multumesc!!

va salut pe toti!!! vreau sa va spun ca in ultimul timp numai lucruri bune mi s au intamplat!am fost acolo unde mi am dorit din tot sufletul,am avut timp sa mi analizez viata si intorcandu ma acasa mi am dat seama ca trebuie sa fac ceva si pt mine! nu mi am dat singura seama de asta,ci au avut grija cativa oameni dragi mie sa bata fieru cat e cald!! astfel ca m am inscris la facultate! am avut de trecut peste niste obstacole (dar m am bucurat de sprijinul total al prietenilor si al iubitului meu) dar pana la urma am reusit sa intru la jurnalism la buget!!! mi am facut multe griji pt ca initial intrasem la taxa si cerusem bani pt taxa de confirmare,nu mai stiam de unde o sa fac rost de bani sa i dau inapoi,insa acum is calma,pt ca voi primi banii inapoi!! in aceasta perioada (cand eram f dezamagita de oameni) persoane de la care nu ma asteptam,mi au fost alaturi si m au ajutat! chiar si niste oameni care nu am cunosc m au ajutat neconditionat,adica unii dintre voi care isi mai amintesc de mine! va multumesc! sper sa pot fi si eu de ajutor cui are nevoie!!! o duminica placuta va doresc!! un sfat: nu incetati sa luptati pt ceea ce va doriti niciodata! cineva de sus are planuri pt fiecare chiar daca mai sunt mici scapari (suferinta)
l_erika
Postat pe 2 August 2009 10:35
Duminica frumoasa Erika!
blanca
Postat pe 2 August 2009 11:10
sa-ti ajute Dumnezeu sa poti continua tot ce-ti doresti in viata!
tutankhamon
Postat pe 3 August 2009 13:09
bravo, ma bucur pentru tine si succes!
ana02
Postat pe 3 August 2009 13:28
misto!
melanie
Postat pe 1 Octombrie 2009 20:04
am uitat erika....eu una ma bucur daca macar cu o postare de-a mea am fost langa tine si te-am facut sa zambesti si sa uiti relele din lumea asta...
tutankhamon
Postat pe 1 Octombrie 2009 22:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
imi prinde bine un sfat 253 De la: ancanca 24 August 2009 19:13
CE SA FAC SA RAMAN CU EL SAU NU ? 69 De la: preciouss 8 Mai 2010 23:25
de ce nu mai este BULA ROZA DE LA FORUM? vreau explicatii 9 De la: daria_pet 30 Iulie 2009 00:54
Restaurant & Lounge din CENTRUL ISTORIC-BUCURESTI 21 De la: Axl_22 25 Ianuarie 2012 18:26
ce veti lasa? 40 De la: daniilia 28 Aprilie 2013 09:27
Setari Cookie-uri