Bine ai venit, Lelia Mossora!

Daca imi pare mie de ceva rau imi pare rau ca nu am putut vorbi cu Nichira. Desi, nu pot spune ca mi-e foarte drag. Eu fiind o fire mai prozaica.
Micass
Postat pe 2 August 2009 10:36
micasso...

lasa la mine beletu', ca i-l dau eu cand ajung pe la el...
zambil
Postat pe 2 August 2009 10:37
hai fata ca poate mai intra ,si te alearga nitel....
iasomia
Postat pe 2 August 2009 10:37
hai ariciule la o ciocolata, lasa literatura ca ma gelozezi
pik_nik
Postat pe 2 August 2009 10:39
Eu alerg, dar sa stii ca-s cam impiedicata. Ce ma fac?

Ei, ce belet zambile, zi-i cand il vezi ca-l saluta Micass, stie el care, cea care-l injura in liceu cand trebuia sa faca comentarii pe poiezia lui.
Micass
Postat pe 2 August 2009 10:40
asa micass...

totul pt distractie....
iasomia
Postat pe 2 August 2009 10:41
micasso...

asa fac, fata.. numa sa nu ma puna sa vin inapoi cu vreun raspuns, ca parca n-as vrea sa vin in lintzoale p-acilea, sa va bag in sperieti...
zambil
Postat pe 2 August 2009 10:42
De la: pik_nik, la data 2009-08-02 10:39:40hai ariciule la o ciocolata, lasa literatura ca ma gelozezi

Nu-s arici. Si literatura n-o las, sa vada lumea ca-s fata culta. (Da ciocolata aia!)
Micass
Postat pe 2 August 2009 10:42
De la: zambil, la data 2009-08-02 10:42:37micasso...

asa fac, fata.. numa sa nu ma puna sa vin inapoi cu vreun raspuns, ca parca n-as vrea sa vin in lintzoale p-acilea, sa va bag in sperieti...

Sa zica lumea "merci" ca n-a venit Eminescu, ca el era mai ciufulit. Sta mai de demult la racorica.
Micass
Postat pe 2 August 2009 10:44
mea culpa...aricioaso
pik_nik
Postat pe 2 August 2009 10:44
micass

si avea si sifilis ,fetita....
iasomia
Postat pe 2 August 2009 10:45
Deci se poate si mai rau.
Micass
Postat pe 2 August 2009 10:46
pai...daca punea luceafaru' pe noi?ha?
iasomia
Postat pe 2 August 2009 10:47
hai bre iasomico, n-avea sifilis, fata... erau doar zvonuri de la invidiosi...

acuma pe bune, se pare ca de la politica i s-a tras mierleala, ca el era cam radical... cica a fost internare fortzata si crima comandata...
zambil
Postat pe 2 August 2009 10:47
interesant bag seama asa echilibreaza balanta poetzii! radical zici ..
blanca
Postat pe 2 August 2009 10:51
Luceafarul huilei? Apropo de el. L-am vazut pe la 2 mai, se plimba linistit pe plaja, sera, la asfintit, cu gagica de o parte si cainele de celalalta parte. Daca mai trecea odata prin fata mea luam o piatra si i-o aruncam in cap.
Micass
Postat pe 2 August 2009 10:51
mielu...

era radical in politica, fata... in amoare era cam pampalau... suferea dupa tanti veronica, in timp ce aia si-o tragea cu nenea iancu... ca sa vezi cum se leaga literatura...
zambil
Postat pe 2 August 2009 10:53
zambilu'

am vazut si eu..se merge mult pe ipoteza asta,nu zic nu..omu' era un revolutionar..

dar parca seamana si cu un picut de spalare de imagine....

cica era tare arzoi...si pe vremea aia era greu cu tratamentele...

au bagat la mercur in el,de l-au luat dracii

bietul om..

ehhh..da' il iubim toti,asta conteaza..
iasomia
Postat pe 2 August 2009 10:53
De ce Micass?? nu-ti place ca e boem?
blanca
Postat pe 2 August 2009 10:54
De la: mielutza, la data 2009-08-02 10:54:10De ce Micass?? nu-ti place ca e boem?

Ba da, cred ca reflecta la toti tinerii aia pe care i-a omorat cu batele. Saracu'.
Micass
Postat pe 2 August 2009 10:55
pai la asta ma refeream si eu! ar fii varsat sangele in partea cealalata..
blanca
Postat pe 2 August 2009 10:56
micasso...

ca sa ramanem in domeniu strict literar, nu cozma i-a omorat pe baietii aia, ci tatucu' iliescu... prostu' de cozma numa' s-a urcat pe piedestal, si-i rupsera amicii picioarele...
zambil
Postat pe 2 August 2009 10:57
De la: gianiblue, la data 2009-08-02 10:03:48zamb, no chance. dune isi schimba contul da' naravu' ba!


giani, numai pentru tine si limbajul tau odios, nu voi pleca.
ei? ce zici? ca nu m-ai alungat din forum cu cuvinte demne de shantul de la popleaca?
si pe lelia mosora, la fel?

uite ca macar sa-ti raspund mahalelei pe care ai facut-o, desi te machiezi in factotum al forumului, si mai presari snobisme in limba engleza sa vada lumea ce culta esti tu, astea sunt motive pt care nu plec.m-am razgandit.
dezavantajul meu este ca eu nu am timpul tau infinit de a scrie verzi si uscate, mai am serviciu, mai am copii, un sot care deja imi zice ca-s dusa cu forum cu tot.

daca promiti ca-ti gasesti si tu activitati in afara manifestarii isteriilor pe forum, consider ca suntem egale si dialogam in termenii tai. nu ca i-as folosi, dar pot ca stil literar.
ce zici?


zambil, tu te agati de o facatura, cea cu contul dublu, pt ca nu mai ai argumente la ce gafa imensa ai facut.


vad ca o cunosti pe admin. cine e andrada, sau cum i-ai zis?atunci toleranta cu care esti tratat, tu propagand un limbaj desantat aici, e de la sine inteleasa.


aham. nu plec.mi-e f bine in postura de agasanta.chiar daca ati ticluit aceasta imagine a mea! ms pt ea!


hai! dati!

cont schimbat la mine nu veti gasi!adio dar raman cu voi!
dune
Postat pe 2 August 2009 10:58
he,he,he.. ce zisei eu?...
zambil
Postat pe 2 August 2009 10:58
pik, asa bebe. placerile vietii sunt pe primul loc. ce te faci cand ele inseamna sa vezi pe altul cu sangele galgaind pe gura, nas si urechi?!
gianiblue
Postat pe 2 August 2009 11:00
duneto, asculta acilea la moshu tau...

nu oricine te baga-n c a c a t iti vrea raul.. si nu oricine incearca sa te scoata d-acolo iti vrea binele...
zambil
Postat pe 2 August 2009 11:01
Dune, nu ti-a zis nimeni sa pleci, tu ameninti cu asta . Ma intreb pe cine ??
Pe urma tot tu revii asupra hotararii...

Ti-e foarte bine in postura de agasanta??? nasol
blanca
Postat pe 2 August 2009 11:06
asa...deci eu acuma plec la gratare cu familionul
pana diseara voi faceti o tocana condimentata!
din mine, fireste!
dune
Postat pe 2 August 2009 11:08
asa sa faci, mami...
zambil
Postat pe 2 August 2009 11:10
micass, zamb subliniaza corect statutul Luceafarului de bou ispashitor. dar asta nu inseamna ca nu ar fi putut avea creier personal. insa boul e bou si de aceea e gasit bou.
gianiblue
Postat pe 2 August 2009 11:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
citeste..si citeste din now.... morala?.. 12 De la: Lidiaolteanu 25 August 2011 17:22
BATJOCURA,DENIGRAREA SI BATJOCORIREA SENTIMENTULUI DE DRAGOSTE PRIN POSTURILE DIFUZATE COMERCIAL PRIN PRIVATE SPICE,DARING!TV,HUSTLER TV,SUPER ONE,PLAYBOY TV,BLUE HUSTLER. 7 De la: SERIOSUL 26 August 2012 16:46
Subiect deschis de Nuti-Vio ,,Doamnelor si domnilor, care e starea dvs de spirit, astazi?" 37671 De la: Ioana007 11 Iulie 2016 20:06
Ce e de facut cand iti vine copilul batut acasa? 19 De la: garbo276286 17 Octombrie 2013 08:59
Sport 1 De la: Adi192 21 Noiembrie 2018 12:20
Setari Cookie-uri