povestia mea..sau mai bine prostia ce am facuto...:(

acum aproape un an de zile am cunoscut un baiat...hmm pot sa zik k m-am indragostit de cand l-am vazut..insa toti pr lui ziceau sa nu imi doresc sa stau cu el k nu iiplace sa stea cu fete ci doar sa se foloseasca de ele...insa eu nu am renuntat...Dupa 2 saptmani m-am combinat cu el...a fost frumos..pt k sa implicat si el cat de cat..a facut cu mn lucruri care nu le mai facusa cu alte fete sau pt alte fete...eram prima fata pe care parintii lui au cunoscuto...pe care mereu o tinea numai dupa el...desi prietenii lui nu erau de acord, nu pt k nu ma suportau ci pt k mergeau pe conceptia k pretena tr tinuta acasa si nu sa afle toate combinatile...hmmm am uitat sa mentionez desi statea cu mn se mai ducea si pe la alte fete...ma insela..fff greu am acceptat asta..dar il iubeam..:((cel mai des ne certam din cauza prietenilor..nostri..dupa un timp incepusa sa se desparta desp de mn dar dupa 2 zile ma cauta si ne impacam..eram tare prostuta...pt k desi eram despartita de el si ne intal in disco nu ma lasa sa stau cu alti baieti sau sa vb...nu ma lasa sa imi vad de viata mea...desi eram desp...intre timp toata aceasta poveste.....a ajuns la bataie...pt k intr-o seara ma batut groaznik pt simplu motiv k am comentat in fata ;lui:((si apoi au urmat si alte batai:(iar eu acceptam k proasta...ne-am impacat dar nu mai mergea relatia..el se intalnea cu mm decat cand avea nevoie...si alte chestii..i-ar acum nu ma mai cauta deloc....:((si cred k e mai bn:((desi imi e dor de el...pt k au fost si parti ff frumoase in care ne intelegeam bn....
loricica
Postat pe 25 Ianuarie 2010 14:30
De la: lorenazapacita, la data 2010-01-25 14:30:00acum aproape un an de zile am cunoscut un baiat...hmm pot sa zik k m-am indragostit de cand l-am vazut..insa toti pr lui ziceau sa nu imi doresc sa stau cu el k nu iiplace sa stea cu fete ci doar sa se foloseasca de ele...insa eu nu am renuntat...Dupa 2 saptmani m-am combinat cu el...a fost frumos..pt k sa implicat si el cat de cat..a facut cu mn lucruri care nu le mai facusa cu alte fete sau pt alte fete...eram prima fata pe care parintii lui au cunoscuto...pe care mereu o tinea numai dupa el...desi prietenii lui nu erau de acord, nu pt k nu ma suportau ci pt k mergeau pe conceptia k pretena tr tinuta acasa si nu sa afle toate combinatile...hmmm am uitat sa mentionez desi statea cu mn se mai ducea si pe la alte fete...ma insela..fff greu am acceptat asta..dar il iubeam..:((cel mai des ne certam din cauza prietenilor..nostri..dupa un timp incepusa sa se desparta desp de mn dar dupa 2 zile ma cauta si ne impacam..eram tare prostuta...pt k desi eram despartita de el si ne intal in disco nu ma lasa sa stau cu alti baieti sau sa vb...nu ma lasa sa imi vad de viata mea...desi eram desp...intre timp toata aceasta poveste.....a ajuns la bataie...pt k intr-o seara ma batut groaznik pt simplu motiv k am comentat in fata ;lui:((si apoi au urmat si alte batai:(iar eu acceptam k proasta...ne-am impacat dar nu mai mergea relatia..el se intalnea cu mm decat cand avea nevoie...si alte chestii..i-ar acum nu ma mai cauta deloc....:((si cred k e mai bn:((desi imi e dor de el...pt k au fost si parti ff frumoase in care ne intelegeam bn....
Pai trebuia sa asculti si de cei care ti-au spus ca nu era baiat serios....Apoi cred ca baiatul provine dintr-o familie de smecherasi...De nu vroia sa afli tu toate combinatiile lor..Ia si uita-l si nu il mai cauta,,daca iti este bine intreaba...Ca ala o sa continue sa te bata,,ca din cate am auzit nu este sanatos la cap....cauta un baiat linistit si care sa te respecte..
omulsincer
Postat pe 25 Ianuarie 2010 14:33
Oare voi femeile chiar nu aveti pic de mandrie? Cumpoti iubi un barbat care te-a lovit...Si care te-a inselat...Sincer nu stiu ce au in cap unele femei..Zii mersi ca ai scapat de el...Poate ca baiatul s-a comportat frumos,,la inceput ca sa te prinda inpatul lui...Apoi cand dorinta a trecut,,si-a cautat alte prade
omulsincer
Postat pe 25 Ianuarie 2010 14:36
si zici ca ti-e dor de inca o portie de bataie?

nu stiu ce aveti in cap mai, fetelor, si in ce fel de familii ati crescut, de nu v-a invatat nimeni ce-i aia autostima...
garbo_C
Postat pe 25 Ianuarie 2010 14:50
cell, nu-ti mai bate capul, nu se merita nici macar sa le raspunzi.
nelly05
Postat pe 25 Ianuarie 2010 14:58
nelly, eu tot mai sper ca subiectele de genul asta sunt facaturi, inventii, si ca nu exista femei atat de proaste.
dar tare ma tem ca...
garbo_C
Postat pe 25 Ianuarie 2010 15:02
nu cell, din pacate chiar exista.
nelly05
Postat pe 25 Ianuarie 2010 15:04
eheeeeee fetili , lume necajita , nu gluma duce doru la inca o portzie de "bataie" ioi doamne
yanyacharberet
Postat pe 25 Ianuarie 2010 15:05
pacat de parintii ei, ca nu-i usor sa cresti un copil si sa-l vezi batut de un nenorocit.
nelly05
Postat pe 25 Ianuarie 2010 15:10
acu vreo sapt. imi povestea cineva de o cunostinta...tot asa, era de 1,5 ani cu un baiat, si de vreun an lua bataie
si sustinea ca asa ii arata ca o iubeste
ma, atunci nu-i bine
daca nu te bate, inseamna ca nu te iubeste, asa-i?
zambila
Postat pe 25 Ianuarie 2010 15:12
despre asta vorbeam, nelly... ce fel de parinti sunt aceia care nu-si educa copilul in spiritul respectului de sine?
sau poate ca nici ei n-au avut de la cine sa invete...

dap, zambilutz, daca al tau nu te-a batut pana acum, io zic sa-l lasi... ori nu te iubeste, ori refuza sa fie-n trend, ceea ce-i si mai grav.
garbo_C
Postat pe 25 Ianuarie 2010 15:14

ioi, ii grav
zambila
Postat pe 25 Ianuarie 2010 15:22
De la: zambila, la data 2010-01-25 15:22:35
ioi, ii grav
da chiar asa , vin la mine ca eu te iubesc , si ca sa iti demonstrez cat de mult te iubesc, te "boxez" la ora fixa deci , astept raspuns
yanyacharberet
Postat pe 25 Ianuarie 2010 16:25
daca tot esti constienta ca ai facut o prostie cum mai poti sa spui ca iubesti un
cand un barbat umbla cu mai multe femei si ajunge sa dea intr-o femeie, este de cea mai joasa speta.Trezirea ! Fruntea sus trage aer in piept si pe viitor ai de grija,... este o lectie de viata de care sa tii cont vizivi de un
ladyDY
Postat pe 25 Ianuarie 2010 16:37
zambiloooooo te "boxez" la fiecare ora fixa cu u sarut si un buchet de trandafi sper ca nu te-ai suparat pe mine
yanyacharberet
Postat pe 25 Ianuarie 2010 16:38
De la: yanyacharberet, la data 2010-01-25 16:38:36zambiloooooo te "boxez" la fiecare ora fixa cu u sarut si un buchet de trandafi sper ca nu te-ai suparat pe mine



ma faci geloasa
ladyDY
Postat pe 25 Ianuarie 2010 16:43
De la: garbo048253, la data 2010-01-25 16:43:02
De la: yanyacharberet, la data 2010-01-25 16:38:36zambiloooooo te "boxez" la fiecare ora fixa cu u sarut si un buchet de trandafi sper ca nu te-ai suparat pe mine



ma faci geloasa

hmmmmmmm iao cum vrei, eu nu vreau sa fac pe nimeni geloasa
yanyacharberet
Postat pe 25 Ianuarie 2010 16:50
ioo ai scos limba la mine iar eu nu am vrut decat si sa iti dau o iau pana la urma si asaaa
ladyDY
Postat pe 25 Ianuarie 2010 17:31
...tie dor de bataie???...mai bine iti vezi de viata si ai grija cu cine te mai combini...bine ca ai scapat doar cu atat..cunosc o tipa care a fost tinuta cu forta de un dement...si o batea zilnic..nu mai avea cum sa scape de el decat mutandu'se din oras...asa ca zi merci ca ai scapat...
crinaxx
Postat pe 25 Ianuarie 2010 18:10
Daca nu te batea il mai iubeai acum?hmmmm...nu cred...asta il face un macho in mintea ta...ce naiva esti,cat te subestimezi.....sau na....poate atat meriti...unde dracu ii gasiti pe vitejii astia nu stiu sau...unde va gasesc ei pe voi?aaa stiu,discoteci,baruri,tot felul de "combinatii" de genul.Incearca u draga mea,ca pe urmatorul sa-l intalnesti intr-un totul alt mediu,mai linistit asa,cu oamneni mai seriosi si cititi,macar educati..si-ai sa vezi ca nu mai e asa.Aaaa scz,nu ti se pare interesant,nu?nici smecher a?....ma gandeam eu...
oana4me
Postat pe 1 Februarie 2010 12:54
mai, am si eu o intrebare " u" se citeste "tu"? invat si eu romana moderna din zilele noastre actuale si, ca sa ma descurc, intreb
si_totusi
Postat pe 1 Februarie 2010 13:04
Da, e acronim de inet chat pt "you"
sierra_ig
Postat pe 1 Februarie 2010 13:07
victor68
Postat pe 1 Februarie 2010 13:12
De la: sierra_ig, la data 2010-02-01 13:07:14Da, e acronim de inet chat pt "you"


Acronim pentru enghezescu "You", luat fara a sta pe ganduri de progeniturile astea mici...
Vorbeste frate corect daca vrei sa postezi, mori daca mai pui un "t" langa "u" ala??
Romeo_Ex
Postat pe 1 Februarie 2010 13:15
asa. deci, trebuie sa invat si engleza. pe vremea mea, bungheam rusa. erau mai aproape si din motive de dipolomatie....

acum , e trendy jumatate din conversatie sa fie in romana, jumatate in engeza. e o dovada de cultura transfrontaliera. adica, comunicam ca pichirile.

stiti ce-s alea. nu? un fel de curcani americani, pestriti si pitici . ca si astia care incurca limbile
si_totusi
Postat pe 1 Februarie 2010 13:18
Am invatat si eu rusa in clasa I. Cu tovarasa invatatoare. Tin minte si acuma carandas (creion), babuca (bunica)... si cam atata..
Romeo_Ex
Postat pe 1 Februarie 2010 13:21
Nene, n-am inteles ce-ai vrut sa zici dar daca te-a deranjat asa mult il pun acu. "t" Happy?
sierra_ig
Postat pe 1 Februarie 2010 13:23
De la: sierra_ig, la data 2010-02-01 13:23:29Nene, n-am inteles ce-ai vrut sa zici dar daca te-a deranjat asa mult il pun acu. "t" Happy?[/quote


Esti de coma!! Citeste bine... ia ochelari... ceva, orice!
Romeo_Ex
Postat pe 1 Februarie 2010 13:24
sierra, si unde anume pui tu "t"-ul ala?
ca din cate inteleg eu, mesajele alea nu erau pentru tine...
victor68
Postat pe 1 Februarie 2010 13:27
romi, asa, din prietenie. reaminteste-ti cele cuvintele. rusii maine, poimane apar in excursie pe aici. si astia cand vin, uita sa plece


au niste katiuse si kalasnicoave, mama-mama nu stiu daca o sa fie prea happy astia cu engleza

avantaj, noi cu rusa . harasho
si_totusi
Postat pe 1 Februarie 2010 13:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Rsul este molipsitor i previne cancerul 51 De la: simonik_scumpik 4 Aprilie 2011 18:29
Meditatie la viata mea 1 De la: femeiadesucces 10 Februarie 2010 00:10
Salut,as vrea sa va spun povestea mea!! 36 De la: Claudiu0295 28 Noiembrie 2016 07:03
vreau sa ma ingras??? 3 De la: sheika29 1 Martie 2010 02:03
ajuor am dat de greu 95 De la: buburuza87 2 Februarie 2011 16:29
Setari Cookie-uri