Unde neferim de meci?

Nu mai gasesc nicio terasa unde sa nu fie plasma sau TV. Vreau si eu putina liniste. Stiti vreo terasa mai linistita in centru, in Bucuresti?

Postat pe 26 Iunie 2008 17:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
euro 8 De la: akupcso_yaho_com 21 Noiembrie 2009 20:24
prostia unora,... 136 De la: Iryna_Iry 28 Aprilie 2013 21:18
Cafenea ce contine de toate 199 De la: eladaela 21 Martie 2011 10:50
ce mai vb fetele....... 62 De la: alexsutsa 3 Octombrie 2009 02:13
'Super party Club "Sub Scena" - in incinta Cafe-Teatrului Godot ' 1 De la: Ioanaaaaaaaa 15 Martie 2011 00:33
Setari Cookie-uri