egalitatea dintre barbati si femei

De la: buna01, la data 2010-01-25 22:05:02
De la: blondina_X, la data 2010-01-25 21:53:33buna01...imi raspunzi si mie la intrebarea asta te rog?orce barbat are amanta?
Femeile ar avea mai mult de castigat,,daca ar fii mai hotarate...Apoi nu te mai pune in gura cu astia..Ca oricum nu are nici un sens...Ca doar nervi iti faci...Lasa-i in plata Domnului...Ca prostia nu prea are leac...Doar daca ii ignori...


dar ei se cred k tot timpu au dreptate si asta ma deranjeaza
blondina_X
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:07
De la: fleurdelis, la data 2010-01-25 22:01:12in fine...nu prea am kef de glume si nici sa vb cu tine...daa....sa stiip-aici penibilul se platesteeeeeeee
(scump!)


tu poate ai trecut la menopauza si nah te inteleg
blondina_X
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:09
De la: blondina_X, la data 2010-01-25 22:05:53
De la: buna01, la data 2010-01-25 22:03:00
De la: blondina_X, la data 2010-01-25 21:53:33buna01...imi raspunzi si mie la intrebarea asta te rog?orce barbat are amanta?
Nu neparat...Sunt si barbati linistiti...Dar aia isi vad de treaba lor...Si apoi nu se expun ca isi bat altii joc de el..ca pe forum care se iau de oameni sunt doar lepedaturile..Care nu au ce face.....De depinde de femeie cat de toleranta este...Daca il lasa pe barbat de capul lui,,normal ca barbatul fiind lucru slab,,si barbatii care ii invata doar de rau...Poate sa gaseasca alta femeie..Dar depinde mult si de femeie


dar in aceasta situatie cce sa faca femeia?
Ca barbatul ei sa nu aiaba amanta? Pai sa fie cu ochii pe e ca pe butelie..Si sa nu fie asa toleranta..Eu aveam o prietena casatorita..Care s-a casatorit cu un barbat care a fost vagabont la viata lui..Dar femeia asta il controla...Era mai severa....Ca daca il lasi pe barbat de capul lui,,normal ca te inseala...Stii este si o vorba...daca pisica nu este acasa,soarecele joaca pe masa...de asta barbatii fac tot rasul din femei..Pt ca femeile nu sunt hotarate,,sa se impuna..Sa se faca respectate...



omulsincer
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:09
de ce zici asa ptr k mamata tia dat viata si nu ai dreptul sa zici asa indiferent ce ar face ea
tu nu ai dreptul sa zici asa
ptr k ea te a facut pe tine nu tu pe ea mai inteles orice ai vrea sa vb putem vb oricand sunt dispus si am sati deonstrez k e asa cum iti spun eu te pup si ateptraspuns
garbo034122
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:10
de ce zici asa ptr k mamata tia dat viata si nu ai dreptul sa zici asa indiferent ce ar face ea
tu nu ai dreptul sa zici asa
ptr k ea te a facut pe tine nu tu pe ea mai inteles orice ai vrea sa vb putem vb oricand sunt dispus si am sati deonstrez k e asa cum iti spun eu te pup si ateptraspuns
garbo034122
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:10
De la: blondina_X, la data 2010-01-25 22:07:13
De la: buna01, la data 2010-01-25 22:05:02
De la: blondina_X, la data 2010-01-25 21:53:33buna01...imi raspunzi si mie la intrebarea asta te rog?orce barbat are amanta?
Femeile ar avea mai mult de castigat,,daca ar fii mai hotarate...Apoi nu te mai pune in gura cu astia..Ca oricum nu are nici un sens...Ca doar nervi iti faci...Lasa-i in plata Domnului...Ca prostia nu prea are leac...Doar daca ii ignori...


dar ei se cred k tot timpu au dreptate si asta ma deranjeaza
Pai asa sunt barbatii.Asa au fost obisnuiti de celelalte femei...Poate nu doar ei sunt vinovati..Ci si celelate femei ce le sufla in fund..Si joaca asa cum canta ei..Si ei cred ca toate femeile sunt la fel
omulsincer
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:10
blondooo...banuiam eu k n-ai simtul ridicolului...
da nu spun de unde
fleurdelis
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:11
De la: garbo034122, la data 2010-01-25 22:10:04 de ce zici asa ptr k mamata tia dat viata si nu ai dreptul sa zici asa indiferent ce ar face ea
tu nu ai dreptul sa zici asa
ptr k ea te a facut pe tine nu tu pe ea mai inteles orice ai vrea sa vb putem vb oricand sunt dispus si am sati deonstrez k e asa cum iti spun eu te pup si ateptraspuns
Pai sa nu o judeci pe mama..Dar sa o educi si sa o inveti ceea ce este corect si moral..Pt ca in ziua de azi,,asa este la moda..Invata copii pe parinti
omulsincer
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:12
Ca barbatul ei sa nu aiaba amanta? Pai sa fie cu ochii pe e ca pe butelie..Si sa nu fie asa toleranta..Eu aveam o prietena casatorita..Care s-a casatorit cu un barbat care a fost vagabont la viata lui..Dar femeia asta il controla...Era mai severa....Ca daca il lasi pe barbat de capul lui,,normal ca te inseala...Stii este si o vorba...daca pisica nu este acasa,soarecele joaca pe masa...de asta barbatii fac tot rasul din femei..Pt ca femeile nu sunt hotarate,,sa se impuna..Sa se faca respectate...
sti si eu am avut iubiti mai vagabonzi dar i'am cam linistit...sh multe fete se mirau cum de i'am linist baieti nici la disco nu se mai duceau fara mine stiam tot ce faceau uni si acuma se tin dupa mine sa ne impacam...
blondina_X
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:13
potsati spun eu k multi sunt prosti de nu stiu ce vor si uni sunt destepti dar foarte rar gasesti asa ceva si cine are amanta nu e asa de grozav ptr k se cred dar nu e cum se crede el una si adua daca are trebuie sa fie instare de asa ceva si cum e la noi nu prea cred k e instare vre unl de amnata ptr k e slab traiul
si nu are cu ce dar numa k o nacajeste si zice si el k are amnta cam asta o sa ti dau si detali daca doresti te astept
garbo034122
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:15
De la: fleurdelis, la data 2010-01-25 22:11:57blondooo...banuiam eu k n-ai simtul ridicolului...
da nu spun de unde


dute la somnik pt tin nu o sa am nimic k tu prea intelept te crezi
blondina_X
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:15
potsati spun eu k multi sunt prosti de nu stiu ce vor si uni sunt destepti dar foarte rar gasesti asa ceva si cine are amanta nu e asa de grozav ptr k se cred dar nu e cum se crede el una si adua daca are trebuie sa fie instare de asa ceva si cum e la noi nu prea cred k e instare vre unl de amnata ptr k e slab traiul
si nu are cu ce dar numa k o nacajeste si zice si el k are amnta cam asta o sa ti dau si detali daca doresti te astept
garbo034122
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:15
De la: garbo034122, la data 2010-01-25 22:15:08potsati spun eu k multi sunt prosti de nu stiu ce vor si uni sunt destepti dar foarte rar gasesti asa ceva si cine are amanta nu e asa de grozav ptr k se cred dar nu e cum se crede el una si adua daca are trebuie sa fie instare de asa ceva si cum e la noi nu prea cred k e instare vre unl de amnata ptr k e slab traiul
si nu are cu ce dar numa k o nacajeste si zice si el k are amnta cam asta o sa ti dau si detali daca doresti te astept
Mai pune si tu virgule,scuze..Ca sa intelegem si noi ceea ce scrii Ok? Te rugam
omulsincer
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:16
de ce bondina_x si buna01 seamana asa de tare? o fi aceeasi irinuca dubla?
mcrinelam
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:16
De la: mcrinelam, la data 2010-01-25 22:16:38de ce bondina_x si buna01 seamana asa de tare? o fi aceeasi irinuca dubla?


cred k ar trebui sa te descoperi pe tine nu sa vb de alti
blondina_X
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:18
De la: blondina_X, la data 2010-01-25 22:13:24Ca barbatul ei sa nu aiaba amanta? Pai sa fie cu ochii pe e ca pe butelie..Si sa nu fie asa toleranta..Eu aveam o prietena casatorita..Care s-a casatorit cu un barbat care a fost vagabont la viata lui..Dar femeia asta il controla...Era mai severa....Ca daca il lasi pe barbat de capul lui,,normal ca te inseala...Stii este si o vorba...daca pisica nu este acasa,soarecele joaca pe masa...de asta barbatii fac tot rasul din femei..Pt ca femeile nu sunt hotarate,,sa se impuna..Sa se faca respectate...
sti si eu am avut iubiti mai vagabonzi dar i'am cam linistit...sh multe fete se mirau cum de i'am linist baieti nici la disco nu se mai duceau fara mine stiam tot ce faceau uni si acuma se tin dupa mine sa ne impacam...
Pai sa stii ca barbatii se indragostesc si prefera femeile hotarate..Si pe alea moi,care fac ce zic ei..Si fac ceea ce zi ei..Le tin asa de distractie ca sa nu sa se plictiseasca...
omulsincer
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:19
De la: mcrinelam, la data 2010-01-25 22:16:38de ce bondina_x si buna01 seamana asa de tare? o fi aceeasi irinuca dubla?
nu,,dar este o fata cu caracter..Care stie ce vrea..Si bravo ei
omulsincer
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:20
scuza-ma blondino... n-am stiut ca esti sora irinucai. sunteti de-acelasi fel.
mcrinelam
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:21
De la: buna01, la data 2010-01-25 22:19:38
De la: blondina_X, la data 2010-01-25 22:13:24Ca barbatul ei sa nu aiaba amanta? Pai sa fie cu ochii pe e ca pe butelie..Si sa nu fie asa toleranta..Eu aveam o prietena casatorita..Care s-a casatorit cu un barbat care a fost vagabont la viata lui..Dar femeia asta il controla...Era mai severa....Ca daca il lasi pe barbat de capul lui,,normal ca te inseala...Stii este si o vorba...daca pisica nu este acasa,soarecele joaca pe masa...de asta barbatii fac tot rasul din femei..Pt ca femeile nu sunt hotarate,,sa se impuna..Sa se faca respectate...
sti si eu am avut iubiti mai vagabonzi dar i'am cam linistit...sh multe fete se mirau cum de i'am linist baieti nici la disco nu se mai duceau fara mine stiam tot ce faceau uni si acuma se tin dupa mine sa ne impacam...
Pai sa stii ca barbatii se indragostesc si prefera femeile hotarate..Si pe alea moi,care fac ce zic ei..Si fac ceea ce zi ei..Le tin asa de distractie ca sa nu sa se plictiseasca...


