povestia mea..sau mai bine prostia ce am facuto...:(

De la: Romeo_Ex, la data 2010-02-02 12:37:02Rau faci..

Blondo.. du-ti neuronul la doctor... e in coma si are nevoie de resuscitare!


esti un om iritat frate rau de tot te deranjeaza orce?crek tie nici ce manaci nu iti convine
blondina_X
Postat pe 2 Februarie 2010 14:12
De la: sierra_ig, la data 2010-02-02 12:42:07Ar fi o lupta fara final. Mai curand pierduta din start. Cine stie... poate e mai trendy sa scrii cu "k" si "u" si ce-o mai fi. Si eu bag expresii americane tot din puterea obisnuintei.


pai el numai asta stie sa faca sa comenteze cum scrie unu sh altu ca el alta treaba nu are...ii acrit sracutzu trebe sa il intelegem...sau o fi fost profesor de romana
blondina_X
Postat pe 2 Februarie 2010 14:14
De la: blondina_X, la data 2010-02-02 14:12:07
De la: Romeo_Ex, la data 2010-02-02 12:37:02Rau faci..

Blondo.. du-ti neuronul la doctor... e in coma si are nevoie de resuscitare!


esti un om iritat frate rau de tot te deranjeaza orce?crek tie nici ce manaci nu iti convine


Coana, daca esti frustrata ca nu ti-am dat accept in lista, ghinion... mai incearca... in alta viata!!!
Romeo_Ex
Postat pe 2 Februarie 2010 14:15
De la: blondina_X, la data 2010-02-02 14:14:06
De la: sierra_ig, la data 2010-02-02 12:42:07Ar fi o lupta fara final. Mai curand pierduta din start. Cine stie... poate e mai trendy sa scrii cu "k" si "u" si ce-o mai fi. Si eu bag expresii americane tot din puterea obisnuintei.


pai el numai asta stie sa faca sa comenteze cum scrie unu sh altu ca el alta treaba nu are...ii acrit sracutzu trebe sa il intelegem...sau o fi fost profesor de romana


Bai tu esti de coma... sau in coma... pentru tine numai profesorii stiau sa vorbeasca romaneste??? Pai daca asa stau lucrurile e clar... Ziceam si altei frustrate, la fel ca tine: nu trebuie sa fii profesor sa stii sa vorbesti corect, trebuie sa ai bun simt sa vrei sa fi inteles... moron!
Romeo_Ex
Postat pe 2 Februarie 2010 14:17
blondinooo....iara esti nefe sau esti cu neuronu inghetat??? ..invata, in pixu meu, sa scrii corect romaneste si mai lasa dracu k in loc de c, sh si tz....ca aici nu e messenger....du-te si recileaza-te....vopseste-te... sau pana mea...ce oi face...pune mana si mananca ceva, ca pari cam subnutrita...poate isi mai revine si neuronu' ala....
tutankhamon
Postat pe 2 Februarie 2010 14:19
De la: tutankhamon, la data 2010-02-02 14:19:06blonidnooo....iara esti nefe sau esti cu neuronu inghetat??? ..invata in pixu meu sa scrii corect romaneste si mai lasa dracu k in loc de c, sh si tz....ca aici nu e messenger....du-te si recileaza-te....vopseste-te sau pana mea...ce oi face...pune mana si mananca ceva ca pari cam subnutrita...poate isi mai revine si neuronu' ala....


Sis': sempre fi!

Romeo_Ex
Postat pe 2 Februarie 2010 14:20
De la: Romeo_Ex, la data 2010-02-02 14:17:34
De la: blondina_X, la data 2010-02-02 14:14:06
De la: sierra_ig, la data 2010-02-02 12:42:07Ar fi o lupta fara final. Mai curand pierduta din start. Cine stie... poate e mai trendy sa scrii cu "k" si "u" si ce-o mai fi. Si eu bag expresii americane tot din puterea obisnuintei.


pai el numai asta stie sa faca sa comenteze cum scrie unu sh altu ca el alta treaba nu are...ii acrit sracutzu trebe sa il intelegem...sau o fi fost profesor de romana


Bai tu esti de coma... sau in coma... pentru tine numai profesorii stiau sa vorbeasca romaneste??? Pai daca asa stau lucrurile e clar... Ziceam si altei frustrate, la fel ca tine: nu trebuie sa fii profesor sa stii sa vorbesti corect, trebuie sa ai bun simt sa vrei sa fi inteles... moron!


tu vb de bunu simti chiar tu in locu tau as tace dracu din gura...
blondina_X
Postat pe 2 Februarie 2010 14:20
De la: Romeo_Ex, la data 2010-02-02 14:15:02
De la: blondina_X, la data 2010-02-02 14:12:07
De la: Romeo_Ex, la data 2010-02-02 12:37:02Rau faci..

Blondo.. du-ti neuronul la doctor... e in coma si are nevoie de resuscitare!


esti un om iritat frate rau de tot te deranjeaza orce?crek tie nici ce manaci nu iti convine


Coana, daca esti frustrata ca nu ti-am dat accept in lista, ghinion... mai incearca... in alta viata!!!


sh asta ii o lauda pt tn=))) esti praf moshule=))
blondina_X
Postat pe 2 Februarie 2010 14:20
Bai.. tu chiar nu iti dai seama cat de idioata poti sa fii..sincer, imi provoci mila... ia-te de anii tai... MORON!!
Romeo_Ex
Postat pe 2 Februarie 2010 14:23
Gagiule, m-ai dezamagit... profund. Esti la fel de intelegator ca o gluga de coceni. Am cam inteles eu cum gandesti... Your way or the high way. Chill dud. Si mai fereste-te de jigniri. Respectul ala care-l propovaduiesti cu toata suflarea ta nu prea se vede.
sierra_ig
Postat pe 2 Februarie 2010 14:23
M-o scos din pepeni... si nu-s gagiul nimanui..

Romeo_Ex
Postat pe 2 Februarie 2010 14:26
Exact. Atunci arata respectul cuvenit fiecaruia daca ai impresia ca te-ai nascut cu un creier de cristal. Temperamentul coleric, mai ales pe net, iti da stima? Eu cred ca nu. Una e sa faci un comentariu decent si constructiv si alta e sa cataloghezi majoritatea oamenilor drept idioti doar pt simplul fapt ca nu se incadreaza in baremul tau.
sierra_ig
Postat pe 2 Februarie 2010 14:31
De la: tutankhamon, la data 2010-02-02 14:19:06blondinooo....iara esti nefe sau esti cu neuronu inghetat??? ..invata, in pixu meu, sa scrii corect romaneste si mai lasa dracu k in loc de c, sh si tz....ca aici nu e messenger....du-te si recileaza-te....vopseste-te... sau pana mea...ce oi face...pune mana si mananca ceva, ca pari cam subnutrita...poate isi mai revine si neuronu' ala....



uitate farte cum vb u "pana mea"=))vai shamar
blondina_X
Postat pe 2 Februarie 2010 14:32
De la: Romeo_Ex, la data 2010-02-02 14:23:03Bai.. tu chiar nu iti dai seama cat de idioata poti sa fii..sincer, imi provoci mila... ia-te de anii tai... MORON!!


hey silosule cati ani am eu atata ai u de parnaie=))
blondina_X
Postat pe 2 Februarie 2010 14:33
Ce rost mai are? Tipa oricum are capsa pusa si e si pusa pe debitat minuni scoase din creierul ala mic si intins cu placa!!
Singurul meu defect e ca ma port cum te porti...

Repet: pointless
Romeo_Ex
Postat pe 2 Februarie 2010 14:33
De la: sierra_ig, la data 2010-02-02 14:31:24Exact. Atunci arata respectul cuvenit fiecaruia daca ai impresia ca te-ai nascut cu un creier de cristal. Temperamentul coleric, mai ales pe net, iti da stima? Eu cred ca nu. Una e sa faci un comentariu decent si constructiv si alta e sa cataloghezi majoritatea oamenilor drept idioti doar pt simplul fapt ca nu se incadreaza in baremul tau.[/quot


auzi tu cred ca ai mult bun simt fata de pampalai asta nu iti perde vreme cu ei ca sincer nu se merita
blondina_X
Postat pe 2 Februarie 2010 14:35
De la: Romeo_Ex, la data 2010-02-02 14:33:56Ce rost mai are? Tipa oricum are capsa pusa si e si pusa pe debitat minuni scoase din creierul ala mic si intins cu placa!!
Singurul meu defect e ca ma port cum te porti...

Repet: pointless


auzi nu cred ca tu te comporti cum trebuie ca altfel nu legam de caracteru tau de balta;)
blondina_X
Postat pe 2 Februarie 2010 14:36
blondino... Eu am respect pt toata lumea.
sierra_ig
Postat pe 2 Februarie 2010 14:38
mai blondino, de cand ai aparut ti-am zis ce-ti spun si ceilalti acum

nu e o mandrie ca nu stii sa scrii.exprimarea in scris sau orala, e o carte de vizita esti tanara si o sa intalnesti tot felul de situatii in viata. daca o sa mergi la un interviu si o sa vorbesti asa cum te exprimi in scris, hai ca-ti arata oamenii usa

si apoi, e o dovada de civilizatie sa ai o exprimare curata si eleganta. tu consideri ca dai dovada de personalitate perseverand in greseala . ce e greu sa scrii "ca" in loc de "k" sau "tu" in loc de"u"?

poti scrie asa cand vorbesti cu apropiatii insa, cand apari in alt mediu - cum ar fi forumul acesta - iti adaptezi exprimarea. e o dovada de respect in primul rand pentru tine , ca om cu pretentii

limbajul de piata sau de maidan o fi el mai trendy si agreat de un anumit segment al populatiei. la aceia cu scoala putina , minte scurta si ifose de modernitate .

atitudinea asta de tzatza nu te avantajeaza. eu stiu ca, numai prostul e incapatinat. si tu nu esti fata proasta. poti intelege ca nu-ti vrem raul
si_totusi
Postat pe 2 Februarie 2010 14:38
Continui sa arati cat de intins e creierul ala mic al tau.. baga tanti blonda prostii.. faci rating topicului...

