Muntele lui Venus

Buna!
V-ati intrebat vreodata daca zona voastra inghinala arata cum trebuie?
Adica....daca muntele lui Venus e prea proeminent? Daca acea pernuta de grasime e prea mare? :)
Mie sincer mi se pare ca al meu munte e cam proeminent si ma gandesc ca atunci cand voi avea o relatie si, implicit, contacte sexuale, prietenului meu sa nu i se para urat/anormal.....
Ma gandesc sa merg la un consult in legatura cu asta....poate o liposuctie mi-ar elimina piticii de pe creier :)
Voi ce ziceti?
garbo182393
Postat pe 23 Ianuarie 2011 19:36
la tati ni greu
casperphantom
Postat pe 23 Ianuarie 2011 19:48
pfffffffffffuuuiiiiiiiiiiii...............ce-nseamna...sa stai prea mult...la caldura?
se-ncinge...oareshce...circuite!!
ce dreaq...chiar n-ai altceva de facut...decat...sa-ti studiezi organele si...anatomia?



mai...si v-am zis...sa reparati gardu`...si sa tineti poarta-ncuiata!!
ovidiu42
Postat pe 23 Ianuarie 2011 19:57
da!!!mai!!
stiti...cand ii LUNA PLINA...muntele lui venus ii preocupa "pe unii"
norocul ii ca avem luna plina odata pe luna sau cel mult de doua ori
in rest..plictiseala mare

LILO
Postat pe 23 Ianuarie 2011 20:00
well....da, ma preocupa...
Multumesc pt ironii, ma ajutati mult!
garbo182393
Postat pe 23 Ianuarie 2011 20:08
Bre, ca sa iti facem pe plac, iote aici, de la mine: da, io m-am intrebat. Da' care-i zona aia inghinala? E in fata usii de la casa, nu? Adica, you know... partea aia cu gazonu' tuns la milimetru...
Thor_again
Postat pe 23 Ianuarie 2011 20:20
Anyway, lacramatii nu am primit niciodata de la vecini, so, rezulta de aici ca zona aia inghinala a mea arata cum trebuie. Si e normal sa fie asa, din moment ce scoteam masina de tuns iarba in fiecare saptamana...
Thor_again
Postat pe 23 Ianuarie 2011 20:21
Dap, partea cu gazonul...nu ma refeream daca e tuns gazonul sau nu...ma refeream daca e ma proeminenta zona in sensul ca are mai multa grasime decat trebuie...
garbo182393
Postat pe 23 Ianuarie 2011 20:25
haaaaaaa taaaare,eu cel putin am baut,am luat personalul (lapt) cu mine imi pudrez nasul.haaaaaa tare fatuca....stai asa sa imi pudrez ......haaaaaaaaaa draguto fugi la frizer,frezat,coafat,parfumat ceri model( mustacioara) angin...intelegi tu scumpo haaaaaaaaaaaaaaa faci poza in oglinda ,sau il pui pe frizer,haaaaaaaa,sa ma scuze 'babele" ca nu stiu ele de freza venusiana......haaaaaaaaa oooops a venit soacra-mea.gata mi-am pudrat si nasucul haaaaaaaa.fatuca bafta la frizer.esti fatala venusiano. sa ne trimiti o poza...haaaaa gata pupicei "bunicilor" ......nimic nu stiu saraciiii...haaaaaaaa,unde esti Q...demential...o fi de wiziki...
vuvuzela
Postat pe 23 Ianuarie 2011 20:29
nuti_vio
Postat pe 23 Ianuarie 2011 20:55
da Nuti poti sa stii ca si eu la fel
persidadamian
Postat pe 24 Ianuarie 2011 00:26
care va sa zica, am rams siderat, da' nu-i bai, o sa sterg prunca la cuuur, o sa-i fac freza la venus, da'ce-i aia pana la urma ???
casperphantom
Postat pe 24 Ianuarie 2011 15:42
cred ca dupa Venus vi tu..... tanti
tymbark
Postat pe 24 Ianuarie 2011 15:53
alta problema cu fizionomia?
cum i-am spus si lui "yonut"....lasa-ti breton si gata!
ufishor
Postat pe 24 Ianuarie 2011 15:58
persidadamian
Postat pe 24 Ianuarie 2011 16:00
ntz,ntz,ntz dar rele mai sunteti.....ma uimiti
fata are nevoie de ajutor(,psihologic) si voi ce ii oferiti....?

