femeia gemeni si barbatul berbec

eu sunt in zodia gemeni,iar el in zodia berbec.oare ne potrivim?
dennysutza
Postat pe 27 Iulie 2009 01:59
in poza asa pare

Relatia dintre barbatul Berbec si femeia Gemeni va fi palpitanta, pentru ca ambii parteneri sunt plini de viata, dinamici si dornici sa exploreze lucruri noi.

Tendinta barbatului Berbec de a domina este tinuta n fru cu abilitate de femeia Gemeni. Aceasta nu are nici o inhibitie din punct de vedere sexual, dar entuziasmul ei ar putea sa caute alte modalitati de mplinire.

Relatia dintre barbatul Berbec si femeia Gemeni va dura atta timp ct femeia Gemeni o controleaza abil. Casnicia lor poate fi chiar foarte reusita.

pik_nik
Postat pe 27 Iulie 2009 02:03
De la: dennysutza, la data 2009-07-27 01:59:36eu sunt in zodia gemeni,iar el in zodia berbec.oare ne potrivim?
garbo112600
Postat pe 28 Iulie 2010 11:41
Da. Va potriviti. Chiar foarte bine. Tine insa de femeia gemeni sa pastreze relatia. el are toane pe care tu trebuie sa le accepti. Daca-l iubesti, vei fi o norocoasa. Ii place sa iti arate cat de generos este, dar nu te astepta la romantism... Esti insa protejata. Ai grija sa nu-l jignesti, sa il lauzi si , mai ales sa nu-l tradezi. Este cumplit de gelos si posesiv si nu iti va ierta greseala.
Si eu sunt gemeni si el este berbec.. Suntem de 2 ani impreuna si ne iubim mai mult ca-n prima zi.. Secretul? Nu am hotarat sa stam impreuna. Asa ca ne ducem dorul si ne cautam tot timpul.
Ah! Da-i multa libertate, nu-l ingradi! Ii place insa si putina gelozie din partea ta, se simte valoros si important.. Dar care barbat nu vrea asta?
garbo159989
Postat pe 28 Septembrie 2011 14:55
a te potrivi cu cineva presupune a sta impreuna si a te completa cu celalalt. 989 inca nu stii daca te privesti cu "berbecul" tau . Parerea mea.
cricat
Postat pe 28 Septembrie 2011 15:08
me copii dragi ... e bine daca ii raspundeti dupa 2 ani ...!!! chiar o sa-i fie de folos ... precisssssssssss!!!!
doi ani si ceva chiar ...

sa inteleg ca de plictiseala omul face si arheologie...? sau e doar un hobby asa...?
alfheim
Postat pe 28 Septembrie 2011 15:38
nu alf .. 989 a vrut doar sa ne impartaseasca fericirea dintre femeia gemeni si barbatul berbec. Ma bucur pentru ea. O asteptam cu adevarata fericire dupa convietuitul impreuna.
cricat
Postat pe 29 Septembrie 2011 08:34
ea gemeni eu berbec, eu 36 ea 21, eu uratel, ea frumoasa si tot timpul super ingrijita, eu divortat si cu un baietel in timpul relatiei cu "geamana" relatie de un an fix cu locuit impreuna inca din a doua luna si impartind toate ale vietii in apartamentul meu. Foarte greu "the end" pentru amandoi, m-a cautat inclusiv la usa si eu nu i-am deschis, m-am baricadat. Sexual nu cred ca mai poate exista ceva la fel de frumos, intrigant, cu picanterii, cu roluri, cu sex uneori si de doua ori pe zi, etc. Ea isi dorea toata dragostea, sufletul meu, totul. Ce fac eu, un incapatanat si un atoatestiutor din nastere? II dau dragostea mea, incerc sa-i inteleg toate toanele, sa o pun pe ea inaintea mea cand vine vorba de vreo decizie, flori, atentii, incercam sa ne distram superactiv in natura, amandoi pe aceleasi piedestaluri in materie de sport, niciunul mai prejos, ii ofer cheile de la tot ce detin, ii fac toate poftele posibile, triez din ce in ce mai mult prietenii pe care ea nu ii prea inghitea, inclusiv toata familia mea, chiar si "plodul", imi dedic timpul fericirii ei, in mintea mea crezand ca asta va duce in final la fericirea acestei relatii. Sufletul tau pereche poate fi acolo unde nici nu te astepti si totusi "the end".
DaniP333
Postat pe 21 Decembrie 2015 08:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
curioasa 1 De la: muliqi 20 Martie 2011 06:03
horoscop pt 2 sept. 2011 9 De la: sunsset 15 Septembrie 2011 18:57
Un alt fel de zodiac-ZODIA PESTI 1 De la: raul27 21 Martie 2009 21:33
femeia balanta 2 De la: garbo134945 12 Iulie 2010 18:51
Cartomantie 1 De la: garbo098241 7 Februarie 2010 22:16
Setari Cookie-uri