inseamna k sti u esti o femeie hotaranta...sh tu pui prima picioru in prag
blondina_X
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:21
De la: blondina_X, la data 2010-01-25 22:18:54
De la: mcrinelam, la data 2010-01-25 22:16:38de ce bondina_x si buna01 seamana asa de tare? o fi aceeasi irinuca dubla?


cred k ar trebui sa te descoperi pe tine nu sa vb de alti
pai tu stii ca barbatii,,asteapta doar ca noi femeile sa ne schimbam...Si ei sa faca ceea ce vor...Crezi ca un barbat care se culca cu multe femei pana la casatorie..Dupa casatorie o sa ii ajunga doar o femeie,,daca asa s-a obisnuit? Doar daca ii pui o lesa,,ca la catel
omulsincer
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:22
crinelo, te plictisesti, mami? sau iti place sa-ti racesti gura pe frigul asta?
sora_ilsi
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:22
De la: mcrinelam, la data 2010-01-25 22:21:40scuza-ma blondino... n-am stiut ca esti sora irinucai. sunteti de-acelasi fel.


mai bine ca mine de cat ca tine...u esti decat un papa lapte
blondina_X
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:22
De la: mcrinelam, la data 2010-01-25 22:21:40scuza-ma blondino... n-am stiut ca esti sora irinucai. sunteti de-acelasi fel.
razi in loc sa iti para bine
omulsincer
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:23
De la: blondina_X, la data 2010-01-25 22:22:56
De la: mcrinelam, la data 2010-01-25 22:21:40scuza-ma blondino... n-am stiut ca esti sora irinucai. sunteti de-acelasi fel.


mai bine ca mine de cat ca tine...u esti decat un papa lapte
Lasa-i nu ii mai provoca pe baieti ca pot deveni,periculosi..Mai ales ca nu te cunosc...Nu ii jigni in orgoliu...Las-o mai moale
omulsincer
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:24
pai tu stii ca barbatii,,asteapta doar ca noi femeile sa ne schimbam...Si ei sa faca ceea ce vor...Crezi ca un barbat care se culca cu multe femei pana la casatorie..Dupa casatorie o sa ii ajunga doar o femeie,,daca asa s-a obisnuit? Doar daca ii pui o lesa,,ca la catel


sti ca cainele care latra nu si musca
blondina_X
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:24
ati suferit rau in copilarie, amandoua, d-aia sunteti asa inversunate pe tot ce misca in jurul vostru. asa iubiti voi oamenii?
mcrinelam
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:24
asculta eu am cunoscut multe femie si de toate clasele nu cum te crezi tu si iti pot demonstra ce stiu din propiea experinta asa k daca vrei sa te tragi cu mine de siret iti ingadui dar sa fi sigur ce vb nu sa vb prosti te ascult si iti pot da exeple de tot ce se petrece la noi te astept
garbo034122
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:25
asculta eu am cunoscut multe femie si de toate clasele nu cum te crezi tu si iti pot demonstra ce stiu din propiea experinta asa k daca vrei sa te tragi cu mine de siret iti ingadui dar sa fi sigur ce vb nu sa vb prosti te ascult si iti pot da exeple de tot ce se petrece la noi te astept
garbo034122
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:25
asculta eu am cunoscut multe femie si de toate clasele nu cum te crezi tu si iti pot demonstra ce stiu din propiea experinta asa k daca vrei sa te tragi cu mine de siret iti ingadui dar sa fi sigur ce vb nu sa vb prosti te ascult si iti pot da exeple de tot ce se petrece la noi te astept
garbo034122
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:25
asculta eu am cunoscut multe femie si de toate clasele nu cum te crezi tu si iti pot demonstra ce stiu din propiea experinta asa k daca vrei sa te tragi cu mine de siret iti ingadui dar sa fi sigur ce vb nu sa vb prosti te ascult si iti pot da exeple de tot ce se petrece la noi te astept
garbo034122
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
egalitatea dintre barbati si femei 867 De la: sophia 18 Aprilie 2010 22:17
Cearcanele 95 De la: garbo_483116 12 Martie 2018 09:23
Crest Whitestrips 8 De la: ClaudiaLungu 21 Septembrie 2014 09:31
IUBESC UN BARBAT INSURAT 37 De la: clau2005 16 Mai 2012 18:43
Picioare strambe 13 De la: ActionMen 25 Iunie 2011 17:55
Setari Cookie-uri