Cafenea virtuala

cristiszzzzzzzzzzzzz, io mai stau pe la munca, viu la tine in vizita...acolo cu catelu' oi manca si io ceva, nu-s mofturoasa...vezi ca suport oricefel de graunte pentru catei, da imi plac alea cu orez
nebuna
Postat pe 7 August 2008 16:18
Pai lupoaica mea mananca in special fructe si legume, asa ca esti binevenita. De fanul guinezilor nu cred ca te atingi.
cristisz
Postat pe 7 August 2008 16:22
Gata, am decolat.
cristisz
Postat pe 7 August 2008 16:25
Baghera, frumoaso, cum porti tu blana aia pe tine, pe caldurile astea?Nu vrei sa o dai putin jos, sa te mai racoresti si tu, ca sa alunece sucul ala rece pe gat(sau berea )cu mai multa placere de la botisor in jos.

Postat pe 7 August 2008 16:38
bagheruta e bolnava azi :(( ... nu ne-a spus ce are... poate o ajutam noi cu ceva...
o asteptam la cafenea sa ne spuna ce a patit...
speram ca bagheruta sa se faca bine. Chiar daca nu am intrat de mult timp pe forum... ii simt lipsa
Angelli
Postat pe 7 August 2008 16:56
Da cineva o cafea la ora asta?
Ma ajunse oboseala, dimineata nu cred ca va mai servesc eu.....
de bagherica nu se stie nik?.....anuntati-ma dak aflati ceva

Postat pe 7 August 2008 19:31
Vad ca azi nu a vrut nimeni frape. Nu ati dorit sa va racoriti. Imi place ca sunteti veseli/le. Am lipsit cam mult de pe Garbo si am venit direct la cafenea. Poate ca maine dimineata vin cu cafea, nu cu frape sau poate ma serviti voi.:)

Postat pe 7 August 2008 20:12
merge...baghera...daca meli...face cinste...
dar...ce zice...meli...daca va dori si ea...o bere?
cum stam?
avem?
sau...
ovidiu42
Postat pe 7 August 2008 21:24
si...de ce nu zici...soro`...asa?
ca...iti aduceam ...lume buna...de aici...de pe...Garbo...
abia asteapta sa guste cafeaua ta...
ce zici?
faci fatza?
ovidiu42
Postat pe 7 August 2008 21:27
mela...vreau eu..frappe...
sa ma racoresc si eu...
oferi tu asa ceva?
ovidiu42
Postat pe 7 August 2008 21:29
altundeva...trebuia sa postezi...
iubirea...dragostea...si alte ele...nu-s la noi...
noi...suntem...amici de...destindere...
ovidiu42
Postat pe 7 August 2008 21:33
anushca ....bine ai venit...
te astept cu...o cafea...
ce zici?
te prinzi?
:)
hai sa....ne...cafelim...si...chiar si cu bere...ca e vremea ei!!!
ovidiu42
Postat pe 7 August 2008 21:37
va salut pe toti. Pt. mine ce aveti?As prefera o bere rece daca se poate.Cafea la ora asta...Nu de alta dar nu mai dorm.
laura_bella36
Postat pe 7 August 2008 21:52
De la: laura_bella36, la data 2008-08-07 21:52:26va salut pe toti. Pt. mine ce aveti?As prefera o bere rece daca se poate.Cafea la ora asta...Nu de alta dar nu mai dorm.


bine ai venit, pentru proaspeti cafegii, avem de toate
dar constat ca e cam goala cafeneaua la ora asta....
nebuna
Postat pe 7 August 2008 22:12
Iar scriu ultima?......dimineatza cine face cafeaua?
Baghera vad ca nu aparu, poate maine ne scoate din ceata si ne spune ce i s-a intamplat....somn usor si vise placute, va pup pe toti k de obicei

Postat pe 7 August 2008 23:50
Clar.....toti sunt la somn.

Din moment ce nu-mi vb nimeni.

Postat pe 8 August 2008 00:27
toata lumea doarme... prin cafenea bate vantul...
chiar sa nu ai cu cine sa bei o gurita de cafea? ce oameni...

eu pana dimineata la 6 mai invat... asa ca cine se trezeste si face cafeluta... sa faca MUUUUUULTAAAAAAAA... sa ne ajunga... si celor care ne trezim pe la 11-12. Azi de dimineata a trebuit sa-mi fac singura cafeluta...ca m-am trezit tarziu si se terminase

Noapte buna... si somn usor celor care dorm...

Angelli
Postat pe 8 August 2008 01:45
Gata cafelutza.....pentru cei care nu mai dorm, am ramas fara tigari, are cineva?....sau mai bine zis e cineva treaz???????
La mine se pare ca o sa ploua si nu vreau

Postat pe 8 August 2008 06:32
cryleeeeeeeeeeeeee, esti fantastica.....
tu deschizi, tu inchizi.
ma simt de-a dreptul handicapata , dar ca sa-mi treaca am sa pregatesc micul dejun, o sa fac curat, si o sa astept intarziatii cu cafeaua calda.

n-am nici o inspiratie azi
nebuna
Postat pe 8 August 2008 07:22
Hai maaaaaa, nu fi suparata pe mine, si eu as vrea sa mai pot dormi, dar crede-ma ca nu fac altceva cand ma trezesc......deschid calc si ma invart prin casa sa vad ce mai pun in ordine, beau cafeaua la calc, fumez la calc.....apoi fug la serv.....dar asta e ritmul meu, stii ceva?.....
Care-i numele tau mic?, sincer nu stiu cum sa-ti vb, nu-mi vine sa-ti zic nici doamna, pt ca pun asa o oarecare distanta intre noi, cat despre....nebuna, eu nu te vad asa si sincer nu pot sa te apelez dupa id.....

Postat pe 8 August 2008 07:32
Poti sa-mi spui ce nume vrei, nu neaparat cel real:), oricum eu sunt ILEANA, pentru toata lumea si este numele meu real:), o zi buna si ne vedem mai tarziu, va pup .
Bagherica?????????....nici un semn?
, o fi bine????????

Postat pe 8 August 2008 07:36
De la: CRYLE, la data 2008-08-08 07:36:57Poti sa-mi spui ce nume vrei, nu neaparat cel real:), oricum eu sunt ILEANA, pentru toata lumea si este numele meu real:), o zi buna si ne vedem mai tarziu, va pup .
Bagherica?????????....nici un semn?
, o fi bine????????

frumos nume ileana, asa o chema pe mama mea.
pe mine ma cheama Lolo asa ma striga toata lumea.o sa-ti transmit in privat id-ul meu de mess
nebuna
Postat pe 8 August 2008 07:43
Scuze, apucai sa-ti scriu pe privat, acum vad mesajul aici, sa fii convinsa ca si eu te pup

Postat pe 8 August 2008 08:52
Buna dimineata! Vad ca cineva s-a anuntat la frape. Eu am pregatit azi si cafea si frape . Asa ca am pentru toti . Cine se trezeste mai tarziu si nu vrea cafea rece, frape-ul e bun la orice ora, chiar si la ora 01:00. Va astept pe toti, fac fata:). Numai sa-mi spuneti daca vreti si cu toping sau biscuiti O zi buna tuturor!

Postat pe 8 August 2008 09:06
melaaaaaaaaaaaaaaaa, azi am nevoie de ceva rece sa ma mobilizeze, un frape, un cub de gheata, un sprit, o bere, orice.
in sfarsit dupa masa ma duc sa-mi scot nenorocirea asta de ghips.dupa 6 saptamani, poate reusesc si eu sa ma sui la volan, caci tare greu imi e sa stau la mana altcuiva.
nebuna
Postat pe 8 August 2008 09:22
WAW...cum te-ai descurcat cu gipsul pe caldurile astea?
Ce ai patit?

Postat pe 8 August 2008 10:09
neatza!Mai aveti o cafea si pt. mine. Oricum am mai baut,dar nu ma pot abtine.Unde-i mult popor vreau si eu.Si ca fiu la unison mai beau o cafeluta. Apropo"s ma lasati sa fumez?
laura_bella36
Postat pe 8 August 2008 10:21
Neatzaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!
cristisz
Postat pe 8 August 2008 10:28
Si eu fumez....dar nu am intrebat pe nimeni dak deranjeaza fumul meu, facem separeuri pt fumatori si nefumatori:)), asta dak sunt persoane care nu suporta fumul:*

Postat pe 8 August 2008 10:42
Pana la urma stiu ca Lolo, bagherica, cristinca ( cristisz ), fumeaza asa k eu am cu cine fuma.

Postat pe 8 August 2008 10:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
clubul faraoanelor cocosate 1306 De la: liaiedera 9 Aprilie 2010 18:50
Regretele voastre((: 204 De la: zambila 10 Noiembrie 2009 12:41
Casa de toleranta 126 De la: Allegra 28 Mai 2012 23:28
Horoscopul iubirii 14 De la: si_totusi 21 Ianuarie 2010 13:17
POVESTEA MEA...URMELE TRECUTULUI 33 De la: garbo_412085 30 Noiembrie 2015 02:15
Setari Cookie-uri