To spy or not to spy...

merci..ella ...dupa mine cu barbatii stau lucrurile cam asa cu cit ii tii mai stins lantulcu atit se zmucesc mai tare din zgarda ...ia lasa l otira mai slobod....sa vezi cum vine ....
nazirra
Postat pe 19 August 2009 12:11
da ,numai mare grija cu lungimea lantului si rezistenta lui
LILO
Postat pe 19 August 2009 12:13
asa-i, nazirro...acuma vezi, depinde si de om...ca vezi ca era unul care zicea pe aici ca de aia isi inseala nevasta ca banuieste ca si ea il inseala
lady_corina
Postat pe 19 August 2009 12:14
De la: nazirra, la data 2009-08-19 12:11:51merci..ella ...dupa mine cu barbatii stau lucrurile cam asa cu cit ii tii mai stins lantulcu atit se zmucesc mai tare din zgarda ...ia lasa l otira mai slobod....sa vezi cum vine ....


Si cu cat e latul mai lung cu atat se spanzura mai tare in el.
Tzantzarika
Postat pe 19 August 2009 12:14
De la: LILO, la data 2009-08-19 12:09:15 DA NAZIRO,asa se procedeaza..cu "ei" trebuie jucat sah (dc vrei sa ramina linga tine)
numai sa nu se termine cu "atingeri suave",ca e lovit unde-l doare..
Dalimi
Postat pe 19 August 2009 12:15
stiu cori,dar stii cum e ...citi bolnavi nu au aceasi boal si nu se pot trata cu acelas medicament????????
incearca daca ..nu observa schimbarea ta atunci e o problema ...
nazirra
Postat pe 19 August 2009 12:16
Multumesc pentru raspunsuri.
Eu sunt o tipa foarte hotarata si stiu foarte bine ce vreau.
Nimeni nu mi-a raspuns la intrebarea cu microfoanele. Am nevoie de un sfat ce sa iau mai bun. Cum s-ar spune "mi s-a pus pata" si pana ce nu imi cumpar un gadget din asta ca sa il pot asculta nu ma pot linisti.
Dati-mi niste sugestii, firme, ceva.
Va pup! Muhahaha, 007 era minciuna :))
mariaremetan
Postat pe 19 August 2009 12:19
parerea mea,maria..dc vrei sa pastrezi acest barbat linga tine(ca il iubesti,si nu din orgoliu sau ambitie)sa stii ca flacara iubirii paleste intimp.ea trebuie intretinuta cu mici"trucuri".de ex:faci o atmosfera de vis in jurul vostru.sa aiba impresia ca in jurul lui se ivirteste universul.apoi faceti micile lucruri care va aduc bucurie la amindoi..si mai ales lasi de la tine.. dc nu esti in stare sa faci aceste" mici sacrificii" nu ai cum sa primesti ceva in schimb
LILO
Postat pe 19 August 2009 12:20
schimba "tratamentul" - nu exista boli ci "bolnavi", asa este
lady_corina
Postat pe 19 August 2009 12:20
maria, se pare ca tu esti deja hotarata - incearca sa dai o cautare pe google - sigur vei gasi
eu am primit o oferta cu un "spy" care se pune in telefonul mobil dar cred ca am sters-o - am sa caut - precis pe site-ul respectiv gasesti si ce cauti tu
lady_corina
Postat pe 19 August 2009 12:24
De la: LILO, la data 2009-08-19 12:20:14 parerea mea,maria..dc vrei sa pastrezi acest barbat linga tine(ca il iubesti,si nu din orgoliu sau ambitie)sa stii ca flacara iubirii paleste intimp.ea trebuie intretinuta cu mici"trucuri".de ex:faci o atmosfera de vis in jurul vostru.sa aiba impresia ca in jurul lui se ivirteste universul.apoi faceti micile lucruri care va aduc bucurie la amindoi..si mai ales lasi de la tine.. dc nu esti in stare sa faci aceste" mici sacrificii" nu ai cum sa primesti ceva in schimb
lilo,nu poti lasa la nesfarsit si sa tot incerci sa ti langa tine pe cineva care nu te mai prea vrea,dar te accepta ca ii prezinta siguranta ca e cineva care sa-l ingrijeasca,ca de restul are el grija...Numai cine trece prin asa ceva stie ce e in sufletul ei/lui.
Dalimi
Postat pe 19 August 2009 12:25
De la: mariaremetan, la data 2009-08-19 12:19:58Multumesc pentru raspunsuri.
Eu sunt o tipa foarte hotarata si stiu foarte bine ce vreau.
Nimeni nu mi-a raspuns la intrebarea cu microfoanele. Am nevoie de un sfat ce sa iau mai bun. Cum s-ar spune "mi s-a pus pata" si pana ce nu imi cumpar un gadget din asta ca sa il pot asculta nu ma pot linisti.
Dati-mi niste sugestii, firme, ceva.
Va pup! Muhahaha, 007 era minciuna :))


