ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Topicul anterior  /   Acest topic este inchis si arhivat!   /   Topicul urmator

Femeia la volan si barbatul in dreapta

mergi o perioada singura si apoi aratai ca se poate la fel s-a intamplat si la noi

si el trebuie sa stea calm

pe capota!!!!!!!!

...intre faruri...

in portbagaj...

pi capota!!!!punct.

il inviti sa urce sau il ridici din mers?

io l iau din mers.....daca corespunde.....

ioi, da!
da' musai sa aiba cornitze....capota

debutul la volan l-am facut la 10 ani. la 25 conduceam masinile in santier.canetul l-am luat la 40 . cred ca de lene doar atunci ptr ca am avut mereu masina si sofer . dar adevarul e ca iubesc sa conduc . e ca si cum ai face sex sau mai bine. in 11 ani am luat doua amenzi ptr paracare atit . sint vitezomana. imi place mecanica . si am mers in strainatate cu mas mea si in dreapata cu un barbat pe post de doamna. si nu m-a deranjat. iar el s-a comportat de asa natura ca i se parea firesc si a avut incredere deplina in mine din toate punctele de vedere. am facut si greseli , am avut si incidente dar fara a pune iuiva . imi place la nn pericol viata cebunie sa conduc si cind sint f suparata iau masina si o sterg unde vad cu ochii . decit o cearta mai bine asa

secretul e sa ai teama intotdeauna si sa conduci zilnic din clipa cind ai carnet dar mai ales sa iubesti sofatul si masina ca pe o fiinta.

da' esti nervoasa rau

cel mai greu lucru in viata este de pastrat echilibrul , asa ca asta spune tot.

imda...sa iubesti masina k pe o fiinta

ioi, te-ai prins

da. totul pe lumea asta are viata , traieste si moare apoi se transforma. de aceea cum toti dorim sa traim trebuie sa iubim si sa apreciem si masina cre uneori neduce singurica la scirbici ( servici) cind sintem obositi sau bolnavi

esti singura la care m-am uitat banuiesc ca iti plac si cursele si masinile tunate

multumesc celor care mi-au citit mesajul si au raspuns . sarbatori fericite tuturor!

cui nu-i plac?
mai ales alea de motoare, in special moto GP

bine, si un jaguar negru, decapotabil....

voi timisoreniii intotdeauana ati fost cu un pas inainte in toate . de aia va iubesc si de aia nu ne suportati pe cei din buc

la voi totul are stil la noi doar golaneala si fite

mai, io n-am zis nimic de bucuresteni, n-am nimic cu nimeni, desi, nu ma dau in vant dupa ei, recunosc...
si nici timisoara nu mai e ce-a fost
ela, nu dadea!

prefer porsche sau ferrari

am inteles dar eu iubesc timisorenii si tot ce vine de la ei. regret ca nu am putut face fac la voi

ei...nici noi numai sintem ce am fost!!!!!asta daca am fost!!!!!!!!

Da...nu pot sa nu tac...Timisoara nu mai e ce a fost...
PENTRU CA E MULT MAI MULT...
Si daca veti fii cu ochii pe noi veti vedea ca...
"NU TE POTI PUNE CU TIMISORENII!"

ai participat la curse?

mai, e vreunu care are ceva impotriva constantenilor?

ia ridica-te-n picioare!!!

.

corect de aia ti-am si spus mai sus

pai vrei sa ma ridic in miini?

Varianta pentru tiparire   
Mergi la: