UNDE AS VREA SA MERG DUPA MOARTE!??/

daca ar fi sa pot merge in urma mea la inmormantare, pe multi de pe acolo i-as stuchi in ochi. cel putin 30% din astia care apar la asa eveniment, vin doar sa vada ce pomeni se dau si cu ce e imbracat nenorocitul din cosciug.
si_totusi
Postat pe 2 Februarie 2010 18:25
Eu am intrat un pic,dispar pana la ora 21,la job,cuminti sa va gasesc,pup
scrichy
Postat pe 2 Februarie 2010 18:29
unii mai vin sa agate vaduvele indurerate desi aia nu au avut nicio tangenta cu decedatul Nu-i gluma!!!
reyya
Postat pe 2 Februarie 2010 18:31
asa...,,la consolare"
reyya
Postat pe 2 Februarie 2010 18:33
iasomicoo cine-i cocosatu???
uite ca-l uitai pe nichita, off...la el n'am fost sa vad cum sta treba
fleurdelis
Postat pe 2 Februarie 2010 19:00
nu e ala de la notre dame,e o carciuma....
iasomia
Postat pe 2 Februarie 2010 19:01
totusico in cazul asta da comanda postmortem de o coliva din grausor ...de soareci si ai scapat de proplema asta si avantajul e ca nu pleci singura dincolo...in neant
lala_cri
Postat pe 2 Februarie 2010 19:04
De la: scrichy, la data 2010-02-02 18:15:50Ia,te uita ce se comploteaza pe aici,la cocoshatu,ma faceti sa salivez,dupa micii aia,dar de ce numai in trei,tradare,tradare,da,sa o stim si noi


uite-acu mi-a venit ideea...nu facem o'ntalnire la cocoshatu ala?? voi papati micii..io merg sa vaz ce mai face stanescu ala...
off, cum de nu stiam eu de cocosatuu asta?
fleurdelis
Postat pe 2 Februarie 2010 19:09
dar mai exista ?
ma interesez la colegii mei de la serviciu si va spun....
ladyDY
Postat pe 2 Februarie 2010 19:56
MOARTEA E ATAT DE SIGURA DE VICTORIA EI, INCAT NE DA UN AVANS DE O VIATA INTREAGA.
sora_ilsi
Postat pe 3 Februarie 2010 18:26
cefrumos spus ilsi...
se mai spune ca atunci cand te desparti, inseamna sa mori un pic...
fleurdelis
Postat pe 3 Februarie 2010 18:30
asa e, fleur...chiar asa am simtit de fiecare data cand, cele mai bune prietene ale mele, mai bune decat daca mi-ar fi fost surori, au plecat definitiv din tara...nu stiu de ce, in viata mea, cei dragi au fost, mai mereu, departe de mine...nu ca nu m-ar fi chemat si pe mine acolo...dar eu n-am putut sa ma rup...
sora_ilsi
Postat pe 3 Februarie 2010 18:33
floreto, la astia alde ilsuca, cand moartea recupereaza handicapu' e motiv de bucurie... la ei e ca si cum ar trece in primera division... joaca alaturi de messi si de ta-su...
zambil
Postat pe 3 Februarie 2010 18:35
pai..daca e sa socotim dupa asta...avem sufeltul plin mai...de sicrie d'alea...
fleurdelis
Postat pe 3 Februarie 2010 18:35
fetelor..cu cei pe care ii iubim mai mult pe lumea asta,ne petrecem cel mai putin timp..o fi si asta o lege nescrisa
LILO
Postat pe 3 Februarie 2010 18:36
oriunde, mai putin in delta... urasc tantarii.. singura specie de tantari care ma pisca e aia din delta nenorocitii cred ca sug sange de la fantome...
snowflake
Postat pe 3 Februarie 2010 18:38
lilo un mare adevar, dar pentru unii prea devreme
ladyDY
Postat pe 3 Februarie 2010 18:40
pai tu nu ai observat mai, k iubirile cele mai incandescente ...ard cel mai rapid?
fleurdelis
Postat pe 3 Februarie 2010 18:42
De la: zambil, la data 2010-02-03 18:35:17floreto, la astia alde ilsuca, cand moartea recupereaza handicapu' e motiv de bucurie... la ei e ca si cum ar trece in primera division... joaca alaturi de messi si de ta-su...