"To spy or not to spy..." asta, era doar asa, la deruta?
Auzi, tu cum te-ai simti daca ai afla intr-o zi, ca iubitul tau ti-a montat microfoane si a ascultat toate convorbirile tale? Ai mai vrea sa ai de-a face cu el?
Ella34
Postat pe 19 August 2009 12:26
De ce nu faci sa va intalniti cu colega , undeva...in oras . Tu cu el , ea cu....un el daca are . Poti vedea multe din reactiile omului, daca-l cunosti .

Stiti ce nu inteleg eu???
De ce vorbitul cu "omul" e ultima optiune sau printre ele ...
cand un om se indeparteaza de tine se intampla intr-o perioada de timp nu brusc deci exista cauze pe care le poti intui...doar sa fii atent.
blanca
Postat pe 19 August 2009 12:28
uite, maria - aici e prezentarea lor:

http://www.youtube.com/watch?v=wmY3bMKwlic

si zice ca:

"Microfon GSM pentru interceptari audio



UN GADGET INDEAL PT.A ASCULTA CE SE INTAMPLA IN LISPA DVS. IN LOCUINTA,BIROU,ETC. FARA A VA FACE PROBLEME DE DISTANTA,CALITATEA SUNETULUI,DISTORSIUNI



Acest dispozitiv poate fi folosit pentru supraveghere audio oriunde si in aproape orice coditii. Dispozitivul functioneaza pe principiul unui telefon mobil, cu o cartela sim cu numar. Odata introdusa aceasta cartela in dispozitiv si apelarea numarului aferent cartelei, veti putea asculta de oriunde v-ati afla tot ce se intampla in jurul acestui dispozitiv pe o raza de 5-6 metri.



Are un aspect banal, fara a iesi in evidenta, poate fi plasat discret pe mobila, birou, ghiveci de flori, geanta etc. Functioneaza pe o raza de 5-6 m, avand un microfon foarte fiabil.

Dimensiuni:5.8 x 3.8 x 1.8 cm



Pretul microfonului este de 430 + taxe curier



Contact: gadgets_spy@yahoo.com

0728 510588

Comanda se onoreaza prin curier rapid cu plata la livrare

Atentie: Puteti vedea prezentarea produsului accesand link-ul:

Nota:Pentru detalii si comenzi accesati adresa gadgets_spy@yahoo.com"

Eu as zice sa te gandesti totusi bine - astfel de decizii pot fi fatale unei relatii - mai ales daca e nevinovat
lady_corina
Postat pe 19 August 2009 12:29
pai cred ca si daca e vinovat tot fatal va fi
eladaela
Postat pe 19 August 2009 12:31
asta inseamna ca-si va taia singura craca de sub picioare - anuleaza orice sansa de a supravietui a relatiei, pentru ca el va afla la un moment dat ca a fost spionat...
lady_corina
Postat pe 19 August 2009 12:33
fara microfoane ca e mai bine ,decat sa te amarasti si mai mult...cel mai bine prinde-l intr-o zi cand e bine dispus,scoate-l la o plimbare,nu discutati acasa si pune-i intrebarea direct,in mijlocul unei alte discutii,ce simte el pentru tine...si uita-te la reactia pe care o are...
Dalimi
Postat pe 19 August 2009 12:33
te bucuri, Elado!!??

Mario , daca-l iubesti pe om nu e deloc metoda potrivita.
Daca nu , nu merita cheltuiala . Deci oricum ai da-o e cu nu !

blanca
Postat pe 19 August 2009 12:35
asta ziceam si eu...
lady_corina
Postat pe 19 August 2009 12:39
De la: mielutza, la data 2009-08-19 12:35:24te bucuri, Elado!!??

Mario , daca-l iubesti pe om nu e deloc metoda potrivita.
Daca nu , nu merita cheltuiala . Deci oricum ai da-o e cu nu !

cat ai iubi un om daca vezi ca s-a schimbat si orice faci nu-i mai intri in gratii,eu cel putin la concluzia asta am ajuns,dar ai o sursa de venit sa te descurci ,e bine sa vezi ce se intampla,ca tot se va da de gol si ...pa si la gara...
Dalimi
Postat pe 19 August 2009 12:44
poate vrea fata sa incheie ...legal, nah !
... nu inteleg eu insa unele forme de sadism...
blanca
Postat pe 19 August 2009 12:44
eu ma gandesc la faptul ca nici mie nu mi-ar place sa fiu spionata si cu cat tii la cineva mai mult cu atat te doare mai tare neincrederea lui - uneori atat de tare incat nu mai poti ierta...
lady_corina
Postat pe 19 August 2009 12:48
lady_corina esti o scumpa, merci tare mult, m-ai ajutat mult.
In urma mai multor cautari am gasit microfonul pe un site de specialitate ( http://www.power-on.ro/Microfoane-spionaj/Microfon-spionaj.html , poate mai sunt oameni in aceeasi situatie si au nevoie) si mi se pare un produs bun, plus ca e si la reducere :)).
Gata! Let's spy! :d
Am sa va tin la curent, urmand sa postez femeie indragostita si linistita sau ca femeie libera. Voi sti in curand.
Spor in toate!


mariaremetan
Postat pe 19 August 2009 12:51
mai nici mie.... si daca as banui ca sunt spionata ce m-as mai jucaaa !!! uite-asa ! si pe urma , nu m-as mai juca deloc! cu spay-ul
blanca
Postat pe 19 August 2009 12:51
nu ma bucur mielutzo.
era haz de necaz.ca vorba ta,oricum o dai tot cu nu e.
eladaela
Postat pe 19 August 2009 12:52
maria, eu sper ca ai luat, cu maturitate, decizia corecta!

iti doresc sa fie bine si sa nu regreti! succes
lady_corina
Postat pe 19 August 2009 12:54
nu ie bine!!!!!!!!!deloc!!!
ma rog !!!!fata stia exact ce vrea !!!!
nazirra
Postat pe 19 August 2009 12:54
De la: nazirra, la data 2009-08-19 12:54:38nu ie bine!!!!!!!!!deloc!!!
ma rog !!!!fata stia exact ce vrea !!!!
nazirra ai dreptate,finalul ar putea fi dureros...
Dalimi
Postat pe 19 August 2009 12:57
pai zii asa, bre! ca ma derutezi....
blanca
Postat pe 19 August 2009 12:59
maria, daca mai esti - asculta asta:

http://www.youtube.com/watch?v=bYT46Ngdm8M
lady_corina
Postat pe 19 August 2009 13:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Par gras ! 3 De la: denyisse 27 Aprilie 2017 22:54
acnee 39 De la: oana_sorin 21 Iulie 2017 14:24
Placa de intins parul 1 De la: geanyna23 21 Martie 2011 09:53
doamne cu amanti 31 De la: si_totusi 1 Ianuarie 2010 21:55
Despre medicii 6 De la: alinai03 22 Octombrie 2017 19:34
Setari Cookie-uri