|
va propun un joc...fiecare dintre voi trebuie sa raspunda ce i-ar face persoanei de deasupra sa... sper sa jucati ..elegant..
|
||
|
enryka Postat pe 26 Septembrie 2009 21:28 |
||
|---|---|---|
| de deasupra fizic sau in acest topic? | ||
|
Ines Postat pe 26 Septembrie 2009 21:31 |
||
as trimite-o la piata.......
|
||
|
|
||
|
yony Postat pe 26 Septembrie 2009 21:32 |
||
|
"zise lupul catre vulpe..." da' stau sa va adunati mai multe
|
||
|
pik_nik Postat pe 26 Septembrie 2009 21:32 |
||
| l-as lega de un scaun bine bine si as manca in fata lui un sac de fistic....plescaind de placere... | ||
|
tutankhamon Postat pe 26 Septembrie 2009 21:34 |
||
| ah cumatra ce te-as...trimite la piata... | ||
|
Ines Postat pe 26 Septembrie 2009 21:34 |
||
idem
|
||
|
pik_nik Postat pe 26 Septembrie 2009 21:34 |
||
| bineinteles ca din acest topic!scuze de exprimare.. | ||
|
enryka Postat pe 26 Septembrie 2009 21:34 |
||
|
maaaaaaaaaaaaaai, idemul era pentru tuth!!! acum se sa zic ca mi-as face mie?!
|
||
|
pik_nik Postat pe 26 Septembrie 2009 21:35 |
||
la coafor poate
|
||
|
enryka Postat pe 26 Septembrie 2009 21:35 |
||
i-as intzepa silicoanele...
|
||
|
preciouss Postat pe 26 Septembrie 2009 21:36 |
||
ce ti-as face ..de te-as prinde!!
|
||
|
enryka Postat pe 26 Septembrie 2009 21:36 |
||
| stiam eu...vezi, restu' au pus botu'!...ha ha ha | ||
|
Ines Postat pe 26 Septembrie 2009 21:36 |
||
eu credeam ca e vorba de vecinul de la sase ca, ce i-as face....! da, are noroc ca blocul meu e doar cu 4 etaje
|
||
|
si_totusi Postat pe 26 Septembrie 2009 21:37 |
||
| i-as fura un inorog.......ca-mi plac la nebunie personajele astea fantastice....si ea are doi...io nici unul.... | ||
|
tutankhamon Postat pe 26 Septembrie 2009 21:37 |
||
| mi-as face un bine... | ||
|
Ines Postat pe 26 Septembrie 2009 21:37 |
||
pikuleee..asteapta randul pana voi fi deasupra ta....
|
||
|
tutankhamon Postat pe 26 Septembrie 2009 21:38 |
||
|
as lasa-o-n courasonu' gol,fara tifoane... hihihi |
||
|
preciouss Postat pe 26 Septembrie 2009 21:38 |
||
Totusico, eu stau la etajul 6.
|
||
|
Micass Postat pe 26 Septembrie 2009 21:38 |
||
| ti-as face rost de un ratzoi... | ||
|
yony Postat pe 26 Septembrie 2009 21:39 |
||
mi-o imaginez pe micass plimband ratzoiul
|
||
|
pik_nik Postat pe 26 Septembrie 2009 21:40 |
||
ti-as sterge lacrima...
|
||
|
enryka Postat pe 26 Septembrie 2009 21:40 |
||
| nu se-ntelege nimic...cine, cui ar face...nu sunteti disciplinatzi! | ||
|
Ines Postat pe 26 Septembrie 2009 21:41 |
||
pik....te-s baga cu capu-n noroi...
|
||
|
enryka Postat pe 26 Septembrie 2009 21:42 |
||
|
ti-as rade contu'... |
||
|
preciouss Postat pe 26 Septembrie 2009 21:42 |
||
|
preciii......nu e tifoane mami....e benzi de panza...si vezi ca-s deja desfasata......adeca goala.....in sarcofag....m-au lasat nemernicii in .....chelea goala.... io as face ice age 4 in care sa alerge aluna aia dupa tine...aluna...ghinda ce kkt e....
|
||
|
tutankhamon Postat pe 26 Septembrie 2009 21:42 |
||
mai,mie mi-o iesit pana acu'...
|
||
|
preciouss Postat pe 26 Septembrie 2009 21:42 |
||
Sa ma vezi gatind ratoiul.
|
||
|
Micass Postat pe 26 Septembrie 2009 21:43 |
||
| sa-ti fur gropitza.. | ||
|
preciouss Postat pe 26 Septembrie 2009 21:44 |
||
sa te vad ratzusca
|
||
|
pik_nik Postat pe 26 Septembrie 2009 21:44 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| As vrea sa stiu si eu parerea voastra...a"multimii"...un sfat poate... | 249 | De la: Celleste_ 3 August 2010 21:30 |
| s-a rupt prezervativul | 50 | De la: garbo_11104 9 Martie 2013 20:21 |
| Ciau tuturora de pe Garbo! | 81 | De la: LILO 16 Ianuarie 2010 17:37 |
|
|
||
| Relație la Valcea | 1 | De la: Alexandru_Florin_Stefanescu_1 1 Aprilie 2019 13:09 |
| cat de lung e drumul de la casatorie la lipsa de comunicare.......? | 23 | De la: cremene 3 Noiembrie 2009 15:36 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună