.....

sunt casatorita de 8 ani si niciodata nu am fost tentata sa imi insel sotul, cu toate ca uneori o merita cu still lui de a-se comporta cu mine........

am fost mana dreapta a sefului timp de 5 ani, ani in care singura relatie dintre noi a fost strict profesional, nimic mai mult.
seful meu este mai mare ca mine cu 17 ani. este un om cu care poti discuta absolut orice, este foarte riguros acolo unde trebuie , dar este si foarte prietenos, sufletist , atunci cand te vede ca ai vreo problema sau nu esti bine dispus.
cert este ca din cauza unor guri rele, care fara sa fi fost ceva intre noi, scoteau tot felul de vorbe , cum ca am fi amanti, asta cred mai degraba au fost spuse numai din gelozie, eu ma intelegeam foarte bine cu el(seful) si de cateori el era plecat, ceilalti angajati au invatat ca eu raspund in locul sefului.......


cert este ca dupa multe vorbe spuse pe ascuns,pe care si eu si seful le-am aflat.......ceva s-a intamplat cu noi doi. parca ceilalti ne provocau.Adevarul este ca , cu trecerea aniilor, il simpatizam din ce n ce mai mult si el la fel , dar niciodata nu am vorbit sau s-a intamplat ceva intre noi , pana la un moment dat , cand vorbind amandoi de ceea ce spun unii angajati, ne-am dat de gol sentimentele unul fata de celalt.pe urma mi-am dat deisia , deoarece nu suportam idea ca de fapt guriile rele , aveau dar fara sa tie dreptate......eram indragostita de fostul meu sef, pt. ca mi-am dat singura demisia, nesuportand ideea ca unii ma vor privi cu indoiala, nu suprtam ideea de a cadea atat de jos.
chiar daca mi-am dat demisia si muncesc in alta parte, continuu sa pastrez regatura cu el.
nu pot sa nu ma gandesc la el, de cateori vb. cu el ma simt fericita . astept mesajele lui,imi trimite in fiecare zi si asta ma face fericita. imi iubesc si sotul, dar imi lipseste si EL..........si el este casatorit la randul lui si nu m-am gandit niciodata sa-mi parasesc sotul ca sa fiu cu el, stiu ca nici el nu ar face asa ceva, dar totusi ceva ne leaga pe amandoi , ne asemanam, cu cit il cunosc mai bine cu atat vad cit de mult ne asemanam.
cateodata nu ii mai raspund la mesaje........ mi-e frica sa nu pierd tot ceea ce am reusit sa fac pana acum cu sotul meu., dar chiar daca nu ii raspund la mesaje, ma gandesc tot timpul la el.
va rog sa-mi da-ti un sfat ca nu stiu ce naiba se intampla cu mine.Omul asta parca este pastila fericirii pt. mine. daca nu il aud mai mult de 3 zile , sunt melancolica si nici cu sotul nu mai vorbesc asa cum trebuie.Sa continuu relatia pe care am inceput-o cu EL sau nu?
Il port in gand tot timpul, si el imi trimite mesaje mereu , este ca si cum o parte din sufletul meu.lucrand cu el atatia ani , am invatat sa il cunosc destul de bine, si el la fel, si asta ne omoara pe amandoi.
Da-ti un sfat ca simt ca o sa inebunesc.

Postat pe 8 Martie 2009 21:34
De la: stela_, la data 2009-03-08 21:34:50sunt casatorita de 8 ani si niciodata nu am fost tentata sa imi insel sotul, cu toate ca uneori o merita cu still lui de a-se comporta cu mine........

am fost mana dreapta a sefului timp de 5 ani, ani in care singura relatie dintre noi a fost strict profesional, nimic mai mult.
seful meu este mai mare ca mine cu 17 ani. este un om cu care poti discuta absolut orice, este foarte riguros acolo unde trebuie , dar este si foarte prietenos, sufletist , atunci cand te vede ca ai vreo problema sau nu esti bine dispus.
cert este ca din cauza unor guri rele, care fara sa fi fost ceva intre noi, scoteau tot felul de vorbe , cum ca am fi amanti, asta cred mai degraba au fost spuse numai din gelozie, eu ma intelegeam foarte bine cu el(seful) si de cateori el era plecat, ceilalti angajati au invatat ca eu raspund in locul sefului.......


