comunicarea nonverbala

hai sa revenim la topic, aleho.
ti-a nascut nevasta?
a, comunicarea ta inseamna marait, latrat si scheunat
pik_nik
Postat pe 13 Aprilie 2010 11:57
De la: pantera_neagra, la data 2010-04-13 11:56:49
De la: Alexxandra, la data 2010-04-13 11:30:54NU INTELEG DE CE MEREU TREBUIE SA VA DAU LECTII DE COMPORTAMENT SI CULTURA???



cine ti-a cerut-o?

mai mult, cu ce drept ne tratezi ca pe niste copii de gradinita - tu fiind educatoarea?

P.S. despre calitati si merite nu vorbesc - ma abtin!



ESTE EXACT EFECTUL COMPORTAMENTULUI VOSTRU FATA DE MINE. BUMERANGUL DE CARE VORBEAM.CREDEATI CA SUNT VRE-O IRINUCA,CARE NU STIE SA RASPUNDA ORICARUI SUBIECT PUS IN DISCUTIE.NU TU DECIZI CALITATILE SI MERITELE NIMANUI.NICI EU NICI ALTCINEVA.ELE SUNT DEMOSTRABILE.AA CA NU VA CONVINE,CA AVETI IN FATA UN OM CULT CARE VA RASPUNDE LA ORICE SUBIECT DE CULTURA,STIINTA SI CARE VREI TU ,STAM DE VB ORICAND CU PLACERE.DACA ATI STI CU CINE FACETI SCHIMB DE IDEI,V-ATI RETRAGE SINGURI.DACA ,COMPORTAMENTUL VOSTRU AR FI ALTUL,SI EU AS SCHIMBA PROCEDEUL.NU MA LUATI DREPT NAIVA,CA VA INSELATI AMARNIC.INDIFERENT CE STUDII AVETI FIECARE,SUNT DISPUSA SA DISCUTAM CIVILIZAT.ATUNCI CAND VA VETI CORECTA ATITUDINEA,O VOI CORECTA SI EU.DE FELUL MEU ,SUNT CEL MAI SIMPATIC OM,PANA SUNT INSULTATA.ATUNCI RASPUND CU ACEASI MONEDA,DAR CU UN VOCABULAR ELEVAT.EU NU VA JIGNESC IN CUVINTE,CI IN DIFERENTA DE CULTURA SI ASTA DERANJEAZA UNELE PERSOANE.ASTA ESTE, NU POT FACE PE PROASTA ,DACA NU SUNT!!!
alexxandra
Postat pe 13 Aprilie 2010 12:12
alehandro....unu la mina...tipi....deci din nou tu ne pui pe noi la colt!!!!!!!!!ai gresit din prima din nou!!!!!!!
iti mai explic inca odata pe nimeni nu intereseaza de pe acest forum vasta ta cultura.....socializam si atit....incearca sa ne tratezi cum te tratam noi....nu jigni si nu te da mare cu cultura ta....nu impresionezi pe nimeni....nu intelegi?????
nazirra
Postat pe 13 Aprilie 2010 12:17
De la: nazirra, la data 2010-04-13 12:17:19alehandro....unu la mina...tipi....deci din nou tu ne pui pe noi la colt!!!!!!!!!ai gresit din prima din nou!!!!!!!
iti mai explic inca odata pe nimeni nu intereseaza de pe acest forum vasta ta cultura.....socializam si atit....incearca sa ne tratezi cum te tratam noi....nu jigni si nu te da mare cu cultura ta....nu impresionezi pe nimeni....nu intelegi?????



subscriu
ana02
Postat pe 13 Aprilie 2010 12:19
bre aleho, cu cat raspunzi mai mult, cu atat de afunzi in propria-ti mocirla
tu nu vezi ca nu te agreaza nimeni in forumul asta? ba mai mult, toti isi bat joc de tine...sarmanutza schizofrenica...
du-te babo si te trateaza, apoi apuca-te de crosetat camasute cu manecile luuuuuuuuuuuungi, ca vine iarna curand
pik_nik
Postat pe 13 Aprilie 2010 12:20
De la: Alexxandra, la data 2010-04-13 12:12:01[quote
,.ASTA ESTE, NU POT FACE PE PROASTA ,DACA NU SUNT!!!