Off topic: nu am nimic cu blondele in general, le consider la fel de frumoase si pe cele blonde, brune sau roscate. Nu fac discriminari in functie de culoarea parului... Tanti doar se da in spectacol..
Romeo_Ex
Postat pe 2 Februarie 2010 14:38
wow... 19 ani. Acum vad eu de ce domnisoara trece de la unul la altul.
sierra_ig
Postat pe 2 Februarie 2010 14:41
mey, voi ati innebunit cu totii?? Nu vedeti ca asteia ii joaca unicul neuron in cutia craniana...si doreste ATENTIE??? People..nu-i faceti jocul !!! Iar tu Blondino ...unde nu e nici Dumnezeu nu da...,,dupa posibilitati"
reyya
Postat pe 2 Februarie 2010 14:41
De la: sierra_ig, la data 2010-02-02 14:38:11blondino... Eu am respect pt toata lumea.


aici nu se poate asa am fost si eu la ince[ut pana nu sa luat cineva de scrius meu...ei cred ca toata lumea ii perfecta ca "ei"...da deunde asa ceva nu ii noi suntem mai incuiati ca nu sti sa scriem
blondina_X
Postat pe 2 Februarie 2010 14:41
De la: blondina_X, la data 2010-02-02 14:41:54
De la: sierra_ig, la data 2010-02-02 14:38:11blondino... Eu am respect pt toata lumea.


aici nu se poate asa am fost si eu la ince[ut pana nu sa luat cineva de scrius meu...ei cred ca toata lumea ii perfecta ca "ei"...da deunde asa ceva nu ii noi suntem mai incuiati ca nu sti sa scriem


=)) =)) =))
Q. E. D. =)) =) =))
Romeo_Ex
Postat pe 2 Februarie 2010 14:43
alooo va mai porcaiti mult ? intelectul maica bata-l vina,...io zic asa sa puneti voi de o impacare.......se aude
ladyDY
Postat pe 2 Februarie 2010 14:44
De la: si_totusi, la data 2010-02-02 14:38:30mai blondino, de cand ai aparut ti-am zis ce-ti spun si ceilalti acum

nu e o mandrie ca nu stii sa scrii.exprimarea in scris sau orala, e o carte de vizita esti tanara si o sa intalnesti tot felul de situatii in viata. daca o sa mergi la un interviu si o sa vorbesti asa cum te exprimi in scris, hai ca-ti arata oamenii usa

si apoi, e o dovada de civilizatie sa ai o exprimare curata si eleganta. tu consideri ca dai dovada de personalitate perseverand in greseala . ce e greu sa scrii "ca" in loc de "k" sau "tu" in loc de"u"?

poti scrie asa cand vorbesti cu apropiatii insa, cand apari in alt mediu - cum ar fi forumul acesta - iti adaptezi exprimarea. e o dovada de respect in primul rand pentru tine , ca om cu pretentii

limbajul de piata sau de maidan o fi el mai trendy si agreat de un anumit segment al populatiei. la aceia cu scoala putina , minte scurta si ifose de modernitate .

atitudinea asta de tzatza nu te avantajeaza. eu stiu ca, numai prostul e incapatinat. si tu nu esti fata proasta. poti intelege ca nu-ti vrem raul


dar nu vezi ca uni se cred ceva ce nu sunt si ne ia pe noi pepste picior...asta e corect fata de ei?
blondina_X
Postat pe 2 Februarie 2010 14:44
Romeo..crezi ca a inteles??? Eu as avea mari dubii...
reyya
Postat pe 2 Februarie 2010 14:45
De la: sierra_ig, la data 2010-02-02 14:41:28wow... 19 ani. Acum vad eu de ce domnisoara trece de la unul la altul.


adica cum trece de la unu la altu?
blondina_X
Postat pe 2 Februarie 2010 14:45
Daca imi zicea ca o iau la picioare, mai ca intelegeam de ce e suparata... dar daca a zis ca o iau peste picior degeaba... apai n-o mai inteleg...
Romeo_Ex
Postat pe 2 Februarie 2010 14:46
De la: Romeo_Ex, la data 2010-02-02 14:38:58Continui sa arati cat de intins e creierul ala mic al tau.. baga tanti blonda prostii.. faci rating topicului...

Off topic: nu am nimic cu blondele in general, le consider la fel de frumoase si pe cele blonde, brune sau roscate. Nu fac discriminari in functie de culoarea parului... Tanti doar se da in spectacol..


ti-am spun nu am nimic cu tine dar u nu intelegi niste lucruri minore
blondina_X
Postat pe 2 Februarie 2010 14:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dezorientata.am nevoie de un sfat 66 De la: garbo061173 13 Octombrie 2009 10:45
Ce sa fac? 42 De la: eu_geminy 27 Decembrie 2011 03:19
O iubire bolnava intre o femeie si un barbat tanar?! 66 De la: garbo226170 17 Octombrie 2012 15:34
iubirea si diferentele mari de varsta 261 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:13
Ajutor urgent,sfaturi care ma pot ajuta. 16 De la: garbo_426717 26 Ianuarie 2016 11:03
Setari Cookie-uri