horoscop barbat leu, femeie scorpion

mia!!!!...n-am facut referire la nimeni...si...vreau sa se inteleaga asta!!!
am citit cu atentie ce s-a scris si...mesajul era la modu` general!!!
ma oripileaza cand vad ca...copilele astea...n-au un punct de reper in viata!!!
si...tot testeaza...barbati de diferite zodii pt ca...citesc pe net...cum ca...ar exista unele compatibilitati...TABU...si...ca asta e calea de urmat!!
aici cred ca ele au o pb...si...toata vaicareala asta...nu aduce nimic nimic bun!!!
e adevarat...existand acest mijloc de comunicare...vin diverse persoane...si...incearca sa ia de bun ce citesc...fara a face sinteze...
de aici a plecat discrsu` meu!!!
mi-e mila ca...naivitatea asta...aduce cu ea si drame care ulterior...sunt greu de rezolvat...
de aceea...faceam referire la...ceva materie cenusie...acumulata prin exercitiul studiului si...a sintezei!!!
e greu sa dai sfaturi...cand situatia nu-ti e cunoscuta sau...cand se merge pe shabloane ...aici pe net!!!
si...aici...vina totala o poarta parintii acestor copii care se vaita aici!!!
pt ca asta trebuia sa fie inclusa in educatia pt copii a fiecarui parinte cu responsabilitati!!!
vai ce lucruri mari pot spune...nu ma mai starni ca...cine stie ce mai spun si...iar ne luam in clontz!!!
sincer...mi-ar place sa nu mai pot citi asemenea drame...pt ca...daca stam sa ne gandim...multi dintre noi...n-am fost bulversati de asemenea informatii ...in adolescentza...si...totusi...inca suntem ok azi!!!
oare...ce-o insemna asta?
nu cumva...iar am depasit limita in ce priveste marimea mesajului?
ovidiu42
Postat pe 23 Mai 2009 12:05
eu zic ca nu...cu lungimea mesajului, i mean...in rest, uite na-ti-o buna...iti dau perfecta drepate...foarte adevarat!
mia79x
Postat pe 23 Mai 2009 12:17
iti multumesc!!!!...nush` de unde atata clementza fata de cineva...care ti-a creat atatea necazuri p`aci!!!
sper sa nu tii manie!!!
o zi frumoasa si...tine si tu fatucile astea...cuplate la realitate!!!
daca as incerca eu sa fac asta...s-ar gasi destui sa spuna ca...as avea oarece...ganduri!!!
si...zau ca chiar n-am!!!
mai exact...nu pe aici...in lumea virtuala!!
o zi frumoasa!!
ovidiu42
Postat pe 23 Mai 2009 12:22
hei, te-ai tacanit ovidiu?cum naiba sa tin manie?never ever in my life...la nimeni, nicicand, cross my heart si nu ca as fi eu un inger...ci ca nu-mi iese si nu ma importa asta in viata...cat despre problemele de pe aici...hm, he he...m-ai cam scos din papuci, incat mi-am sters o data contu', remember?ca ma aprind cam rapid, dar stiu eu cand un om are ce spune si are si un suflet nice...si tu chiar esti simpatic, scump si cu siguranta, stii ce vorbesti...cand nu faci exces de zel gratuittt .pup, o zi frumoasa!
mia79x
Postat pe 23 Mai 2009 12:29
"mia79x"...atatea ai zis ,incat ..te credem...Bine ca ai scapat,desi..injuri cat poti de mult,leii...Dragelor,asa este,leu-taur nu merge,nu va faceti iluzii...Eu sunt leu si simt un taur de la distanta...Nu glumesc...Am furnicaturi si o stare de neliniste,ca..la schimbarea presiunii atmosferice...La inceput nu stiu,fac investigatii,ne cunoastem in cercul in care na aflam si...ma dumiresc...Asta este..Incompatibilitate totala...Sa ne vedem de drum fiecare,dar nu mai plangeti,nu e nimic de facut...NU MERGE !...
garbo001422
Postat pe 23 Mai 2009 22:05
dar cine vorbea aici de iluzii, dragule?cine plange?injur leii?...god, atat ai inteles?ok, dar sa stii ca asta nu stiam despre lei...i mean, cel putin leul cu care am fost eu era ceva smart, ce sa zic, de...asa, pentru fiecare...nik nu ai inteles, leu' lu' mama...whatever...dar e bine ca ai furnicaturi de la distanta...asta tot e ceva...off, mai bine nu mai zic nik...ca oricum nu prea le understand them...bla bla bla, ya ya ya, whatever...s-a trezit si leu'
si in numele carei grupari vorbiti de folositi pluralul?aveti sustinatori cum ca m-ati crede pe cuvant?of, god...
mia79x
Postat pe 23 Mai 2009 23:08
sunt mult prea orgoliosi si prosti....eu am o relatie cu un barbat leu,incearca sa ma tina sub gheruta lui dar....niciodata nu v-a reusii sa faca asta cu un scorpion!
