ecografie pelvina

fetelor eu va tzuc ma duc la somnic , asta numai daca pot sa dorm, ca maine adica azi... e o zi grea si plina de emoti, noapte buna si sa ne auzim cu bine
yanyacharberet
Postat pe 9 Octombrie 2009 00:46
...singura radiografie cu biorezonanta ce a corespuns cu realitatea am facut-o la Calan...
...acolo este un medic penticostal..adventist..baptist...ceva de genul ca nu prea le am cu religia ...care citeste corect....
daria_
Postat pe 9 Octombrie 2009 00:47
..iote....bine ca plecati toman acum cand m-am pus si io pe creatiune...

...noapte buna.....
daria_
Postat pe 9 Octombrie 2009 00:49
mei, io mi-am adus aminte de-o'ntamplarica...una asa...k la romanica noastra cevorba aia... ...am mers la o medica d-aia numai pt womans...si s-o gandit ea k e mai bine sa fac si ecografie si ma duce la un coleg al ei, unde era aparatul.ala mai avea si studentii cu el acolo! eu ma rog de el sa'i de afara, doctorii nu si nu....eu ma rog frumos sa scoata studenteii afara....doctorii...nu si nu! pana la urma...au ramas un baiat si-o fata ,parca, cu okii;n monitor! si dupa ce mi-or terminat doftorii controlul si mi-or zis k n-am nimica, pustiul, a inceput un tir de intrebari si pur si simplu stateam asa, blocata cu hainele in mana, intr-un frig cat toate zilele...si nu stiam cum sa le spun alora sa-l ia de langa mine k inghet draqului cu totu' si racesc si o sa vin la control iara! mi s-a parut pur si simplu incredibilaa tampenia asta...cu studentii care fac practrica pe tine!
fleur_de_lis
Postat pe 9 Octombrie 2009 00:52
nu zambilooo....mie mi-o pus patru bratari la maini si la picioare si o banda cu arici pe cap....fiecare avea cate un fir care intra intr-o cutie de pe masa...cutia era legata la un comp.....laptop...la barbata-miu m-o lasat sa stau sa vad cum fac ele....kk-maca...un soft mai destept care iti insira niste posibile riscuri de boli in functie de ce citeste rahatul ala de aparat, presupun pe aura energetica...dar depinde de foooarte multi factori...de ex daca esti un pic mai emotiv, ca mine, ai bestelit tot rezultatul....iti poti comanda direct coparseul....
tutankhamon
Postat pe 9 Octombrie 2009 00:54

mai, dar de voi de irisolog ati auzit?? eu nu pot sa pricep cum poate diagnostica ala, nici sa ma pici cu ceara!
fleur_de_lis
Postat pe 9 Octombrie 2009 00:56
..pai ala te indeamna: uita-te in ochii mei si zami TU..
daria_
Postat pe 9 Octombrie 2009 00:58
fleur_de_lis
Postat pe 9 Octombrie 2009 00:59
nu gagici....irisologia este o chestie chinezeasca....fiecare iris ocular - culoarea ochilor denumita popular .....privita cu o lupa, nu e uniforma...adica ....faceti-va o poza a ochiului larg deschis.....mariti poza...si priviti cu lupa...o sa vedeti ca irisul - culoarea nu e uniforma.....e....in functie de amestecul de culori, un initiat in asa ceva poate interpreta de ce boli suferim, pentru ca fiecare arc de cerc al irisului apartine unui organ.....e ceva cu talpa piciorului la reflexologie....
tutankhamon
Postat pe 9 Octombrie 2009 01:09
..thut, si-i mare organu?
daria_
Postat pe 9 Octombrie 2009 01:10
apai nu stiu...tre sa ma uit in ochii tai sa vad cat ti s-a dilatat...pupila....
tutankhamon
Postat pe 9 Octombrie 2009 01:14
...ti-am spus io ca stai pe aproape
daria_
Postat pe 9 Octombrie 2009 01:15
si acuma....uite-te in ochii mei...uite-te in ochii mei...uite-te in ochii mei...
tutankhamon
Postat pe 9 Octombrie 2009 01:17
..ma hipnozas...
...ma duc la nani ...somn usor..
daria_
Postat pe 9 Octombrie 2009 01:21
uite, acu' imi dau seama de ce-s pline terasele dupa masa, zilnic
totusi, chiar atata lume se pregateste pentru ecografia aia???
pik_nik
Postat pe 9 Octombrie 2009 06:35
De la: tutankhamon, la data 2009-10-09 01:09:01nu gagici....irisologia este o chestie chinezeasca....fiecare iris ocular - culoarea ochilor denumita popular .....privita cu o lupa, nu e uniforma...adica ....faceti-va o poza a ochiului larg deschis.....mariti poza...si priviti cu lupa...o sa vedeti ca irisul - culoarea nu e uniforma.....e....in functie de amestecul de culori, un initiat in asa ceva poate interpreta de ce boli suferim, pentru ca fiecare arc de cerc al irisului apartine unui organ.....e ceva cu talpa piciorului la reflexologie....



