Vorbe de duh despre barbati, femei si nu numai ...

imi place status-ul ei:

"pt a patrunde tainele ,modurile si vicleniile,rafinamentele,va fi necesar sa plonjam in sociologie,istorie,literatura,psihologie,filozofie,va trebui sa intelegem ca nu hranim cu paradoxuri,pe care le rumegam,ajungind sa flirtam cu indispozitia si sa constientizam ca sintem doar niste idioti, carora le e frica de moarte"

parca a copiat din vuLvuzela...:))))

auzi, nene... sociologie, istorie, literatura, psihologie, filosofie... he he he...:)))))
eu_geminy
Postat pe 25 Aprilie 2011 11:47
or fi 5 coarde?
quasaria
Postat pe 25 Aprilie 2011 11:50
Q, am facut deja. Sa vedem cand se vor termina zilele libere ale celor care au competenta sa o faca. Am sters-o pe vuvuzela, le sterg eu si pe astea, no problem...

dap... multilaterala d-aia, care constientizeaza ca e o simpla idioata multiplicata
Thor_again
Postat pe 25 Aprilie 2011 11:50
"traim cu multa infatuare in zbuciumate "epoca a fiarei"sintem" la limita vulgaritatii".traim cu inimile strinse,estetica periferiilor,...avem o tara de ratati,de intelectuali de fitze, .sint multi, care nu isi gasesc locul si-atunci imbraca un costum, de animal salbatic, sau domestic,incercind dupa puteri sa razbata prin hatis...i"

pe asta il are contul dreamer...:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 25 Aprilie 2011 11:50
si mai e garbo181543, aia care imi reprosa ca eu il am pe dumnezeu la avatar... Uite aici proba, tot publica, tot la un video de-al meu:

garbo181543 a scris pe 1 Martie 2011, 22:36
de ce ai poza asta???asa te vezi tu???ca pe un Dumnezeu?ce fapte te recomanda???pe garbo sa tavalesti poze de acest fel, chiar si id-ul este prea pretentios pt ceea ce este pe aici si mai ales ca te vad pe forum pe topice unde se folosesc si expresii degradante. de ce intinezi asemenea simboluri???despre piesa ,presupun ca o fi buna, avind in vedere laudele anterioare. eu nu pot sa ascult, dar va veni vremea schimbarii si voi reusi. sucxces si gindeste-te la ce ti-am spus, asa se vede de jos de la un om din cei fara pretentii sau ifose gratuite.
Thor_again
Postat pe 25 Aprilie 2011 11:53
Eu mi-am invatat "lectia",dar si datorita voua care ati vazut ca nu stiu cu cine am de-a face..Acum stiu,si promit,si eu imi tin totdeauna,dar totdeauna..promisiunile..nu voi mai da NICIODATA replici {indiferent de cum ma ataca-poate sa-mi spuna si"c-r negru"}lui:266; 525;dreamer si 820! E bine,Thor?Am gresit vre-un numar?Corecteaza-ma,nu mai zic nici"multumesc" si nici"glumesc"-cineva drag mie mi-a explicat de ce,si eu-fetita cuminte..am inteles! pe toti care nu aveti numerele acelea!
elisabeta_boia
Postat pe 25 Aprilie 2011 11:53
mor de ras... scrie pe blog si isi posteaza comentarii tot din conturile ei...=))=))=))
eu_geminy
Postat pe 25 Aprilie 2011 11:53
eu una nu inteleg de ce va agitati...

daca tine vreunul sa scrie din cinshpe conturi, sa scrie frate...problema e la el, nu la mine...
Freya__
Postat pe 25 Aprilie 2011 11:54
mda... Daca ar constientiza ca e o simpla idioata, nici n-ar fi atit de idioata - problema e ca nu constientizeaza. Vede lumea de la una dintre extreme, fara sa isi dea seama de la care extrema. Si care e motivul inadaptarii.

Adela aia trebuia sa ii faca in test de IQ ...15. Si atunci o lamurea.
quasaria
Postat pe 25 Aprilie 2011 11:54
freya, singura care se agita e individa aia...
si mai arunca si rahat peste tot, apoi urla ca e atacata de toti.

faza cea mai tare nu e ca isi comenteaza singura, din alte conturi, ci ca isi mai si trimite bezele, cate una din fiecare cont. Probabil ca sa nu si le uite

Imi aminteste de personajul "Melania", baba decrepita din cartile Rodicai Ojog Brasoveanu pe care le citeam in copilarie. Aia mai vorbea cu ea insasi si cu motanul Mirciulica.
Thor_again
Postat pe 25 Aprilie 2011 11:55
pai asta vorbeste despre ea, nu despre voi.

