ecografie pelvina

tot in gura mare iti vor striga fetele "egoisto"!
pik_nik
Postat pe 14 Octombrie 2009 01:02
ca ce chestie daria??? imi impune mie sa discut sau nu pe vreun topic??? eu una nu mai vorbesc cu ea....nu o sa ma mai adresez ei niciodata...never ever....am provocat-o la o discutie tete-a-tete...nu a venit...s-a lins pe bot, precum pufi pe obiect....

....m-am lamurit azi dimineata si de niste clienti care au cica cont de prieteni la mine...dar asta se rezolva repede....si mai ales am vazut niste reactii, la care nu m-am asteptat, din partea altor clienti, care se lauda ca sunt prieteni, dar numai gura si talentele sunt de ei.....

dar asta nu inseamna fata draga ca nu socializez cu cine vrea sa vorbeasca cu mine in termeni civilizati si ca nu sunt doamna....este o tampenie sa fiu acuzata ca sar la gatul unor oameni nevinovati....a..da...sar...daca postarile lor sfideaza bunul simt al meu si atenteaza la cei sapte ani de acasa...

din cate stiu e un forum public....si am voie sa stau pe ce topic "vrea muschii mei".....nu are nici un drept sa ma alunge.....si, cu atat mai mult, sa se dea culta si desteapta atata timp cat este o agramata si o tipa ce nu poate raspunde clar si la obiect la ceea ce este intrebata......ca putea, foarte bine, sa-mi raspunda direct la acuzele mele si sa-mi dovedeasca ca ma insel.....dar a raspuns numai cu auto-citate si cu invective...
tutankhamon
Postat pe 14 Octombrie 2009 01:08
...thut, nu am citit ce ati discutat de la pagina la care v-am lasat, dar alexandra are obiceiul sa jigneasca si este mai bine sa o ignori cand o vezi pe forum.....nu pentru ca ar avea ea dreptate, ci pentru ca intri aici sa te relaxezi si nu merita sa te enervezi pentru nimeni... (eu asa procedez cu o anumita persoana).....asta nu inseamna sa nu postezi pe acel topic......mai vorbim serios...mai deviem de la subiecte...mai facem misto... principalul este ca discutia sa ne aduca zambetul pe buze...
daria_
Postat pe 14 Octombrie 2009 01:15
pik_nik
Postat pe 14 Octombrie 2009 01:18
daria....nu era vorba de o curca beata care se impleticeste printre picioarele mele....si nu numai ale mele.....de luni de zile.....stiu ca alexandra e o tampita din nastere care nu e in stare sa poarte un dialog.....daca ai timp sa citesti, ai sa vezi ca eu am citit-o......si daca se da licentiata in ceva, e si mai grav.....iar daca ne verifica....e iar mai grav....dar sunt problemele ei mentale.....

m-a lovit numai lipsa de corectitudine a postantilor.....care se lauda ca nu o suporta si ca o vor plecata de pe forum, si vad ca se facura treizeci si ceva de pagini.....

dar nici asta nu m-a deranjat, ca am contribuit si eu serios la paginile alea...si inca copios....am ras noaptea trecuta de m-am tavalit de dureri de burta si nu mai avea servetele sa-mi sterg lacrimile....altceva am vrut eu sa descopar....ceva ascuns.....si am reusit....am provocat ceva la care asteptam niste raspunsuri.....si ele au fost date exact cum ma asteptam....a fost exact ce banuiam...
tutankhamon
Postat pe 14 Octombrie 2009 01:28
....thut, ai avut rabdare sa 0 citesti ...felicitari
daria_
Postat pe 14 Octombrie 2009 01:43
daria, esti la job si tu?
pik_nik
Postat pe 14 Octombrie 2009 01:46
daria...era o figura de stil.....nu i-am citit aberatiile....decat poate primele, de acum cateva luni....am citi-o ca fel de a fi si ca atitudine....
tutankhamon
Postat pe 14 Octombrie 2009 01:46
...pik, io sunt libera de contract....asa ca "muncesc" aici cand am liber la calculator sau cand nu am activitati gospodaresti in program
daria_
Postat pe 14 Octombrie 2009 01:49
pai hai la un capuccino cu ciocolata si alune
pik_nik
Postat pe 14 Octombrie 2009 01:51
...pik, multam pentru capucino....
...cred ca il beau si fug la nani ca maine am in program sarmale cu ciuperci si tre sa fie gata pana vin cei "mici" de la faculta....
daria_
Postat pe 14 Octombrie 2009 01:55
alea-s bune si cu mamaligutza
pik_nik
Postat pe 14 Octombrie 2009 01:58
...cand le termin, o sa trec pe la baruri sa va ofer si voua....da fara mamaliga - cu toate ca sunt olteanca, nu prea le am cu mamaliga..
daria_
Postat pe 14 Octombrie 2009 01:59
macar sa le fierbi cu un ciolan afumat
pik_nik
Postat pe 14 Octombrie 2009 02:01
...ma duc la culcare ca ma prinsa iarna cu voi la taina....mai are olecuta si-mi ajunge la fereastra... ofiderzen (casa fiu si io in trendi flendi)
daria_
Postat pe 14 Octombrie 2009 02:13
gutten nacht!
pik_nik
Postat pe 14 Octombrie 2009 02:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Iti place sa calatoresti? Ce anume iti place sa faci atunci cand calatoresti? 19 De la: fleurdelis 23 Decembrie 2009 00:00
buna ziua 1 De la: maxalina 7 Octombrie 2012 16:41
aceleasi scopuri doar cai diferite de a le exprima... 36 De la: gmpa 26 Aprilie 2010 01:54
despre penis 13 De la: garbo_13657 25 August 2014 19:53
dragoste pe net 8 De la: Dubluritza 6 Noiembrie 2009 03:47
Setari Cookie-uri