cert este ca dupa multe vorbe spuse pe ascuns,pe care si eu si seful le-am aflat.......ceva s-a intamplat cu noi doi. parca ceilalti ne provocau.Adevarul este ca , cu trecerea aniilor, il simpatizam din ce n ce mai mult si el la fel , dar niciodata nu am vorbit sau s-a intamplat ceva intre noi , pana la un moment dat , cand vorbind amandoi de ceea ce spun unii angajati, ne-am dat de gol sentimentele unul fata de celalt.pe urma mi-am dat deisia , deoarece nu suportam idea ca de fapt guriile rele , aveau dar fara sa tie dreptate......eram indragostita de fostul meu sef, pt. ca mi-am dat singura demisia, nesuportand ideea ca unii ma vor privi cu indoiala, nu suprtam ideea de a cadea atat de jos.
chiar daca mi-am dat demisia si muncesc in alta parte, continuu sa pastrez regatura cu el.
nu pot sa nu ma gandesc la el, de cateori vb. cu el ma simt fericita . astept mesajele lui,imi trimite in fiecare zi si asta ma face fericita. imi iubesc si sotul, dar imi lipseste si EL..........si el este casatorit la randul lui si nu m-am gandit niciodata sa-mi parasesc sotul ca sa fiu cu el, stiu ca nici el nu ar face asa ceva, dar totusi ceva ne leaga pe amandoi , ne asemanam, cu cit il cunosc mai bine cu atat vad cit de mult ne asemanam.
cateodata nu ii mai raspund la mesaje........ mi-e frica sa nu pierd tot ceea ce am reusit sa fac pana acum cu sotul meu., dar chiar daca nu ii raspund la mesaje, ma gandesc tot timpul la el.
va rog sa-mi da-ti un sfat ca nu stiu ce naiba se intampla cu mine.Omul asta parca este pastila fericirii pt. mine. daca nu il aud mai mult de 3 zile , sunt melancolica si nici cu sotul nu mai vorbesc asa cum trebuie.Sa continuu relatia pe care am inceput-o cu EL sau nu?
Il port in gand tot timpul, si el imi trimite mesaje mereu , este ca si cum o parte din sufletul meu.lucrand cu el atatia ani , am invatat sa il cunosc destul de bine, si el la fel, si asta ne omoara pe amandoi.
Da-ti un sfat ca simt ca o sa inebunesc.

Postat pe 8 Martie 2009 21:40
steluta...m-am chinuit sa citesc mesajul tau, ca a fost cam lung...

dar tot nu m-am lamurit...poate revii cu niste detalii

deci tu esti foarte maritata si foarte indragostita...dar...surpriza, nu esti indragostita de sotul tau

care sot e ok si de treaba dar...

barbatul visurilor tale e si mai ok...dar...

el are o sotie pe care nu vrea sa o lase...

am inteles bine pana aici ?

nebuloasa incepe din sfarsitul postarii tale...ca de-acolo m-ai pierdut...adicatelea ne intrebi daca sa ai o aventura cu el sau ce ?

ia mai spune-ne detalii, ca sa intelegem si noi care e ideea
wife_de_zmeu
Postat pe 9 Martie 2009 20:11
Vreau si io pastila fericirii!!!
gabitzza
Postat pe 9 Martie 2009 20:52
nesatulo !!!
wife_de_zmeu
Postat pe 9 Martie 2009 20:59
stelutza...interesanta poveste!!!
acu`...sincer...e dificil...cad iubesti...asa cu patima!!!
dar...el stie ca...tu te chinuiesti?
sau...macar...te ajuta cumva...cu o vb acolo?
ca...de...e destul de greu sa suporti...atata dragoste...sa-ti umple inima!!
uite...promit sa fiu un confident...si...daca mai vii cu amanunte...poate gasim o rezolvare!!
impreuna...ca...singur...la asa o dragoste...chiar e greu sa gasesti rezolvare!
ovidiu42
Postat pe 9 Martie 2009 21:00
mai, woman...

esti maso...parol...
iasomia
Postat pe 9 Martie 2009 21:00
gabitzza
Postat pe 9 Martie 2009 21:01
da' de ce ?
wife_de_zmeu
Postat pe 9 Martie 2009 21:01
De la: gabitzza11, la data 2009-03-09 20:52:15 Vreau si io pastila fericirii!!!


Gabitzza, da' tu n-ai sef..?
Ella34
Postat pe 9 Martie 2009 21:02
nu am putut sa citesc decat cateva randuri...
iasomia
Postat pe 9 Martie 2009 21:02
deci...cine era...nesatula-n cazu` de fatza?
ovidiu42
Postat pe 9 Martie 2009 21:03
gabitza e nesatula, nah...

ca ea vrea pastila fericirii...
wife_de_zmeu
Postat pe 9 Martie 2009 21:03
De la: iasomia, la data 2009-03-09 21:02:32nu am putut sa citesc decat cateva randuri...



ias...te rog eu...vino unde stii...sa pv...
nu aici!!
ovidiu42
Postat pe 9 Martie 2009 21:04
De la: prometeus_wife, la data 2009-03-09 21:03:55gabitza e nesatula, nah...

ca ea vrea pastila fericirii...



ahaaaaaaaaa......
pi...o vrea si ea...saraca!!
ovidiu42
Postat pe 9 Martie 2009 21:05
Bai, cat suntem de rele..
Veni crestina sa se planga aci, pe umerii nostrii ... si o pusera-ti pe fuga!
Ella34
Postat pe 9 Martie 2009 21:06
Am doi Ella !!
gabitzza
Postat pe 9 Martie 2009 21:07
ovi,

adica de ce sa nu vin acilea?

trasasi berici iar?...mama ta de ...
iasomia
Postat pe 9 Martie 2009 21:09
De la: gabitzza11, la data 2009-03-09 21:07:10 Am doi Ella !!