nu constientizeaza ? paguba-n ciuperci...
Freya__
Postat pe 25 Aprilie 2011 11:58
De la: Thor_again, la data 2011-04-25 11:53:26si mai e garbo181543, aia care imi reprosa ca eu il am pe dumnezeu la avatar... Uite aici proba, tot publica, tot la un video de-al meu:

garbo181543 a scris pe 1 Martie 2011, 22:36
de ce ai poza asta???asa te vezi tu???ca pe un Dumnezeu?ce fapte te recomanda???pe garbo sa tavalesti poze de acest fel, chiar si id-ul este prea pretentios pt ceea ce este pe aici si mai ales ca te vad pe forum pe topice unde se folosesc si expresii degradante. de ce intinezi asemenea simboluri???despre piesa ,presupun ca o fi buna, avind in vedere laudele anterioare. eu nu pot sa ascult, dar va veni vremea schimbarii si voi reusi. sucxces si gindeste-te la ce ti-am spus, asa se vede de jos de la un om din cei fara pretentii sau ifose gratuite.
Aha!543-nu 820! acum cu scuze la 820..!
elisabeta_boia
Postat pe 25 Aprilie 2011 12:00
Ca sa fie treaba oabla: refuz cereri de prietenie ale utilizatorilor care nu au nici un comentariu pe forum. Multumesc pentru intelegere, "zbor_spre_infinit".
Thor_again
Postat pe 25 Aprilie 2011 12:02
nu-i bai, betty... si mie mi se intampla sa mai prind posturi straine...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 25 Aprilie 2011 12:02
De la: eu_geminy, la data 2011-04-25 12:02:57nu-i bai, betty... si mie mi se intampla sa mai prind posturi straine...:P
:))))
Sa inteleg ca e..potrivire..de ..daca spun "caracter"se interpreteaza..atunci ii spun..de idei!
elisabeta_boia
Postat pe 25 Aprilie 2011 12:17
aha... deci daca e de idei, nu se interpreteaza...
doar... se intra la idei...
:PP
:))))
eu_geminy
Postat pe 25 Aprilie 2011 12:20
De la: eu_geminy, la data 2011-04-25 12:20:04aha... deci daca e de idei, nu se interpreteaza...
doar... se intra la idei...
:PP
:))))
elisabeta_boia
Postat pe 25 Aprilie 2011 12:23
De la: Freya__, la data 2011-04-25 11:58:12pai asta vorbeste despre ea, nu despre voi.

nu constientizeaza ? paguba-n ciuperci...


evident.
doar ne etalam si noi latura umana, de, e "in the air" zilele astea....
quasaria
Postat pe 25 Aprilie 2011 12:33
hmmm...bar de negri ici sha...
tre' sa fi intr-o ureche ca sa-ti faci tz conturi, si sa fi tz personalitati, nu ca m-ar mai surprinde
da' sa stiti ca tanti asta deranjata la mansarda are o fixatie cu blogurile userilor, posteaza mai pe toate commenturi, la fel de bizare ca si ea, si isi da cu parerea, si parca e o nebuna furioasa cand nu o mangai pe capshor si nu ii canti in struna
si e intr-un razboi personal si cu barbatii si cu femeile, din punctul asta de vedere e chiar consecventa...idee fixa, de-aia..ori o fi sindromul Tourette?
vai de steluta ei...
michelle_
Postat pe 25 Aprilie 2011 12:38
Me,mai bine ai spune ce ne-ai dat de baut...n-auzisi ca bauram dupa reloada?
si ea e suparata ca n-a degustat bauturi fine
eu zic sa vinzi secretu ,poate are si ea banuti de-o cinzeaca
salutare tuturor!
namyi
Postat pe 25 Aprilie 2011 16:45
namy,
la faza asta, dementa de 525 ne da clasa la toti... ea se multumeste cu basamacul de sfecla...:))))
eu_geminy
Postat pe 25 Aprilie 2011 16:48
da' de ce ii ziceti 525 sau 266?chiar asa,sa umblam cu manusi?!
namyi
Postat pe 25 Aprilie 2011 16:50
pai cum sa-i zicem?... e cam nedefinita ea insasi, ca persoana...:D
:))))
eu_geminy
Postat pe 25 Aprilie 2011 17:36
Atya r Isten - vorba frantuzului!
panty_C
Postat pe 26 Aprilie 2011 03:44
mah.n u ma laud....dar nsh ce franceza o fii asta....credema k am trait in franta 2 ani sh ceva,....au stat francezi la mn aksa....sh chiar vb franceza dar kuvintele alea n7u leam auzit.sau poate k da....dar lei scris u gresit...nsh..... sall
diddlina
Postat pe 26 Aprilie 2011 08:19
cricat
Postat pe 26 Aprilie 2011 08:26
apoi, mai didino, daca vorbesti franceza asa cum scrii in romana,m-am lamurit
si_totusi
Postat pe 26 Aprilie 2011 08:28
o fi uitat romana intre timp
jeanette40
Postat pe 26 Aprilie 2011 08:34
"Barbatii si femeile sunt diferiti. Nu sunt mai buni sau mai rai - sunt diferiti. Singurul lucru pe care il au in comun este faptul ca apartin aceleiasi specii. Ei traiesc in lumi diferite, cu valori diferite si conform unor reguli diferite. Toata lumea stie asta, dar foarte putini oameni, si mai ales foarte putini barbati, sunt dispusi s-o recunoasca."


ratuscaceaurata
Postat pe 26 Aprilie 2011 21:21
se mai intalnesc cateodata si fac sex...........asa-i ????
jeanette40
Postat pe 26 Aprilie 2011 21:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cea mai buna prietena a sotiei,amanta ideala a sotului 128 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:39
Ghicitul in carti online 10 De la: garbo_485919 30 Aprilie 2018 00:03
Relatie ciudata 28 De la: garbo229279 29 Decembrie 2012 10:24
kissp 1 De la: hermosa20 28 Iunie 2012 15:26
Punct de vedere. 27 De la: ulygarbo 24 Martie 2017 07:13
Setari Cookie-uri