povestia mea..sau mai bine prostia ce am facuto...:(

Hopa hentz...
She's back!!! Hide the little children!!! Poison the wells!!!!
Fugitiiiii!!!!

In alta ordine de idei. Eu urmaresc in ultima vreme un serial super fain. NCIS se numeste, e un fel de CSI dar cu actiunea la o baza maritima.
Apoi, recomand intr-o zi cand nu ai ce face o comedie bunicica "It's complicated", intr-o zi calma un film bun "Sherlock Holmes"... daca vrei si Avatar, dar mie nu mi-a placut... Up in the air... te cam lasa cu multe intrebari dupa ce se termina...

Romeo_Ex
Postat pe 2 Februarie 2010 17:03
De la: sierra_ig, la data 2010-02-02 17:02:11Nu pot ca nu-s metro. O pitzi care nu se uita la TV-u. Mai rar.


nu ai caracter scz k iti zic...la ani astea
blondina_X
Postat pe 2 Februarie 2010 17:03
De la: Anouk_Aimee, la data 2010-02-02 17:01:22eu zic sa va comportati mai matur
ce rost au jignirile astea ?


nu vezi ca sunt nesimititi
blondina_X
Postat pe 2 Februarie 2010 17:05
De la: Celleste_, la data 2010-02-02 16:47:51da' ce suntem noi, bre, oi???

Romeo, vezi ca baiatul asta te-a facut cioban!

daca altceva nu pot face, macar sa bag si eu un batz in spitze...


Lasa-l si pe Sirica sa zica...
Nu pastorim pe nimeni.. ca vine Irinuca si aici si blestema tot ce ii pica in cale... pastor e numa unul...
Romeo_Ex
Postat pe 2 Februarie 2010 17:07
Blondino, imi cer scuze daca te-am atins asa mult. Primo: a fost o gluma; Segundo: daca erai desteapta asa cum pretinzi, taceai; Terzo: chestia cu sex ora la secunda e din "Puii mei"
sierra_ig
Postat pe 2 Februarie 2010 17:08
romeo, m-am uitat la avatar...mi s-a parut sucks rau de tot...sa ma bata soarele daca pricep de ce s-au sinucis atatia din cauza filmului, crez ca aveau probleme la mansarda

up in the air zici ? ia sa vad ce zice strongu'

blondino, pass...nu ma conversez cu persoane care scriu cu limbaj de mess
Anouk_Aimee
Postat pe 2 Februarie 2010 17:08
De la: sierra_ig, la data 2010-02-02 17:08:02Blondino, imi cer scuze daca te-am atins asa mult. Primo: a fost o gluma; Segundo: daca erai desteapta asa cum pretinzi, taceai; Terzo: chestia cu sex ora la secunda e din "Puii mei"


iti dau un sfat dute sh relaxeazate ca tampesti in fatza monitorului


eu am plecat afara ca aici numai mosh is in frumte cu Romeo Fantastico=))=))
blondina_X
Postat pe 2 Februarie 2010 17:10
Dar eu nu stau in fata monitorului Racnesc si ii dau doua suturi si el scrie.
sierra_ig
Postat pe 2 Februarie 2010 17:14
De la: sierra_ig, la data 2010-02-02 17:14:37Dar eu nu stau in fata monitorului Racnesc si ii dau doua suturi si el scrie.


vezi ca ti-o trecut vremea... ne auzim mai incolo
blondina_X
Postat pe 2 Februarie 2010 17:16
mai incolo cand? cand mor? ce mai faci cu mine atunci?
sierra_ig
Postat pe 2 Februarie 2010 17:22
De la: Anouk_Aimee, la data 2010-02-02 17:08:29romeo, m-am uitat la avatar...mi s-a parut sucks rau de tot...sa ma bata soarele daca pricep de ce s-au sinucis atatia din cauza filmului, crez ca aveau probleme la mansarda

up in the air zici ? ia sa vad ce zice strongu'

blondino, pass...nu ma conversez cu persoane care scriu cu limbaj de mess


Fitze Michelle.. oameni care nu au avut ce face si care deja aveau in minte ideea sinuciderii... aveau nevoie de un impuls si filmul asta fara cap si coada, le-a dat-o.. ghinion...
Romeo_Ex
Postat pe 2 Februarie 2010 17:24
ma rog, filmul a avut o idee noua, grafica 3D, buget exorbitant, chestii de efect as zice
mie mi s-a parut exagerata reactia mapamondului...
Anouk_Aimee
Postat pe 2 Februarie 2010 17:27
De la: blondina_X, la data 2010-02-02 17:10:39
De la: sierra_ig, la data 2010-02-02 17:08:02Blondino, imi cer scuze daca te-am atins asa mult. Primo: a fost o gluma; Segundo: daca erai desteapta asa cum pretinzi, taceai; Terzo: chestia cu sex ora la secunda e din "Puii mei"


iti dau un sfat dute sh relaxeazate ca tampesti in fatza monitorului


eu am plecat afara ca aici numai mosh is in frumte cu Romeo Fantastico=))=))


Bai, sa stii ca mi-o crescut inima cand am citit unde te-ai gandit tu prima si prima oara cand ai vazut numele meu... La Romeo Fantasticul... Mai, nu as fi facut conexiunea asta nici in o mie de ani
Altii au mai dat cu presupusul.. au mai zis de-o Julieta, ea nimic... din prima m-a luat: Romeo Fantasticul... Copchilasii zilelor noastre, taicaaa!!!

Madre del Dios.. si cand stau si ma gandesc ca de la ea o sa mananc pensie... imi vine sa emigrez in Congo!!!
Romeo_Ex
Postat pe 2 Februarie 2010 17:28
Reactia americanilor mai mult... ei au musca pe caciula de cand cu indienii. In rest e film bun. Ca fapt divers, worldwide boxoffice : $2,045,752,416
sierra_ig
Postat pe 2 Februarie 2010 17:30
Un film misto, vazut aseara, e " Away to go !"
Chiar bun!
ex_
Postat pe 2 Februarie 2010 17:34
kyralina,

inviasi,maica...
iasomia
Postat pe 2 Februarie 2010 17:46
bre, asta-i totuna cu away we go?...
zambil
Postat pe 2 Februarie 2010 17:53
De la: Romeo_Ex, la data 2010-02-02 17:28:29
De la: blondina_X, la data 2010-02-02 17:10:39
De la: sierra_ig, la data 2010-02-02 17:08:02Blondino, imi cer scuze daca te-am atins asa mult. Primo: a fost o gluma; Segundo: daca erai desteapta asa cum pretinzi, taceai; Terzo: chestia cu sex ora la secunda e din "Puii mei"


iti dau un sfat dute sh relaxeazate ca tampesti in fatza monitorului


eu am plecat afara ca aici numai mosh is in frumte cu Romeo Fantastico=))=))


Bai, sa stii ca mi-o crescut inima cand am citit unde te-ai gandit tu prima si prima oara cand ai vazut numele meu... La Romeo Fantasticul... Mai, nu as fi facut conexiunea asta nici in o mie de ani
Altii au mai dat cu presupusul.. au mai zis de-o Julieta, ea nimic... din prima m-a luat: Romeo Fantasticul... Copchilasii zilelor noastre, taicaaa!!!

Madre del Dios.. si cand stau si ma gandesc ca de la ea o sa mananc pensie... imi vine sa emigrez in Congo!!!



stai u linistit ca nu am de gand sa iti dau tie pensie...numai pumni in gura..pai uite asa mi-a venit sa iti zic am vazut ca toti te suteaza sa iti cauti pe Juleta dar pacat k ii in groapa=))sa transformat in moroni
blondina_X
Postat pe 2 Februarie 2010 21:13
De la: sierra_ig, la data 2010-02-02 17:22:36mai incolo cand? cand mor? ce mai faci cu mine atunci?



nu fac nimic te las in costiug sh ma scap de besti=))
blondina_X
Postat pe 2 Februarie 2010 21:15
Nu ai facut decat sa dovedesti ca esti doar un creier de gaina oxigenat!
Romeo_Ex
Postat pe 6 Februarie 2010 12:17
oooo fata mea ce sa zik ups ce este povestea mea de naspa pot zike asa dar tu sincer off sa te bata poi fatoooooooooooo asta este interzis mai ales unde stau eu in spania se face inchisoare pe chestia asta si aiki femeia conduce dar tu ce esti o carpa sa afca ce vrea din tine si tu sa il ierti hmmm toate pana la bataie si inselaciune naspa ce sa zik succes si un sfta incearca sa il uiti si inak ceva cum poti iubi un baiat barbat acre te batea?????'hmm
nimikkk
Postat pe 8 Februarie 2010 02:07
De la: buna01, la data 2010-01-25 14:36:12Oare voi femeile chiar nu aveti pic de mandrie? Cumpoti iubi un barbat care te-a lovit...Si care te-a inselat...Sincer nu stiu ce au in cap unele femei..Zii mersi ca ai scapat de el...Poate ca baiatul s-a comportat frumos,,la inceput ca sa te prinda inpatul lui...Apoi cand dorinta a trecut,,si-a cautat alte prade



Irina Pentru prima data in viata vrea (cred ca si ultima) sunt de acord cu tine.
garbo089734
Postat pe 9 Februarie 2010 10:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
La munca !!! 45 De la: nazirra 2 Mai 2010 21:39
sotul meu ma abusa verbal..........cum il confrunt???? 8 De la: eu_geminy 16 Decembrie 2011 00:18
Kinetoterapie si luxatia la genunchi 4 De la: ana_pop 4 Octombrie 2015 21:41
A fost frumos, s'a terminat...acum ce mai e de facut?! 66 De la: me_reloaded 10 Octombrie 2010 21:43
monotonia in relatie 20 De la: garbo098181 10 Februarie 2010 17:17
Setari Cookie-uri