Cafenea virtuala

Fumam, fumam, pacatoasele de noi. Paie din alea subtiri sa avem iluzia ca nu ne otravim.
cristisz
Postat pe 8 August 2008 10:59
Ia hai sa va mobilizez, ca doar e vineri...
http://www.youtube.com/watch?v=uAIAET2e2y8
cristisz
Postat pe 8 August 2008 11:02
neatza cam tarziu,
eu am obosit muncind, asa ca voi trage o cu laura bella sa nu se simta prost mititica.
draga ileana am cazut pe gresie in baie........ varianta oficiala , dar dupa 50 de ani tre sa lasi kama sutra deoparte
nebuna
Postat pe 8 August 2008 11:08
Mai ales inainte de nunta....
cristisz
Postat pe 8 August 2008 11:11
cristisz..........sa stii ca am emotii, sotul meu este plecat acum, va veni pe 20 august si a lipsit si de la aniversarea a 25 de ani de casatorie, care a fost pe 30 iulie, de fapt.
am primit in ziua respectiva un urias buchet de flori cu un bilet semnat de el, m-a impresionat, chiar daca in acesti 25 de ani mi-a adus des flori (are acest obicei).
este nemaipomenit sa rememorezi momente placute ale vietii.
nebuna
Postat pe 8 August 2008 11:24
Cat de fericita trebuie sa fii, fetele frumoase, cuminti, te fac sa fii mandra cu ele, sotul la fel , vb fffff frumos despre toti, ma bucur sa aflu ca mai sunt si soti care ofera flori, eu azi primii o floare frumoasa de la sefa mea si dak descarca colegul meu pozele care le facuram, le postez sa vedeti un zombi cu o floare superba, nu mai spun ca si la colega ii aduse floare, doar a mea e frumoasa.
Sper sa am timp sa postez pozele.

Postat pe 8 August 2008 11:35
neata fetelor,vreau sa va multumesc la toate pt grija voastra si urarile de bine pt sanatatea mea ieri am ajuns intr-un final la spital pt ca facusem temperatura mare, si sa-mi spuna doctorul ca e vorba de un virus de gripa atunci mi-a picat fisa dragul meu sot imi dadu-se,baiat bun ce sa mai in fine,ma simt mai bine dupa cite injectii mi-au facut aia,asa ca o sa beau un ceai cu voi cit despre virusi fereasca D-zeu,mai ales aici unde sint eu stabilita au putere firar ei de virusi

Postat pe 8 August 2008 11:45
Citind-o pe Lolo si pe voi toate imi dau seama ca nimic nu e intamplator in viata. Intrarea mea pe forum probabil ca a fost sortita, asa cum a fost sortit sa cunosc niste fete de toata isprava, pe care imi place sa le numesc prietene. Sa fiti iubite
cristisz
Postat pe 8 August 2008 11:46
neataaaaaaaaa! la toata lumea...
Lolo ziceai ca faci cafea pentru intarziati??? Cryle iar a facut mult prea devreme ca sa mai prin si eu...

Promit sa ma trezesc ceva mai devreme.. si sa prin cafeluta de dimineata... nu e placut sa bei cafeluta cu intarziatii (nu e bine ca obisnuinta...)

Lolo... Ileana... numele meu real e Angeli... asa ma striga prietenii... Iar la provocarea lui cristisz(avatare cu poze reale) o sa raspund cat mai repede cu putinta... numai ca eu sunt in vacanta... am net la un laptop prin telefonie mobila, iar calculatorul meu cu poze nu il am aici... Cand o sa am poze pe calculator o sa pun sa ma vada toata lumea...(o sa ramaneti poate surprinse... nu sunt casatorita, nu am cpoii... etc.) sunt dornica sa beau o cafelutaaaaaaaa

Lolo? mai e?
Angelli
Postat pe 8 August 2008 12:01
dragelor va las un pic acum si revin mai tirziu cryle ti-am vazut asa in fuga citeva din pozele tale esti o dulce ai niste ochi superbi

Postat pe 8 August 2008 12:03

ptru toata lumea
yavrum
Postat pe 8 August 2008 12:05
drageloooooooooooooooor,
cafeaua de pranz e gataaaaaaaaaaaaaaaaaa, ceiuletul pentru baghera, insotit de o limonada care sa omoare virusii, niste dulciuri dietetice....si ce mai vreti voi...
iaca, a sosit si yavrum...pe care am citit-o pe alt subiect in forum....sper ca si-a limpezit problemele.
sunt fericita ca am niste prietene ca voi...si cine stie? poate ne vom intalni si in real!
nebuna
Postat pe 8 August 2008 12:10
bagheruta... ne bucuram ca esti bine (mai bine)

intre studentii medicinisti circula de cateva zile o gluma: I:ce faci? R:"plimb" culturi de microbi(virusi) contrar legii!
=> poate te-ai intalnit cu un student medicinist care "plimba" culturi de virusi

(ti-a dat si tie unul mic... moca...)