da' pe desteapta de ce poti sa faci? ca nici desteapta nu esti
erika1
Postat pe 13 Aprilie 2010 12:24
ana02
Postat pe 13 Aprilie 2010 12:25
bingo!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 13 Aprilie 2010 12:26
exact acum m-a intrebat pe un alt site,ce inseamna creiere limitate.i-am spus sa intre pe garbo,ca se va documenta din plin!!
alexxandra
Postat pe 13 Aprilie 2010 13:55
ai dreptate
cand iti va citi aberatiile, daca are rabdare, se va simti foarte documentat
zambila
Postat pe 13 Aprilie 2010 13:58

pt alexandra
cine te-a intrebat? vreun adept?
erika1
Postat pe 13 Aprilie 2010 13:58
alehandro....sezi mumos......de ce jignesti?????????
nazirra
Postat pe 13 Aprilie 2010 13:58
hai sa ti mai vind un pont...alehandro....un om destept se coboara si vb frumos si cu un prost.....nu l jigneste pentru ca da dovada ca i mai prost decit prostu....intelegi sau ii prea greu pentru tine????
si inca ceva notiunea de creier....creier ii creier si in formol mai!!!!!!!!!!!problema e la conexiuni......da nu te mai obosi....ii ok!!!!!
nazirra
Postat pe 13 Aprilie 2010 14:04
deci...nu mai tre sa ne convingi....alehandro....n ai nici un fel de studii in domeniu .....altfel ziceai gindire limitata nu creier limitat!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 13 Aprilie 2010 14:13
nazi, ea e limitata cu totul, ce poti sa-i ceri?
zambila
Postat pe 13 Aprilie 2010 14:15
naz..

corect,un om destept vorbeste frumos chiar si c-un prost...asa e...
iasomia
Postat pe 13 Aprilie 2010 14:18
nu vreti? sa radem nitelus??

http://www.youtube.com/watch?v=awHpV9orY0Q&feature=related



sau
http://www.youtube.com/watch?v=jOY826Ro2js&feature=related
LILO
Postat pe 13 Aprilie 2010 14:24
De la: zambila, la data 2010-04-13 14:15:43nazi, ea e limitata cu totul, ce poti sa-i ceri?




de ce va auto flagelati?nu vb nimeni despre voi.colegul cu care vb acum a fost dus direct la userul la care faceam referire.acum discutam in privat,si urmarim discutiile din garbo.aaa apropoo colegul meu e chiar MEDIC PSIHOLOG,in America.interesant nu?
hai Iuliane,pe mess,ca trebuie sa plec.....hai,da cesta este topic deschis de mine,dar sti cum este fiecare isi spune parerea ,ai timp sa citesti,nu mai rade hai ....acum ai si cont .
alexxandra
Postat pe 13 Aprilie 2010 14:26
De la: iasomia, la data 2010-04-13 14:18:09naz..

corect,un om destept vorbeste frumos chiar si c-un prost...asa e...


hm.....no coment!!!!!!
nazirra
Postat pe 13 Aprilie 2010 14:26
zambila
Postat pe 13 Aprilie 2010 14:27
bini mai!!!!alehandro....ii ok....io te as crede da am creier limitat..... sau umflat....sau contagiat.....
nazirra
Postat pe 13 Aprilie 2010 14:29
LILO
Postat pe 13 Aprilie 2010 14:31
naz..nu asa zisesi?

"un om destept se coboara si vb frumos si cu un prost.....nu l jigneste pentru ca da dovada ca i mai prost decit prostu....intelegi sau ii prea greu pentru tine????"

no,ma confuzasi...
iasomia
Postat pe 13 Aprilie 2010 14:32
De la: nazirra, la data 2010-04-13 14:29:40bini mai!!!!alehandro....ii ok....io te as crede da am creier limitat..... sau umflat....sau contagiat.....