Queen_Alyna
Postat pe 24 Mai 2009 13:00
he he he...ce-mi place...eu cand am zis ca-s prea blanda, nu m-ati crezut...dar cu femeia taur si scorpion nu se pupa tocmai bineee...stiu din surse sigure...he he he
mia79x
Postat pe 24 Mai 2009 13:09
Buna...ma numesc Alina si citesc de ceva vreme pe forum despre zodii...din lipsa de ocupatie...nu ca as fi eu persoana care se increde in asa ceva!In primul rand vreau sa il felicit pe Ovidiu pt mesajul care l-a postat...are mare dreptate!O femeie poate face un barbat si bun...si rau!Daca nu exista comunicare intre ei,nu se poate stii ce problema are pastenerul de viata...Si nu inteleg de ce vorbiti de zodia Leului de parca ar fii niste criminal!Va exprimati in cel mai josnic mod...credeti-ma!!!Imi pare rau sa vad ca in loc sa incurajati oamenii...voi scrieti k trebuie sa credeti ce scriu amaratele de zodii!Nu cred k o persoana...oricat de rece sau de necomunicativa ar fi...daca stii sa vorbesti frumos si sa il asculti atunci cand trebuie...sa fii alaturi de el...nu cred k nu cedeaza!!!Ganditi-va mai bine inainte sa scrieti toate aberatiile pe forum!!!Cand iubesti...uiti totul...ierti totul si incercati impreuna sa rezolvati problemele!
Alinushuleee
Postat pe 24 Mai 2009 20:15
Ai dreptate Alina...un gospodar a gasit in tirg o vaca nemipomenita...minca orice,cuminte,buna de lapte,nu prea scumpa,dar,vekiul stapin i-a zis cumparatorului:in grajd s-o tii legata cu bucatica asta de lant...
-De ce?
-Ai sa vezi
In ziua cind,din curiozitate,nu a mai legat-o,seara nu a mai avut ce mulge...vaca se sugea singura...Cam asa e cu caracterele:important sa le cunosti si sa stii cum sa te porti,poti face treaba cu toti.Si kiar cu leii...
valentino
Postat pe 24 Mai 2009 20:23
Cand Dumnezeu a creat Pamantul si toate celelalte,a ajuns si la "taratoare" ...I se cam termina "materialul" si nu a mai putut oferi mare lucru...Le-a dat viclenie ,ace,venin cat cuprinde...sa fie ele mici ...da ale...Si pentru ca de la 3 cm de la suprafata solului nu se vede orizontul mai departe de 15 cm....o astfel de creatura si-a "zis".."Queen"...(mai lasa-ne si pune "burta" pe carte,vezi ceva gramatica + v-a reusii+..)....Si nu mai posta poze de imprumut...Macar aseaza-ti "sosonii"la vedere,cum face fatuca aia,cuuulta,nici vorba...
garbo001422
Postat pe 26 Mai 2009 09:44
mai omule, eu zic sa sezi binisor ca nik nu se pricepe din ce scrii...sa nu mai zic de gramatica si alte alea, please...din respect pt ca am vazut ca esti ceva in varsta, so ai putea avea varsta tatei zic sa...stai binisor si atat...ca restu', zau...nu are rost acum sa ne intrecem in diplome, realizari si frumuseti fizice si sufletesti, zic eu...chiar nu se merita...asa ca...mai usor, zic...pentru ca...nu te tine, simplu...la revedere, drum bun si mai ai timp...sa te maturizezi, nu doar sa-mbatranesti...daca te duce cerebelu' sa recitesti tot ce am scris vei baga seama, i hope for you, ca nu am adus injurii zodiei respective...dar, daca atat te duce, atat sa ai...hai bye si pe niciodata...pt ca...nu ma imbogateste cu nik discutia cu tine, sincer...la revedere.dormi in continuare...dar ai grija unde si cum te trezesti...sa n-o dai iar in balta...sincer
si convenabil lucru sa fii prost(in general zic si in particular daca te prinzi)pentru ca nu doare asta...or cu astfel de oameni refuz sa vorbesc...am si eu o chestie, o limita, cum vrei...nu suport omul prost si rau...imi produce , so stay back ca deja ai vociferat prea mult...facand cuvantul si greseala, ca sa fiu draguta...god, cata prostie...
mia79x
Postat pe 26 Mai 2009 15:28
De la: Queen_Alyna, la data 2009-05-24 13:00:29sunt mult prea orgoliosi si prosti....eu am o relatie cu un barbat leu,incearca sa ma tina sub gheruta lui dar....niciodata nu v-a reusii sa faca asta cu un scorpion!



cred ca ai zis totul despre tine!!mare iti e gradina ta Doamne!auzi la ea... queen!te crezi regina? sigur te crezi...buricul pamantului, centrul universului!! asa si esti... centrul universului tau..mic mic mic mic!!

nu mai atacati aiurea LEII ! generalizati si nu e bine!!