Angelli
Postat pe 8 August 2008 12:10
vezi cum scapi repede de virus... ca se inmultesc ceva de groaza..
Angelli
Postat pe 8 August 2008 12:13
Distantele nu-s o problema insurmontabila. Putem incepe cu mess-ul.
cristisz
Postat pe 8 August 2008 12:16
bagherutooooooooooooooooooo, pune masca pentru protectie, ia un spray insecticid si vino ici la cafeluta ca te facem noi bine
nebuna
Postat pe 8 August 2008 12:19
Fara spray ca ajunge si in cafea...
cristisz
Postat pe 8 August 2008 12:30
In sfarsit toata lumea e la cafea! Suuuupeeerrrr! Nu sunt fumatoare dar nu ma deranjeaza cand se fumeaza langa mine asa ca nu facem separeuri:)) Va salut pe toate... Cafea avem asa ca...ramanatei la cafenea

Postat pe 8 August 2008 12:32
De la: Angelli, la data 2008-08-08 12:13:53vezi cum scapi repede de virus... ca se inmultesc ceva de groaza..
Angelli draguta eu vreau sa scap de ei sa-i las dar nu ma lasa ei pe mine

Postat pe 8 August 2008 12:43
De la: nebuna, la data 2008-08-08 12:19:30 bagherutooooooooooooooooooo, pune masca pentru protectie, ia un spray insecticid si vino ici la cafeluta ca te facem noi bine
auleuuuuuuuuuuuuuu lolo ma tin de burta de atita ris

Postat pe 8 August 2008 12:45
sa stiti dragelor ca voi imi faceti viata mai frumoasa, ma faceti sa ma simt deja mai bine

Postat pe 8 August 2008 12:47
bagheruto o cafeluta... in cafenea... sigur te pune pe picioare si te ajuta sa invingi virusii
Doar esti o invingatoare
Angelli
Postat pe 8 August 2008 12:58
bagherutoooooooooooooooo.....imi pare bine sa aud ca-ti revii
nebuna
Postat pe 8 August 2008 13:02
am aterizat si eu,lipsa net pana acum, dar de acum...ce mai scapati de mine?
emagl
Postat pe 8 August 2008 13:03
si antibioticele isi fac datoria

Angelli
Postat pe 8 August 2008 13:03
Jos cu virusiiiiiiiiiiiii, traiasca veselia.
cristisz
Postat pe 8 August 2008 13:08
multumesc lolo emaql te tuc stai linistita ca nu se i-a virusii decit de la computer angelli credema ca deja am in corp o farmacie intreaga de antibiotice

Postat pe 8 August 2008 13:10
Retete compensate primesti sau ai depasit plafonul?
cristisz
Postat pe 8 August 2008 13:13
Voi stiti ca da dependenta.....cafaua bauta cu voi????????
Chiar nu pot sa-mi termin treaba ca mai intru sa vad ce se mai intampla, si acasa chiar, fac ce fac.....pauza de tigare la calc, ma bucur sa vad atata veselie si prietenie intre noi, persoane care nu stim nici macar care ne e numele real....va pup

Postat pe 8 August 2008 13:17
noroc cu asigurarea de la companie ca altfel ne dureau buzunarele

Postat pe 8 August 2008 13:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
lucrare licenta 4 De la: nazirra 17 Noiembrie 2009 00:05
ce mai vb fetele....... 62 De la: alexsutsa 3 Octombrie 2009 02:13
Iodul e aici ! 75 De la: garbo_13807 17 Mai 2016 21:01
cu ce este potrivit sa te imbraci la un party intr-un restaurant bar, noaptea? 40 De la: Dari_Daniela 9 Ianuarie 2010 13:59
Concurs Tchibo Exclusive Origins 5-27 noiembrie 2009 2958 De la: Anouk 2 Decembrie 2009 21:42
Setari Cookie-uri