiaza racoroasa .. pe unde se poate
anakin
Postat pe 12 Iunie 2010 14:19
iubitaaa eu tocmai ce mi-am cumparat!
si sa stii...din ciresele mele nu dauuuuu!
fleurdelis
Postat pe 12 Iunie 2010 14:19
Numai unu
scrichy
Postat pe 12 Iunie 2010 14:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
. 3 De la: garbo257947 9 Aprilie 2012 21:30
UN VOT VA ROG FRUMOS 4 De la: anakin 24 Mai 2010 12:48
oare sunt insarcinata? 45 De la: tusi_Oli 17 Februarie 2011 10:49
Durere din cauza virginitatii? sau... 32 De la: garbo059117 29 Decembrie 2009 09:21
un mic sfat:* 12 De la: pinkx 7 Aprilie 2010 16:33
Setari Cookie-uri