ce sa fac?

dupa 1 an si ceva iubitul meu mia cerut o pauza din cauza ca prea lam sufocat cu gelozia si posesivitatea mea.de citeva ori neam despartit din cauza asta si neam impacat inapoi.de fiecare data sa impacat greu cu mine spunindumi ca nu suntem facuti unul pu altul ,,dar in final ne impacasem,acum iar acelasi lukru.mia zis ca a obosit de mine ca vrea o pauza sau nu mai stie ce vrea.mie tare greu.nustiu cum sal fac sal cuceresc inapoi.locuim impreuna in apartamentul lui in camere separate deja de o saptamina.va imaginati cit de greu e.ajutatima cu ceva sfaturi ca innebunesc.poate sal las singur un timp sa plce la vreo amika...nustiu spuneti ceva.
galina
Postat pe 25 Ianuarie 2010 09:59
pffff ce situatie.... :
ad_da09
Postat pe 26 Ianuarie 2010 00:39
si cand ma gandesc,doamne,ca am baiat...
lasa,fetita,omul in pace,pleaca tu si daca te vrea vine el dupa tine,daca nu,nu
elodia
Postat pe 26 Ianuarie 2010 00:43
pai si mia ce zice?
din neam de lam(a)?
"e grele" rau
panty_C
Postat pe 26 Ianuarie 2010 00:45
Cori, n-ai inteles ca gramatica nu conteaza?! e doar pentru la scoala...
sora_ilsi
Postat pe 26 Ianuarie 2010 00:47
uite ca nu vreau sa inteleg asta
ne avantam in tot felul de situatii sofisticate in viata fara o minima educatie - e ca si cum am vrea sa punem acoperisul fara sa facem fundatia si peretii unei case!
panty_C
Postat pe 26 Ianuarie 2010 00:52
868..eu zic sa-ti faci bagajul si sa te tirezi urgent din apartamentul si din viata aluia , degeaba bati saua , calul e demult fugit , serios...,,pauza" asta e invocata cand si-a gasit pe altcineva sau l-a palit plictisul...asa ca, nu are sens sa continui.
reyya
Postat pe 26 Ianuarie 2010 00:54
acum, revenind la subiect - supa reincalzita nu e buna, mai ales ca el ti-a spus clar ca..."pauza"...(a doua oara!)
panty_C
Postat pe 26 Ianuarie 2010 00:57
muta-te tu la vreun amic sau amica si lasa omul in pace daca asta vrea.
quasaria
Postat pe 26 Ianuarie 2010 08:35
pai...poate el e mai citit si s-a saturat s-o corecteze la gramatica desi...e greu sa credem asa...fiecare sac isi are petecul si fiecare barbat exact femeia pe care o merita.Pacat de ea k sufera aiurea dupa un papa-lapte, care nu-i apreciaza dragostea asta sufocanta...nu se stie,poate in viitorul apropiat o sa-i simta lipsa.Lasa-l intr-o pauza definitiva,poate se plictiseste si se intoarce la orele de curs gratuite cu teme de iubire...
oana4me
Postat pe 1 Februarie 2010 12:32
De la: oana4me, la data 2010-02-01 12:32:27pai...poate el e mai citit si s-a saturat s-o corecteze la gramatica desi...e greu sa credem asa...fiecare sac isi are petecul si fiecare barbat exact femeia pe care o merita.Pacat de ea k sufera aiurea dupa un papa-lapte, care nu-i apreciaza dragostea asta sufocanta...nu se stie,poate in viitorul apropiat o sa-i simta lipsa.Lasa-l intr-o pauza definitiva,poate se plictiseste si se intoarce la orele de curs gratuite cu teme de iubire...




Ce faci tanti? Corectezi pe tanti de mai sus la gramatica?
Uita-te aici la mine cum te corectez eu la ortografie: dupa virgula, punct sau oricare alt semn de punctuatie se pune SPATIU!!!

De ex: nu se stie, poate in viitorul apropiat o sa-i simta lipsa. Lasa-l intr-o pauza definitiva, poate se plictiseste si se intoarce la orele de curs gratuite cu teme de iubire...

Asa da!
Asa nu: "nu se stie,poate in viitorul apropiat o sa-i simta lipsa.Lasa-l intr-o pauza definitiva,poate se plictiseste si se intoarce la orele de curs gratuite cu teme de iubire..."
Q.E.D.
Romeo_Ex
Postat pe 1 Februarie 2010 12:36
zambila
Postat pe 1 Februarie 2010 12:40
nelly05
Postat pe 1 Februarie 2010 14:46
care-i baiu, nelly?
zambila
Postat pe 1 Februarie 2010 14:49
ma gandeam ca in ultimul timp, parca toata lumea nu asteapta decat sa greseasca cineva, parca se pandeste o litera mancata, o virgula lipsa.....nu stiu ce sa mai zic mai, e putin nasol sa vezi aceleasi faze mereu.

tu ce mai faci? cum e la tine vremea, faina? noi ne-am saturat de zapada
nelly05
Postat pe 1 Februarie 2010 14:54
io nu m-am saturat
si, desi ninge, nu-i zapada, mai mult fleashca

si nu ma simt stralucit, si am mult de lucru
auzi, ce chestie! trebe' sa lucrez
zambila
Postat pe 1 Februarie 2010 14:59
da mai, chestie nasoala asta cu lucratul

lasa ca tot e bine ca ai de lucru, eu tot imi prelungesc concediul asta din cauza zapezii dar se c-am termina si asta
nelly05
Postat pe 1 Februarie 2010 15:04
da mai, da' n-am pupat concediu de asta vara
nu ma mai joc!
vreau acasa!!!
sa ma joc cu tzitzu mic
zambila
Postat pe 1 Februarie 2010 15:07
la mine e rau din punctul asta de vedere, ca nu ma lasa sefii sa-mi iau concediu vara, doar iarna
si e asa bine acasa cu puiutul meu, mmmmmmmm
nelly05
Postat pe 1 Februarie 2010 15:11
De la: galina, la data 2010-01-25 09:59:40dupa 1 an si ceva iubitul meu mia cerut o pauza din cauza ca prea lam sufocat cu gelozia si posesivitatea mea.de citeva ori neam despartit din cauza asta si neam impacat inapoi.de fiecare data sa impacat greu cu mine spunindumi ca nu suntem facuti unul pu altul ,,dar in final ne impacasem,acum iar acelasi lukru.mia zis ca a obosit de mine ca vrea o pauza sau nu mai stie ce vrea.mie tare greu.nustiu cum sal fac sal cuceresc inapoi.locuim impreuna in apartamentul lui in camere separate deja de o saptamina.va imaginati cit de greu e.ajutatima cu ceva sfaturi ca innebunesc.poate sal las singur un timp sa plce la vreo amika...nustiu spuneti ceva.
te inteleg perfect si stiu k nu e usor pt tine dar cel mai bine este sa pleci crede-ma ca asa suferi mai mult vazandu-l in fiecare zi,incearca sa fii indiferenta si daca te iubeste te va cauta el
garbo101309
Postat pe 2 Martie 2010 10:08
Eu am trecut prin aceeasi situatie, numai ca eu mi-am facut bagajul si am plecat..acum suntem despartiti de 6 luni, iar imediat dupa despartire el s-a afisat cu alta..nu te mai invinovati ca asa se intampla cand se plictiseste.. spune ca il sufoci...pleaca si cauta sa ai demnitate si atunci cand va vedea ca nu insisti isi va pune un semn de intrebare...parerea mea.
garbo104166
Postat pe 11 Martie 2010 20:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Despărțire, depresie 2 De la: 4 Iulie 2020 15:19
despartirea temporara 11 De la: KNIGHT_31 6 Noiembrie 2010 19:31
Vine despartirea.. am o atitudine ok? 1 De la: Flatten 9 Octombrie 2018 10:15
sa apreciem omul la justa lui valoare 1 De la: marialeia 14 Octombrie 2010 20:03
Prea confuza ca sa pot sa iau o decizie, va rog ajutati-ma!!!!! 98 De la: wiorin 27 Februarie 2011 02:29
Setari Cookie-uri