eu si un bun prieten al sotului ne-am indragostit

conceptul asta de bunastare mi/a stricat seara...mi/a amintit de proful de la politici sociale
elodia
Postat pe 23 Aprilie 2010 21:23
binee asta e rolul cuivaa...tu nu te-ai priiiiiiiiiiiiiiiins/?!
fleurdelis
Postat pe 23 Aprilie 2010 21:27
elodia
Postat pe 23 Aprilie 2010 21:30
Ooo, da, alehandro! Iar ai luat-o pe campuri pustii si m-ai plictisit teribil!
Constat ca tu esti mai mult decat pregatita pentru noua era... esti de-a dreptul un guru! ...din pacate, intr-o lume paralela!
Mda, dar te scuz... in definitiv, nu-i vina ta.

Auzi, ceva vesti de la politie, ai?
Tylly
Postat pe 23 Aprilie 2010 22:20
Vrei sa stii cat mai esti in libertate?
Doara
Postat pe 23 Aprilie 2010 22:35
cell...eu am citit vestile de la politie si nu scria nimic despre tine...or fi gresit?

Eu tot nu inteleg...de ce trebuie sa o luati voi in balon necontenit pe fata asta?cu ce sunteti mai buni decat ea?!?

Cell...tu te duci la biserica si te rogi...te-ai rugat vreodata si pentru fata asta sa-i ierte dumnezeu pacatele...ei si parintilor ei...ei si neamurilor ei...ca poate de aici i se trage aceasta situatie de care voi faceti bascalie neincetat?

voi..care va trageti cu caramida in piept ca sunteti sanatoase la cap...cu ce sunteti mai bune decat ea?

stiti ce cred eu? ca sunteti mai rele decat ea...si ca ea se roaga mult mai mult celui sfant sa va ierte voua pacatele...

cell..tu ma cunosti pe mine ca nu ma joc cu vorbele sfinte chiar daca am o lupta personala cu cel sfant...dar vreau sa stii..icoana pe care mi-ai daruit-o... o am neincetat cu mine...am intors'o din drum de ziua ta...ti-o trimisesem inapoi si am intors-o din cta...este de o frumusete rar intalnita...si iti multumesc pentru ea,stiu ca mi-ai daruit-o din toata inima...si acum o pretuiesc la adevarata valoare...si acum este langa mine...

Dar...te conjur...inceteaza sa mai postezi impotriva acestei fete...ati facut toti din ea calul de bataie...si nu e drept...toti avem pacate ...toti am gresit...de ce ridici tu prima piatra??? Nu asa te-am cunoscut...
mark_on
Postat pe 23 Aprilie 2010 22:48
Mr mark_on: FIECARE AVEM DREPTUL LA OPINIE PERSONALA, nu o cunosc personal pe Celleste ..cum nu cunosc pe nimeni de aici, INSA gasesc normal ca acest mesaj ar fi trebuit dat in privat si nu pe forum , cat despre ce credem , cum credem si in ce credem este strict alegerea si orientarea fiecaruia. Cat despre Allexandra consider ca ar trebuie sa existe o limita , acolo unde incepe penibilitatea situationala de a afirma pana-n panzele albe ceva ce nu are legatura cu realul si de a vorbi utilizatorilor sitului pe un anume ton cu care ne-am obisnuit deja. Nu am simpatii , nu am antipatii pe acest forum si nici macar nu doresc sa le starnesc..dar am o mare calitate: aceea de a afirma lucruri de bun simt si nu unele care frizeaza ridicolul, Daca domnisoara ALEXANDRA si-a ridicat userii in cap..probabil la nivel de atitudine , reactii , gandire, postari ..a starnit in acei useri un soi de ,,reactii de raspuns" , iar eu i-am spus-o intr-o postare adresata.
Daca Dv Domnule Mark-on aveti ceva personal de reglat , am certitudinea ca veti regla in privat fara a posta chestiuni care va privesc doar pe Dv si Celleste..sau altcineva ( cu titlu de exemplu) oricine ar fi.Repet inca o data : nu am simpatii , nu am antipatii pe acest forum ..sunt doar obiectiva si atat.Mesajul nu mi se adresa , e adevarat..dar avand in vedere ca era public am simtit ca e de bun simt sa intervin.
O noapte frumoasa!
reyya
Postat pe 24 Aprilie 2010 03:45
ICOANA PRIMITA (INDIFERENT DE LA CINE), e un dar personal si care nu ar trebui sa faca obiectul auxiliar al unei postari PUBLICE PE FORUM, aceasta este parerea mea si cred ca nu va fi una singulara.
reyya
Postat pe 24 Aprilie 2010 03:59
hei oameni buni, ati devenit prea seriosi nu credeti?
anirica
Postat pe 24 Aprilie 2010 07:08
tataie mar_coño da sfaturi
bre, ce zici matalica se petrecea in perioada interbelica, pe cand erai si tu un june prim
daca vrei sa afli cum se poarta azi lumea, intreaba-ti odorul
pik_nik
Postat pe 24 Aprilie 2010 09:31
fleurdelis
Postat pe 24 Aprilie 2010 09:35
De la: elodia, la data 2010-04-23 21:30:51



