Violenta

asa irinuco.... tine-te tare pe pozitie, nu renunta. barbatii este neste prost crescuti... nu te lasa fato... numai asa castigi...

mcrinelam
Postat pe 23 Februarie 2010 23:42
De la: xena_luptatoarea, la data 2010-02-23 23:41:22
De la: mcrinelam, la data 2010-02-23 23:37:12asa este. femeia trebuie sa impuna niste reguli barbatului inca de la inceput. e de preferat ca aceste reguli sa fie scrie si afisate pe usa de la frigider. asa barbatul nu va uita niciodata cum trebuie sa se poarte.
Da asa este..Pe usa de la frigider.Si pe usa de la dormitor
asa tot citind regulile,,o sa ii ramana fortat in cap
xena_luptatoarea
Postat pe 23 Februarie 2010 23:42
De la: xena_luptatoarea, la data 2010-02-23 23:42:40
De la: xena_luptatoarea, la data 2010-02-23 23:41:22
De la: mcrinelam, la data 2010-02-23 23:37:12asa este. femeia trebuie sa impuna niste reguli barbatului inca de la inceput. e de preferat ca aceste reguli sa fie scrie si afisate pe usa de la frigider. asa barbatul nu va uita niciodata cum trebuie sa se poarte.
Da asa este..Pe usa de la frigider.Si pe usa de la dormitor
barbatii tot citind regulile,,o sa le ramana fortat in cap
Pt ca repetitia este mama invataturii
xena_luptatoarea
Postat pe 23 Februarie 2010 23:44
Da Irino....si u esti exceptia de la regula...ca nush cum draq reusesti sa ramai tot "tuta" desi te repeti pana behai!
AdrianaR
Postat pe 23 Februarie 2010 23:45
De la: mcrinelam, la data 2010-02-23 23:42:16asa irinuco.... tine-te tare pe pozitie, nu renunta. barbatii este neste prost crescuti... nu te lasa fato... numai asa castigi...

Da asa este..Pe usa de la frigider.Si pe usa de la dormitor
barbatii tot citind regulile,,o sa le ramana fortat in cap
Pt ca repetitia este mama invataturii daca mamica lor nu i-a invatat nimica..pai tre sa ii invat eu..Dar sa stii ca nu este de datoria mea..Pt ca nu eu l-am nascut de barbat,,ca sa ma ocup de educatia lui..Pt ca datoria a fost a lui maicasa
xena_luptatoarea
Postat pe 23 Februarie 2010 23:47
Buna faza.....cu iertatu faptului k te inseala...acu chiar nu are nici un stress omu'....vezi tu respectul se castiga nu se poate impune...tre sa stii sa castigi respectul si stima omului de langa tine....nu sa ii impui..sunt cateva lucruri care nu se pot obtine cu forta...
garboALEX88
Postat pe 23 Februarie 2010 23:47
De la: garboALEX88, la data 2010-02-23 23:47:18Buna faza.....cu iertatu faptului k te inseala...acu chiar nu are nici un stress omu'....vezi tu respectul se castiga nu se poate impune...tre sa stii sa castigi respectul si stima omului de langa tine....nu sa ii impui..sunt cateva lucruri care nu se pot obtine cu forta...
Cu poza aia,,sa stii ca nu o sa respecti niciodata respectul la un barbat..Sau cu fusta scurta sau cu decolteul unde se vad sanii..
xena_luptatoarea
Postat pe 23 Februarie 2010 23:52
De la: garboALEX88, la data 2010-02-23 23:47:18Buna faza.....cu iertatu faptului k te inseala...acu chiar nu are nici un stress omu'....vezi tu respectul se castiga nu se poate impune...tre sa stii sa castigi respectul si stima omului de langa tine....nu sa ii impui..sunt cateva lucruri care nu se pot obtine cu forta...
Cu poza aia,,sa stii ca nu o sa castigi niciodata respectul la un barbat..Sau cu fusta scurta sau cu decolteul unde se vad sanii..
xena_luptatoarea
Postat pe 23 Februarie 2010 23:52
e cunoscut faptul ca:in timp ce barbatul vrea sa cucereasca trupul femeii,aceasta urmareste sa cucereasca sufletul barbatului

dar in ziua de azi
aceasta nu mai este valabil
xena_luptatoarea
Postat pe 23 Februarie 2010 23:57
De la: xena_luptatoarea, la data 2010-02-23 23:47:07
De la: mcrinelam, la data 2010-02-23 23:42:16asa irinuco.... tine-te tare pe pozitie, nu renunta. barbatii este neste prost crescuti... nu te lasa fato... numai asa castigi...

