zodia varsator

De la: snowflake, la data 2009-08-29 00:32:16
De la: Thor, la data 2009-07-01 15:28:58maaaamaaaaa!!!

asta de unde a dat cu copy-paste-u' dupa noi?!!!!


eu sunt de vina. dintr-un topic al lui...


p.s. scuze de virgule... arunc tastatura pe ferestra cand o fi deschis la magazin...
snowflake
Postat pe 29 August 2009 00:33
a vazut cineva Pasul Fortunei de vineri?
lady_corina
Postat pe 29 August 2009 00:34
iar pentru cine vrea horoscopul adevarat, na aici de la stramosii nostrii dacii... aia de-au inventat Dacia...

http://www.zodiac24.com/zodiac_romanesc/
snowflake
Postat pe 29 August 2009 00:35
Snow - mie nu-mi zice bine (nu se potriveste)...
lady_corina
Postat pe 29 August 2009 00:38
corina, nu zice bine la nimeni... suntem o tara de oameni buni care pot fi maniosi, perversi, mincionosi, fatarnici... nu e o singura zodie despre care stramosii sa zica de bine...

io zic sa dam vina pe stele...

pentru criza economica, pentru presedinte, pentru prim-minsitru, pentru scandalul ridzi, pentru sefi, pentru neintelegerile la locul de munca... si pe urma ascultam un cantec de la Pasarea Colibri care spune ca totul e de la stres, si ca el sta toata ziua sa nu se mai streseze, nu spala nici sosete... daca-l stie cineva sa sara cu titlul ca am un lapsus-lipsus...
snowflake
Postat pe 29 August 2009 01:00
bn spus aici
garbo032036
Postat pe 29 August 2009 17:05
Snow, de acord cu ce spui, eu insa ma refeream ca nu mi se potriveste ce spune acolo
lady_corina
Postat pe 29 August 2009 17:12
corina, jigodia asta mai rea decat raia, pe care n-o pot trimite dreaq definitiv, 038887, parca tot varsator era, nu? desi eu i-as zice vomitant, ca n-am treaba cu restul zodiei...
pik_nik
Postat pe 29 August 2009 17:35
asa zicea, ca e varsator - dar parca zodia conteaza aici? e caracterul omului si felul in care se manifesta in disperare de cauza
lady_corina
Postat pe 29 August 2009 17:37
da' eu nu inteleg, sincer, femeile astea...
daca un barbat le da un sut in...dos ce, Doamne iarta-ma, mai vor de la el - ce mai spera?
lady_corina
Postat pe 29 August 2009 17:39
De la: lady_corina, la data 2009-08-29 17:39:50da' eu nu inteleg, sincer, femeile astea...
daca un barbat le da un sut in...dos ce, Doamne iarta-ma, mai vor de la el - ce mai spera?


singuratatea naste monstrii. intr-o epoca in care ne laudam cu independenta noastra se formeaza cupluri de la varste tot mai mici, se schimba cuplurile intre ele, dar in principiu putini oameni stau singuri. si cand dai de singuratate te apuca disperarea. pentru mine e greu sa inteleg cum poate cineva sa-si calce pe orgoliu si sa se roage de un barbat. am suferit dupa relatii, dar in secunda in care cineva mi-a zis ca nu mai vrea sa aiba de-a face cu mine sau m-a inselat am inchis orice usa. dar m-am invatat ca nu toata lumea poate fi la fel. si incerc sa am o oarecare toleranta pentru ca la ultima relatie am impresia ca am inceput sa ma inmoi si am tolerat un echivoc de trei ani. iar eu sunt dintre varsatorii aia care au si printzip si moral, si mai sunt si incapatanati cu spume...
plus ca dupa cum spunea la un moment dat Thor, desi atunci n-am fost de acord cu el, probabil ca nu asta e tot adevarul...
snowflake
Postat pe 29 August 2009 17:53
...O umanista convinsa o intereseaza toate problemele toate problemele lumii
o vom intalni intotdeauna in primele randuri in lupta pentru dreptate si intotdeauna de partea celor nepastuiti
intelege suferinta celorlalti dar nu este binefacatorul care cere rasplata si dragoste
se adanceste atat de mult in munca incat uita de cele mai multe ori OAMENII PENTRU CARE SE ZBATE...


...ramane un idealist etern
nu doreste sa fie vazuta ca un obiect sexual
are pretentii f.mari si cere si de la iubit multa consideratie
nu- I place sa fie grabita
el doreste o participare totala,emotionala si spirituala si o doreste acum-doreste Nirvana sexuala dar nu este atat talentat si evoluat spiritual ca sa va genereze beatitudinea.Amandoi veti trai amintiri intense incercand sa o atingeti...