sorry Elodia.
alexxandra
Postat pe 24 Aprilie 2010 10:02
De la: Celleste_, la data 2010-04-23 22:20:37Ooo, da, alehandro! Iar ai luat-o pe campuri pustii si m-ai plictisit teribil!
Constat ca tu esti mai mult decat pregatita pentru noua era... esti de-a dreptul un guru! ...din pacate, intr-o lume paralela!
Mda, dar te scuz... in definitiv, nu-i vina ta.

Auzi, ceva vesti de la politie, ai?




ti minte ce ti-am scris?din trei fraze imi dau seama cu cine stau de vorba.nu incerca sa ma mai contactezi.sorry,am incercat.bye
alexxandra
Postat pe 24 Aprilie 2010 10:05
byeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
fleurdelis
Postat pe 24 Aprilie 2010 10:07
Slava Domnului!
Tylly
Postat pe 24 Aprilie 2010 10:10

cell imi place palaria ta! sa stii! iti sta tare bine!
fleurdelis
Postat pe 24 Aprilie 2010 10:12
multumesc frumos! stiu ca-mi sta bine...
tie ti-a mai zis cineva ca semeni cu Sharleen Spiteri???

Tylly
Postat pe 24 Aprilie 2010 10:16
imnuuu...nu prea, pana acuma!
tu esti prima
fleurdelis
Postat pe 24 Aprilie 2010 10:18
Mark on,multumesc.dar diferenta dintre mine si cele care ma tot ataca,este ca eu nu ma amestec in ....imi vad de munca mea,de viata mea,de modul meu de gandire,si imi urmez drumul vietii asa cum consider eu.pretentii de sefisme si grupulete care se sustin unul pe altul ,pt mine sunt doar,o situatie cazuta in derizoriu.sa stai sa te contrezi mereu cu persoane care nu se complac ,in acest derizoriu,face dovada ca au timp de pierdut. eu nu am timp de pierdut cu deziluzionati de soarta si negativisti .insa daca si pe tine te-a deranjat si nu esti singurul,inseamna ca au o problema de rezolvat mai intai intre ei si apoi fiecare personal.sincer nu sunt interesata de pareri meschine.Mark inca odata multumesc.
alexxandra
Postat pe 24 Aprilie 2010 10:29
Nu ai timp de pierdut? Faptul ca stai toata ziua pe un forum unde nu-ti place sa fii si nu-ti plac nici userii lui te contrazice total. Oho! Ai o gramada de timp de pierdut.
Doara
Postat pe 24 Aprilie 2010 10:31
Ei, Dorulet, timp n-are, dar isi rupe din putinul disponibil ca sa ne mai fericeasca pe noi cu minunata-i prezenta, fara de care crede ca nu putem respira.
Si mai e o problema... avem tupeul si aroganta de a nu recunoaste in ea geniul care se considera. Deci, mai are de muncit cu noi, pana sa ne aduca pe "calea cea dreapta".
Sisif mic, orgolios, rupt de realitate si pierdut in spatiu...
Off, Doamne! Daca prostia ar durea...
Tylly
Postat pe 24 Aprilie 2010 10:38