mai muntele venus, vorba lui Ufishor,ai incercat sa lasi breton???
io stiu poate te ajuta cumva cu ceva
anaROBERT
Postat pe 24 Ianuarie 2011 16:13
ce probleme mari au unii...........
jeanette40
Postat pe 24 Ianuarie 2011 16:43
unde esti tu tepes doamne??!
fleurdelis
Postat pe 24 Ianuarie 2011 16:49
sa dea foc la puscarie
si la casa de nebuni.........
jeanette40
Postat pe 24 Ianuarie 2011 16:53
thorule, tu esti cu gandul la mare, la vapoare si la plaja pe gazoane vezi ca nu e vorba de peni'sula acolo cica e vorba un munte . deci, nu e peisaj marin .
si_totusi
Postat pe 24 Ianuarie 2011 16:53
mai...si totushi..de ceva vreme...muntele asta...` a lu` venus...tot treneaza!!!
oare...de ce nu-l escaladeaza...nimeni? ...ca tot e atat de ravnit?
ovidiu42
Postat pe 24 Ianuarie 2011 16:58
nenea ovi, nici muntii nu mai sunt ce-au fost....
n-auzi ca cica -i de facut o liposuctie!
ufishor
Postat pe 24 Ianuarie 2011 17:12
deci ...ma gandeam ca ......daca ar incerca o liposuctie pe creier , sigur i-ar pieri piticii de pe munte.........
jeanette40
Postat pe 24 Ianuarie 2011 17:21
eu stiam ca pe munte traieste doar capra neagra....sunt si pitici?
ufishor
Postat pe 24 Ianuarie 2011 17:23
ufishor...zau de mai poci intelege!!!
probabil ca...pe atata muntele...o fi si...un pitic ce-l domina!!!
si...dupa dominare...se localizeaza si el...saracu`...ca orice parazit...undeva!!!
acu`...zau...eu nu vreau sa fiu rau...dar...intrebam...si yo...ca omu`...deh!!!
astept...raspuns...inca!!!
ovidiu42
Postat pe 24 Ianuarie 2011 17:26
haaaaaaaa,buna fete si baieti si viata lunga sa aveti.am o' durere de cap' asa ca toata noaptea m-am gandit la cum sa escaladam,scz sa frezam muntele Venus cu subiect si predicat haaaaaaa.unde este micuta venusiana?haaaaaaaaaaa.sincer?esti cea mai tare pana acum cu subiectul tau.ai castigat premiul cu psiholoaga.mi-a spus mie.i-ai blocat pe toti,desi acest subiect este la moda si acum si in trecut.uite dragul meu Thor mai mucalit,a raspuns cu subiect si predicat.restul au facut pe mironositeleee,auuuuu haaaaaaaaa ma doare caaaapul,desi sincer "io nu am pitici',nu mey...super un subiect mirobolant haaaaa ,draga de ea o intereseaza cosmetizarea ,imaginea venusiana.ce nu ati invatat in clasa a VIII a "igiena"?haaaaaaaaaaaaaaaaa.
vuvuzela
Postat pe 24 Ianuarie 2011 17:47
De la: vuvuzela, la data 2011-01-24 17:47:26haaaaaaaa,buna fete si baieti si viata lunga sa aveti.am o' durere de cap' asa ca toata noaptea m-am gandit la cum sa escaladam,scz sa frezam muntele Venus cu subiect si predicat haaaaaaa.unde este micuta venusiana?haaaaaaaaaaa.sincer?esti cea mai tare pana acum cu subiectul tau.ai castigat premiul cu psiholoaga.mi-a spus mie.i-ai blocat pe toti,desi acest subiect este la moda si acum si in trecut.uite dragul meu Thor mai mucalit,a raspuns cu subiect si predicat.restul au facut pe mironositeleee,auuuuu haaaaaaaaa ma doare caaaapul,desi sincer "io nu am pitici',nu mey...super un subiect mirobolant haaaaa ,draga de ea o intereseaza cosmetizarea ,imaginea venusiana.ce nu ati invatat in clasa a VIII a "igiena"?haaaaaaaaaaaaaaaaa.
vuvuzela
Postat pe 24 Ianuarie 2011 17:49
vulvuzeaooooooo.......dde cand nu ne-am mai intalnit noi!!!
ia...lamureste-ma te rog...si pe mine...despre ce vrei tu...sa vorbim...acum...noi...pe topic!!!
nu de altceva...dar...sincer...nu vreau sa-ti ies din fire!!!
deci..te rog...pune-me-n tema!!!
ovidiu42
Postat pe 24 Ianuarie 2011 17:50
scz pt dubla,garbo considera ca merita,daca nu repara muntele,asta tehnica...
vuvuzela
Postat pe 24 Ianuarie 2011 17:52
De la: ovidiu42, la data 2011-01-24 17:50:08vulvuzeaooooooo.......dde cand nu ne-am mai intalnit noi!!!
ia...lamureste-ma te rog...si pe mine...despre ce vrei tu...sa vorbim...acum...noi...pe topic!!!
nu de altceva...dar...sincer...nu vreau sa-ti ies din fire!!!
deci..te rog...pune-me-n tema!!!




Ovidiule multumesc pt floricica,dar sincer nu ma bag peste mirobolanta venusiana.este o tema cam rara,dar este totusi o tema de "studiu' haaaaaaaaa.eu am raspuns ieri .nu ai citit?uite a raspuns si Thor.nu va ascundeti dupa 'muntele Venus'?,si tancii de 2 ani stiu da masina de ras.haaaaaaaa atat e de spus.tipa a castigat concursul psiholoagei.haaaaaaaa
vuvuzela
Postat pe 24 Ianuarie 2011 18:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Chimia ori comunicarea ...generatoare de functionare a relatiei ? 214 De la: snowflake 16 Decembrie 2009 23:20
Ce am invatat de la mama(amuzant) 84 De la: Estera111 28 Aprilie 2013 18:52
fetishurile 301 De la: fleurdelis 12 Iunie 2010 19:43
indoiala de copil...?! 316 De la: office_salinasusesi_ro 15 Septembrie 2010 12:19
DIN REALITATE 2 De la: elodia_2 22 Februarie 2012 14:49
Setari Cookie-uri