A generaliza nseamn a fi un idiot. William blake

Orice generalizare e falsa, incluziv aceasta!!-- Mark Twain

sunt LEU si ,MA simt foarte bine !


superbus
Postat pe 27 Mai 2009 00:23
queen, este trist ca stai cu un "prost". asta spune multe - si nu bune - chiar despre tine.
dragii mei, leul poate fi minunat. femeia scorpion NICIODATA.
gianiblue
Postat pe 27 Mai 2009 06:26
[quote name='superbus' date='2009-05-27 00:23:07'
sunt LEU si ,MA simt foarte bine !


[/quote]

sunt taur cu ascendent in leu si ma simt ...ca la nebuni...cand ma apuca si sunt provocata
in rest, excelent

mia79x
Postat pe 27 Mai 2009 06:31
oameni buni, imi pare rau ca a trebuit sa conchid ca, orice ai face, o scorpioanca tot rea ramane. dom'le, pe cand pe leu il poti face mielushel cu o linguseala, doua, cu ceva frumos, pe scorpioanca nu o poti imblanzi deloc. credeti-ma ca am avut mama, sefa si prietena scorpii. au fost rele gratuit si revansharde. asa, de amorul artei.
eu studiind oleaca treaba cu zodiile si pe studii de caz, nu numai din carti, va pot spune ca pe leu - daca il lasi in centrul rampei, sub lumina reflectorului, este foarte multumit si iti intoarce serviciul. pe o scorpioanca o poti ajuta, poti sa o iubesti, poti sa fii 100% pozitiv fata de ea. totul in zadar. in sufletul ei va colcai mereu nemultumirea, critica gratuita, gandul sa-ti plateasca doar inchipuirile ei de rau. nu te iubeste, nu te intelege si abia asteapta sa intepe.
sigur ca pe scorpioance le mai ajuta sa se corijeze un ascendent bun, o educatie si autoeducatie. dar tendinta fireasca ramane cea descrisa mai sus.
gianiblue
Postat pe 27 Mai 2009 06:40
da Giani...asa e..avem si noi calcaiul lui Ahile(laudele, complimentele)!! in niciun caz...linguseala!! o simtim!!

deci fetelot anti-LEII: voi nu stiti sa va comportati cu NOI! va dau reteta de succes!! cat mai multe complimente, aprecieri!! lasati-ne sa conducem, pt ca suntem nascuti sa fim SEFII...sefilor!!!

"Incearca ce e mai bun si o sa uiti restul
superbus
Postat pe 27 Mai 2009 09:18
"""Ati cunoscut recent o persoana care v-a spus: "N-am nevoie de favorurile tale" si n acelasi timp v-a orbit cu stralucirea zmbetului sau superb? Atunci aflati ca i-ati cazut victima marii feline. Nu e deloc ceva neobisnuit pentru Leu sa-si afiseze n acelasi timp mndria aroganta si dragalasenia voioasa, acesta fiind motivul pentru care lumea i iarta orice. Leul-felina stapneste peste toate celelalte animale. Persoana din zodia Leului e stapnul tuturor, inclusiv al tau. (Bine, bine, stiu ca de fapt nu e adevarat, dar te rog, nu-i spune asta! I-ai frnge inima lui mare, calda si egoista.) Cel mai bine e sa-i cnti n struna. Atunci va toarce n loc sa raga. Leul penduleaza ntre momentele de energie gregara si cele de superba indolenta, n care abia si poate stapni cascatul. Daca vrei sa studiezi fiara, caut-o n toate locurile la mare moda din oras. Cel putin jumatate dintre oamenii pe care i vei vedea acolo traind pe picior mare vor fi Lei. Mtele mai timide vor sta acasa, dar tot lafaindu-se n confort si distrndu-se pe cinste. Leul uraste ntunericul la fel de mult pe ct uraste plictiseala. Daca vezi un nativ care roseste usor, nu confunda roseata de timiditate cu cea provocata de mndria ranita sau de emotia de a-si vedea iubita. Nu exista Lei introvertiti, ci doar Lei care se prefac a fi introvertiti.""