dupa cum scrii, cred ca ai o viata foarte trista, mosule...nu pot sa cred ca n-ai inteles...
sora_ilsi
Postat pe 3 Februarie 2010 20:10
Unde as vrea sa merg dupa moarte!??
hmmm...buna intrebare....
-Unde ma duc altii ca tot nu ma mai "doare" ... nici in cot?!
keks
Postat pe 3 Februarie 2010 21:08
in loc cu verdeata de unde a fugit toata durerea si intristarea sa fac tumbe pe iarba!
Ines
Postat pe 3 Februarie 2010 21:13
ma uit...si nu pot sa cred cat succes are topicul astaa pe timp de criza
a si mi-am amintiot cum era sa o mierlesc eu intaia oara...era pur si simplu de craciun dupa un an fff complicat!mers mult pe tren, infruntat zapezi, si cd am aj acas' a trebuit musai sa facem o vizita cuiva SINGUR! si batran si singur! mi s'a parut extrem de trista seara aceea de craciun si cd am, ajuns acas', am simtit ca se intampla ceva cu mine, m-am intins pe pat, inima a batut extreeeeeeeem de artimic si de ciudat...si'am zis, gata! atat a fost..pana aici! a trecut insa, si m-am mirat...
fleurdelis
Postat pe 3 Februarie 2010 21:15
daaaaaaaa!!!!!!!! pe timp de criza ,cand foarte multi "o mierlesc",si AFACERILE cu pompe funebre INFLORESC..
aviz amatotilor
LILO
Postat pe 3 Februarie 2010 21:17
era s-o mierlesc eu acuma dintr-una din cele sapte vieti ale mele de felina cand cetii de strigoi, fantome, incandescente si alte alea....m-a pus dracu sa citesc la ora asta toampicul lu' sister....
tutankhamon
Postat pe 3 Februarie 2010 22:09
noua vieti, tuth! (la o felina)
panty_C
Postat pe 3 Februarie 2010 22:11
panterutzo, cu avatarul asta, semeni mai mult cu pantera roz

Tylly
Postat pe 3 Februarie 2010 22:17
nici o problema cell - eu mai simt (si sunt ca "blana") "neagra" iar la avatar e leo, care mi-e tare drag

si in poza asta doarme - iar eu intru in...usoara "hibernare"
panty_C
Postat pe 3 Februarie 2010 22:22
noua pante???? iooi...de aia mai traiesc inca...io-te domle....mai aveam doua vieti si nu stiam de ele....
tutankhamon
Postat pe 3 Februarie 2010 22:24
aham
panty_C
Postat pe 3 Februarie 2010 22:30
daaa...le-am sters de praf si le-am pus bine in vitrina....nu se stie cand voi avea nevoie de ele....
tutankhamon
Postat pe 3 Februarie 2010 22:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vorbeam cu mama mea 19 De la: m_ada 9 Iulie 2010 19:41
Midnight Club 27 De la: b727ana 17 Iulie 2012 17:43
Ce este rautatea si viciile rele...Sunt ca fumul de tigara...Daca traesti printre fumatori fumul te afecteaza,,,dar daca fumezi si tu nu ii mai simti mirosul toxic pt ca el te degradeaza in interior.La fel si cu rautatea,,daca traiesti intre oameni rai si 62 De la: ingerasulluptator 2 Iulie 2012 09:58
De ce nu este bine sa fii invidios? 35 De la: ingerasulluptator 19 Aprilie 2012 15:38
mai am o problema 44 De la: Laura_M 23 Septembrie 2010 18:57
Setari Cookie-uri