eu si un bun prieten al sotului ne-am indragostit

De la: garbo020969, la data 2010-04-25 15:45:41daca sar aplica si la noi pedeapsa ca femeia care greseste ca la musulmanisa fie batuta cu pietre ar trebui sa importam mii de tone de pietre ca nu ar ajunge ce avem in tara.


lasa ca nici barbatii musulmani care gresesc n-au soarta mai buna: sunt cautati si-n gaura de sarpe si omorati...unii chiar spanzurati in piata cetatii...
sora_ilsi
Postat pe 25 Aprilie 2010 19:23
a propos, ...969, stii ce fac "sfintii" de musulmani prefacuti din Arabia Saudita si din alte tari din astea de "ultra-religiosi"? Se duc in alte tari, unde nu-i stie nimeni, sa curvaraseasca pe acolo...sunt chiar si imami printre acestia...
sora_ilsi
Postat pe 25 Aprilie 2010 19:26
asa ar trebui si la noi ,barbatii care sunt dovediti ar trebui spanzurati de p...ain piata publica.Faptul ca merg in alte tari la femei e bine ,daca la noi ar pleca barbati prin alte tari sar omor femeile intr ele ,dece ?spuneti voi .
garbo020969
Postat pe 25 Aprilie 2010 21:30
iar aberezi...
sora_ilsi
Postat pe 25 Aprilie 2010 21:32
si pana la urma ce e usor sa te indragostesti de prietenul sotului? nu cred ....atunci prietenul sta si asculta toata ziua melodia sotia prietenului meu a lui jula si suspina cu pareri de rau ptr prieten iar tanara domnita ca o garofita plange si suspina .........greu...foarte greu vai viata lor ce chinuiti suntsi voi nu vreti sa/i intelegeti
gmpa
Postat pe 25 Aprilie 2010 23:52
Uite o metoda de impacare a tuturor:sub pretextul ca ea(sotia)vrea sa faca cu sotul placeri de genul sex in grup ii invita pe prietenul sotului si prietena lui la aest gen de petrecere si uite asa ea(sotia)face amor cu prietenul sotului fara sa dea de banuit sotului ca de fapt intre sotie si prietenul sotului ar fi ceva!Mai ramane de convins sotul sa vrea sa faca sex in grup!
florin_c76
Postat pe 26 Aprilie 2010 14:05
Vai de capul meu Florine. Ce minte creata ai.
Doara
Postat pe 26 Aprilie 2010 19:27
nuti_vio
Postat pe 26 Aprilie 2010 19:37
De la: Dor_marunt, la data 2010-04-26 19:27:23Vai de capul meu Florine. Ce minte creata ai.
E iute ca nu isi gaseste locul caci umbla numai in colturile scoartei cerebrale sa evadeze!
florin_c76
Postat pe 26 Aprilie 2010 23:36
niciodata nu vei stii de unde sare iepurele,asa ca........
garbo1971
Postat pe 27 Aprilie 2010 07:38
nu cred asta inseamna amicitie in familie nu trebuie sa bagi un al treilea sigur in timp va fi ceva ce nuti place iar ea e de vina e o vorba din batrani cateaua ce nu ridica coada cainele nu ajunge asa ca viata trebuie sa sti sa tio modelezi in zilele noastre sau stricat multe obiceiuri bune si educatia e la pamant
abiul
Postat pe 27 Aprilie 2010 08:32
si eu sant musulman da vezi depinde si de caracteru omului nu zic cas si uscaturi da in general au frica lui allah si credema cine vrea tine la noi in romania democratia prost inteleasa a adus la un haos total educatia copiilor e si va fi urmarea a celor spuse de tine libertatea data la romani cred cu tarie ca nu a fost buna una a fost prost inteleasa si uite unde am ajuns sa importam mancare care noi eram granaru euopei pacat de aceasta tara si de toate resursele ei ca sant destule in schimb totu e facut cu buna stiinta de catre asa zisi mari mahari sa duca tara de rapa nu le trebuia lor io a doua elvetie si comunista asta e si a fost moartea ceausistilor din radacina pacat si allah sa cam saturat de noi dumnezeu e unu si acelasi da sa crezi cu adevarat nu sa te faci cum fac acei imami ce zici tu
abiul
Postat pe 27 Aprilie 2010 08:41
bre.... .politica????????/asia de dimineata??????????
nazirra
Postat pe 27 Aprilie 2010 08:45
ce-l care are de suferit este sotul tu sotul meu m-a parasit ptr ce-a mai buna prietena plus dasta a fost si nevasta lui varumio iti spun din propria experiete va suferi si nu va va lasa impace nicidata nu este bine gandestete bine ce vrei sa faci scuze
garbo092450
Postat pe 27 Aprilie 2010 08:48