""Leul si va irosi rareori energia ncercnd sa scoata apa dintr-o fntna secata, asa cum face deseori Berbecul. Acest lucru face ca el sa fie un extraordinar de bun organizator si un ntelept distribuitor de sarcini. Ordinele lui snt surprinzator de eficiente atunci cnd mai renunta la teatralismul lui, caci poate fi un maestru al discursului simplu, direct. El si exprima aprobarea deschis si cu generozitate si poate face complimente aproape jenant de extravagante. Nici cu exprimarea nemultumirii nu e deloc zgrcit. De obicei vorbeste serios, orice ar spune. Vorbele lui pot alina sau ustura, dar nu te lasa niciodata indiferent.""

sunt unele fragmente din prezentarea lui Raul27...cea mai completa pe care am citit-o!

restul---http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/4578/pagina-2/Clar-ma-duc-sa-ma-culc-nu-inteleg-nimic-din-ce-scriu-unii-.html

o zi fauna..cu soare!!
superbus
Postat pe 27 Mai 2009 09:30
** o zi faina!! cea mai faina..e alaturi de un LEU!
superbus
Postat pe 27 Mai 2009 09:50
De la: mia79x, la data 2009-05-27 06:31:39[quote name='superbus' date='2009-05-27 00:23:07'
sunt LEU si ,MA simt foarte bine !




sunt taur cu ascendent in leu si ma simt ...ca la nebuni...cand ma apuca si sunt provocata
in rest, excelent

[/quote]


Mia...eu am aflat ,din surse sigure, ca dupa 30 ..ascendentul dicteaza!!! asa ca bine ai venit printre noi..LEOAICO!!

mi-ai ramas datoare cu un raspuns si cu o plimbare pe Copou!
superbus
Postat pe 27 Mai 2009 09:54
hm, da am auzit si eu ca dupa 27 ani conteaza mai mult ascendentul decat zodia in sine...si,sincer sa-ti zic, observ si eu ca de vreo 2 ani sunt mai tacanita si mai curajoasa decat inainte...si mai nelinistita he he, dar am observat si ca difera de la barbat la femeie acceasi zodie...he he

hm, ce raspuns scumpu'?really, nu am ramas datoare cu nik, ca de obicei sunt f constiincioasa

cat despre...plimbarea pe copou, hm...see?ca un leu ce esti...cum ma mai provoci tu pe mine
mia79x
Postat pe 27 Mai 2009 10:47
Mia...my dear! acum e lupta intre tauroaica si Leoaica !! oricum LEOAICA va castiga! nu mai ai ce face!

degeaba i-ai acuzat pe maretii LEI! de-acum o sa vezi cum e !! ironia sortii, nu?
superbus
Postat pe 27 Mai 2009 16:17
yayaya...hei, da-mi voie sa tin pumnii tauritei...pentru ca am motivele mele:)...oricum combinatia e criminala...he he he

mia79x
Postat pe 27 Mai 2009 22:19
da-mi voie sa tin pumnii Leoaicei!!! e mult mai tare,cool,etc!!
superbus
Postat pe 28 Mai 2009 00:21
Nu am nimic de spus dar m-am gindit sa postez ceva doar asa, la ho-ha!
Aemulus
Postat pe 28 Mai 2009 05:01
...and the winner is...nobodyyyyyy...one to one...hm, desi bag seama ca leoaica e ranita...in amoru' propriu he, he...
mia79x
Postat pe 28 Mai 2009 12:03
De la: micabis, la data 2009-05-28 05:01:37Nu am nimic de spus dar m-am gindit sa postez ceva doar asa, la ho-ha!


mia79x
Postat pe 28 Mai 2009 12:04
dreptate aveti...femeia scorpion nu poate sa duca o viata linistita alaturi de barbatul leu...va spun eu,care am avut o casnicie plina de compromis cu un leu...si...sunt un scorpion cu multa rabdare !!
garbo004043
Postat pe 11 Iunie 2009 07:26
De la: garbo004043, la data 2009-06-11 07:26:24dreptate aveti...femeia scorpion nu poate sa duca o viata linistita alaturi de barbatul leu...va spun eu,care am avut o casnicie plina de compromis cu un leu...si...sunt un scorpion cu multa rabdare !!
garbo007657
Postat pe 11 Iunie 2009 11:33
Buna. Vad mai multe femei scorpion pe aici. Dar ce ziceti de femeia scorpion si barbatul sagetator? Super? nu?
garbo007657
Postat pe 11 Iunie 2009 11:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia RAC 4 De la: garbo168159 23 Octombrie 2011 13:40
berbec-scorpion 45 De la: LILO 2 Aprilie 2010 11:02
femeia gemeni barbatul balanta 1 De la: radmyky 11 Ianuarie 2011 10:34
berbec-leu 23 De la: eu_geminy 27 Octombrie 2010 13:07
Va rog!!!!Femeia berbec-barbatul taur?Va implor 14 De la: grigoras69 9 Martie 2011 13:19
Setari Cookie-uri