tuuuuuuuuuth, daca ma uit atent in ochii unei femei, pot sa-i vad sanii???
pik_nik
Postat pe 9 Octombrie 2009 06:37

Cu...coada ochiului...poti...
rodyk
Postat pe 9 Octombrie 2009 07:34
De la: pik_nik, la data 2009-10-09 06:37:04
De la: tutankhamon, la data 2009-10-09 01:09:01nu gagici....irisologia este o chestie chinezeasca....fiecare iris ocular - culoarea ochilor denumita popular .....privita cu o lupa, nu e uniforma...adica ....faceti-va o poza a ochiului larg deschis.....mariti poza...si priviti cu lupa...o sa vedeti ca irisul - culoarea nu e uniforma.....e....in functie de amestecul de culori, un initiat in asa ceva poate interpreta de ce boli suferim, pentru ca fiecare arc de cerc al irisului apartine unui organ.....e ceva cu talpa piciorului la reflexologie....



tuuuuuuuuuth, daca ma uit atent in ochii unei femei, pot sa-i vad sanii???
ioi tulai doamne pik, ai grija sa nu vezi si altceva
yanyacharberet
Postat pe 9 Octombrie 2009 11:16
raspundem afirmativ pikule ca intotdeauna...da, daca ochii sunt pe sani....
tutankhamon
Postat pe 9 Octombrie 2009 11:39
e grav daca ala se uita la monitor si n u''stie '' sa citeasca datele concludente

poate nu stia sa citeasca ca nu i sa dat ''plicu''
cinezee
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:07
...ma mirai io di ce ne facuram intai ecografie pleviana...ca sa ne pregatim sa ne faca secs oral nenea cu toapicul
daria_
Postat pe 13 Octombrie 2009 23:26
si cu peni, pardon, cu topicul alexei?
pik_nik
Postat pe 13 Octombrie 2009 23:27
...pa ala il marira pana il rupsara....
daria_
Postat pe 13 Octombrie 2009 23:29
fiecareia cate o bucatica
pik_nik
Postat pe 13 Octombrie 2009 23:37
..trecu ciomu si facu impartala...
daria_
Postat pe 13 Octombrie 2009 23:38
buuueyyyy...stati mai ca la cate muieri suntem nu ne ajunge......mai trebe sa creasca...sa dospeasca...
tutankhamon
Postat pe 14 Octombrie 2009 00:53
fiti calme,il postez eu dimineata pe ala mare!
elodia
Postat pe 14 Octombrie 2009 00:55
..thut, las-o cat s-o lunjit...te asigur ca o deranjaza mai mult ignorarea....
daria_
Postat pe 14 Octombrie 2009 00:57
gata feliat?
pik_nik
Postat pe 14 Octombrie 2009 00:57
nikusoare,iar strig in gura mare intreg
elodia
Postat pe 14 Octombrie 2009 01:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
va rog spunetimi p[arerea voastra 31 De la: bau 5 Iulie 2010 15:27
cum se vindeca rana pe col? 87 De la: RamonaPopescu 28 Iulie 2020 12:49
De ce femeia este mai inteligenta ca barbatul?Pt ca ea gandeste cu inima? 25 De la: esme 1 Decembrie 2010 16:01
barbatul gemeni 4 De la: pretty_varza 27 Ianuarie 2010 17:52
TRAGI LA RAME ,TRAIESTI MULT ! 6 De la: GIOVANI 27 Februarie 2012 13:03
Setari Cookie-uri