|
La multi ani! Stiu ca toate companiile de telefonie mobila pastreaza in baza de date convorbirile. Stiti cumva cum pot cere sa primesc o astfel de conversatie? Ma adresez celor care poate au apelat deja la acest serviciu (cat si celor care au auzit sau lucreaza in domeniul telefoniei mobile) si stiu conditiile in care pot primi conversatia. Mentionez ca era cu numar privat, era amenintare si din pacate, datorita contextului in care m-a prins in discutie nu am apucat sa o inregistrez. Ma puteti ajuta? e foarte important pentru mine. Merci! |
||
|
pisicuta_trista Postat pe 1 Ianuarie 2010 16:48 |
||
|---|---|---|
| LA MULTI ANI! DACA ESTI PE ABONAMENT ITI ESTE MAI USOR ,DACA ESTI PE CARTELA TE DUCI LA POLITIE SPUI ORA LA CARE AI FOST SUNATAEI ITI OPRESC CARTELA SI AFLA MAI ALES DACA E AMENINTARE EU ZIC SA NU PIERZI TIMPU :) | ||
|
ina2010 Postat pe 1 Ianuarie 2010 16:52 |
||
| LA MULTI ANI! DACA ESTI PE ABONAMENT ITI ESTE MAI USOR ,DACA ESTI PE CARTELA TE DUCI LA POLITIE SPUI ORA LA CARE AI FOST SUNATAEI ITI OPRESC CARTELA SI AFLA MAI ALES DACA E AMENINTARE EU ZIC SA NU PIERZI TIMPU :) | ||
|
|
||
|
ina2010 Postat pe 1 Ianuarie 2010 16:52 |
||
|
nu poti. companiile din tarile care au adoptat o asemenea masura inregistreaza doar datele tehnice ale convorbirii, cine a sunat, pe cine, la ce ora, cat a durat, etc, nu si continutul convorbirii. la aceste date au acces doar oarganele abilitate, in special cele implicate in lupta antiterorista, si care detin o imputernicire semnata de un judecator. |
||
|
pik_nik Postat pe 1 Ianuarie 2010 16:53 |
||
|
merci pentru raspunsuri acum nu mai stiu ce sa cred pentru ca am primit 2 rasp diferite: unul in care pot face ceva, si unul in care nu as putea face nimic sa obtin convorbirea. mentionez ca sunt pe cartela. mai stie cineva si altceva? |
||
|
pisicuta_trista Postat pe 1 Ianuarie 2010 17:09 |
||
De la: pisicuta_trista, la data 2010-01-01 16:48:46La multi ani!De ce nu mergi direct la servicii de telefonie.... |
||
|
omulsincer Postat pe 12 Ianuarie 2010 14:26 |
||
De la: buna01, la data 2010-01-12 14:26:15Ca ei au informatii precise credDe la: pisicuta_trista, la data 2010-01-01 16:48:46La multi ani!De ce nu mergi direct la servicii de telefonie.... |
||
|
omulsincer Postat pe 12 Ianuarie 2010 14:26 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| riscurile implanturilor de silicoane la sani | 1 | De la: demonsauinger 9 Mai 2011 16:13 |
| Zapada carbonica | 7 | De la: garbo_414110 13 Aprilie 2020 03:58 |
| hey | 33 | De la: garbo260411 16 Mai 2012 18:39 |
|
|
||
| Sani mai mari!!! | 215 | De la: garbo103035 15 Aprilie 2010 01:38 |
| UNGHII TEHNICE 50 RON LA SALON CLUJ | 1 | De la: garbo202286 20 Aprilie 2011 22:02 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună