De ce se indeparteaza barbatii ?

Am avut o intalnire cu El, dupa un telefon, a venit si ne-am , insa parea preocupat de ceva. Totul a fost intens... dar El era cu privirea in zare...
Am venit sa-ti fac pe plac , mi-a spus si a plecat fara sa inteleg o parte macar din sufletul lui.
Dupa o ora m-a sunat sa-si ceara scuze pentru comportarea de mai devreme.
Doar ca eu avusesem - broken heart si nu stiu daca il pot ierta si cum sa procedez ?
ely_a
Postat pe 22 Mai 2013 12:50
scz dar nu prea se intelege mare lucru din ce zici....Adica a venit el.....cine el? de cand ai relatia sau ai macar o relatie cu el sau a fost o aventura pasagera?Apoi ceea ce a spus..... ciudat a venit sa iti faca pe plac....eu nu las ierta sau ar trebui sa il iubesc foarte foarte mult sa trec peste asta.Adica cum?teai rugat tu de el sa vina si sa .......ma rog ceea ce ati facut?da cum isi permite?nu la fortat nimeni ....sau da?formuleaza mai bine descrierea sa se inteleaga
nagy_ikako
Postat pe 28 Mai 2013 14:37
"Broken heart" dupa o singura intalnire?! Wow...asta a fost deja un "coup de foudre" in toata regula, asta daca am dedus bine, din ceea ce ai scris!
LLisa
Postat pe 30 Mai 2013 17:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa rup orice legatura sau sa las timpul sa decida? 29 De la: garbo_11706 10 Aprilie 2013 08:09
De ce totul se rezuma la bani si la sex? 210 De la: florin_c76 18 Aprilie 2010 21:00
Ma temeam ca nu se va mai putea...iar acum ma tem ca nu se mai poate:-s 34 De la: bluelight 28 August 2010 20:58
Dar femeia ?......rezista ...sa aiba doar un singur barbat... toata viata ??? 8 De la: nelly05 27 Februarie 2010 14:51
ADORA FETELE SEXUL ORAL? 194 De la: Timidul 22 Octombrie 2009 20:26
Setari Cookie-uri