Dentist?

Buna ,
Imi este frica de dentist!Frica de mor....!!!Mai e cineva ca mine?Din pacate ar cam trebui sa ma duc,pornesc dar ...nu mai ajung....mereu inervine ceva(in gargarita mea). So...va astept cu un sfat,cu o poveste,daca ati trecut prin asa ceva,chiar cu o recomandare.Stiu ca sanatatea e mai presus de orice dar frica...la mine..ea este acum mai presus.
mihaela_ola
Postat pe 29 Septembrie 2009 21:51
io zic sa te opresti in drum la una mica.....lasa dintii!!!cind oi fi batrina pui direct proteza!!!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 29 Septembrie 2009 21:56
mersi mult pentru incurajare.Doar ca mie frica si de proteza,daca doare?Off!!!Cred ca o sa beau una mica inainte sa intru in cabinet...doar sa nu ma alunge doctorul.
Pe deasupra mai am si canale curbe...nu stiu ce inseamna da nu cred ca e de bine.Help!
mihaela_ola
Postat pe 30 Septembrie 2009 19:29
trebuie sa gasesti un medic in care sa ai incredere...si canalele curbe au leac, stai calma....
tutankhamon
Postat pe 1 Octombrie 2009 14:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oo 160 De la: garbo048253 22 Ianuarie 2010 14:24
veni vara frumushailor! sau veni vidi duca-se? 56 De la: garbo034012 6 Ianuarie 2010 01:28
Cafenea virtuala 11752 De la: tutankhamon 11 Martie 2009 12:32
Ati auzit de H10 Sport Lounge? 1 De la: garbo_14501 26 Iunie 2013 12:48
legislatia pt producerea lumanarilor atat decorative cat si cele pt cult 10 De la: Iryna_Iry 31 Octombrie 2016 16:12
Setari Cookie-uri