O intrebare cam stupida??????????

Eu fac inot de vreo 8 ani si se vede... La brate nu ma deranjeaza, dar in schimb m-am latit mult in spate si ghinionul meu este ca sunt si destul de mica in inaltime. Unele bluze chiar stau aiurea pe mine, sau nu mi se potrivesc la umeri, desi in lungime sunt bune. Legat de asta chiar nu am ce sa fac, nu?

swim406
Postat pe 27 August 2009 14:36
ba da. Cearca, pe unde prinzi, sa dai numai din picioare, asa se vor lungi.
iar_eu
Postat pe 27 August 2009 14:40
swim406
Postat pe 27 August 2009 14:44
nu strimba din nas, probeaza mai intii
iar_eu
Postat pe 27 August 2009 14:52
imi place cum gandesti;)dai niste sfaturi ok!cati ani ai?si de unde esti?asi vrea sa mai vb.....se poate?
pysycutza_rasfatzata
Postat pe 30 Septembrie 2009 11:45
dupa o saptamana de spitalizare si vreo 2 litri de sange pierduti am devenit coca asa nu doresc la nimeni ,dar concluzie o saptamana de repaus in pat (fara sa ma ridic aproape )reduce masa musculara
yavrum
Postat pe 30 Septembrie 2009 23:57
las-o mai usor cu sportul daca vrei sa devii mai "pufoasa" desi cred ca multe femei ar vrea sa fie ca tine.ar fi mai bine sa te multumesti si sa te bucuri de fizicul tau acum ca mai devreme sau mai tarziu vrei nu vrei vei deveni "moale"
mitza81
Postat pe 11 Noiembrie 2009 14:40
Buna,

Din cate stiu acest lucru este posibil.Am vazut la tv o culturista care si-a redus semnificativ masa musculara.Nu stiu prin ce dieta anume, insa sa sti ca e nu e chiar asa de frumos sa ai un fund care sa nu fie ferm.
Si eu am facut box timp de 2 ani de zile si imi crescuse foarte mult masa musculara a picioarelor si a bratelor si chestia asta m-a facut sa ma las de box.Acum am revenit cum eram inainte cu o diecata fara carbohidranti in ea timp de 1 an de zile nu am mancat junk-food(shaorma)pizza, paine , cartofi prajiti.Nu iti recomand sa faci ca mine sa traiesti zilnic dintr-o supa de legume si cu un baton mic de ciocolata si o banana pt e infometare.
Emilia28
Postat pe 21 Decembrie 2009 11:15
yavrum..

ai rabdare cativa ani sa vezi tu ce iti trece "boala" asta...
aham,ai fost bolnava intre timp?

vezi ca trece?

hai sa fii sanatoasa si iubita...
iasomia
Postat pe 21 Decembrie 2009 11:35
De la: yavrum, la data 2008-09-19 11:33:57Stiiu ca pare cam aiurea dar as dori sa stiiu daca pot reduce masa tesutului muscular.Am facut sport de mica iar corpul meu e tare ca piatra as dori o dieta sa poata devni mai MOALE stiiu suna ciudat dar vorbesc serios sincer sunt un pic invidioasa pe unele femei care au un posterior moale exemplu negresele.va rog sa nu radeti
garbo082991
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:56
intrebarea e mai mult decat stupida doreai poate sa fi bagata in seama nu esti deosebita dar esti ok in privinta muschilor laso balta mai tarziu peste vreo 20 ani ai sa vrei sa arati"tare"dar atunci o sa fi chiar cum iti doresti acum daca vrei sa fi totusi interesanta cauta altceva
klaus77
Postat pe 18 Ianuarie 2010 20:44
you suck:D
jojo_deea
Postat pe 19 Ianuarie 2010 12:13
dor_a
jojo_deea
Postat pe 19 Ianuarie 2010 12:15
inoata...o sa se aranjeze altfel masa musculara....da nu prea pari a 22 de ani...scuze
karmenrosa
Postat pe 20 Ianuarie 2010 16:48
trebuie sa te ingrasi putin,si nu se va mai vedea,mi-a zis sotul meu.
daniilia
Postat pe 13 Februarie 2010 18:24
si eu am facut 5ani jumate karate dupa care m-am dus la volei 3ani si in acelasi timp mergeam si la fitness dar la mine nu a aparut problema asta...e vb si de metabolismul fiecaruia...nici macar gambele pe care le lucram cel mai mult nu s-au marit ....
claudia_ank
Postat pe 18 Februarie 2010 14:00
daca ma gandesc o problema a aparut si la mine...nu mi-au crescut sanii si toate femeile din familia inclusiv surioara mea de 16ani au sanii fooooarte mari
claudia_ank
Postat pe 18 Februarie 2010 14:03
De la: yavrum, la data 2008-09-19 11:33:57Stiiu ca pare cam aiurea dar as dori sa stiiu daca pot reduce masa tesutului muscular.Am facut sport de mica iar corpul meu e tare ca piatra as dori o dieta sa poata devni mai MOALE stiiu suna ciudat dar vorbesc serios sincer sunt un pic invidioasa pe unele femei care au un posterior moale exemplu negresele.va rog sa nu radeti

Mamicule eu sunt barbat si crede-ma imi plac fundurile mai tari, nu buretii aia moi si plini de celulita. Cand vei fi mai in varasta vei avea un posterior beton.
garbo103208
Postat pe 3 Aprilie 2010 20:29
Si eu am aceeasi problema ...sub stratul de grasime, pe care recunosc ca il am pe picioare, am niste muschi care imi fac gambele (asta e cel mai vizibil) sa arate umflate, ca ale baietilor, ceea ce nu prea imi permite sa port fuste prea scurte, si chiar la pantalonii stramti trebuie sa am grija.
Mentionez ca pe la varsta de 13 ani am avut un program de exercitii si am alergat zilnic, cu scopul de a slabi (eram cam grasuta) bineinteles renuntand si la toate prostiile pe care obisnuiam sa le consum (cartofi prajiti zilnic, in cantitati mari si alte nenorociri, ca altfel nu le pot numi, de la magazin)
acum am 17 ani si ma intreb cum as putea face sa am niste gambe mai drepte(doar atat, nu cred ca cer prea mult)
insa sunt constienta , fetelor, ca ar cam fi cazul sa ne multumim cu ce ne-a lasat Dumnezeu :)
garbo103982
Postat pe 6 Aprilie 2010 12:47
Dupa semnalul sonor completeaza spatiul gol: " You have .... BRAIN!!!!!"

Rspunsul corect e ....?


Sper ca nu-i prea greu :)) :)) :))

Bad_Bubu
Postat pe 6 Aprilie 2010 14:52
De la: iar_eu, la data 2009-08-27 14:40:03ba da. Cearca, pe unde prinzi, sa dai numai din picioare, asa se vor lungi.[/quote
Mai apari!
liaiedera
Postat pe 7 Aprilie 2010 12:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu sunt de parere ca un om cumsecade care nu il are ca indrumator pe Dumnezeu este carpa de sters pe jos a oamenilor rai 2 De la: dor72 27 Iunie 2011 23:32
as dori si eu un sfat! 16 De la: anonima20 16 Mai 2012 18:38
relatie sef-asistenta 23 De la: alejandro33 5 Ianuarie 2011 16:08
Cuperoza 1 De la: interpiaf 12 August 2009 10:01
buna 6 De la: blaa 3 Ianuarie 2010 19:07
Setari Cookie-uri