este fascinanta,distractiva,plina de fantezie dar pot fi si incapatanate
simte o mare nevoie de DRAGOSTE si PRIETENIE
cauta insa partenerul PERFECT si are DIFICULTATI IN A SE HOTARI
va soca intotdeauna cu cercul ei de cunostinte conservatoare
isi doreste un barbat cu care sa se simta cu adevarat femeie
este f.ordonata si harnica....
sophia
Postat pe 29 August 2009 17:54
corino, mai sunt si masochisti pe lumea asta...
kyra
Postat pe 29 August 2009 17:55
...si martiri...
pik_nik
Postat pe 29 August 2009 17:57
Da, Snow, si eu am devenit foarte toleranta, contrar firii mele...inainte "taiam scurt" la prima greseala, acum...am inceput sa dau "o a doua sansa"... - intre noi fie vorba, a fost la fel, daca nu mai rau...- dar a trage de un barbat intalnit in virtual chiar si cand acesta te da de toti peretii mi se pare complet aiurea...
Varsatorii au foarte multe calitati speciale dar depinde de individ cum le pune in valoare...
lady_corina
Postat pe 29 August 2009 17:58
kyra
Postat pe 29 August 2009 17:59
da, kyrutzo, sunt si masochisti...ai dreptate - trebuie sa traiasca si ei
lady_corina
Postat pe 29 August 2009 18:00
bre, tocmai pe topicu' aista cu zodia mea vorbiti voi de masochisti?
Thor
Postat pe 29 August 2009 18:16
oupssssssssssss
ne-ai prins
lady_corina
Postat pe 29 August 2009 18:19
De la: pik_nik, la data 2009-08-29 17:57:07...si martiri...


......este fascinanta,distractiva,plina de fantezie dar pot fi si incapatanate...

O umanista convinsa o intereseaza toate problemele toate problemele lumii
o vom intalni intotdeauna in primele randuri in lupta pentru dreptate si intotdeauna de partea celor nepastuiti
intelege suferinta celorlalti dar nu este binefacatorul care cere rasplata si dragoste..........................................


...intuiia ei e remarcabil. Raionamentul ei poate c nu pare solid i practic la nceput, pentru c ea vede cu luni i ani nainte. Vrstoarea locuiete n ziua de mine i poi vizita acel trm doar prin intermediul ei. Ce spune se va adeveri, indiferent de ntrzieri sau obstacole. Cred c, la urma urmelor, sta e cel mai deosebit lucru la femeia din Vrstor. E puin vrjitoare.....
sophia1971
Postat pe 29 August 2009 18:25
si eu sunt varsator...varsatoare!ai descris ...aproape perfect felul meu de a fi!ce simt cu adevarat ca vreau sa fiu sau sa fac....dar...toti cei din jurul meu dezaproba asta!zic ca-s stranie,ca nu-s normala....si de multe ori ma simt singura pe lume chiar daca sunt in mijlocul lor

garbo037883
Postat pe 29 August 2009 18:27
De la: lady_corina, la data 2009-08-29 17:58:56Da, Snow, si eu am devenit foarte toleranta, contrar firii mele...inainte "taiam scurt" la prima greseala, acum...am inceput sa dau "o a doua sansa"... - intre noi fie vorba, a fost la fel, daca nu mai rau...- dar a trage de un barbat intalnit in virtual chiar si cand acesta te da de toti peretii mi se pare complet aiurea...
Varsatorii au foarte multe calitati speciale dar depinde de individ cum le pune in valoare...


sa stii ca si pe mine mau surprins neplacut unii din oamenii intalniti in varsator... si desi e zodia mea, pot spune ca unii sunt chiar ca niste copii egositi, iresponsabili, si pe urma se mira de ceea ce li se intampla...
dar toata zodiile sunt ls fel pana la urma. mama mea e balanta si mai am un amic in balanta. dar primul meu iubit a fost balanta si o mare jigodie - si e singurul om pe care-l denumesc cu acest termen pana acum.
snowflake
Postat pe 29 August 2009 18:49
De la: Thor, la data 2009-08-29 18:16:59bre, tocmai pe topicu' aista cu zodia mea vorbiti voi de masochisti?


vorbiti, vorbiti, ca daca corespunde zodiei are preocupari mai inalte decat sa urmareasca razabunari meschine... sau cum traduc eu cand vb de varsatorul din mine, mi-e prea lene sa-mi irosesc timpul cu chestii banale.
truth or dare?
snowflake
Postat pe 29 August 2009 18:52
De la: Thor, la data 2009-08-29 18:16:59bre, tocmai pe topicu' aista cu zodia mea vorbiti voi de masochisti?


...ceea ce era de demonstrat (daca mai era nevoie): thorel E masochist!
hehe..
preciouss
Postat pe 29 August 2009 18:53
dare
pik_nik
Postat pe 29 August 2009 18:54
De la: pik_nik, la data 2009-08-29 18:54:13dare


lady_corina
Postat pe 29 August 2009 18:57
corinache...era pt fulguletz!
preciouss
Postat pe 29 August 2009 18:59
n-am vazut contextul si nu intelegeam - m-am prins acu'...
lady_corina
Postat pe 29 August 2009 19:01
pretioasooo...

hmmm... ma dai pe spate tot mai des cu logica ta!
ai fi avand si tu ceva inclinatii d-alea?
Thor
Postat pe 29 August 2009 19:27
pikule, vezi ca eu impusc pe astia indrazneti...
snowflake
Postat pe 29 August 2009 19:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia taur - barbatul gemeni 18 De la: blue_dream 12 Martie 2010 15:55
ea capricorn el taur ???? 5 De la: Kristiania 6 Decembrie 2011 12:11
Un alt fel de zodiac-ZODIA SCORPION 1 De la: raul27 21 Martie 2009 21:29
buna 5 De la: garbo175579 10 Noiembrie 2010 21:53
eu berbec , el leu 68 De la: rudicut 6 Iunie 2012 18:22
Setari Cookie-uri