SUPRADOZA !!!
Ella34
Postat pe 9 Martie 2009 21:09
pai de-aia am zis ...cu blandete, gagicile...
wife_de_zmeu
Postat pe 9 Martie 2009 21:09
De la: iasomia, la data 2009-03-09 21:09:23ovi,

adica de ce sa nu vin acilea?

trasasi berici iar?...mama ta de ...




nu mami...parol!!!...eu merg la scarbici...dreaq!!!
asta ar mai lipsi...
ma dau americanii cu curu de pamant...de simt toata criza asta!!
ovidiu42
Postat pe 9 Martie 2009 21:11
bai!!! ce ne intreaba fata asta?

ca titlu' vad ca este draq..puncte,puncte...

stai sa citesc rezumatu' lu' woman...
iasomia
Postat pe 9 Martie 2009 21:12
iaso...nu prea am fost coerenta...ca inca nu am tras cafeaua pe nas...
wife_de_zmeu
Postat pe 9 Martie 2009 21:15
Iaso..e undeva un rand ce pare sa aiba noima (in afara de pastila fericirii )
VA ROG SA-MI DATI UN SFAT CA NU STIU CE SE INTIMPLA CU MINE..si p-orma m-a pierdut
gabitzza
Postat pe 9 Martie 2009 21:16
am pierdut...pacientu`?
cata rautate...
ovidiu42
Postat pe 9 Martie 2009 21:20
cred ca e la misto postarea, as merge pe asta in procent de minim 99%... iar daca nu e la misto, inseamna ca nu il vazuse de patru zile, ca prea ii tremura mana pe mouse si devenea nevricoasa la scris si greu inteligibila, biata faptura.
Am o intrebare insa: nu cumva o fi rodicutza?
anakin
Postat pe 9 Martie 2009 21:31
De la: anakin, la data 2009-03-09 21:31:56cred ca e la misto postarea, as merge pe asta in procent de minim 99%... iar daca nu e la misto, inseamna ca nu il vazuse de patru zile, ca prea ii tremura mana pe mouse si devenea nevricoasa la scris si greu inteligibila, biata faptura.
Am o intrebare insa: nu cumva o fi rodicutza?



Ha??? Sevraj zici??
gabitzza
Postat pe 9 Martie 2009 21:47
wifoooo...uite ce zice acilea...{sunt casatorita de 8 ani si niciodata nu am fost tentata sa imi insel sotul, cu toate ca uneori o merita cu stilul lui de a-se comporta cu mine........}...vazushi??????...adicatelea ea il mai iubeste, dar are momente cand vrea sa-i dea cu tigaia in cap si se abtine si fuge la celalalt...care i-a spus poate ca nu e bine sa-i dea cu tigaia in cap sotului ca face puscarie.....iar ea..... maaaamaaaaa....ce grija are asta de mine...ma iubeste...sa nu fac puscarie....

tutankhamon
Postat pe 9 Martie 2009 22:18
stiu.... ...logica de fier..... ...dar nu ma pot abtine.....mneah.....stelaaaa...fa mama cum simti, si nu ne mai pune noua creierii pe moate...fa-o, si gata....poate iti va place, poate nu..dar nu stii cum sunt strugurii decat daca ii gusti...si poate, doar asa vei scapa si de mancariciul din suflet......
tutankhamon
Postat pe 9 Martie 2009 22:21
De la: gabitzza11, la data 2009-03-09 21:47:13 Ha??? Sevraj zici??


cam asa, ca prea le zice cu foc...
anakin
Postat pe 9 Martie 2009 22:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare de ce sunt barbatii asa Smecheri? 46 De la: moment31 18 Octombrie 2009 14:48
credeti ca... 5 De la: mia79x 10 Mai 2009 20:37
Decoratiuni de nunta cu baloane si flori? 2 De la: Micass 26 Decembrie 2008 09:21
Rasturnare de situatie.Dilema mare. 5 De la: Ioana007 1 Ianuarie 2009 20:34
Lacramioare 1 De la: garbo001263 24 Aprilie 2009 00:08
Setari Cookie-uri