Da asa este..Pe usa de la frigider.Si pe usa de la dormitor
barbatii tot citind regulile,,o sa le ramana fortat in cap
Pt ca repetitia este mama invataturii daca mamica lor nu i-a invatat nimica..pai tre sa ii invat eu..Dar sa stii ca nu este de datoria mea..Pt ca nu eu l-am nascut de barbat,,ca sa ma ocup de educatia lui..Pt ca datoria a fost a lui maicasa
xena_luptatoarea
Postat pe 24 Februarie 2010 00:10
De la: xena_luptatoarea, la data 2010-02-23 23:57:22e cunoscut faptul ca:in timp ce barbatul vrea sa cucereasca trupul femeii,aceasta urmareste sa cucereasca sufletul barbatului

dar in ziua de azi
aceasta nu mai este valabil
Cica valabilitatea,,depinde de grosimea portofelului
xena_luptatoarea
Postat pe 24 Februarie 2010 00:12
da, Sunt sigura a fost exact pe placul tau , Irina iubirea nu e direct proportionala cu grosimea portofelului in acceptiunea ta? :-)
reyya
Postat pe 24 Februarie 2010 00:14
De la: reyya, la data 2010-02-24 00:14:47da, Sunt sigura a fost exact pe placul tau , Irina iubirea nu e direct proportionala cu grosimea portofelului in acceptiunea ta? :-)
Sincer pt mine nu banii sunt interesul...Ci imi ofera siguranta in caz ca o sa am copiii.Pt ca in caz de raman cu copiii,sa raman si cu bani ca sa ii pot intretine in caz ca barbatul se schimba..Pt ca chiar daca barbatul meu va avea bani..Si eu voi munci,pana atunci cand apar copiii.Ca sa pot face copiii,trebuie sa am o siguranta ca am bani cu ce ii intretine.Pt ca copiii nu traiesc cu aer si au nevoie de multe lucruri.Si eu vreau ca copiilor mei sa nu le lispseasca nimic.De asta nu ma incurc cu barbati iresponsabili,,carora nu le-a placut munca..
xena_luptatoarea
Postat pe 24 Februarie 2010 00:28
De la: xena_luptatoarea, la data 2010-02-24 00:28:09
De la: reyya, la data 2010-02-24 00:14:47da, Sunt sigura a fost exact pe placul tau , Irina iubirea nu e direct proportionala cu grosimea portofelului in acceptiunea ta? :-)
Sincer pt mine nu banii sunt interesul...Ci imi ofera siguranta in caz ca o sa am copiii.Pt ca in caz de raman cu copiii,sa raman si cu bani ca sa ii pot intretine in caz ca barbatul se schimba..Pt ca chiar daca barbatul meu va avea bani..Si eu voi munci,pana atunci cand apar copiii.Ca sa pot face copiii,trebuie sa am o siguranta ca am bani cu ce ii intretine.Pt ca copiii nu traiesc cu aer si au nevoie de multe lucruri.Si eu vreau ca copiilor mei sa nu le lispseasca nimic.De asta nu ma incurc cu barbati iresponsabili,,carora nu le-a placut munca..
xenaprintesarazboinica
Postat pe 27 Februarie 2010 21:43
Scumpa mea IRIS sint total de partea ta stiu ce inseamna asta capitolul la-m trait si fara sa vreau il transmit si noi genera-tii proprii mei copii iti dau un sfat din suflet ,,AFLA CE SUPA II PLACE IUBITULUI TAU BARBAT PUNEL LA MASA SI IN MOMENTUL CIND FIERBE LA MAI MULT DE 100DE GRADE VARSAIO DIRECT PE OCHII SI IN MOMENTUL CIND URLA DE DURERE PUNEI CUTITU LA GIT SI ZII CA VA AVEA NEVOIE DE TIE CA VA FII ORB O VIATA SI ASA IL CALMEZ TOTAL '' Asa se rasplateste violenta cui nui convine ma doare direct in rectum de asta am preferat sa am orice natie barbat dar nu roman si in primul rind uul care ma abuza ,ok bayby cind suferi aduti aminte de reteta mea daca te intreaba careva spunele ca era beat si a vrut sa-o faca vice versa dar a alunecat oala pe fata lui ,HEHEHEHEHEHEHEHEH SUCCES
garbo082991
Postat pe 15 Martie 2010 04:05
Scumpa mea IRIS sint total de partea ta stiu ce inseamna asta capitolul la-m trait si fara sa vreau il transmit si noi genera-tii proprii mei copii iti dau un sfat din suflet ,,AFLA CE SUPA II PLACE IUBITULUI TAU BARBAT PUNEL LA MASA SI IN MOMENTUL CIND FIERBE LA MAI MULT DE 100DE GRADE VARSAIO DIRECT PE OCHII SI IN MOMENTUL CIND URLA DE DURERE PUNEI CUTITU LA GIT SI ZII CA VA AVEA NEVOIE DE TIE CA VA FII ORB O VIATA SI ASA IL CALMEZ TOTAL '' Asa se rasplateste violenta cui nui convine ma doare direct in rectum de asta am preferat sa am orice natie barbat dar nu roman si in primul rind uul care ma abuza ,ok bayby cind suferi aduti aminte de reteta mea daca te intreaba careva spunele ca era beat si a vrut sa-o faca vice versa dar a alunecat oala pe fata lui ,HEHEHEHEHEHEHEHEH SUCCES
garbo082991
Postat pe 15 Martie 2010 04:05
Alex se pare ca esti experta cu asemenea foto la avatar asa ai impus tu regulile se pare ca esti tare intre picioare de pui asa de direct regulile ,Vezi tu nu sintem toate la fel cite o data suferim o viata si apoi tot ce atigem ardem o generatie plateste cealalta sorry .
IRIS ai grija vezi tre sa arati ca Alex ca sa poti pune reguli fate frumoasa si o sa mearaga daca nu dai cu ciorba si o sa mearaga ,,,,,,,,,,,,,,,
garbo082991
Postat pe 15 Martie 2010 04:27
De la: garbo082991, la data 2010-03-15 04:27:51Alex se pare ca esti experta cu asemenea foto la avatar asa ai impus tu regulile se pare ca esti tare intre picioare de pui asa de direct regulile ,Vezi tu nu sintem toate la fel cite o data suferim o viata si apoi tot ce atigem ardem o generatie plateste cealalta sorry .
IRIS ai grija vezi tre sa arati ca Alex ca sa poti pune reguli fate frumoasa si o sa mearaga daca nu dai cu ciorba si o sa mearaga ,,,,,,,,,,,,,,,
Pai care femeie sare nevoie de un barbat handicapat langa ea?adica orb? Barbatul trebuie sa munceasca ca sa intretina familia....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 15 Martie 2010 21:33

Nu te opri, imi place cum vorbesti.
liaiedera
Postat pe 12 Aprilie 2010 14:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce invata gresit copiii la scoala 56 De la: Stiinta_succesului 28 Mai 2014 22:27
Cum poti deveni un om puternic?Un om informat este un om protejat..Informatia face omul puternic 9 De la: ingerasulluptator 1 Aprilie 2013 21:31
Atentie Parinti Din Bucuresti 1 De la: dana2011 3 Martie 2011 13:51
De la ce varsta incepem studiul unui instrument? 2 De la: clubul_de_muzica 28 Septembrie 2016 12:54
reinscrierea la camin 2 De la: albinutza45 25 Mai 2009 22:13
Setari Cookie-uri