deziluzionatelor de soarta!
erika1
Postat pe 24 Aprilie 2010 10:42
pup fetele ,altii sunt ocupati cu indragosteala si voi,va inpungeti cu Aleha ,va doresc sa aveti parte de ceva mai bun pe ziua de azi
scrichy
Postat pe 24 Aprilie 2010 10:47
De la: Dor_marunt, la data 2010-04-24 10:31:40Nu ai timp de pierdut? Faptul ca stai toata ziua pe un forum unde nu-ti place sa fii si nu-ti plac nici userii lui te contrazice total. Oho! Ai o gramada de timp de pierdut.




ca sa iti spun si tie nu ma mai contacta,trebuie sa iti raspund pt ca eu posed bunul simt ,daca tot pierzi timpul pe aici,verifica -mi timpul scurs de postari pe acest site, comparativ cu unii dintre cei care ma ataca mereu.eu am trecut, am raspuns si imi vad apoi de treburile mele.sunt zile intregi cand nu intru aici.desi nu era necesar,ti-am dat unele explicatii,ceea ce eu fac foarte rar.nu traieste nimeni in locul meu,deci nu intereseaza pe nimeni,cum imi petrec eu timpul.in concluzie si pt tine am o rugaminte.ocoleste postarile mele.nu rezonam.nu avem afinitati,ca si cu celelate prietene ale tale din grupul orfelinelor.
alexxandra
Postat pe 24 Aprilie 2010 10:47
ORFELINE ,sa ne infieze cineva,eu vreau sa ma infieze un cimpandel,se poate
scrichy
Postat pe 24 Aprilie 2010 10:51
aleho, hai sa te intreb si altfel
ti-a fatat perechea?
pik_nik
Postat pe 24 Aprilie 2010 10:53
De la: Alexxandra, la data 2010-04-24 10:29:08sa stai sa te contrezi mereu cu persoane care nu se complac ,in acest derizoriu,face dovada ca au timp de pierdut.


De la: Alexxandra, la data 2010-04-24 10:47:11
nu traieste nimeni in locul meu,deci nu intereseaza pe nimeni,cum imi petrec eu timpul.


Tare dezechilibrata trebuie sa fii ca sa te contrazici in halul asta...
Fetita, e simplu: nu judeca si nu vei fi judecata!
Hai, pa, narcisista nefericita!

Tylly
Postat pe 24 Aprilie 2010 10:54
ALEHO,tu de te iei de noi,de ce suntem aici,ce facem aici,asa ca "taci",ignora-ne
scrichy
Postat pe 24 Aprilie 2010 11:02
De la: roby_cado, la data 2010-04-22 17:54:52"..desi unele persoane sunt poate motivate"..

dupa umila mea parere..,nu exista motivatie pentru adulter,punct..

fie barbat,fie femeie...



Oho...cata vehementa si optimism....se pare ca traiesti inca in Eden....si marul era inca intact si sarpele animal de casa.....
chrystal_10
Postat pe 24 Aprilie 2010 11:05
Trec zile intregi pana intri pe forum iar? E o gluma de-a ta de sambata dimineata sau ce?
Doara
Postat pe 24 Aprilie 2010 11:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Suflet ranit din dragoste 24 De la: garbo100378 3 Decembrie 2014 23:31
Scirba sau noroc 13 De la: garbo_467746 25 Mai 2017 13:08
Si comunistilor care nu le plac crestinii..Sa se duca sa il caute pe Ceausescu...Ca a-ti vazut ce sfarsit au oamenii rai 111 De la: pantera_neagra 10 Februarie 2010 16:26
vreau sfat de la barbati in legatura cu problema mea 48 De la: garbo029690 28 Mai 2010 15:20
Ce inseamna dominare? 10 De la: garbo_465775 21 Mai 2017 13:59
Setari Cookie-uri