UNDE AS VREA SA MERG DUPA MOARTE!??/

fleur! http://www.pere-lachaise.com/!!!!
clippy
Postat pe 1 Februarie 2010 21:58
http://www.pere-lachaise.com/perelachaise.php?lang= mi-am facut o poza aici!!!! eh, paris-paris!
clippy
Postat pe 1 Februarie 2010 22:00
cedez locul meu de veci in cavoul familiei...
sora_ilsi
Postat pe 1 Februarie 2010 22:07
cum asa ilsi?
panty_C
Postat pe 1 Februarie 2010 22:10
quasaria in vizita ? te invitam la o portie de optimism ! daca tot esti in trecere,...
ladyDY
Postat pe 1 Februarie 2010 22:13
unu-si vinde organu, alta devine " mama-surogat"...fiecare da ce are...
sora_ilsi
Postat pe 1 Februarie 2010 22:14
ilsi...
panty_C
Postat pe 1 Februarie 2010 22:19
De la: sora_ilsi, la data 2010-02-01 22:07:38cedez locul meu de veci in cavoul familiei...


cum asa ilsi?? da ce-i iaR te-au suparat rau fetele??
fleurdelis
Postat pe 1 Februarie 2010 22:27
blonda nu moare maaai.....ii intra neuronu in coma si uita sa mai moara.....
tutankhamon
Postat pe 1 Februarie 2010 22:37
am citit initial in metrou ma gandeam si eu ce nevoia...intra el asa de unnu singur>?? fara blondaaaaaaaaaa?
fleurdelis
Postat pe 1 Februarie 2010 22:39
fleur, io cu moartea nu ma joc...si chiar am loc destul in cavoul familiei...
sora_ilsi
Postat pe 1 Februarie 2010 22:51
ai mai k-a fost o gluuumaaa...dar asa suna ...ca te-ai suparat si cedezi...in fine...nu te supi, daa??

si mai cred k nici eu nu ma joc, desi...am sfidat-o de cateva ori
fleurdelis
Postat pe 1 Februarie 2010 22:54
mai e o idee - vampirism - numai ca si aia au nevoie de cavou
panty_C
Postat pe 1 Februarie 2010 22:54
sister....auzi...adevarat ca suntem surori...si eu am vazut-o de cateva ori....o data eram pe podul grant, pe mijloc, intre tramvaie.....prostia din capul meu m-a impins pe acolo.....bine ca mi-am strans fustele pe langa mine si am ramas tintuita pe loc, ca praful se alegea de mine pe sinele alea....au trecut si tramvaiele ca vantul pe langa mine.....bine, povestea e de prin 94, cand abia se facea terasamentul la calea de rulare....si numai eu am avut bafta ca sa vina ambele tramvaie in acelasi timp si sa se intalneasca fix unde eram eu......
tutankhamon
Postat pe 1 Februarie 2010 22:59
si cu cini mai vorbeam io acuma, tut?!
sora_ilsi
Postat pe 1 Februarie 2010 23:02
mamma mia!

tuth

ilsi, daca ma gandesc bine - vinde locul din cavou si fa, de bani, o calatorie de vis!

mai vezi tu pe urma...

si eu m-am intalnit cu aia cu coasa, de mai multe ori, si simt ca ma pandeste dupa colt
panty_C
Postat pe 1 Februarie 2010 23:12
nu vreau sa-mi aduc aminte cum i-am dat una peste coasa...pai io aveam copil de crescut...
sora_ilsi
Postat pe 1 Februarie 2010 23:17
panty_C
Postat pe 1 Februarie 2010 23:19
dap fetele.....si a doua oara acum 3 ani cand m-o calcat masina peste picior pe ...trecerea de pietoni...muream cu dreptul meu in mana....pardon in picioare.....masina din fata oprise sa ma lase sa traversez si un camion a venit in viteza, frana in ultimul moment si buf in prima masina, care a trecut peste mine din lovitura...am avut un inger pazitor...ca acuma eram...pa!...vorbeam cu voi de la doamne doamne....nu ne mai intalneam.....
tutankhamon
Postat pe 2 Februarie 2010 00:45
tuth, chestia aia cu tramvaiele a fost cosmaru'meu din copilarie...ORICE putea sa mi se intimple, da'nu sa ma trezesc intre doua tramvaie : eu sint si oarecum claustrofoba.