nu Nazi nu vb de tine.vei gasi persoana vizata.e dincolo pe topicul cu medicul psiholog.dar nu fi trista,atata poate sa faca .sufera de mania repetitiei.imi cer scz dar vb cu colegul si bunul meu prieten Iulian.....si-a facut si cont aici,cand i-am spus ca titulatura lui nu exista.acum urmareste tocmai din America impreuna cu prietenii lui si se amuza copios,despre ce citeste si se intampla in site-urile romanesti.pa draga mea pt cateva ore...
alexxandra
Postat pe 13 Aprilie 2010 14:38
aleha..

asa mami,baga actiune...telenovela,nu alta...
hai ca am inceput sa ma distrez copios....
iasomia
Postat pe 13 Aprilie 2010 14:41
bre si io.....

iaso....iegzact!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 13 Aprilie 2010 14:42
tocmai din America? WAU! io una sunt impresionata
erika1
Postat pe 13 Aprilie 2010 14:46
Io cred ca stiu de ce s-a apropiat prietenul tau (imaginar??) Iulian de tine... tu esti un subiect excelent pentru studiul de caz.
Iuliane, mult succes!
Cu rabdare, eu zic ca ai putea obtine chiar si un premiu pe baza acestei lucrari. Sa stii ca Alehandra nu-i chiar atat de ... na, ca nu s-a inventat cuvantul, dar are o grava problema de socializare, pe langa mania de a se da desteapta cu orice pret.
Cand publici lucrarea sa ne anunti.
Tylly
Postat pe 13 Aprilie 2010 14:51
Iasomia....
1.Nu arunc ciuperca...beau zilnic 250 ml din laptele acri de ea
2.Chiar azi am trimis la o doamna in Bucuresti.La ora asta trebuie sa fie in gara de nord,am trimis-o pe tren.Ft tare s-a bucurat ca m-a gasit pe net ofernd-o...Saptamanal trimit cuiva,si asta pt ca am tot intrebat...
3.M-am ingrasat,dar voi tine regim.Nu e prima data cand m-am ingrasat,inca acum m-am ingrasat putin fata de alta data.O data am slabit 30 kg,de am intrat in panica...Am fost la Bucuresti la emisiunea Augustei Dumitrescu Lazarov-BABILONIA-cu succesul meu in slabit.Acum e alta poveste...Am avut piciorul stang operat de la inghinal si pana la calcai...si m-am miscat mai putin,dar de dragul meu si al sotului tin regim iar.
4.Primul meu sot a fost mai in varsta ca mine cu 7 ani....stiu cum e...Actualul sot m-a luat de la el dupa ce m-a curtat 14 ani....
marianela
Postat pe 13 Aprilie 2010 15:06
Iasomia....
1.Nu arunc ciuperca...beau zilnic 250 ml din laptele acri de ea
2.Chiar azi am trimis la o doamna in Bucuresti.La ora asta trebuie sa fie in gara de nord,am trimis-o pe tren.Ft tare s-a bucurat ca m-a gasit pe net ofernd-o...Saptamanal trimit cuiva,si asta pt ca am tot intrebat...
3.M-am ingrasat,dar voi tine regim.Nu e prima data cand m-am ingrasat,inca acum m-am ingrasat putin fata de alta data.O data am slabit 30 kg,de am intrat in panica...Am fost la Bucuresti la emisiunea Augustei Dumitrescu Lazarov-BABILONIA-cu succesul meu in slabit.Acum e alta poveste...Am avut piciorul stang operat de la inghinal si pana la calcai...si m-am miscat mai putin,dar de dragul meu si al sotului tin regim iar.
4.Primul meu sot a fost mai in varsta ca mine cu 7 ani....stiu cum e...Actualul sot m-a luat de la el dupa ce m-a curtat 14 ani....
marianela
Postat pe 13 Aprilie 2010 15:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatiile cu veciinii din bloc. 68 De la: andreea_n_c 29 Decembrie 2012 16:20
:D 10 De la: Jojolin 24 August 2010 16:30
buna am o ploblema:| 62 De la: garbo_9056 21 Noiembrie 2012 20:45
Vineri 21 Decembrie2012 o zi fericita ! 3 De la: VOIAJOR 10 Ianuarie 2013 22:22
Ce sperante aveti pe 2011? 55 De la: garbo134266 21 Februarie 2011 13:25
Setari Cookie-uri