ioi!
zambila
Postat pe 27 Aprilie 2010 08:50
De la: garbo092450, la data 2010-04-27 08:48:10 ce-l care are de suferit este sotul tu sotul meu m-a parasit ptr ce-a mai buna prietena plus dasta a fost si nevasta lui varumio iti spun din propria experiete va suferi si nu va va lasa impace nicidata nu este bine gandestete bine ce vrei sa faci scuze
ma ia durerea de cap cand ma chinui sa citesc ce scriu unii iar ochii imi sunt inlacrimi
gmpa
Postat pe 27 Aprilie 2010 19:54
Sa iti aduc un servetel?
florin_c76
Postat pe 27 Aprilie 2010 23:02
adu mai multe ca nu se stie niciodata
gmpa
Postat pe 28 Aprilie 2010 00:33
Dragostea nu cunoaste reguli...ea vine din interiorul nostru atunci cand crede ea,atunci cand ne asteptam mai putin.Ce-i drept,de cele mai multe ori aduce suferinta,lacrimi,poate chiar ura,dar niciodata nu poti condamna un om care s-a indragostit.Trebuie sa recunoastem ca oricui i se poate intampla mai devreme sau mai tarziu.Eu m-am indragostit de cumnatul prietenului meu.Unii m-au condamnat,iar altii au stiut ca acest sentiment nu vine invitat,au stiut ce sfat sa-mi dea.Respect ambele variante de raspuns si asta pt.ca niciodata nu vor exista doi oameni care sa gandeasca la fel.Fara sa vrem ajungem in astfel de situatii si trebuie sa-i intelegem in primul rand pe cei ce ne cer un sfat,pt.ca si noi la randul nostru sa fim intelesi.Este adevarat ca exista situatii cand nu putem da un sfat,dar asta nu inseamna ca trebuie sa fim rautaciosi,sau sa judecam cu aroganta faptele celorlalti.Fiecare din noi ne cunoastem povestea,fiecare din noi avem un istoric si chiar daca lumea s-a schimbat,a devenit mai rea,cred inca,ca unii dintre noi inca mai avem in suflet putina intelegere si bunatate.Hai sa incercam sa-i intelegem pe ceilalti,sa nu fim rai!!!..Daca nu-i putem ajuta,cel putin sa le spunem o vorba buna,nu sa-i ajutam sa-si puna streangul de gat.Sa ne punem pt.cateva secunde in locul celor care cer ajutor!!
carmenpaula67
Postat pe 28 Aprilie 2010 08:09
in afara de acea "inima",noi,oamenii, am fost inzestrati si cu acea parte anatomica numita "creier",si cred ca ne-a fost data tocmai cu scopul de a-l folosi
se presupune ca oamenii sunt fiinte superioare tocmai din aceasta cauza
in afara de instincte,oamenii ar trebui sa si gandeasca,tocmai ptr a se deosebi de animale
uneori am indoieli in aceasta privinta....
eladaela
Postat pe 28 Aprilie 2010 08:31
si eu draga ela...multi sunt doar animale nu si rationale din pacate pt.noi
lala_cri
Postat pe 28 Aprilie 2010 08:33
asa e cand ai cap doar ca sa nu te ploua in gat
eladaela
Postat pe 28 Aprilie 2010 08:42
Si celalalt il are de ce?Sa stropeasca?
florin_c76
Postat pe 28 Aprilie 2010 12:54
s-a trezit florinelu' fidelu'....
p'ala il au....ca sa gandeasca(daca p'alalalt tot nu-l folosesc)
eladaela
Postat pe 28 Aprilie 2010 12:58
Sa gandeasca e tare greu ptr un barbat cand e in calduri!
florin_c76
Postat pe 28 Aprilie 2010 13:00
cred ca vorbesti in numele tau,nu??
nu sunt persoana care sa generalizez....
si daca tu zici(daca vorbesti in numele tau)eu nu te contrazic
eladaela
Postat pe 28 Aprilie 2010 13:02
Eu mai rar sunt catelul.Am vazut cazuri multe de alti barbati ce nu mai puteau sa gandeasca cum trebuia!
florin_c76
Postat pe 28 Aprilie 2010 13:03
sa intamplat bun asa si? ce vrei sa citesti aici pe forum vis a vis de asta ? u nu sti ce vrei sau ce? nu esti delok explicita.
dana_dgg
Postat pe 29 Aprilie 2010 09:26
De la: Dor_marunt, la data 2010-04-18 10:56:53Bine ca v-ati lamurit voi. Acum lamuriti-l si pe sot.


Asta imi place
Nirvana
Postat pe 29 Aprilie 2010 12:25
dar invidiosi mai sunteti , lasati femeia in pace , sa se simta bine si ea , nu?
cristina1967
Postat pe 29 Aprilie 2010 12:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Si comunistilor care nu le plac crestinii..Sa se duca sa il caute pe Ceausescu...Ca a-ti vazut ce sfarsit au oamenii rai 111 De la: pantera_neagra 10 Februarie 2010 16:26
cum ii spun? 8 De la: garbo_1567 20 Mai 2012 15:07
ce vrea de la mine? sex? 75 De la: madita 12 August 2011 15:47
Îmi place sexul la Nebunie 2 De la: garbo_493900 4 Decembrie 2018 20:40
Poveste zic eu tare de tot merita citit si dat cu parerea :)) 13 De la: hot_coffee 21 Aprilie 2010 14:18
Setari Cookie-uri