In rest, alte "orice" chiar mi s-au intimplat: vorba unor prieteni: daca aveam 7 vieti, vreo 5 s-au dus....
quasaria
Postat pe 2 Februarie 2010 00:52
De la: tutankhamon, la data 2010-02-02 00:45:27dap fetele.....si a doua oara acum 3 ani cand m-o calcat masina peste picior pe ...trecerea de pietoni...muream cu dreptul meu in mana....pardon in picioare.....masina din fata oprise sa ma lase sa traversez si un camion a venit in viteza, frana in ultimul moment si buf in prima masina, care a trecut peste mine din lovitura...am avut un inger pazitor...ca acuma eram...pa!...vorbeam cu voi de la doamne doamne....nu ne mai int alneam.....
no tuth io o bagai pe maneca de multe ori cu frumoasa cu coasa da am trimiso mai departe la ai din neam,nu de alta da cica mai au uni nevoie de mine
garboleatza
Postat pe 2 Februarie 2010 12:43
floreto, stai c-acuma vazui eu ce te macina pe tine... pai bine, nene, in cavou la bellu poti s-ajungi si-nainte de moarte... asa, faci o tura... nashpa turizm, cum zic catzavencii...
zambil
Postat pe 2 Februarie 2010 12:59

io as vrea sa ajung pe undeva inainte sa mor, ca dupa...parca n-as avea incredere in promisiunile alea cu raiul
vreau sa vad acuma tot
zambila
Postat pe 2 Februarie 2010 13:01
De la: zambil, la data 2010-02-02 12:59:22floreto, stai c-acuma vazui eu ce te macina pe tine... pai bine, nene, in cavou la bellu poti s-ajungi si-nainte de moarte... asa, faci o tura... nashpa turizm, cum zic catzavencii...


merci merci nice comme toujours...
am si o poeveste cu belu, stai linistiit...nuna ca la eminescu era inchis
fleurdelis
Postat pe 2 Februarie 2010 17:40
era inchis la eminescu,puiule?

unde vreau sa ma duc dupa moarte?
imi caut sufletu' pereche sa facem intregu' ala....bu-hu-hu-hu...sa te tii ciocane....
iasomia
Postat pe 2 Februarie 2010 18:04
lasa, mami, ca mergem la cocoshatu'.. daca la eminescu-i inchis...
zambil
Postat pe 2 Februarie 2010 18:06


asa,asa...facem o chestie in trei...ioi,numa' mici d-aia mari vad in fata ochilor....mi-a lasat gura apa....
iasomia
Postat pe 2 Februarie 2010 18:10
adevaru ca-mi da frisoane topicul ista. cum adica sa merg dupa moarte? pai, mai merg? ma duc aia pe nasalii si ma baga-n groapa.

acu, cat sunt vie, tre' sa circul. sa-mi dea al trespelea salar si, lumea e a mea .
si_totusi
Postat pe 2 Februarie 2010 18:13
adica sa te tii in urma ei, bre totusoaico... aia-nseamna sa mergi dupa ea...
zambil
Postat pe 2 Februarie 2010 18:15
Ia,te uita ce se comploteaza pe aici,la cocoshatu,ma faceti sa salivez,dupa micii aia,dar de ce numai in trei,tradare,tradare,da,sa o stim si noi
scrichy
Postat pe 2 Februarie 2010 18:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Niciodata sa nu spui : "Niciodata!" 2 De la: Ciresica 6 Septembrie 2009 17:41
Pentru cei ramasi,CRACIUN FERICIT! 13 De la: VOIAJOR 6 Ianuarie 2013 09:13
Cum sa ignoram specimenele care ataca in haite? 5 De la: garbo027119 1 Ianuarie 2010 14:38
citeste..si citeste din now.... morala?.. 12 De la: Lidiaolteanu 25 August 2011 17:22
de ce credeti ca sunt oameni care nu merg la biserica si totusi sunt mai de omenie?Pt ca poate unii merg la biserica doar de ochii lumii dar ei nu au ganduri curate si nu se straduie sa fie mai de omenie 3 De la: ingerasulluptator 24 August 2011 12:13
Setari Cookie-uri